Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124601) darvinya válasza sphe (#124599) üzenetére


darvinya
titán

Rövid leírás Photo Editor-nak:
Funkciók
* Színek módosítása, effektek hozzáadása, forgatás, körülvágás, átméretezés, keretek, és rajzolás a fényképekre
* Ívelt felület a színek finomhangolásához
* Szöveg, kép hozzáadása és rajzolás
* Könnyű forgatás, körülvágás és átméretezés
* Érintéssel és kétujjas zoommal könnyű szerkesztés
* Fényképek használata a galériából, vagy kamerából
* Képek mentése JPEG és PNG formátumba. JPEG minőségének állítása
* EXIF adatok megjelenítése, szerkesztése vagy törlése
* Kész kép elmentése a galériába, SD kártyára, vagy háttérképként való beállítása
* Fényképek megosztása e-mail, SNS, stb.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#124602) -=RelakS=- válasza beg (#124600) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ha már QuickPic.
Annyit dumáltunk róla, hogy úgy döntöttem, ideje telepíteni az új kütyüre.
Play Store-ban keresve nem adja ki a kereső :Y WTF? Google keresővel sikerütl csak megtalálni :W

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#124603) Somatom válasza sphe (#124599) üzenetére


Somatom
veterán

Nem nagyon értek hozzá, de megnéztem neked a Photo Editor lehetőségeit. Ilyesmikre gondoltál?
Screenshot1
Screenshot2

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#124604) zeon.hu válasza -=RelakS=- (#124602) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Inkább innen tedd fel, ez a cheetah előtti verzió újra aláírva, így frissíteni se akar majd.

#?*@&!

(#124605) -=RelakS=- válasza zeon.hu (#124604) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Egyáltalán mikortól van Cheetah verzió? Milyen változás kellett volna, hogy feltűnjön?

Mindenesetre ha Google keresővel kell megtalálni a Play Store helyett, akkor lehet, inkább dobom a francba :DDD

Úgyis kezdek már hozzászokni, hogy a régi jó programjaim eltűnnek a semmibe :(((

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#124606) Somatom válasza -=RelakS=- (#124605) üzenetére


Somatom
veterán

4.5.2 az utlsó, Cheetah előtti. Én is azt használom (szignózva).

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#124607) zeon.hu válasza -=RelakS=- (#124605) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A linken az utolsó nem cheetah-s található.
Itt szinte mindenki ezt a verziót használja.

#?*@&!

(#124608) pc360 válasza Somatom (#124592) üzenetére


pc360
addikt

1: Hol látsz te ilyet?
2: Eldöntöm magam, de azért köszi!

karldergroße + zhata: Elsőre befagyott a telepítésbe, majd újraindítás után, másodjára iszonyat lassan ugyan felpakolta magát, de 80 mega szemetet tömörített ki a tárolóra, és végül el se indult a program. Nekem ezek a friss tapasztalataim vele. Ilyenkor tudjátok, hogy mégis mit tölt le? Ekkora lenne a reklám adatbázis? Merthogy egy fájlböngészőnek nem kell 80 MB, az biztos. Az ES-nek is korrekt volt régen, azóta viszont nem tudom, mit műveltek ezzel is.

-=RelakS=- A 4.5.2 után jött a CM verzió. Ezért küldtem azt, amit most zeon.hu is belinkelt. Ha kipróbálod, majd rájössz, hogy mennyivel normálisabb.

beg: Tudom, hogy miért van benne, én is azért linkeltem, mert jó. :U Az összefoglalóban mégis a Play-es verziója van berakva a régi helyett, ezért ellentmondásba keveredtél. Az internet rádió témának meg olvass utána, meg is köszönték páran, hogy felhívtam a figyelmüket a XiiaLive-ra a TuneIn helyett. Itt nem csak szubjektív véleményről van szó. Évek óta követem a topikot, igen nagy részt vállalva a gyűjtögetésben, szóval nem biztos, hogy újdonság az, amiket írok.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#124609) Somatom válasza pc360 (#124608) üzenetére


