Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106851) Woodslave válasza Dicker (#106850) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D van ilyen tényleg?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#106852) Shingen válasza celf (#106834) üzenetére


Shingen
addikt

Köszi majd olvasgatom.

風林火山

(#106853) Shingen válasza Dicker (#106850) üzenetére


Shingen
addikt

:Y minek van még lekenve barnitoval. :DDD

風林火山

(#106854) Dicker válasza Woodslave (#106851) üzenetére


Dicker
őstag

Új kategória. Úgyhogy nincs veszve semmi, ide beférhetsz. ;]
Itt a leírása.

Csak sukáran. ;]

(#106855) Angel2014 válasza Dicker (#106854) üzenetére


Angel2014
addikt

meg is osztottam [link] :DD

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#106856) Ijk válasza Dicker (#106850) üzenetére


Ijk
nagyúr

Kapott barnítót? ;]
Valami fogyasztószer reklámban jobban el tudnám képzelni mint színpadon.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#106857) Shingen válasza nitro16 (#106839) üzenetére


Shingen
addikt

Hölgy olvasóim figyelmébe ajánlom a tényt, hogy a testépítőknek a sok szteroidtól, meg a poroktól összezsugorodik a péniszük. Később pedig impotensek is lesznek. Ezért nagyon sok testépítőnél megfigyelhető, hogy homoszexuálisokká válnak, ugyanis a szexben egy idő után csak passzív befogadó szerepre képesek. Ezért látunk a melegfelvonulásokon annyi kigyúrt csávót.

Tiszta vicc ez az egész. :U

風林火山

(#106858) Ijk válasza nitro16 (#106839) üzenetére


Ijk
nagyúr

Áhh ez valami trollkodás, ennyire hülye ember nem lehet a világon.
Itt estem le a székről:
"Utánanéztem, hogy milyen összetevőkből állnak ezek a készítmények. Nagyrészt aminosavakból állnak, meg glutamin is van bennük, mint ahogy a képeken is látszik. Nem akarom ismételni magam, de a savakról tudjuk, hogy károsak, fogyasztásuk után lúgosító kúrán kell részt vennünk. Másrészt az aminosavakban, meg a glutaminban megtalálható az amin nevezetű vegyület, ami tudjuk hol található még meg? Hát az amfetamin-származékokban, mint az amfetaminban, és a metamfetaminban!"

:C

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#106859) Lajkó válasza Woodslave (#106835) üzenetére


Lajkó
őstag

Debrecenben a Cutler nyitva van...

Lehet elnézek ma másodszorra is, mert délben elkummantottam a kardiót. :U

(#106860) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Ma ez volt az ebéd (nehogy azt gondoljátok, hogy csak szemetet eszem ;] ):

__________________________________

Amúgy régebben próbálkoztak itt páran a CBL-el. Milyen eredménye volt végül ennek? Egyre jobban kezd érdekelni a dolog, több elég jó formában lévő arc is csinálja a Cutlerben. Az egyik most készül egy power versenyre és bitang erős amellett, hogy jól is néz ki. Mondjuk koxol, de ez most mellékes. ;]

[ Szerkesztve ]

(#106861) Peti78 válasza Lajkó (#106859) üzenetére


Peti78
őstag

Látom a frencsájzban nincs emberség még anyák napján sem ;]
Más: a fitbalance-rről van közvetítés?

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#106862) Alpachino válasza kolosanyi (#106860) üzenetére


Alpachino
veterán

Gondolom jó kis kóbász zsírban sütötted ki a husikát meg a burgonyát.....mert a kókusz zsír egy erőemelőnek szerintem buzis ;] :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#106863) zzz03


zzz03
őstag

Bicepsz tricepsz volt. Adta. Szet szakad a karom. Utana betoltam 2 pupos tal nokedlit vorosboroa marhaporkolttel h az ero velem maradjon. Jobb vonal az eroemeles mint a szinpadon feszitgetes! :D kolosanyinak igaza van!

(#106864) Eagl3 válasza Woodslave (#106848) üzenetére


Eagl3
veterán

Itt is az jott le, hogy mindig volt egy epp aktualis heppje, amennyire en emlkeszem. Ha valaki megtalalja maganak a boldogsagot valamiben, azzal nincs semmi problema, de ez a teritosdi nem valami szerencses meg a mindenki hulye csak en vagyok megvilagosult hozzaallas.

