Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71627) #79335424 válasza quailstorm (#71626) üzenetére


#79335424
törölt tag

Egy rövid ideig használtam IGO -t Androidos navin, PNA -n pedig a MIO barátság óta, ami nem tegnap volt. Még soha nem láttam olyat, hogy lenavigált volna a térképről. Ez biztosan nem térképhiba. Az elején még úgy volt, hogy a Navteq és Teleatlas térképek nyugaton voltak jobbak, a keleti blokkban meg a Topmap. Ezért én Gurjon skin -t használok, amióta belekerült a térképváltó. Mára már nincs ennek akkora jelentősége, de már megszoktam/megszerettem a Gurjon skineket. Sajnálom, hogy itt nem lehet nyíltan kommunikálni az IGO -ról, de természetesen értem és megértem az okát. De azt leírhatom és remélem, hogy az illetékesek, vagy az általuk felbérelt skalpvadász cég (igen, ilyen is van!!!) olvassák, hogy az én szememben az NNG -nél legaljább bandát nem hordott a hátán a föld. Remélem, külföldön is tagadják a hovatartozásukat, ha már a saját hazájukban ilyen a hozzáállásuk. Gurjon kicsinálását sem fogom megbocsátani soha. Az az ember többet tett az IGO népszerűségéért mint az egész NNG banda együtt. Ráadásul ingyen. Ezek a .... meg csak azt lesték, hogy mikor hibázik, hogy lecsaphassanak rá. Undorító! Az én erkölcsi értékítéletemben egy ilyen céggel, vagy emberrel szemben bármi megengedett. Még a warez is. De sajnos, a jog másképp ítél.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.