Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98751) Ringman válasza BenHans (#98750) üzenetére


Ringman
nagyúr

az inter kerete rettenetesen vékony, spalletti sokszor cserélni sem tud posztra.

a 21-es keretben (3 kapussal együtt annyi) 2 ifi játékos (egyik sérült) is van

[ Szerkesztve ]

(#98752) Ringman válasza venember83 (#98741) üzenetére


Ringman
nagyúr

na bejött a papírforma.

---
nagy ádám elvileg kezd a roma ellen, remélem tesz egy szívességet.

(#98753) BenHans válasza Ringman (#98752) üzenetére


BenHans
addikt

Hát, ha olyan lesz a formajavulása a válogatott után, mint Gulácsinak a Bayern elleni kupameccsre akkor kezdhetek félni.

Ha ez így lesz, nekem is tehet egy szívességet... :DDD

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#98754) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Messi.... azt ott már minek bár nagy lett volna :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#98755) omfgk válasza IreN!CuS (#98754) üzenetére


omfgk
addikt

Nem hinném ,hogy bánják a Barca fanok ha néha kihagy egy-egy helyzetet.
Nélküle a jelenlegi Barcelona egy középcsapat lenne.

Suarez a Barca Benzemája a pillanatnyi formát tekintve.

[ Szerkesztve ]

(#98756) IreN!CuS válasza omfgk (#98755) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nem bánom csak jó lett volna korábban a vezetés, Illetve Umtiti, Stegen nagyon kell ennek a csapatnak Messi mellett.
Igen, Suzi nem az igazi de most legalább volt 2 villanása egyszer csak összejön már neki is.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#98757) Ringman


Ringman
nagyúr

egyetlen egy probléma van :D

---
as roma 10 meccsen 5 kapott gól (abból 3 az inter ellen :) ), az szép teljesítmény

[ Szerkesztve ]

(#98758) Cartevo válasza Ringman (#98757) üzenetére


Cartevo
őstag

Ennyit számít, ha az edző ismeri az ellenfelet. Mint a P$G-Barca 4-0 (csak a visszavágón még nem volt videóbíró, ezért nem 5-1 lett).

(#98759) DeathAdder válasza #56268288 (#98746) üzenetére


DeathAdder
veterán

Vannak napok h nem nézek be a topikba, de már legalább 3x beraktam az utóbbi időben az orosz oldalt, ahol minden valamire való meccset nézhetsz 1080-ban, 720-ban és kisebb felbontásokon is ace playeren keresztül.

Hónapok óta nézem, nagy átlagban azt kell mondanom, hogy 2 meccsenként egyszer beakad 5-10 sec-re.
Mondjuk múlt hétvége folyamán egyszer sem akad be egy meccs sem amit néztem, tegnap viszont pont a Liverpool meccsen 3x is beállt 5-10 sec-re, de tényleg nem igen jellemző.

(#98760) szami777 válasza DeathAdder (#98759) üzenetére


szami777
addikt

Topikösszefoglaloba be kellene rakni pár konstansan jól működő streamet (pl ronaldo7, vagy a tied), illetve meccsösszefoglalo oldalt.(pl hoofoot)
Nem tudom, ez mennyire ütközne a ph szabályzatával.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#98761) DeathAdder válasza szami777 (#98760) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mindenesetre leírom ide, és a jövőben lehet rá hivatkozni, vagy berakni topikösszefoglalóba.

Sztrímek (1080p, 720p, 576p) -> Flash, Ace Stream, SopCast is a legtöbb mérkőzésre (Ace Stream-et ajánlom).

Még sztrímek.

Összefoglaló és teljes mérkőzések visszanézése jó minőségben.

Teljes mérkőzések visszanézése jó minőségben.

Mérkőzés összefoglalók.

(#98762) BenHans válasza DeathAdder (#98761) üzenetére


BenHans
addikt

Húúú, ezer köszönet! :R
Ace-hez eddig a livefootballol, reddit soccer és livetv.sx-et használtam, de ez még jobb.
A highlightsfootball-t és full-matches.com-ot nem ismertem.

