Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124101) galervin93


galervin93
őstag

Halihó!
A mai nappal beléptem a droidosok táborába, eddig okostelefonok közül csak Windows Phone-om volt. Az volna a kérdésem, hogy van valami működő, ajánlott skin, amivel vissza lehetne hozni (legalább külsőre...) a WP csempés kinézetét? Melyik az, ami bevált?

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#124102) Probert75 válasza galervin93 (#124101) üzenetére


Probert75
addikt

(#124103) galervin93 válasza Probert75 (#124102) üzenetére


galervin93
őstag

Köszönöm, kipróbálom őket!

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#124104) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

ACR Pro most ingyenes!
Hívásrögzítő

Most nézem, ezen a néven kettő fut. Én az Nll félét használom, az teljesen rendben van, ezt nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

(#124105) darvinya válasza zsoltzsolt (#124104) üzenetére


darvinya
titán

Most melyik?

ACR londoni app licensze 600Ft
Automatic Call Recorder (ACR) Pro akciós

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#124106) Peter.70 válasza zsoltzsolt (#124104) üzenetére


Peter.70
őstag

Van 600-ért meg 1290-ért, melyik az?

(#124107) Phülöp


Phülöp
addikt

az ilyen kérdések okán lenne ildomos linkkel megtámogatni az ajánlást

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#124108) darvinya


darvinya
titán

Automatic Call Recorder (ACR) Pro az akciós, amit még 5 napig ingyen felrakható.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#124109) zsoltzsolt válasza Phülöp (#124107) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Bocsi, igaz.
Darvinya pótolta a hiányt!
Köszönöm neki!

(#124110) Voice24


Voice24
őstag

Hali!
Egy gyors kérdés: a telefonomon (Alcatel Idol4) a contacts, azaz a telefonkönyv full angol lett, pedig az elején szerintem magyarul ment. A beállításaiban nincs nyelv-választás, mit tudok tenni? Töltsek le egy tetszőleges másik appot? Van olyan, ami ajánlott ezek közül?

(#124111) Drughi


Drughi
addikt

Üdv!

A problémám, hogy van egy samsung telefonom rajta samsung health és egy xiaomi mi band 2-m.

A health app nem tudja olvasni a mi band adatait.

1, van erre megoldás, hog ne kelljen még egy appot használni?
2, milyen fitness app lenne ami tudja olvasni a health és a mi band adatait?

(#124112) Black_Raven válasza Drughi (#124111) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia, a Mi Fit app való hozzá.:), viszont nem biztos hogy tudja a health adatait olvasni..

Többiekhez: Tudna valaki ajánlani jó .pdf fájl szerkesztő appot? köszi.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#124113) Bogyó bá' válasza darvinya (#124108) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nem tudom még mire fogom használni, de ennyit a hülyének (nekem...) is megért! :B

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#124114) zeon.hu válasza Bogyó bá' (#124113) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Dettó :D
Nálam a custom rom tudja és/vagy a voip kliens tud rögzíteni, de egyszer még jól jöhet.

#?*@&!

(#124115) Constantin


Constantin
tag

Sziasztok! Létezik olyan alkalmazás, ami olyan portréfotót képes készíteni, mint az iPhone 8 plus?

(#124116) Ispán_Péter


Ispán_Péter
csendes tag

Üdv, meg lehet nézni valamilyen alkalmazással hogy a telefonom melyik adótoronytól kapja a hálózatot a környéken? Vagy bármi más módon?

(#124118) ElektrikusDE válasza Ispán_Péter (#124116) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Szia!
Persze pl. OpenSignal

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#124119) Márton


Márton
nagyúr

üdv,
ilyen létezik csak magyarul?
Tehát ébredni magyar hírekre, időjárás elmondásra, esetleg email-re?
Nekem 10-15p az ébredés. Úgy lenne a legjobb, hogy 1-2 percig csak a kellemes dallam (vagy valami természethang) 0-ról fokozatosan felhangosodik, után jöhetne az időjárás, hírek, stb.
:U

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#124120) Aurig@ válasza Márton (#124119) üzenetére


Aurig@
őstag

10-15 perc?
Lesz az még jóval kevesebb is!