(#106865) madle


madle
őstag

Úgy néz ki nálunk meg leépül a terem és mivel nincs más lehetőség, gondolkodtam saját gépek beszerzésén, mert helyem lenne rá. De szar Tescos fosokat nem akarok.

Eddig úgy gondoltam ezek fontosak:
-Fekpad( olimpiai rúddal meg olyan 200kg-al (Persze nem a nyomás miatt, hanem a felhúzás miatt :D )
-Állítható pad
-Guggoló keret (nagyobb verzió, amin mondjuk van húzódzkodó.
-Sok egykezes súlyzó olyan 15kg-tól 30-ig.

Néztem a Kettlereket, de nem tudom az milyen minőséget képvisel. Olyan 500 kilóba beleférne szerintem ez a pakk, de ha nem akkor apránként. Tudtok olyan boltot, ahol lehetne valami értelmes infót szerezni? Multifunkciós cuccokat nem akarnék, mert azok sosem jók semmire.

(#106866) Lajkó válasza madle (#106865) üzenetére


Lajkó
őstag

Volt itt valaki, aki régebben tervezgetett amolyan full multi gépet. Képet is rakott be a tervről. Többiek biztos tudják ki az. Ha meg lesz kérdezd meg Őt, biztos készít egyet neked.

Peti: Újfelvételis a pultoslány. Bejáratós még! ;]

[ Szerkesztve ]

(#106867) Ijk válasza Eagl3 (#106864) üzenetére


Ijk
nagyúr

Beleolvastam, az egészet nincs kedvem.
Vannak emberek akik szélsőségesen gondolkoznak, és a szemléletük is ugyanezt tükrözi. Leírta hogy testépítő életmódja alatt megevett 1 kiló húst is naponta, valamint olyanok mint hogy leturmixolta a zsírszegény pörköltet.
Most talált valami mást.

Mellesleg ahhoz képest mennyit foglalkozott testépítéssel érdekes hogy olyat ír mint "zöldséget egyes testépítők ritkán, mások gyakrabban fogyasztanak, akkor is leginkább zsírvesztés időszakában – és elég szerény mennyiséget –, amikor a szénhidrátforrást pótolni kell valami olyannal, ami az éhséget is csökkenti, de mégse szól bele a dolgok folyamatába és kimenetelébe plusz segíti az emésztést."
Miközben mindenhol pont hogy ki van hangsúlyozva mennyire fontos a zöldségfogyasztás. Bár 2005-ben nem tudom milyen cikkek voltak.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#106868) Alpachino válasza madle (#106865) üzenetére


Alpachino
veterán

Az lenne a legjobb és legolcsóbb megoldás, ha lenne egy jó géplakatos ismerősöd, aki megcsinálja rajz alapján a gépeket....csigát, fekpad, ferdepad, guggoló állvány, lábkitoló...stb. súlyokat meg 300-400ft/kg-ért találsz a netes hirdetések között is....nekem is így állt össze az edzőtermem...igaz én legalább 200kg tárcsát esztergáltattam( kb. 450kg tárcsából) a gyári rudakra, így még többet spóroltam :K :)

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#106869) Shingen válasza kolosanyi (#106860) üzenetére


Shingen
addikt

Neked ez gyerek adag gondolom utána egy féldiszno is lecsuszott. ;]

風林火山

(#106870) madle válasza Alpachino (#106868) üzenetére


madle
őstag

Hmm, nem mondasz hülyeséget, mondjuk vasat tudnék olcsón venni fordított áfa miatt. Csak frankón meg kellene tervezni a dolgokat. Igazából egy fekpad meg egy guggoló keret is holt egyszerű dolog lenne. Csak egy kimért egyensúlyozott olimpiai rúd azért komolyabb mutatvány. De biztos a lakatosok faszán megcsinálnák én nem értek hozzá.

(#106871) Alpachino válasza madle (#106870) üzenetére


Alpachino
veterán

A rudakat én is készen vettem...gyári krómozott, recézett szabvány 30-as rudak. a többi szerelést mind házilag készítettem ill. vettem...kb. feléből kijött mint ahogyan elsőre a költségvetésem mutatta :K

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#106872) kolosanyi válasza Alpachino (#106862) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem, olíván. :P

(#106863) zzz03
Ugye? :D

(#106869) Shingen
Nem, de éhes is maradtam. ;]

(#106873) zzz03 válasza kolosanyi (#106872) üzenetére


zzz03
őstag

Ugye! Terembe is mindig azt mondom h a csirke rizstol nincs ero amikor szobahozzak h mernem eszek rendesen mer alakulok csak hasam is van :D meg kulonben is eszek en rendesen mindent ami finom es jo sokat!