---- ----

Nézzétek El Shaarawy tegnapi gólját, ami 3 pontot ért. Pénteki szülinapja után most ő ajándékozott. :) :C
Sokszor veszélyeztettünk ezzel a szögletvariációval, most bejött.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#98763) DeathAdder válasza BenHans (#98762) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ajánlott, én ott szoktam visszanézni a meccseket amikor nem tudom élőben (vagy ncore ;] ).

Lehet kiegészíteni persze, meg jelezhetné valaki egy moderátornak, én nem értek a lovakhoz :D
Bár nem tudom az online streamet engedi-e a ph szabályzat, de egy próbát megér.

(#98764) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Itt is néhány stream:

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

(#98765) Richard!


Richard!
addikt

totalsportek.com 👈👌 :K

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#98766) szami777 válasza DeathAdder (#98761) üzenetére


szami777
addikt

Wow, a teljes meccses linkért köszönet, nem is ismertem őket. :R :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#98767) BenHans


BenHans
addikt

Baráti este, avagy két olasz klasszis egy képen.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#98768) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Csak megérkezett a kép budapestre a lyon-metz meccsről, pedig már éppen cseszdmegelni szándékoztam a csatornát :C
Legalább 1:0 megy az OL

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#98769) Ringman


Ringman
nagyúr

soha nem volt ilyen gyenge serie-a csapat, mint a benevento.

mivel jövő héten a juvéval játszanak, ez 12 meccs 0 pont lesz, reménytelen.

lazio, juve, napoli elég durván szórja a gólokat, mind3 csapat 11 meccsen 30 felett termelt eddig.

(#98770) Cartevo válasza Ringman (#98769) üzenetére


Cartevo
őstag

Retúrjegyet váltottak, annak is sokan őrülnének.

(#98771) Ringman válasza Cartevo (#98770) üzenetére


Ringman
nagyúr

úgy látszik kitűnő a menedzsment a csapatnál: [link]

[ Szerkesztve ]

(#98772) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Real meccs eddig alakul ( ;] ), végére kifog pukkadni a Girona

Haha 2:1 :C

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#98773) LyonnaisFan1 válasza IreN!CuS (#98772) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Mégha vitatható is a gól, rászolgáltak. Semmi meghunyászkodás nincs a hazai csapat részéről, bevállalták az őszinte focit. Jelenleg győzelemre állás az eredménye.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#98774) IreN!CuS válasza LyonnaisFan1 (#98773) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Előtte is kéz volt a Real helyzeténél, ez meg eléggé les.
Ettől függetlenül volt két kapufa is hazai oldalon szóval nem érdemtelen, hogy meccsben vannak.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#98775) venember83


venember83
nagyúr

Stuani legyőzte a Madridot. S közben még a Juventusnál is beugrik néha jobb bekknek. :))

(#98776) paatrick


paatrick
senior tag

Ha követjük a Bayern müncheni logikát akkor, ha szerdán a Tottenham megveri a Real-t, Zidanet ki is rúgják ;]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#98777) L_YKing válasza paatrick (#98776) üzenetére


L_YKing
addikt

A realtól ki is telik.. :U

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#98778) BenHans válasza LyonnaisFan1 (#98773) üzenetére


BenHans
addikt

Végig küzdöttek. Megérdemelték. 2 kapufa, 2 gól. A véleményes szituációktól eltekintve nagyot mentek.
A Real iszonyat pontatlan volt, eladott labdákkal a védelemben is. Furcsa.
Nem tudom mennyire türelmesek a Real szurkolók Zizouval, de ennél kevesebbért is elő lett véve Carlo, a Realnál és a Bayernnél is.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#98779) omfgk


omfgk
addikt

Vacak volt a Real megint.

Ronaldo a La Ligában eddig egy nagy nulla.
Benzema mindenhol az. :D
Marcelo elfelejtett focizni??
Kroos beleszürkült megint a mezőnybe.

