Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106941) -Maci-


-Maci-
őstag

Sziasztok!

Vállalkozó szellemű, segítőkész embert keresek!
Nemrég költöztem át egy Sony Xperia Z3-ról (Android 6.0.1) egy Samsung Galaxy S7 edge -re (szintén 6.0.1).
A Sonyn (és elődjein), összesen évek óta használom EZT AZ APPOT. Még a lincense-t is megvettem. Ha megnézitek a store-ban látszik, hogy utoljára 2011-ben frissítették ezt az alkalmazást.
A gond az,hogy a Sony-n és az elődjein ennek az alkalmazásnak a jobb alsó sarkában van egy 3 pöttyből álló menü gomb (érthetetle, hogy a store-ban ez miért nincs ott a screenshotokon), amivel több járművet lehet hozzá adni, illetve ami nagyon fontos, importálni és exportálni lehet az adatokat. Itt a bökkenő!
A Sony-val szépen kiexportáltam az inmáron több száz tankolásra hízott adataimat, de a Samuval már nem tudom beimportálni őket.

Ha valaki lenne olyan kedves, hogy feltelepíti és rájön, hogy hogy lehet adatokat importálni/exportálni, nagyon hálás lennék! Illetve elfogadok más alkalmazást, amivel be lehet importálni a .csv kiterjesztésű file-t.

Előre is köszönöm, ha segít valaki.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.