Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99351) Cartevo


Cartevo
őstag

Szerintetek az Arsenal hol állna a Bundesliga (2) tabellán?

(#99352) #16514048 válasza Cartevo (#99351) üzenetére


#16514048
törölt tag

Ezt a mai, C csapatot nem tudom, egyébként top3.

(#99353) Cartevo


Cartevo
őstag

Csoportelső a SherifF*.

(#99354) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Ez a Rooney aura, vagy mi van? Elment a MU-ból, ők pár fokkal jobbak lettek, az Everton meg duplaannyival szarabb lett.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#99355) DeathAdder


DeathAdder
veterán

A nyáron lejáró szerződésűek álomcsapata a Marca szerint:

(#99356) BenHans válasza DeathAdder (#99355) üzenetére


BenHans
addikt

Hú de szívesen látnám Goretzkát Roma mezben... :K
Technikás, lát a pályán, gyors, jó fizikumú 189cm magas, kétlábas és csak 22 éves.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#99357) ZavaBalazs válasza BenHans (#99356) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

de ez hú de nem fog megtörténni. ;]
az már kb biztos, hogy FCB, már csak az nem, hogy melyik...

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#99358) DeathAdder válasza BenHans (#99356) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én is, csak nem a Rómában :))

(#99359) venember83


venember83
nagyúr

„Atombombához tudnám hasonlítani a döntés hatását, ezzel a futballunk összedőlt. És nem csak a Juventusra gondolok. Ezt követően nagyszerű bajnokok távoztak külföldre, és más országokban exponenciális előrelépés volt tapasztalható.

A Premier League robbanásszerűen fejlődhetett köszönhetően a vezetők különböző márkák világszintű menedzselését illető képességeinek, illetve hála a televíziós közvetítési jogok okos elosztásának.

A Real Madrid és a Barcelona is előrelépett a nagyvállalati irányelveiknek köszönhetően, Németország pedig a végére jutott annak az útnak, amelyen elindult akkor, amikor megkapta a 2006-os világbajnokság rendezésének a jogát. Emellett pedig Franciaországba komoly befektetők érkeztek, amelyek átformáltak csapatokat, így a PSG és Monaco együttesét.

Ezzel szemben Olaszországban a futball összeomlott, viszont a Juventus megkezdte a felzárkózást, és a Napoli is fontos útra lépett.”

[link]

[ Szerkesztve ]

(#99360) DeathAdder válasza venember83 (#99359) üzenetére


DeathAdder
veterán

rendesen belekezdtek a felzárkózásba azzal hogy a címerüket márkatermékké változtatták

(#99361) venember83 válasza DeathAdder (#99360) üzenetére


venember83
nagyúr

Márkajelzéssé, ja, ezzel amúgy egyetértek. Azonban nehéz úgy felvenni a harcot a Barcával, Reallal, Bayern Münchennel és kínai/arab tulajdonviszonnyal rendelkező újgazdag klubokkal, ha nem áll mögötted valaki, aki zsákszámra önti a pénzt a klubba.

(#99362) villamos


villamos
őstag

Csóri Vasas megint ki fog kapni. Legalábbis most nagyon úgy fest. :( Jó lenne, ha a második félidőre sikerülne összeszedniük magukat.

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#99363) villamos válasza villamos (#99362) üzenetére


villamos
őstag

Rosszabb mint az első félidő, most már 0-3.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#99364) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Baaaazd, szegény Dortmund...

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#99365) bagyulajuve válasza villamos (#99362) üzenetére


bagyulajuve
addikt

az elég jó, hogy most kikapott :K

#99364 NyxNyxNyx tippszmixültek :DDD

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#99366) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Klopp rotál wtf :D conte csapatából meg 9 védekező szellemű játékos.

Mi meccs lesz xdd

(#99367) Cartevo válasza villamos (#99363) üzenetére


Cartevo
őstag

Ma eldőlt, hogy nem lesz címvédés.

(#99368) villamos válasza bagyulajuve (#99365) üzenetére


villamos
őstag

Bocsáss meg, ha én valahogy nem tudok neki örülni... :N

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#99369) Cartevo


Cartevo
őstag

Az NB1-ben most 1 kézen megszámolhatók a nem kiesőjelöltek. Ezért is NB1...

(#99370) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#99371) venember83 válasza Tibiajax (#99370) üzenetére


venember83
nagyúr

Az ifjú Kluivert az új Neymar? Jujj...