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#124121) Márton válasza Aurig@ (#124120) üzenetére


Márton
nagyúr

Ezt hogy érted? Most is annyi idő, mire kikelek az ágyból.
Hiába van szundi, stb. Nyugodtan szeretek, nem kapkodva.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#124122) galaxys80 válasza Márton (#124121) üzenetére


galaxys80
veterán

Gyermek van? 🙂

(#124123) Aurig@ válasza Márton (#124121) üzenetére


Aurig@
őstag

Nem a szundira gondoltam. Amikor lesz kisgyerek! Amikor nőni fog(nak), attól kezdve nem biztos, hogy minden kelés nyugodt lesz!
Nem bántásból szántam, de amíg fiatal vagy használd ki az alvást.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#124124) Márton válasza Aurig@ (#124123) üzenetére


Márton
nagyúr

12 éves :))

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#124125) zeon.hu válasza Márton (#124124) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Off:

Áruld el a titkot!
Van nagyobb is, kisebb is, fiú is, lány is: vagy rögtön kell nekik minden reggelente (ruha, reggeli, tízórai, tornazsák, "Ezt nem veszem fel, nem kell pulcsi, nézd már meg, senki nem jár ilyenben, ezt utálom, nem kérek rá vajat, csinálj másikat, Apa, elkések, vigyél eeel!!"), vagy azzal megy az idő el, hogy kiimádkozzam őket az ágyból.
Szóval ébredés után 5 perccel már jobb, ha túl vagyok a wc + kávé+ cigi kombón, különben káosz lesz :DD

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#124126) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Adott egy Xperia mini pro (sk27i) Android 4.0.4-es verzióval.

Ismertek olyan applikációt amit ha felteszek a telefonra kommunikál Xiaomi Miband2-es karkötőmmel?
Munkahelyen nem szeretném aha az új telóm összetörne. Így ott a mini prot- használom.

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#124127) Phülöp válasza zeon.hu (#124125) üzenetére


Phülöp
addikt

korábban kell elindulni melóba, mint ahogy a gyerkőcök kelnek

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#124128) hati válasza zeon.hu (#124125) üzenetére


hati
addikt

A titok, hogy fél órával korábban kelsz, mint a gyerekek.

(#124129) SH4D0W2011 válasza Predator2 (#124126) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Hello!

A Mi Fit mindenképp kell a Mi Band 2 párosításához, annak pedig frissebb rendszer kell. Meg asszem' a bluetooth sem jó hozzá.
Kár érte egyébként, pár hete a kezembe akadt a saját kis mini pro-m, megmondom őszintén, még ma is tök szívesen használnám egy korszerű hardverrel. :B

(#124130) hati válasza SH4D0W2011 (#124129) üzenetére


hati
addikt

Dehogy kell a Mi Fit hozzá. Nálam sincs fent. Vannak más alkalmazások, melyek kezelik.

(#124131) Márton válasza zeon.hu (#124125) üzenetére


Márton
nagyúr

Nincs titok, csak egy jó anya, aki a másik szobában alszik vele :DDD
De azért a hangok átjönnek és nem hallok nagy veszekedéseket onnan sem, anya 6:20 körül mocorog, kávét főz, gyerkőc 20p múlva bújik ki az ágyból. Én pedig van hogy látom, amikor indul suliba, elköszönök, van pedig (mint most is) 7:50-kor kelek ki az ágyból. De mivel főút mellett lakunk, 5-6 között mindig fenntvagyok már az autók, buszok miatt, csak félálomban, forgolódok, néha visszaalszok 10 percet, stb. Na erre az időszakra jó lenne valami beavatkozást nem igénylő több perces, kellemes ébresztő.

Szóval van ilyen magyarul vagy nincs? :))

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#124132) SH4D0W2011 válasza hati (#124130) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Azt tudom, hogy vannak más alkalmazások, amik kezelik (Mi Bandage, Notify & Fitness), de tuti nem kell még a párosításhoz sem? Na ezt jó tudni. :)
A másik oldal viszont még mindig ott van, a Bluetooth 4.0 LE követelmény.

(#124133) hati válasza SH4D0W2011 (#124132) üzenetére


hati
addikt

A Notify & Fitness-hez biztosan nem kell más alkalmazás. Én eleve kerülöm a MI fiókot igénylő alkalmazást, mert nem akarom még egy adatszivárogtató alkalmazást.

(#124134) galaxys80 válasza Márton (#124131) üzenetére


galaxys80
veterán

Én értek félre valamit vagy tényleg az anyuka a 12 éves gyermekkel alszik helyetted? :Y
Nem ítélkezni szeretnék félre értés ne essék. Csak hátha én értettem félre valamit.

(#124135) eclipse19 válasza Márton (#124131) üzenetére


eclipse19
senior tag

Ebben van olyan ébresztés típus, hogy "Online Radio" (, meg természetesen zene is).

Lehet megadni konkrét URL-t is.