(#106874) nitro16


nitro16
senior tag

Na most örül Győzike mert bajnok..... :Y
Ez az öltönyös kategória egy vicc. Igazán kitalálhatna az IFBB már valamit, mert oké, hogy egy réteg sport ez és népszerűsíteni akarják mert nagyon csekély más sportok mellet, de akkor is lassan már nem lesz hova lejjebb. Ez nem divatbemutató, hogy öltönybe meg minden másba legyen a versenyző. Kíváncsian várom mit találnak ki jövőre lehet akkor már búvárruhába kell a színpadra menni. :(

(#106875) zzz03 válasza nitro16 (#106874) üzenetére


zzz03
őstag

Testepites feketen feherenben nagyon jol meg van fogalmazva, hogy mi is kell a gyurosoknak, mit akarnak latni a szinpadon. Nem erdekel a buzik kategoria nem erdekel ez az oltonyos dolog. En a szinpadon "szörnyeket akarok latni" ennyi. Az a baj annyira akarjak nepszerusiteni ezt a sportot h teljesen elkurvul az egesz. Divat a gyuras ennyi. Akkor jo amikor eljutsz oda h csak magadnak csinalod es lesz@rod h ki mit mond es gondol rolad. Sztem.

[ Szerkesztve ]

(#106876) Woodslave válasza nitro16 (#106874) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a legmélyebb irigység hangján mondom, de a qrva anyját ennek az egésznek :D Nevetséges szánalom az egész. :(

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#106877) Cassidey válasza Ijk (#106858) üzenetére


Cassidey
senior tag

Ez egy szatíra, az antalvali cikkeké.

Voltam ma is edzeni, hónapok óta nem csináltam overhead squat-ot, lazán ment elsőre, úgy tűnik nem lehet elfelejteni az ilyesmit. :) Csináltam videót, kis butt wink van az alján, de nem vészes. Sima guggolásnál nem megyek le ennyire. Illetve tornacipő volt rajtam, teljesen jól látszik, hogy picit megemelkedik a sarkam a talajról, az ilyen mutatványokhoz jó lenne a súlyemelő cipő, ha nem hirtelen törne rám a késztetés. :D
Barátnőmnek sehogy nem akar sikerülni. :(

Ó, és ma odajött hozzám egy csaj, és halálra dícsért, hogy milyen jól nézek ki, és de izmos vagyok, és mióta edzek és hogy edzek, versenyzek e, és így tovább, nagyoon cuki volt, ott olvadoztam. :D

(#106878) Shingen válasza Woodslave (#106876) üzenetére


Shingen
addikt

÷ 1 igy van

風林火山

(#106879) Shingen válasza Cassidey (#106877) üzenetére


Shingen
addikt

sosem elég a bok! ;]

風林火山

(#106880) Woodslave válasza Shingen (#106878) üzenetére


Woodslave
nagyúr

persze nem irigylem az csak vicc. Mekkora bohóckategória kíváncsi vagyok a többi idiótára akik ebben indultak..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#106881) Shingen válasza Woodslave (#106880) üzenetére


Shingen
addikt

Hát lehet jobban járunk ez után ha nem ismerjük meg a többi idiotát. :)

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#106882) nitro16 válasza zzz03 (#106875) üzenetére


nitro16
senior tag

Biznisz meg népszerűsítés szempontjából jó lépés volt anno a fizikus kategória. Főleg a fizikus proknál ott már bitang formák vannak, ami egy több éve gyúrós számára is bőven elég lenne/örülne olyan formája lenne. Mert ez a legyünk szörnyek is faszság, minek legyek akkora, hogy ne tudja más sportokat csinálni mert már akkora a tömeg, hogy nem tud elmenni az ember hegyet mászni, barlangtúrára, vagy bármi más.
Illetve hétköznapi dolgok is nehezére essen az embernek.

Woodslave: Én úgy halottam egyedüli induló volt a kategóriába így persze, hogy nyert. Ezt hallottam nem tudom mennyire fedi le a valóságot de majd kiderül. Nem lepne meg ha tényleg így volt.