Somatom
veterán

Az összefoglaló egy közös lista, amit Te írtál, az meg egyéni. Lehetnek olyan szempontok, amiknek az általad írt alkalmazások nem felelnek meg. Pl. mi a helyzet a XiiaLive platformkompatibilitásával? a TuneIn Pro elérhető Wear -re, Android Autora, Android TV -re, és Chromecast kompatibilis.
A PasswdSafe be tud léptetni automatikusan, ha mondjuk Dolphin -t, Firefoxot, vagy Yandexet használsz? A LastPass igen. Billentyűzetből pedig nem a Smart Keyboard Pro a legjobb, hanem az Anysoft.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#124610) -=RelakS=- válasza pc360 (#124608) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Igen, arra rájöttem, hogy a 4.5.2 után változott már meg a program, csak meg akartam tudni, hogy mi változott. Az, hogy előtte normálisabb volt, nem információ :)
Viszont ahogy nézem, egyúttal abandonware lett belőle, tekintve, hogy még a Cheetah Mobile oldala sem listázza a QuickPic-et.
F-Stop egyelőre bejön, majd még jobban megnézem.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#124611) Somatom válasza -=RelakS=- (#124610) üzenetére


Somatom
veterán

Az volt vele a gond, hogy a CM nem egy kimondott fejlesztő, hanem egy kínai mobilinternet szolgáltató, ami "mellesleg" reklámtevékenységgel is foglalkozik. Amikor átvette a QuickPicet, akkor hírtelen megváltozott a szabályzat adatkezelésre vonatkozó része. Továbbá, "érdekes" feltételekkel jelentek meg új szolgáltatások (pl. felhő tárhely). A CM más alkalmazásaival szemben is vannak kételyek (itt is). Ezért sokan kerüljük azokat. A CM klasszikus kínai cég. Cingárt idézve: morálisan ingoványos. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#124612) pc360 válasza Somatom (#124611) üzenetére


pc360
addikt

Az első súlyos esetük a Clean Master volt, ami egy egyszerű, letisztult, jó takarítóprogram volt kezdetekben, míg a Cheetah Mobile rá nem tenyerelt... Abban nem vagyok biztos, hogy nem ők voltak az alapvető fejlesztők, de a tevékenységüket elnézve minden kétes. Mindenesetre annyira sikeres volt a "veszélyben vagy, VIGYÁZZ, fizess elő ide-oda" kampányuk, hogy még Windows-ra is volt képük megjelentetni a CM-et, persze ugyanabban a "minőségben".

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#124613) Fall-N válasza sphe (#124599) üzenetére


Fall-N
veterán

Azzal egyetértek, hogy az összefoglaló nem szentírás és sokszor már meghaladták az újabban megjelent alkalmazások. Nem véletlenül jön ki hetente az Android Police-on válogatás az újonnan megjelentekről. Meg ami itt népszerű nem biztos, hogy a legjobb.

Külföldön sok méltán népszerű alkalmazás van amiről itt sokan nem is hallottak. XDA-n és G+-on is pörögnek az ilyen topikok. Ott követek sokat én is.

Amit meg közösen összedobtak páran nem jelent semmit. Jó példa a QuickPic. Jó régóta nem érdekel már senkit sem és azóta megjelentek sokkal jobb alternatívák. Pl. Camera Roll, Simple Gallery, Focus, Focus GO, Piktures, F-Stop.

Azt kellene felfogni, hogy a ti listátok már elavult és sokkal dinamikusabban fejlődnek és jelennek meg az alkalmazások, mint ahogy a lista frissülne.

[ Szerkesztve ]

(#124614) pc360 válasza Somatom (#124609) üzenetére


pc360
addikt

A kompatibilitást nem néztem, nem is érdekelt. Akinek szüksége van Wear és mindenféle egyéb használatra, az úgyis tudni fogja, hogy mit keressen.

