Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99151) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Olaszország megérkezett a meccsbe kéremszépen, csak éppen a félidő megtöri a lendületet. Nagyon várják már a háromkoronások a szünetet.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#99152) venember83 válasza BenHans (#99143) üzenetére


venember83
nagyúr

De Rossit elvileg sérülés vagy fáradtság miatt nem játszatja. Amúgy rohadt vicc az egész. Gabbiadinit tán egyszer használta eddig összesen, plusz ott a háromvédős rendszer a 3-5-2-vel, amit már mindenki ismer, az összes ellenfél.

(#99153) BenHans válasza MdewC (#99150) üzenetére


BenHans
addikt

Na, Ale most megmutatta, hogy törékenyebb, de ügyesebb és gyorsabb srácoknak hogy kell bevinni az ember mögé 1v1-ben gyors ritmusváltásból.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#99154) MdewC


MdewC
nagyúr

Ventura bakker... szégyen!

BenHans: nagyon reménykedtem, hogy belövi. Komolyan benne van potenciál, de ameddig Immobile, Candreva és Darmian pályán van, addig nem lövünk gólt. Félelmetes, de nagyon parázok, hogy ez így kevés. De cáfoljanak rám.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#99155) venember83 válasza MdewC (#99154) üzenetére


venember83
nagyúr

Persze, hogy kevés. Null-null az eredmény. :U

(#99156) omfgk válasza Tibiajax (#99146) üzenetére


omfgk
addikt

A bíró eddig mindent megtett az olasz továbbjutás érdekében.

(#99157) L_YKing : Arról nem tehet a spori ,hogy töketlenek a csatárok. Viszont nem adott meg egy egyértelmű tizit + 2. sárgát, na meg volt egy másik érdekes eset is.

[ Szerkesztve ]

(#99157) L_YKing válasza omfgk (#99156) üzenetére


L_YKing
addikt

Akokr már vezetnének az olaszok...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#99158) BenHans válasza omfgk (#99156) üzenetére


BenHans
addikt

Ez így van, nem merte egy hátrányban lévő Azzurri ellen befújni, én kussolok is és nem kívánok mást, csak hogy jusson ki Olaszország és menjen a bús **csába Ventura.

Amúgy nemsokára lesz egy fürge és technikás kis honosított balbekk is a csapatban Emerson Palmieri személyében.

Na! Ez is büntető! Hát ez a svéd az UFC-ből jött! :Y :((

ÓÓÓÓÓ Florenzi. De szép volt pedig. Benne van élet.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#99159) MdewC


MdewC
nagyúr

Hol van Belotti, Insigne, Bernardeschi, vagy Sári???

Közben Chiellonak adjuk le lövésre. Ok! :C Az év vicce!

VEmber: ne is mond.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#99160) venember83 válasza MdewC (#99159) üzenetére


venember83
nagyúr

Gabbiadini ott van. Meg Immobile. Legyen elég. Vicc, hogy Chiellinivel kell építeni a támadásokat.

(#99161) BenHans válasza MdewC (#99159) üzenetére


BenHans
addikt

Belotti és El Sha készülődik, de vár még vele, nehogy elsiesse... :O :((

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#99162) MdewC


MdewC
nagyúr

Mi lesz itt még???

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#99163) Ringman


Ringman
nagyúr

na visszatér zlatan a válogatottba, ha kijutnak és addig felépül?

(#99164) venember83


venember83
nagyúr

Lassan ott tartunk, hogy nem is akarom, hogy ez a csapat a VB-n szerepeljen... Egy rohadt vicc az egész. Ne égessék már ennél is jobban az olasz bajnokságot és játékosokat. Akkor is, ha erről nagyrészt az alkalmatlan vezetőség tehet.

(#99165) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

na, gyerünk már.. nehogy már ezek a nyomorult svédeket kelljen néznünk a vb-n
..még a hollandok is leverték őket

(#99166) venember83


venember83
nagyúr

Szökőévben egyszer ad be jól Chiello, de azt sem sikerült értékesíteni...

