Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49999) #79335424 válasza Just_Reboot (#49997) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tudnék, de azokat nem ismerem. Pont ugyanazt tenném, amit Te is megtehetsz. Bepötyögöd a Play keresőjébe a Button Saviort és mellette fog dobni egy csomó hasonlót. De miért kell másik, ez miért nem jó? Rengeteg beállítási lehetősége van. Milyen módon hívd elő, hány gomb legyen, hogy nézzenek ki, stb. Át is lehet programozni a gombokat. Én automatizálóval csináltam screenshot parancsot és ezt hozzárendeltem a Button Savior kamera gombjához. Mivel ez mindíg felül van, ha előhívom, így bármiről tudok vele screenshotot csinálni, nem kell a Samu home+power kombinációjával szerencsétlenkednem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.