[ Szerkesztve ]

(#106883) Woodslave válasza nitro16 (#106882) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ne hülyéskedj még az is? :D már csak a csörgősipka hiányzott a fejéről..

bár igaz nem tehet róla hogy nem volt több induló :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#106884) Shingen válasza nitro16 (#106882) üzenetére


Shingen
addikt

(I)Illetve hétköznapi dolgok is nehezére essen az embernek(/I)

Kitörölni a hátsoját. :DDD

Multkor volt egy video fb-n csávo hátára ragasztottak vmit nem érte el, nem tudta leszedni még ö is elröhögte magát.

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#106885) nitro16 válasza Shingen (#106884) üzenetére


nitro16
senior tag

Azt megoldják bidével. :DD

(#106886) Shingen válasza nitro16 (#106885) üzenetére


Shingen
addikt

:DDD

風林火山

(#106887) Peti78 válasza nitro16 (#106874) üzenetére


Peti78
őstag

Mit vártál? Ki van bikkantva!

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#106888) Dicker válasza Woodslave (#106876) üzenetére


Dicker
őstag

Majd, ha Lengyelországban lép fel magyar színekben, az lesz a szánalom. De, ha kimegy majd jól elverik itthon utána talán. Mert magát égetheti, de mást nem kell. Segítek megszervezni. ;]

De ez is csak miattad történik meg, ha indultál volna, akkor nem lenne ilyen gond. Hagytad megnyerni a buzqie kategóriát neki. Pedig korban is stimmelnétek. ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#106889) Woodslave válasza Dicker (#106888) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Jó hogy így törődsz velem ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#106890) BÁ Nutrition válasza Dicker (#106888) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ez az egész csak azt mutatja h nincs olyan h legalja ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#106891) itouchfan


itouchfan
senior tag

Celf forumtars a gyógytornász hallgató igaz?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#106893) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

így kő sztéköt csinálni-é

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#106894) celf válasza itouchfan (#106891) üzenetére


celf
őstag

énvónék

(#106895) celf válasza Cassidey (#106877) üzenetére


celf
őstag

nahát, ez az overhead squat tökjó gyakorlat. amikor láttam korábban, még nem érdekeltek a súlyemelős gyakorlatok, úgyhogy kb meg is feletkeztem róla, h van.
nem olyan összetett/nehéz, mint pl. a clean and jerk. legalábbis szerintem. power clean is ezért jó.

(#106896) Cassidey válasza celf (#106895) üzenetére


Cassidey
senior tag

Persze, hogy nem az, bar kell ehhez is kis mobilitas. :) Ezt a snatch elott tanultuk, sulyemeles tanulasnak/edzesen a snatch es clean and jerk viszonylag kis reszet teszik ki a dolognak, legalabb annyi idot toltesz a reszmozdulatok gyakorlasaval. OHP, felhuzas variációk, guggolasok stb. Ennek is ott azert van jelentosege, mert ugye sullyal a fejed felett fel is kellene allni. :) Ha nem megy az OHP nem kerul a fejed fele, ha nem megy a front squat nem lesz clean es igy tovabb. Viszont ha ezekben erosodsz nyilvan a ket sulyemelo gyakiban is tudsz emelni.

(#106897) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Elkezdtem a CBL-t. 30 g alatti ch-n leszek 10 napig. Lehet fogadni, hogy szerdán, vagy csütörtökön zúzok le mekibe egy dupla sajtos McRoyalért. ;]

(#106898) Alpachino válasza kolosanyi (#106897) üzenetére


Alpachino
veterán

Szerintem hülyeség...el se kezd...minek szenvedtetted magad...? semmi értelme ;] :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#106899) celf válasza Cassidey (#106896) üzenetére


celf
őstag

micsoda új gyakorlatok! izgi! ha már eddig nem sikerült az alapvetően szhar tartásomat gyúrós gyakorlatokkal javítani, akkor talán majd ezekkel! :DDD
egyre világosabb számomra, h el kell menjek egy terembe, ahol tanítanak rendes súlyemelést. csak mondjuk olyan nem lesz sehol, ahol elfogadják a sportkártyámat...

(#106900) celf válasza kolosanyi (#106897) üzenetére


celf
őstag

hirtelen 30g CH-ra le? mennyiről? nem para az? :U mondjuk 1-2 nap alatt nem lehet nagy baj.. de 10-ig? :Y ezt nem fokozatosan kéne?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.