(#99167) MdewC


MdewC
nagyúr

Berna könyörgöm... ezt Candreva is hozta.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#99168) Cartevo válasza Tibiajax (#99049) üzenetére


Cartevo
őstag

Megvannak a módszereik, pl berakják a tinitehetséget 30 évesek közé, akik kiszolgálják, és ráteszik a karszalagot, hogy őt nézzék a megfigyelők.

(#99169) venember83


venember83
nagyúr

Legalább Gigi is játszik kicsit az utolsó meccsén, rendesek a srácok.

(#99170) MdewC


MdewC
nagyúr

Sári ez szép volt.

Vége!!!

Siralom völgye.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#99171) venember83


venember83
nagyúr

Kéz volt, de ne tizenegyessel kapja meg az esélyt az olasz válogatott egy Svédország ellen...

(#99172) adise válasza venember83 (#99171) üzenetére


adise
őstag

Mindket oldalra hibazott, de miert nincs videobiro ezeken a meccseken

(#99173) venember83


venember83
nagyúr

Úgy, mutassátok Venturát! :(((

(#99174) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

így, hogy se a magyar, sem pedig olasz válogatott n incs ott Oroszországban, legalább nem kell meccset néznem a nyáron

Resistencia eterna

(#99175) MdewC


MdewC
nagyúr

QRVA ...........TOKAT!

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#99176) Cartevo válasza bagyulajuve (#99174) üzenetére


Cartevo
őstag

Én lengyel drukker leszek, mert nekünk érdekünk a lengyel-orosz közeledés.

(#99177) paatrick


paatrick
őstag

Hát én ezt az Immobilét el se hiszem. Komolyan a 2. félidőben labdába se ért, csak mutogat, pofázik mint általában a lazio meccseken. A kis törpe Insigne 5x körbefutotta volna ezt a svéd védelmet. Erre az olasz válogatott 2017-ben még mindig ott tart hogy oldalról ívelgessük be a labdákat azt majd lesz valami. Hát ez az idő már lejárt. Nagy pofon lett ez.

Szerintem Buffon vissza is vonul így.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#99178) adise


adise
őstag

Johat ez ventura sara. Insigne vegig pad kb ket meccsen. Verrati nemtom hol volt. El sharaway is jol szalltbe. Kozbe meg az ivelgetesek vegig

(#99179) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Nem gondoltam volna korábban, hogy ezt megélem, de amikor kisorsolták a selejtező csoportokat, már felmerült a lehetősége. Aztán kinevezték ezt a dilettáns senkiházit. A vele mutatott teljesítmény alapján, féltem már a svédektől. De reménykedtem, hogy utolsó elkeseredésében húz valami értelmeset Ventura. De nem. Insigne be sem állt. Ez komoly?

A játékvezetés milyenségéről pedig inkább nem mondanék semmit. Elképesztő hibák mindkét irányba.

Egy nyomoronc megpattanó lövéssel való kijutáshoz nem gratulálok a svédeknek, ezt az olaszok baszarintották el.

Buffont nagyon sajnálom, a meccs elején megint megmutatta miért példakép. :R

Innentől akkor Messi VB győzelméért szorítok. De hát azok az argentinok is. Pfff.

Forza JUVE!!!

(#99180) paatrick


paatrick
őstag

Annyiira nem vagyok benne az olasz válogatottban de Balotelli már ki van utálva? Nem találom még a keretben se.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#99181) MdewC


MdewC
nagyúr

Köszönjük GIGI az elmúlt 20 évet.
Vége az olasz álmoknak! Szégyen!

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#99182) Tibiajax válasza bagyulajuve (#99174) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szar magyarok kit érdekelnek, de a Hollandok!.....

[ Szerkesztve ]

(#99183) MdewC válasza Tibiajax (#99182) üzenetére


MdewC
nagyúr

Pontosan.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#99184) BenHans


BenHans
addikt

Grazie Gigi! :R :O

Bravo Florenzi és El Shaarawy! Két fecske sem csinál nyarat...

Ez a gyökér vén ruppótlan paraszt pedig Ferrari kerekeket (címeres mez) szerelt egy Fiatra, mondván olasz-olasz amúgy is egy kutya és kerekek nélkül hagyta a garázsban a teljesítményt. De még szegény Fiatnak is bedugta a kipufogóját egy banánnal (3-5-2).
Remélem még az országból is kiüldözik vagy elmegyógyintézetbe zárják.