A PasswdSafe offline nézegető, nem kapcsolódik a böngészőkhöz. A LastPass viszont nem ajánlott. Jól mutatja ezt millió példa (egy közülük). Aki hazárdírozni szeretne, annak hajrá. :)

Billentyűzetből pedig nem a Smart Keyboard Pro a legjobb, hanem az Anysoft

Milyen szempontok szerint? Mindenesetre a saját listámban megférnek egymás mellett, és az oldalra is mindkettő ki fog kerülni (valamennyire figyelembe veszem a popularitást). A Smart beállítható annyira letisztultra, ahogy én azt szeretem (kiegészítés, javítás, és minden hülyeség nélkül) úgy, hogy a lecsukást, kurzort-léptetést és egyebeket segítő gesture-öket sem kell nélkülözni. Annak, aki így szereti a billentyűzeteket, biztos, hogy az egyik legjobb lesz. Ha azóta az AnySoft is felnőtt a feladathoz, akkor az örvendetes.

Fall-N: Ez jó, meg is nézem őket. Én is így gondolom, hogy rengeteg új és jó megoldás létezik, amiket érdemes lenne figyelembe venni.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#124615) Somatom válasza pc360 (#124614) üzenetére


Somatom
veterán

1.: "A kompatibilitást nem néztem." Ennyit a listád közhasznúságáról.
2.: Sztem az hazárdírozik, aki nem frissít idejében egy jelszókezelő beépülőt.
3.: Te kérdezel szempontokról? A listádban kijelentetted, hogy a Smart Keyboard Pro a legjobb és slussz. Szóval, a listádban említett szempontok alapján is kijelenthetem, hogy az Anysoft a legjobb. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#124616) pc360 válasza Somatom (#124615) üzenetére


pc360
addikt

1: Android programok, Androidos telefonra. Miért érdekelne? Az alapvető használhatóságot veszem elsősorban figyelembe, nem az egyéb tudást. Nem attól lesz jó egy app, hogy fut a cipőmön is, az csak egy plusz.

2: Egészen biztosan így van, de ettől még nem lesz biztonságosabb jelszavakat online tárolni. Ilyen alapon az is hazárdírozik, aki 12 karakternél rövidebb jelszavakat alkalmaz, mégsincs köze a témához, amiről szó esett.

3: Oké. Mégis megkérdeztem (mint ahogy mindig meg szoktam), és leírtam párat. Akár kölcsönös is lehet a dolog. De ha gondolod, képzeld oda a "legjobb" elé az "egyik" szócskát!

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#124617) mayday00


mayday00
őstag

Sziasztok. Létezik valami olyan alkalmazás, amin be tudom állítani az akkumulátor töltöttségi limitjét?

Pl 85%-os töltésnél jelezzen nekem..Vagy 80-nál..Ahogy én szeretném..Létezik ilyen?

Köszönöm. :R

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#124618) HREH válasza mayday00 (#124617) üzenetére


HREH
senior tag

Bármelyik automatizálóval (Tasker, Macrodroid) megoldható.

[ Szerkesztve ]

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#124619) Somatom válasza pc360 (#124616) üzenetére


Somatom
veterán

1.: A topik témája az Android alkalmazások, nem pedig az Android telefonos alkalmazások. Tehát, az Androidon belüli platformkompatibilitás is lehet szempont egy-egy alkalmazásnál. Pl. aki sokat van autóban, annak fontos lehet az AA kompatibilitás
2.: Megint egy egyéni szempont. Nekem az a véleményem, hogy a biztonság álljon arányban a kockázattal. 1000Ft -nak szerintem elég egy könnyen zárható szekrényfiók, fölösleges egy páncélterem, amibe fél óra bejutni. A legfontosabb kódomat a fejemben tárolom, a többinek viszont elegendő a LastPass biztonsága is. Cserébe az egyszerűbb használatért.
3.: Lehet, hogy Te odaképzelted azt a szócskát, de mi csak arra tudunk reagálni, amit leírsz. Amit odaképzelsz, arra nem.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#124620) sphe válasza Somatom (#124603) üzenetére


sphe
senior tag

Köszönöm! Ilyesmit kerestem light EQ-ra! :R

darvinya: ezt én is elolvastam már rég, választ nem ad a kérdésre

Fall-N: +1

[ Szerkesztve ]

(#124621) pc360 válasza Somatom (#124619) üzenetére


pc360
addikt

1: Tényleg nincs más indok, ebbe tudsz csak belekötni? Van 2 jó online rádió cucc, mindkettő szóba került. Az egyiket többedmagammal jobban szeretem, ennyi. Nincs mit tovább ragozni rajta. A végleges listába valószínűleg mindkettő bele fog kerülni, megemlítve a kompatibilitást. Köszönöm az erre való figyelemfelkeltést!