Carvajal nagyon hiányzik. Kovacic lendülete is jól jönne egy ilyen meccsen.
Gyakorlatilag a széleken nagy nulla a Real. Miközben ez volt talán a legfontosabb része a tavalyi győzelmeknek.

A Modric - Isco páros egész jó volt eddig is, meg ma is.

Az előző szezonban be lehetett ilyen meccsen dobni Moratát hátha...

Nem tudom kinek az ötlete volt az ,hogy úgy adják el Moratát (miközben Benzema marad) ,hogy nem vesznek helyette csatárt ...

Bélával mi a kicse***ett élet van??? Eltévedt a golfpályán? Őt kellett volna eladni.

ui : Ezzel a liga, hacsak nem sérül le Messi hosszabb időre el is ment. Zidane helyében az idei fő célom már a BL lenne.

[ Szerkesztve ]

(#98780) BenHans válasza omfgk (#98779) üzenetére


BenHans
addikt

Korábban is írtam, hogy szerintem Moratát meg kellett volna tartani, ha van Benzema ha nincs.
James helyett pedig inkább Bale-t... Racionálisabb döntés lett volna a két évvel fiatalabb ballábast megtartani.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#98781) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Morata a sérülése óta egy nagy nulla. Meccsenként kihagy 2-3 ziccert, aztán ennyi. Szívesebben látnám Batshuayit a kezdőben, amíg újra eszébe jut, hogyan is kell focizni.

Ez most csak úgy eszembe jutott. :D

(#98782) omfgk válasza BenHans (#98780) üzenetére


omfgk
addikt

James-t még vissza lehet hívni a kölcsönből.

Kiváncsi leszek januárban mit fog alkotni Perez, mert ez így kevés.

Érdekes ,hogy míg jó pár éve a Real döntögette az átigazolási rekordokat és szórták a pénzt sokszor eszetlenül, addig most úgy látszik ,hogy nem erősítettek időben.

Persze lehet a sérülésekre fogni és nagy valószínűséggel javul a helyzet ha Carvajal meg pl Kovacic rendben lesznek.

2014 óta a transzfer mérleg +2m euró. Eközben még az Atletico is -80m. City, MU, PSG meg 400-500m minusz.

[ Szerkesztve ]

(#98783) paatrick


paatrick
senior tag

Jó hogy mondjátok, Benzema kinek ekkora csókosa (vagy Zidane francia, Benzema francia szálon kell elindulni?)? Hónapok, ~évek óta nem nyújt értékelhető teljesítményt. Viszont 5 méterről fölébombázott helyzetből van egy rakat, mert azt úgy kell hogy "jónagyot belerúgok oszt' bemegy" :C
Nem is értettem miért nem őt cserélte le Achraf helyett. Még ez a kisgyerek is veszélyesebb volt. Utána meg Lucas Vázques volt még egy csodacsere. Egy beadása se ment emberhez.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#98784) omfgk válasza paatrick (#98783) üzenetére


omfgk
addikt

Zidane és Ronaldo is szereti őt nagyon a kezdőben látni.

(#98785) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Girona 2 - 1 Real Madrid

ezt..:D azért ma még sokáig ízlelgetjük

(#98786) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Már előre látom, mikor a Kane nélküli Tottenham-et elveri a Real, hogy mennyivel erősebb a spanyol bajnokság.

Vagy jobbik esetben, ha a Tottenham nyer, akkor jön, hogy oké nem nagy dolog, a Girona is megtette.

Most ezt nem feltétlen ezen a fórumon, szerencsére itt el lett engedve a téma talán Citro óta.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#98787) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#98786) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hombre ezt már múlt héten is elmondták kaszinós gyuriék :K

Ugyanis nem a mélyen tisztelt Sport TV közvetítette azt a mérkőzést, csak az összefoglalót elemezhették ahova minden apró hazai helyzetet beraktak, még egy olyat is ami helyzet lehetett volna, de a hosszún nem érte el a madridi a labdát, viszont Kane meg Eriksen ziccerét és a madridi kapus (bocs nemtom a nevét) két nagy védését még csak be sem rakták az összefoglalóba.