(#99372) cyberkind válasza venember83 (#99371) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor mehet is a PSG-be a Barca után 500milka csokiért. :DD

Paranormal Cocktivity

(#99373) Tibiajax válasza venember83 (#99371) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ezt én nem írtam volna, meg szerintem félre is értetted kicsit..
egyszerűen csak azt vette észre a jó Jóó, hogy mennyire emlékezteti a mozgása rá

(#99374) venember83 válasza Tibiajax (#99373) üzenetére


venember83
nagyúr

Tudom, hogy nem te írtad, nem is akartalak én ezzel megvádolni. :) De elég abszurd helyzet, csak ez ütötte meg a szemem. Joó Gabi meg, hát, inkább no komment. Ő is már lassan minden volt sportriporteri területen.

(#99375) Ringman válasza Tibiajax (#99373) üzenetére


Ringman
nagyúr

inkább azzal foglalkozz, hogy még nincs december, de már -16 fok van milánóban.

(#99376) venember83 válasza Ringman (#99375) üzenetére


venember83
nagyúr

A tavaszi helyzet viszonylag mértékadóbb, láttunk már januárra-februárra-márciusra kipukkanó csapatokat Olaszországban nem egyszer.

(#99377) Tibiajax válasza Ringman (#99375) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:) a Milan már rég nem téma..
a Napoli az, amivel ki van a tököm. nem bír kikapni sehol. de még csak egy szájbakúrt döntetlent sem bír játszani sehol
a jövő heti Juve elleni meccsük az egyetlen esélyünk konkrétan, hogy végre pontokat veszítsenek.
viszont ha megverik az öregasszonyt is, akkor tényleg megérdemlik, hogy végigvigyék az első helyen

....persze, ha nekünk is sikerülne esetleg az attrakció, egy győzelem torinóban hááát..
:B na de majd meglátjuk

(#99378) Ringman válasza venember83 (#99376) üzenetére


Ringman
nagyúr

én is várom a tavaszt, de hova pukkadjon ki a milan? ;]

azt továbbra is tartom, ha nem igazolunk pár játékost télen (a kezdőbe), akkor a 4. hely sem lesz meg.
egyébként bármilyen bl-t érő helyezéssel megelégednék a végén. mindenesetre a tavalyi pontok majdnem 60%-át megszereztük 14 meccs alatt.

visszanézve kb 7 évet egyszer nem lett volna elég 70 pont a 4. helyhez - pont tavaly (idén vsz kevés lesz), de a tavalyi 72 pontnak a fele már megvan

(#99379) venember83 válasza Ringman (#99378) üzenetére


venember83
nagyúr

A gonosz és realista énem azt mondatja velem, hogy ezt a tempót nem bírhatja a Napoli BL mellett. Az Inter pedig pukkant már ki párszor tavaszra. Viszont a Juve Allegri alatt általában ősszel csak kínlódik, és a BL kieséses szakaszára lendül formába. Bár persze az is előfordulhat, hogy tavaszra már nem lesz a Juve számára BL, ha nem nyer Athénban, a Barcelona meg inkább pihen egyet a Sporting ellen. Meglátjuk. Mindazonáltal teljesen megérdemli a Napoli, ha képes így végigvinni a szezont. Viszont szerintem nem lesz képes.

(#99380) L_YKing


L_YKing
addikt

Leultem meccset nezni. Eleg is volt. Egyertelmu golt nem kapott meg a Barca.
SZÁNALMAS!

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#99381) Ringman válasza venember83 (#99379) üzenetére


Ringman
nagyúr

napoli esetében benne van, hogy tovább sem jutnak - szatyor a már továbbjutott cityvel játszik és ha 1 pontot szereznek akkor ők jutnak tovább.

(#99382) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

végre...

Resistencia eterna

(#99383) venember83 válasza bagyulajuve (#99382) üzenetére


venember83
nagyúr

Végre DS gólt lőtt? :DDD

(#99384) bagyulajuve válasza venember83 (#99383) üzenetére


bagyulajuve
addikt

az is végre :D

Resistencia eterna

(#99385) L_YKing válasza L_YKing (#99380) üzenetére


L_YKing
addikt

És vezet a Valencia... :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#99386) Ringman válasza venember83 (#99383) üzenetére


Ringman
nagyúr

elég jó forduló volt ez, a róma és a lazio is pontokat vesztett, juve és napoli pontvesztésben nem is reménykedtem.

---
barca tényleg érvényes gólt lőtt, csak balfasz volt a játékvezetés, de valencia-szimpatizánsként annyira nem szomorkodok.