2: Online tároló = hazárdírozás. Ezen sincs mit többet ragozni. Azt, hogy a kényelem kedvéért valaki bevállalja, az a saját döntése. Attól még nem lesz okos döntés. Ez nem egyéni szempont.

3: Azt csinálsz, amit szeretnél. Indokokkal is lehetne vitatkozni, nem a megfogalmazás firtatásával. Szerintem hagyjuk ezt a vonalat, mert érvek nélkül úgysem sül ki belőle semmi. Tudsz te ennél értelmesebben is fórumozni. Írtam, hogy a végleges listába mindkettő bele fog kerülni (már ha ennyire izgat a sorsa).

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#124622) Somatom válasza sphe (#124620) üzenetére


Somatom
veterán

Szívesen! Sajnos, telón nem hajlandó automatikusan fekvőbe fordulni. De, némi trükközéssel rákényszeríthető.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#124623) Robokutya


Robokutya
senior tag

Srácok keresgéltem meg akarnám oldani a telefonom rootolását
Mert elegem van abból hogy kicsi a tárhelye az sd kártya meg ott áll üresen.
Találtam egy videót ami alapján elvileg sikeresen le tudnám zavarni a dolgot de valahogy nem találom azokat a programokat amiket a videjó készítője használt.Az asztali gépem se igen engedi letölteni ezeket az appokat :)valami miatt
Valakinek van ötlete?
sony x. C1905 sokat nem vesztek ha elcseszem a dolgot de ha sikerül nyerek vele még némi időt az új teló megvétele előtt:)
Találtam egy program áthelyező progit ezt a Link2sd nevűt de root hozzáférést igényel

(#124624) darvinya válasza sphe (#124620) üzenetére


darvinya
titán

Pedig ott van színcsere, stb. ami ligthEQ-ra átkonverciónált iOS.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#124625) Technoman


Technoman
őstag

Sziasztok!
Az LG G4-es topikból irányítottak ide, a problémám a következő:
Tudtok nekem abba segíteni, hogy pár napja a gépem megbolondult az időkép apptól. Napok/hetek óta a felső sávban látok egy letöltésre utaló ábrát.

Illetve a legördülő sávban meg egy ilyet:

Amiket nem tudok sehogyan sem eltüntetni (már volt app legyilkolás és régebbi, több hónapos biztonsági helyreállítás, de mindig visszajön)
Nem szeretenék egy FR-t, mert soká tartana visszaállítani a telefonon dolgokat.
Ötlet?
thx

(6.0-s droidot használok, V20g-vel)

[ Szerkesztve ]

(#124626) sloja válasza Robokutya (#124623) üzenetére


sloja
tag

Ez a program: [link] képes root nélkül is áthelyezni a programok egy részét az sd-re.

(#124627) retesz147


retesz147
addikt

A Snaptube nem tud lezárt képernyőnél Youtube-ról videót (inkább zenét) lejátszani?
A beállításokban bepipáltam ezt a funkciót, de sajnos nem tudja, amint zárom a képernyőt, megáll a zene.

Ha nem tudja, akkor a Youtube Vanced ajánlott erre?