És h mi volt a konklúzió? meghagyom hogy ítéld meg és azt még emeld 3x négyzetre :D
Kaszinós gyuri szerint Kane angol stílusa nem tudna érvényesülni a madridban, mert összjátékban nincs azon a szinten.

Jobb csapat persze a madrid, de azért a spurs is bőven kurvajó :K

(#98788) Richard! válasza Tibiajax (#98785) üzenetére


Richard!
addikt

Hamar beköszöntött a tél madridban. :O :O ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#98789) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#98787) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Huhh szerencsére nem láttam az összefoglalót. A meccset gondoltam, hogy megnézem Sport TV-n ismétlésben, de kinyomtam pár perc után, mert a Sport TV-s kommentátorok valamiért úgy gondolják, hogy úgy kell közvetíteni, hogy végigpofázzák a meccset idióta bulvár szarságokkal monoton hangon, majd később konstatálják, hogy ja az előbb helyzet volt.

Nagyon örülök, hogy elmennek a BL jogok attól a tetű bandától. A Spíler sem sokkal jobb, de ott legalább el tudom viselni a kommentátorokat, ha a Rósa Dénest nem is. Meg kevésbé elfogultak is, mint a Sport Tv-sek, (bár ez nem olyan nagy teljesítmény)...
Előbb utóbb csak lesz már HD adása a Spílernek, de még 240p-n is szívesebben nézném/hallgatnám őket, mint a Farkas Norbi és a Hegyi Iván féléket.

Méhest viszont elhozhatnák jó pénzért.

Az M4-gyel nincs bajom, a kommentátorok rendben vannak és Hegedűs Henrik nagyon jókat szokott mondani. Most hirtelen rajta és Kele Jánoson kívül nem is tudok értelmes szakértőt az országban.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#98790) Tibiajax válasza NyxNyxNyx (#98789) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

fuh, teljesen máshogy látom...

(#98791) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#98790) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Mint mindent. :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#98792) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#98789) üzenetére


DeathAdder
veterán

No igen, sport tv-nél nagyon komoly spanyol foci propaganda megy. Diginél és Spílernél sosem éreztem ezt, talán Spíleren néha valamelyik egybites beköpi hogy dehát ez a premijerlíg, a világ legerősebb bajnoksága, de úgy gondolom egyáltalán nem viszik túlzásba, és elmegy az a kamionnyi zagyvaság mellett amit egyébként is összehordanak :D

Én nem bánnám ha Sport tv-nél maradna, csak meg kéne tisztítani rengeteg söpredéktől.
Amit mondtál igen van az a két szakértő aki ér is valamit, de ide venném még Koppányi Gergelyt, és Kemenes is elég jól képben van amikor értelmezni kell a játékot, egyéneket és a posztokkal is elég jól képben van. Pechje hogy a sporttv-nél van, és állandónak hülyének nézik, vagy élő adásban ki is röhögik, ha tovább lát cr-től és messitől..

(#98793) venember83


venember83
nagyúr

(#98794) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

matchday!

xd

(#98795) Napfénysüti válasza Tibiajax (#98794) üzenetére

Az a fej! :DDD

Bár el tudom képzelni Tibi te milyeneket vághatsz mikor meglátod őt a pályán. :))

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#98796) Tibiajax válasza Napfénysüti (#98795) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én nem szeretem őt látni a pályán..
de Ringman sem szereti

(#98797) cyberkind


cyberkind
félisten

Az új messiás: Georges Leekens

Paranormal Cocktivity

(#98798) venember83 válasza Tibiajax (#98796) üzenetére


venember83
nagyúr

Dehogynem. Csak rossz mezben van. Illetve az én nézőpontomból pl. pont a legjobb mezben van. :D

(#98799) IreN!CuS válasza cyberkind (#98797) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Hogy ki?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#98800) cyberkind válasza IreN!CuS (#98799) üzenetére


cyberkind
félisten

Ő a válogatott új edzője.

Paranormal Cocktivity

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.