Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99551) DeathAdder válasza Richard! (#99548) üzenetére


DeathAdder
veterán

Jaja, a laliga is elég élesnek tűnik, ahogy a serie a is :K szerk (jó hogy write only vagyok :D most nézem hogy már a barsza is elhúzni látszik az élen).

Bár remélem szorosabbá válik majd a premijer líg is, mert ez a sziti már meccsek óta csak mákkal szerzi a győztes gólokat, koránt sem olyan brutálisak mint szezon elején.

[ Szerkesztve ]

(#99552) venember83 válasza adise (#99545) üzenetére


venember83
nagyúr

:DDD

(#99553) adise válasza venember83 (#99552) üzenetére


adise
őstag

:(((

[ Szerkesztve ]

(#99554) BenHans válasza adise (#99553) üzenetére


BenHans
addikt

A legegyszerűbb mindig csak bűnbakot találni, majd kinevezni mást a szerepkörre.
De ugye miről is beszélünk ha egyesek szerint Ancelotti is egy pillanat alatt elfelejtett mindent amit a szakmában magáévá tett, ez alapján Montella és Gattuso nem is edző...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#99555) adise válasza BenHans (#99554) üzenetére


adise
őstag

Én Milanosként, mondom, hogy Montellat már nyáron kikellett volna rúgni simán bűnbak. És az is igaz, hogy nem tartja senki megoldásnak Gattusot sem. Persze 1 hét alatt változást nem lehet várni, de hát ő nem az a kreativ okos játékos volt. Persze lehet a rossz jatekos -> jo edzo meg a forditottját is láttuk már. De na elég elvakult lehet az aki siker edzőt lát benne nem vészmegoldást (nincs elérhető jobb)
Engem csak az zavart, hogy 2 meccs is volt, ahol a bíró nem nézte vissza a videot donto szituban. Mi értelme bevezetni, ha nem használja. És szerintem minden héten van valami súlyos bírói tévedés már

(#99556) ZavaBalazs válasza BenHans (#99554) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

még mindig azon vagy leakadva, hogy a bayern kirúgta Carlót, pedig a Jupp alatt elért eredmények már így pár hónap után is sejtetik, hogy ott valami tényleg nem volt rendben? :F

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#99557) BenHans válasza adise (#99555) üzenetére


BenHans
addikt

Randomszerű a videobíró használata. Korábban is írtam hogy sok csapat panaszkodik rá.
Eddig 3 büntető maradt el ha csak a Rómát nézem, és hiába kérték a játékosok nem nézte vissza...
Ellenben Manolas kezezését és De Rossi butaságát is visszanézte amikor reklamáltak és megadta, jogosan.

Egyetértek, Montella még nem oda való, bár jól is elsülhetett volna, lásd Di Francesco.
De Gattuso esetében sokszor olvastam, hogy na majd ő rendet rak, meg lepofozza őket és lesz kemény játék meg célfutball. Háááát... Az igaz, hogy sok jó nevű pénzkeresőből csapatot kéne faragni, de ilyen helyzetben nem egy korábbi ikont kellett volna bedobni, aki hasonló sorsra juthat, sőt nehezebb lesz azt mondani hogy arrivederci. Nem biztos hogy készen áll erre.

Amúgy ez a Milan a bevásárlás után Montellával is bajnokesélyesként volt emlegetve a sajtóban is, míg a Róma lesajnálva be lett suvasztva EL helyre és ment a röhögés hogy Monchi szavával ellentétben mégis szupermarket. Salah valóban hiányzik még, de Rüdigert és Szczesnyt sem sírom vissza.

ZavaBalazs: Szent és tökéletes játékosok és a gonosz inkompetens olasz edző a német csapatban.
Én csak ezt a felállást gondolom jóval árnyaltabbnak. Nem jött össze, de mindent az edzőre hárítani kicsit erős.
Jók az eredmények, a 'gladbach mumus egy ideje azt ne is vegyük ide, a valódi erőpróba a PSG lesz holnap.
De Heynckes csak nyárig marad, mi lesz utána?

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#99558) ZavaBalazs válasza BenHans (#99557) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

én sem mondom, hogy 100-0, de erősen Carlo felé tolódik, egyszerűen inkompatibilis volt a bayernnel. a gladbach ellen a sérülések is benne voltak, kb már nem maradt támadó játékos Lewán kívül arra a meccsre. :D de ennyi belefér
elvileg Löwöt fűzik, hogy jöjjön, de ő lehet, hogy a vb után csak 1 év pihivel jönne, szóval amiatt meg Jupp papát fűzik, hogy arra a +1 évre maradjon még. meg azt olvastam, hogy január-február körül szeretnék bejelenteni a következő edzőt, szóval valószínűleg nem olyan lesz az utód, aki most klubnál van.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#99559) Ringman válasza BenHans (#99557) üzenetére


Ringman
nagyúr

Amúgy ez a Milan a bevásárlás után Montellával is bajnokesélyesként volt emlegetve a sajtóban is

mondjuk nem tudom miért, nagyon sok ember érkezett a kezdőbe, igazából nagy név csak bonucci volt, de ő eddig eléggé nagy flop.