Egyébként be szabad jelentkezni fiókba, vagy inkább ne (akár Snap, akár Vanced)? (anno OGYoutube-nál nem volt ajánlott a bejelentkezés)

Köszi!:R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#124628) zhata válasza pc360 (#124608) üzenetére


zhata
senior tag

Kutya baja nálam. (ES File Explorer) Tökéletesen működik, jól kiegészülve a másik kettővel. (Total Commander, Root Explorer.)
Nekem még mindig a Swype keyboard a nyerő, a nagyon jól használható a diktálásos írása miatt.
Barátom, kinek így, kinek úgy.
No meg függ a telefontól is. (Nálam OP3, Oxigen OS 5.0.3)

(#124629) Robokutya válasza sloja (#124626) üzenetére


Robokutya
senior tag

Nekem olyan progi kellene igazából ami arra használható legyen hogy a teljes feltelepített programot tegye át a memóriakártyára és onnan lehessen futtatni.

(#124630) Somatom válasza Robokutya (#124629) üzenetére


Somatom
veterán

Ha még JB fut rajta, akkor a Vold.fstab átírós trükknek sztem működnie kéne. Persze, csak root joggal.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#124631) Robokutya


Robokutya
senior tag

ha ezzel a telóval c1905 odaállítok valamelyik (szak)üzletbe hogy ezt kéne esetleg megoldani tehát hogy rootolva legyen seggbe billentenek vajon?:)

(#124632) Somatom válasza Robokutya (#124631) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem először a topikjában olvasgass!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#124633) Robokutya válasza Somatom (#124632) üzenetére


Robokutya
senior tag

gondoltam rá de igencsak halottnak látszik az a topik
és a gondom annyira nem telefon mint inkább rendszer függő gond.

(#124634) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

A Google-lel találtam egy xda-s leírást a roothoz.
Nem tűnt bonyolultnak. ;)

Samsung Galaxy A54

(#124635) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Ha eltávolítom a Crome összes frissítését,akkor érdekes módon sokkal gyorsabb lesz, nem akad,ahogy eddig néha előfordult.

(#124636) Somatom válasza Robokutya (#124633) üzenetére


Somatom
veterán

Tévedsz. Root nélkül egyik módszer sem fog menni. A rootolás módja pedig típusfüggő. Nem azt írtam, hogy kérdezz a topikban, hanem azt, hogy olvasgass! Gondolod, hogy Te vagy az egyetlen ezzel a problémával? Egyébként, sztem sokkal előrébb nem leszel. Ha nem a tárhelyből, akkor a RAM -ból fogsz kifogyni.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#124637) Robokutya válasza Somatom (#124636) üzenetére


Robokutya
senior tag

az első bejegyzésemnél kiderült volna számodra hogy igencsak mélyen turkáltam a google torkában ha pont egy olyan telefonról készült videót linkeltem be amin megoldódott a probléma én csak a felhasznált appokhoz nem tudok hozzáférni

(#124638) Somatom válasza Robokutya (#124637) üzenetére


Somatom
veterán

Nem tudom, hogy milyen mélyen túrtál bele. Én egy perc alatt letöltöttem innen a Towelrootot. Megjegyzem, én biztos, hogy a teló topikjában keresgélnék root metódus után. Root checker meg fölösleges. Android Terminal Emulator. Megnyitod, bepötyögöd, hogy:
su (aztán nyomsz egy entert).
Ha a válasz ez:
#
Akkor a teló rootolt.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#124639) Robokutya válasza Somatom (#124638) üzenetére


Robokutya
senior tag

köszi meglesem bár most a másik topikban ajánlották a farmaroot progit.
Valami nem kóser a firefoxommal bizonyos letöltéseket félúton megakaszt az apk.part kiterjesztés nem hajlandó átírni rendesen viszont operával meg simán töltögetek.
vagy a fox szar vagy az eset kapott görcsöt megint

bocsi ha kicsit zizi a fogalmazásom régóta próbálom kiokosítani ezt a téglát:)

(#124640) Robokutya válasza Robokutya (#124639) üzenetére


Robokutya
senior tag

viszont a framaroot ezt a választ kreálta.
Kezdem azt hinni hogy lehet rootolt a teló mivel másodkézből való és városgondnoki alkalmazott kezében volt
viszont akkor nem vágom mért nem működik rootolt telóként

(#124641) Robokutya válasza Somatom (#124638) üzenetére


Robokutya
senior tag

az emulátor not found szöveget írt ki

(#124642) Bozek válasza pc360 (#124586) üzenetére


Bozek
nagyúr

Hi-Res Audio

(#124593) Fall-N: A PlayerPro nekem is megvan, de nem jött be annyira. A PowerAMP is persze a fenti linken található DSEE HX™ segítségével szól annyira jól, szerencsére a Music FX-et kezeli, így minden Sony-s javítás használható vele.