(#99387) Tibiajax válasza L_YKing (#99385) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nyugi, le lett hűtve a korán ujjongó csőcselék

(#99388) L_YKing válasza Tibiajax (#99387) üzenetére


L_YKing
addikt

1-2 lennea vege. Szanalmas, meg mindig. :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#99389) IreN!CuS válasza L_YKing (#99388) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Egyben szánalmas volt a Barca is, rég láttam ennyire gyengén muzsikálni a csapatot.
Cserék semmit sem adtak a csapatnak ( itt látszik mennyire gyenge a kispad ) Szuzi értékelhetetlen és egyben eléggé idegesítő ez a "4 kp-s " rendszer sem tűnt ideálisnak, illetve főleg a második félidőben amikor átálltunk 3 védős rendszerre látszott, hogy a legtöbb embernek fingja nem volt hol és miért kéne lennie.

Persze nagyon jó az 1 pont és hogy veretlen maradt a csapat ettől függetlenül ez most nagyon gyenge....

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#99390) bandus


bandus
veterán

nemtudom volt-e már, de a kis kluivert nagyon-nagyon ügyesnek tűnik nekem :K [link]
tibi, mit szólsz hozzá?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#99391) venember83 válasza bandus (#99390) üzenetére


venember83
nagyúr

(#99392) MT90


MT90
csendes tag

Gattuso lett a Milan új edzője. Meg is érdemlik... Nem tudtak fél évet adni Montellának, hogy 11 embert betudjon építeni és még rá is tesznek egy lapáttal, hogy Gattusot viszik a helyére.

[ Szerkesztve ]

(#99393) venember83 válasza MT90 (#99392) üzenetére


venember83
nagyúr

Lassan értelmes igazgatókat is kellene igazolni... :U

(#99394) 7600 GS válasza Tibiajax (#99387) üzenetére


7600 GS
addikt

A Valencia szurkolók a csőcselék?

(#99395) adise válasza MT90 (#99392) üzenetére


adise
őstag

Én Milan szurkoloként mondom, hogy már nyáron el kellett volna kuldeni. Gattuso szintén nem megoldás még ha csak ideiglenes is, de hát kiváncsi vagyok kit lehet kukázni szezon közbe. kb senkit

(#99396) venember83 válasza adise (#99395) üzenetére


venember83
nagyúr

Jövőre amúgy sem engedné őket az UEFA állítólag a BL-ben szerepelni a nem indokolható túlköltekezés miatt, szóval sokat nem veszítenek. :D

(#99397) adise válasza venember83 (#99396) üzenetére


adise
őstag

1. Nemhiszem, hogy fenyeget egyelőre az esély az europai kupára
2. Még soha senki nem tiltottak el kb. Kiskapu vagy egy kis pénzbirság (vagy zsebbe) mindig megoldotta eddig.

[ Szerkesztve ]

(#99398) Tibiajax válasza 7600 GS (#99394) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azok.. nem akkorák mint a madridé, de azok

:P ;]

(#99399) BenHans válasza Tibiajax (#99398) üzenetére


BenHans
addikt

Ejnye, mit szólna ehhez Süti, akarom mondani, Canizares?!

---- ----

Tegnap De Rossi nagyot hibázott. :(((
Ezzel letudtuk idei első döntetlenünket is pedig pontosan úgy húzhattuk volna be mint az Atalanta vagy a Torino ellen. Érdekes, hogy a betömörülő idei kiesőjelölt ellen minden nagy megszenvedett, de már tavaly is, persze volt aki végül jól jött ki belőle...
Kár, érte de nincs veszve semmi, ebből is lehet tanulni, Di Francesco pedig újfent jól meccselt.
Elmaradt egy büntető a javunkra, de nem ezen kellett volna múljon, de azért továbbra is "érdekes" a VAR random használata... Pénteken a Spal ellen nem történhet meg ugyanez, némi cinizmussal írhatnám, hogy azért mert nem lesz De Rossi, de nem bántom mert szíve lelke a csapaté csak néha khm khm túlbuzgó. :D
Nincs veszve semmi, a Samp ellen nyerni kell, őket meglepetésre most verte 3-0-ra a Bologna, talán jól jön ki, hogy esetleges leszállóágukban találkozunk velük.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#99400) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Spurs points total after 13 games:
2015/16 - 24
2016/17 - 24
2017/18 - 24
Spurs League position after 13 games:
2015/16 - 5th place
2016/17 - 5th place
2017/18 - 5th place

hmm

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.