Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99101) venember83 válasza Tibiajax (#99100) üzenetére


venember83
nagyúr

De Rossin pattant meg a labda, nem volt potya Chiello, Barza és Gigi miatt sem, így őket nehéz szidni, hisz egyiküknek sem feladata a góllövés vagy az értelmes támadások vezénylése. A végig padozó Rugani és Bernardeschi viszont tény, hogy semmit nem tett hozzá a játékhoz, pedig Bernardeschiben megvan a potenciál. Szégyellje magát!

Így most már jobban érzed magad? :)

[ Szerkesztve ]

(#99102) adise válasza venember83 (#99101) üzenetére


adise
őstag

Egyértelműen Ventura nyakába varrnám. Insigne padon kezd és kb végig ott amikor jo formában van? Édert beállítani? LOL. Hol van El Shaarawy aki szintén jol játszik a romában. Az volt a taktikta végig, hogy talán egyszer Candreva beadása emberhez megy? És még van pár furcsaság. Lenne meglepődés, ha nem jutnának ki

[ Szerkesztve ]

(#99103) omfgk


omfgk
addikt

A válogatott edzésen megint nekirepült Bale lábának egy szúnyog. Újabb 1 hónap.

Abban az esetben ha Zidane nem képes felfogni ,hogy Benzema és Bale totál használhatatlan akkor tényleg lehet egy másik edző kéne.
Ha esetleg le is esik neki, akkor is jövő nyáron kutyagumit se fognak adni ezért a két játékosért már. Most nyáron ha Perez ügyesen tologatta volna a lapokat, még talán ki lehetett volna sajtolni 150 millát kettejükért... és rárepülni Lewandokwski-ra pl.

(#99104) drachoHUN válasza adise (#99102) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Így-így, Ventura egyszerűen kevés ehhez. De ez látszott a csoportkör során is. Persze lehet másodiknak lenni a spanyolok mögött, ez nem gáz. De a gyengébb csapatok ellen is folyamatosan alul teljesített a válogatott. Ezek után meglepőnek semmiképp nem mondanám a tegnapi teljesítményt és eredményt. Csak kiábrándítónak.
Az olasz játékosállomány nincs a TOP-on jelenleg, ez nem vitás, de azért ennél jóval többet kéne tudniuk. Tudnak is. De kéne egy épkézláb szöv. kapitány és stáb.
Így is csak mákja volt a svédeknek a góllal, de az olaszok meg ugye nem lőttek. Nagy fejlődés kell a visszavágóra.
Belotti és Immobile mindketten elférnek a jelenlegi válogatott kezdőjében, de egyszerre csak egyikőjüket játszatnám.
Eder egy rossz vicc a keretben, de még játszott is... :W

Remélem megcsinálják és kijutnak, de pesszimista vagyok. Nem nagyon lesz kinek szurkolnom a VB-én. :F

Forza JUVE!!!

(#99105) BenHans válasza venember83 (#99101) üzenetére


BenHans
addikt

Csapat szinten nem megy a védekezés, főleg rögzítettnél.
Laposan a kapu irányába erővel belőtt labda bárkiről bárhogy pattanhat, szerencsétlenül jött ki...
Nagyon hiányzott El Shaarawy és Florenzi.
Mindemellett Ventura taktikailag is nulla.
Chielliniék pedig nem lesznek fiatalabbak, előbb vagy utóbb, de inkább előbb el kell kezdeni apránként a vérfrissítést a védelemben is.

Szerintem meglesz a kijutás, de vért izzadva. Utána viszont nem ártana elgondolkodni az edző kérdésen.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#99106) MdewC válasza Tibiajax (#99100) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem! Nem fogok.

Ezen a válogatott meccsen minek szidtam volna?! Szidok eleget Juve meccsen, de akkor se olyankor, ha gólt kapunk.

Egyébként meg volt baj tegnap, tudod jól. Erről ennyit.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#99107) Tibiajax válasza MdewC (#99106) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

na jóvan...csak szemet szúrt, hogy beadáskirály candrévát is szidod, aztán a nápolyiak gólkirályát is szidod, szidsz már mindenkit csak juvésat nem
:D

#99101 venember83 sokkal jobban.. ez egy korrekt reakció legalább. juventus címeres szemellenzőt viselsz te is ugyanúgy, de legalább te egy korrekt ember vagy. korrekt hozzáállással
..és ez egy nagy dolog

xd

(#99108) Ringman válasza Tibiajax (#99107) üzenetére


Ringman
nagyúr

ilyen az, amikor valaki nincs hozzászokva candreva beadásaihoz

hogy a perceket kapó eder miért lépett pályára, az rejtély

[ Szerkesztve ]

(#99109) Tibiajax válasza Ringman (#99108) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ilyen az, amikor valaki nincs hozzászokva candreva beadásaihoz
:D de hülye vagy..
de amúgy tényleg

(#99110) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Blatter megfogta Solo fenekét :Y