(#124616) pc360 és (#124621) pc360: 2. "Online tároló = hazárdírozás. Ezen sincs mit többet ragozni."
Egyrészt először fel kell törni a Google fiókot, aztán meg a jelszavakat tároló fájl kódolását. Szerinted kinek ér meg ennyi vesződséget a halandó felhasználók jelszavai? Persze ha egyáltalán sikerül neki feltörni mind a kettőt. Az offline tárolás meg hülyeség, mert nem érheted el bárhonnan. A SafeInCloud-ban pont az a szép, hogy van Chrome beépülője Windows alá is, így csak rá kell böknöm és be is illesztette a jelszavam.

(#124643) Phülöp válasza Bozek (#124642) üzenetére


Phülöp
addikt

"A SafeInCloud-ban pont az a szép, hogy van Chrome beépülője Windows alá is, így csak rá kell böknöm és be is illesztette a jelszavam."

nekem az a tulajdonsága is erősen tetszik, hogy az adatbázist bárhová teheted (NAS, felhő, FTP tárhely, miazmás)

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#124644) Somatom válasza Bozek (#124642) üzenetére


Somatom
veterán

Rákerestem erre a fura kifejezésre. A Wikipedia szerint ez valami böngésző és állítólag vannak használói. Hmmm... Fura. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#124645) pc360 válasza Bozek (#124642) üzenetére


pc360
addikt

Jó, hát én is FLAC-eket használok, az már eleve jobb, mint az MP3, de nem sok hi-res cuccom van. Inkább a flat hangzás híve vagyok, azt meg mindegyik lejátszó tudja.

Az offline tárolásnál semmi akadálya annak, hogy szinkronizáld Dropbox vagy más kiegészítővel az adatbázist. Ezt tudja az említett PasswdSafe is (de az említett SafeInCloud is megtalálható a gyűjteményemben). Nem azt mondtam, hogy nem fordulhat elő neten, hanem azt, hogy egy kifejezetten online tároló, mint a LastPass mindenképpen rizikósabb, mert ha a személyes Gmail és egyéb accountodat nem is fogják piszkálni, az online gyűjtők viszont elsődleges célpontoknak számítanak.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#124646) Somatom válasza pc360 (#124645) üzenetére


Somatom
veterán

Pont Te írtad, hogy a user majd eldönti, hogy számára melyik tulajdonság a fontosabb. Számomra a LastPass kényelmének pozitívuma nagyobb, mint a "biztonsági kockázat" negatívuma.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#124647) beg válasza pc360 (#124645) üzenetére


beg
veterán

Local only decription a LastPassnál. Majd olvass utána, hogy ez mit jelent. Meg ennek: "AES-256 bit encryption with PBKDF2 SHA-256 and salted hashes"

Utána térjünk vissza az általad említett rizikóra :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#124648) pc360 válasza beg (#124647) üzenetére


pc360
addikt

Te meg a biztonsági hibák súlyosságának. :D

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#124649) #61392896


#61392896
törölt tag

Sziasztok!

Hallgatok Youtube videőkat. (Főként beszélgetéseket, előadásokat.) Az egyik hangos, a másik halk. Létezne olyan app (vagy módszer), amivel a halkokat fel tudnám hangosítani, hogy érthető, élvezhető legyen?

(#124650) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Az informatika mostanság a céges telefonokra a Mobicontrol alkalmazást rakja fel.
Emellé felrakható biztonsági szoftver (pl. Eset), vagy ez egyben az is?
Ezt lehet törölni, kikapcsolt állapotból indított Hard Reset-el?
Ilyenkor erről tudomást szerez az informatika?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.