Nem érdekel, hogy Balotelli úgy lett olasz, hogy olasz szülők nevelték fel. Neki helye van a válogatottban, mert egy hülyegyerek, mert egy fegyelmezetlen flegma pöcs, mert egy bármikor villanni képes tehetséges srác, egy egyéniség.

Eljött a vérfrissítés ideje is. Chielliniék nem lesznek fiatalabbak, fokozatosan meg kell adni közöttük a lehetőséget a fiataloknak és okosan elosztani a rutint és a lendületet a csapatban.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#99185) BenHans


BenHans
addikt

De Rossi is lemondta a válogatottságot. :O Most már tényleg 💔.
Felkészül Lorenzo Pellegrini, aki már most is ott lehetett volna...

Ezzel valószínűleg Barzagli is búcsúzik, talán Chielliniben még benne van a 2020-as EB, de Bonucci marad végül a nagy trióból.

Ezek után remélem egy-két játékos a válogatott közelébe sem kerül, remélem érzik maguk is akik nem oda valók. Szerencsére van pár srác akikben ott van minden bizodalmam és méltóak arra hogy ott legyenek.
Kell egy jó edző, aki az EB-re összerakja a csapatot és a játékot a vérfrissítést követően.

Forza Azzurri!

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#99186) máyköl


máyköl
veterán

Nem vagyok egy olasz fan, de nélkülük tényleg furcsa lesz a vb.

Tényleg egy suttyó Southamptonost játszat egy Insigne helyett? Candreva? Tényleg a mindjárt 33 éves Parolo kellett?

Elképesztő kik padoztak...
Verrattival mi történt egyébként?

(#99187) SpaceKombajn válasza adise (#99178) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Verratti sárga lapot kapott az első meccsen, ezért el lett tiltva a másodikról, azért nem játszott.

spacetime

(#99188) venember83 válasza SpaceKombajn (#99187) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem volt nagy veszteség, az első meccsen sem csinált sokat.

(#99189) paatrick


paatrick
őstag

Komolyan felháborító amit reggel olvastam az oldalakon. Hogy még majdnem az edzőnek állt feljebb, ez után. Meg ő még nem mond le majd megbeszélik. Az ilyet vigye el az olasz maffia ;]

Na de ez mindent elmond: Mi a francért én álljak be? Nyernünk kellene!

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#99190) adise válasza paatrick (#99189) üzenetére


adise
őstag

En ezt irtam irtam tobbszor, hogy nem ertem insigne mellozeset kb az egyik legjobb olasz. Mondjuk en Balotellit is hianyolom. Tobb van benne mind egy Gabbiadiniben akar, pont egy ilyen meccsen egy egyeni villanas pl

(#99191) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Amúgy Ventura, hogy lehetett szövetségi kapitány, hiszen egy valamire való eredménye sincs. Sőt, igazán komoly csapatnál (értsd jól) nem is edzősködött.

Resistencia eterna

(#99192) NyxNyxNyx válasza bagyulajuve (#99191) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Azt megértem, hogy angoloknak szinte mindig szar a szövetségi kapitányuk, de hogy az olaszoknál hogy nem találtak egy jobbat?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#99193) #56268288


#56268288
törölt tag

(#99194) LyonnaisFan1 válasza #56268288 (#99193) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

A szódavíz csodákra képes :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#99195) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Jóban van a megfelelő emberrel...

Forza JUVE!!!

(#99196) villamos


villamos
őstag

Lássuk, mire lesz képes válogatottunk, a kb. félházas arénában...

Szerk: mondjuk 5 fok van, a fene fog kint fagyoskodni ezek miatt... ;]

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#99197) Peti78


Peti78
őstag

Kifütyülték őket?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#99198) hobizoli


hobizoli
nagyúr

na, mar meg is roggyant ket balerina... :U

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#99199) adise válasza hobizoli (#99198) üzenetére


adise
őstag

Most kezdtem epp 10 perc ket csere?

[ Szerkesztve ]

(#99200) Peti78


Peti78
őstag

Ezt se magyar rúgta

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.