Resistencia eterna

(#99111) #16514048 válasza bagyulajuve (#99110) üzenetére


#16514048
törölt tag

(#99112) Richard! válasza bagyulajuve (#99110) üzenetére


Richard!
addikt

Most tegyük a szívünkre a kezünket...ki ne fogná meg?? Aki nem, az buzi. Csak szólok :DDD :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#99113) venember83 válasza Ringman (#99108) üzenetére


venember83
nagyúr

Lichtsteiner beadásaihoz vagyunk szokva. Szerinted az jobb? :DDD

(#99114) venember83 válasza bagyulajuve (#99110) üzenetére


venember83
nagyúr

(#99115) pohár válasza #16514048 (#99111) üzenetére


pohár
félisten

:DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#99116) bagyulajuve válasza Richard! (#99112) üzenetére


bagyulajuve
addikt

aztán 5-30 éven belül fel lennél jelentve... ;]
am jófajta

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#99117) MdewC válasza Tibiajax (#99107) üzenetére


MdewC
nagyúr

Legalább akkor 1 korrekt Juvés szurkoló van a fórumon, el tudom fogadni, hogy nem vagyok köztük, de lásd kivel van dolgod, szidtam Bonut is, csak nem írtam le. ;)

Egyébként megjegyzem, hogy aki full közömbös, azt soha nem veszem elő, aki az olasz válogatottban játszik, mindenkivel tudok szimpatizálni. Mert egy csapatban vannak. (A magyar válogatott kivétel, sajnos miattuk kár bekapcsolni a tv-t is, sajnálom.)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#99118) scorpy02


scorpy02
aktív tag

Januártól Spíler HD a Telekom-nál.

(#99119) máyköl válasza omfgk (#99103) üzenetére


máyköl
veterán

Felejtsük már el Lewandowskit, 30 éves lesz...

Ha csatár kell, Dybala vagy Icardi. Bale helyére jó Asensio is, de ha mindenképp vásárolni akar akkor Griezmann...

(#99120) Tibiajax válasza máyköl (#99119) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

simán van még benne 1-2 jó idény..

(#99121) L_YKing válasza máyköl (#99119) üzenetére


L_YKing
addikt

Az osszes kell. Minden jo jatekost meg kell venni es akkor elmondhatjuk, hogy szar a foci.
Ebben az idenyben 1 meccset nem neztem vegig annyira elment a kedvem a focitol.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#99122) máyköl válasza Tibiajax (#99120) üzenetére


máyköl
veterán

1-2 jó idényért áldozni 100+ milliót már-már hedonizmus...

(#99123) Richard! válasza máyköl (#99119) üzenetére


Richard!
addikt

Grízman elvből nem menne a reálba, felejtsétek is el :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#99124) Tibiajax válasza máyköl (#99122) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

pereznek megérné.. pénz van

(#99125) omfgk válasza máyköl (#99119) üzenetére


omfgk
addikt

Dybala nem csatár. Egy 4-2-3-1-ben lenne helye a csatár mögött vagy esetleg a jobb oldalon.

Ide Benzema helyére kell valaki. Lewa helyzete azért nem éppen rózsás a Bayern-nél. Nem egyszer utaltak arra a fejesek ,hogy bizony el tudnának mást is képzelni ott.
Benzema 1 évvel idősebb kb. Bale meg hiába fiatalabb náluk, mert 40 évesen a visszavonulása után szerintem a nappaliból a fürdőbe menet fog elcsúszni és dupla szalag szakadást szerezni.

Bale is 100 milláért lett idehozva. Volt benne pont 1-2 idényre való meccs. Lehetett már 2013-ban tudni ,hogy sérülékeny. Egy darab kimagasló évet hozott az akkor középszer Spursben. Szerettek volna egy Ronaldo 2.0-át a jobb oldalra (fail).

Icardi-t nem láttam eleget ahhoz ,hogy bármi véleményt alkossak.

Griezmann-nak 100 millió körül van talán a kivásárlási ára. Kérdés ,hogy jönne-e a madridi riválishoz, vagy inkább Barca.

[ Szerkesztve ]

(#99126) gyuromoj válasza omfgk (#99125) üzenetére


gyuromoj
veterán

Elvileg Kane 2019-ben menni akar a Real-ba illetve Hazard is megemlítette hogy szeretne Zidane-nal dolgozni.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#99127) NyxNyxNyx válasza gyuromoj (#99126) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ilyet biztos nem mondott Kane. Linket pls.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#99128) cyberkind válasza NyxNyxNyx (#99127) üzenetére


cyberkind
félisten

Mert még ő se tud róla DE mindenki a Real-ban akar játszani. :P ;]

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#99129) gyuromoj válasza NyxNyxNyx (#99127) üzenetére


gyuromoj
veterán

Linket nem tudok, mert csak egy pár sort írtak róla az egyik madridos FB oldalon.
Annyi volt hogy elvileg Kane már szólt a Spurs vezetésének hogy még 1 szezont marad, de utána menni akar.
Én személy szerint örülnék neki, de még jobb lenne ha nyáron megtörténne a transzfer. :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#99130) NyxNyxNyx válasza gyuromoj (#99129) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

forrás: Don Balón :DDD

Amúgy Bale-nek ez volt a 24. sérülése Madridban. Durva a srác, pont jókor lett eladva. Sérülések nélkül kíváncsi lettem volna mire viszi, sajnos már a Spursben is sérülékeny volt (közel sem ennyire).