[ Szerkesztve ]

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#124136) Márton válasza galaxys80 (#124134) üzenetére


Márton
nagyúr

Nem értetted félre, 0 napos kora óta így alszanak, ragaszkodnak egymáshoz. Azért nyugi, én is vagyok az anyukával :DDD Nekik a másik szoba hangos is a főút miatt, én az évek alatt már megszoktam.
És nem erőltetjük, ha a lányunk majd azt mondja, most már egyedül szeretne aludni, ám legyen. De mikor fél éve szóbahoztuk, hallani sem akart róla. Mind a hármunknak jó így, akkor meg?..

eclipse19: köszi, ránézek!

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#124137) galaxys80 válasza Márton (#124136) üzenetére


galaxys80
veterán

Természetesen minden család maga dönti el, hogyan csinálja.

(#124138) hati válasza Márton (#124136) üzenetére


hati
addikt

<gonosz on>
Ha majd bekerül egy fiú is abba az ágyba, akkor meg az anyuka nem akar majd nem ott aludni. :P
</gonosz on>

(#124139) Márton válasza hati (#124138) üzenetére


Márton
nagyúr

veszem elő a sörétest a sarokból ;)

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#124140) Tuomas válasza Márton (#124139) üzenetére


Tuomas
addikt

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy ismertek-e olyan (megbízható) névjegy alkalmazást, amivel egymástól elkülönítve lehet névjegyeket tárolni?
2 Sim (magán és céges) miatt kérdezem, elég nagy hátránynak tartom, hogy gyakorlatilag ha 2 simmel használnám a telót akkor a céges és a magán névjegyeim egybeolvadnának.

Köszi előre is!

(Bocsi, nem válasz akart lenni :) )

[ Szerkesztve ]

We were here

(#124141) Zeki válasza zeon.hu (#124125) üzenetére


Zeki
nagyúr

Pacsit ide sorstárs! :C
3 gyerekkel nekem is jók a reggelek. :) Még hétvégén sem alszanak sokáig. De a vacsora ugyanez (2-3x vacsoráznak, mindig mást). Meg a ki ki után akar/nem akar fürödni. Este kell még vagy fél óra netezés miután lefeküdt a család, hogy lenyugodjak. :)
Ja, hiába van 2 wc, egy lent, egy fent, ha mind a 3 a fentin akar, és egy időben. Ott bactatják egymást, kiabálva. Este 9-kor. Nekik ez biztos jó muri, mert le egy se menne wc-re.

[ Szerkesztve ]

(#124142) Voice24


Voice24
őstag

Hali!
Bár még erre sem jött válasz, megint kérdezek:

Mi tudok azzal kezdeni, hogy pár napja elvileg a play protect elkezdte feldobálni, pontosabban állandóan küldi az értesítést, hogy az "apps" nevű app veszélyes dolgokat tölthet le, ezért zároljam. Már zárolva van, mégis 10 percenként jön a figyelmeztetés, állandóan ott a háromszög az értesítősávban.
Az apps nevű dolgot nem tudom törölni (nem rootolt a teló), a play protectet pedig nem is látom az alkalmazások listájában, hogy tudnám változtatni a beállításait.

(#124144) MineFox54


MineFox54
őstag

Sziasztok!
GBoard dictionary szinkronizálás ügyben ki tudtok igazítani?

(#124145) tuareg85 válasza MineFox54 (#124144) üzenetére

GBoard / Dictionary alatt írja ki a státuszt, elég egyértelmű.

(#124146) MineFox54 válasza tuareg85 (#124145) üzenetére


MineFox54
őstag

A legújabb frissítéssel egyik telefonomon se látom már a syncre a lehetőséget... Törlés, vagy a személyes szótár megtekintése van a lehetőségek között

(#124147) rjg válasza MineFox54 (#124146) üzenetére


rjg
őstag

Ez korábban is előjött itt a fórumban. Telefon csere után most nálam is hiányzik a szinkron egy Honor View 10-en. Az apkmirror-ról leszedtem a legújabb verziót, de az sem segített. :-(

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#124148) tuareg85 válasza MineFox54 (#124146) üzenetére

Nekem így néz ki

Persze most vettem észre, hogy magától jó régen szinkronizált, de rányomtam, és pár másodperc alatt megcsinálta.

(#124149) S e t h válasza MineFox54 (#124146) üzenetére


S e t h
nagyúr

egyre gyengébb az app, ritka, hogy eltérő rendszeren, telefonon másképpen működik, egy ilyen bill. alkalmazáshoz sem volt eddig szerencsém, vicces, hogy google ilyen minőséget kienged a kezei közül

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#124150) rjg válasza tuareg85 (#124148) üzenetére


rjg
őstag

A többi telefonomon nálam is ott volt az a menüpont, de most nincs:

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.