Én most Lamelára leszek kíváncsi, elvileg nemsoká pályára léphet. Wanyama is elkezdte az edzéseket, rá is nagy szükség van, mert Dembele már nem az igazi (Dembele elvileg már fájdalommal játszik a lábában egy ideje és soha nem is fog megjavulni.)

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#99131) omfgk válasza gyuromoj (#99126) üzenetére


omfgk
addikt

Hazard jó játékos lenne csak akkor mi lenne a felállás?
Esetleg mehetne a balszélre Ronaldo régi helyére és akkor CR-t meg véglegesíteni kell középen. Kérdés ,hogy ék-ként beválna-e.

[ Szerkesztve ]

(#99132) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

az ős-juvés... 😄

(#99133) venember83 válasza Tibiajax (#99132) üzenetére


venember83
nagyúr

Ő meg ki? A hitvallásától eltekintve, természetesen...

(#99134) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Buffonnak remélem azért az utolsó VB részvétel összejön, ha már a BL finálé így el lett ******...

Forza JUVE!!!

(#99135) MdewC válasza Tibiajax (#99132) üzenetére


MdewC
nagyúr

Így elszúrni egy jó autót... :))

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#99136) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Mike Dean will referee the North London Derby ;]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#99137) venember83


venember83
nagyúr

Italy: Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Candreva, Florenzi, Jorginho, Parolo, Darmian; Immobile, Gabbiadini

Kapkod, Ventura, kapkod. Mondjuk, neki sok vesztenivalója nincs az ő korában. :U

(#99138) adise válasza venember83 (#99137) üzenetére


adise
őstag

El sharaawy, insigne, Bernardeschi, de rossi a padon. :((( De az első kettőt semmiképp nemértem. Kb jo formában jatszanak erre Gabbiadini?

[ Szerkesztve ]

(#99139) bagyulajuve válasza venember83 (#99137) üzenetére


bagyulajuve
addikt

érdekes kezdő :U

Resistencia eterna

(#99140) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Nagyon fel vannak tüzelve az olaszok, hát végülis :D
A pályán is köszönjön vissza ez a szenvedély, és akkor repülhetnek az orosz föderációba

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#99141) MdewC


MdewC
nagyúr

Candreva azóta se tanult meg beadni. :(

Kár lepasszolni neki a labdát, sajna.

Mondjuk a túloldali erőltetett semmi is harmatos.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#99142) venember83 válasza bagyulajuve (#99139) üzenetére


venember83
nagyúr

My goodness. Just under a year and half ago we blasted Spain and brought WC champions Germany to penalties. And with Eder! I repeat, just a year ago. And Conte didn't have Belotti.

(#99143) BenHans válasza adise (#99138) üzenetére


BenHans
addikt

Ez a pali full kretén. Vagy ez vagy szándékosan ki akar ba****brálni a csapattal.
+1 lehetőség hogy sorsolja a kezdőt és a cserék is sorsot húznak...

Parolo < De Rossi
Gabbiadini, Candreva < El Shaarawy/Insigne/Bernardeschi

Nem baj, majd jön Eder cserében...

Eközben Candreva... :((( Én ezt nem hiszem el. Kérlek cáfoljatok rám és legyen gól Candreva Gabbiadini összjátékból.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#99144) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Bonucci egy igazi gladiátor, az orra már eltörve, fúrják faragják, de még a pályán :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#99145) MdewC


MdewC
nagyúr

Barza kezezése atya világ... Megúsztuk!

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#99146) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

azért jó lenne ha az olaszok jutnának ki.. nem szeretem a válogatottjukat, sose szerettem, de hogy a svédekre abszolút nem vagyok/leszek kíváncsi, az hót ziher.. és akkor nagyon finoman fogalmaztam

(#99147) MdewC válasza Tibiajax (#99146) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nagyon szomorú lenne. :(

Nagyon impotens és kiszámítható az egész támadó gépezet. Semmi váratlan, de legalább pontatlanul. Nagy a baj!

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#99148) BenHans válasza Tibiajax (#99146) üzenetére


BenHans
addikt

De amíg nincs 1v1, csak 1-2 elhaló kísérlet védők mögé tett labdából addig nem lesz semmi.
És mennek az ívek, azok is hova... :U
Ezeket a jó fizikumú, erős felépítésű svédeket egy olasz válogatottnak technikából, tempóból dinamikusan kellene verni.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#99149) adise


adise
őstag

Candreva. Eddig masfel meccs es egy beadasa nem ment emberhez. Valamivel zsarolhatja az edzot :DDD

(#99150) MdewC válasza BenHans (#99148) üzenetére


MdewC
nagyúr

Elsírom magam Immobilétől, Candrevatól és Darmiantól. :((

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.