(#99560) máyköl válasza ZavaBalazs (#99558) üzenetére


máyköl
veterán

A Bayern -nek német edzőre van szüksége. Már Pep -et sem tudtam hova tenni, nemhogy Carlot...

(#99561) venember83


venember83
nagyúr

(#99562) Ringman válasza venember83 (#99561) üzenetére


Ringman
nagyúr

épp nem sérült?

(#99563) venember83 válasza Ringman (#99562) üzenetére


venember83
nagyúr

Mire leírom, hogy nem, már lesérül szerintem. :D

(#99564) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#99565) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

na jó, befejeztem..
:DDD

(#99566) szami777 válasza Tibiajax (#99565) üzenetére


szami777
addikt

Ez jó :D
Fáj, de jó.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#99567) máyköl


máyköl
veterán

Heynckes azért marha jó edző, seperc alatt összerakta ezt a Münchent megint...

(#99568) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

mátyiőőő powa!!!!!
szép vót..te gagyi
:D

(#99569) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

ha reálisan akarom nézni a meccset, szegény Olympiakos megérdemelt volna 1 pontot :U

Resistencia eterna

(#99570) L_YKing válasza Tibiajax (#99568) üzenetére


L_YKing
addikt

1 éve ment még csak el... Barcásnak érzi magát.. :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#99571) Cartevo


Cartevo
őstag

A: MU 15, Basel 12, CSZKA 9, Benfica 0
B: PSG 15, Bayern 15, Celtic 3, Anderlecht 3
C: Roma 11, Chelsea 11, Atlético 7, Qarabag 2
D: Barcelona 14, Juventus 11, Sporting 7, Olympiacos 1

(#99572) DeathAdder válasza Cartevo (#99571) üzenetére


DeathAdder
veterán

Benfica 0 ponttal és 1 lőtt góllal.

Az Atletico meg tesz róla, hogy az Arsenal most se ússzon meg egy könnyű párosítású kieséses szakaszt ;]

(#99573) NyxNyxNyx válasza Cartevo (#99571) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Összesorsolhatnak két azonos nemzetiségű csapatot? Úgy dereng, hogy az első sorsolásnál még nem, ugye?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#99574) Ringman válasza DeathAdder (#99572) üzenetére


Ringman
nagyúr

fasza azt látni, hogy a 30 millió euróért vásárolt barbosa kölcsönjátékosként ebbe a csapatba nem fér be.

vsz semmi nem lesz a srácból.

(#99575) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#99573) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azonos nemzetiségűt nem sorsolhatnak össze (illetve orosz/ukránt sem).

(#99576) #34576640


#34576640
törölt tag

Hi all,

Hány másodpercet késik egy spanyolországi foci meccs magyar csatornán ha élőben nézem?

Azért kérdezem, hogy ha youtuben livestreamet tolok, akkor ott fél perces késések is lehetnek.

Köszönöm! :)

(#99577) máyköl


máyköl
veterán

Bayern, Chelsea, Juve, Real...
Nem lehetnek felhőtlenül boldogok a csoportelsők. ;]

(#99578) Tibiajax válasza máyköl (#99577) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

madrid nem lehet már semmiképp csoportelső?..

(#99579) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Benfica - 6 meccs, 6 vereség..
elég jól tolták

(#99580) máyköl válasza Tibiajax (#99578) üzenetére


máyköl
veterán

Nem.

(#99581) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#99575) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Az jó, akkor legalább a Chelsea-től nem kell félnem. Úgy érzem több esélye lenne a Spursnek a Bayern, vagy a Juventus ellen. Nagy szívás lenne őket kapni így is. Basel meg kvázi mumus.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#99582) venember83


venember83
nagyúr

Nem volt ez rossz meccs, Vojceh jól védett, a szélek meg elég aktívak voltak végre. [link]

[ Szerkesztve ]

(#99583) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#99581) üzenetére


DeathAdder
veterán

Basel minden angol csapat mumusa :)

Durva nyolvcaddöntők lesznek, cselzi is kifogja az egyiket a Barsza, psg, Besiktasból (kivéve ha ma a pool ellúzerkedi és a Sevilla lesz az első, mert akkor őket is megkaphatják), de a reaál, bayern, juve, chelseanek sem fog örülni négy csoportelső :) Kivéve a manutd-t, aki kifog majd egy portó/licspcsét ;]

Szóval dörzsölheti tenyerét az uefa ami a nyolcaddöntő párosításokat illeti :C

[ Szerkesztve ]

(#99584) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

úgy néz ki, most jelenleg ez a legfontosabb hősünknek h kiposztolja, hogyan vágják mm-enkénk a haját..
nem az, h gyakorolja hová kell majd érkeznie Buffon elé, vagy hogy hogyan ültesse esetleg le Barzagllit...
de rá fogunk erre még baszni

(#99585) venember83 válasza Tibiajax (#99584) üzenetére


venember83
nagyúr

Sajnos Icardi jó szokott lenni a Juve ellen, ahogy pl. Marchetti meg kivédi a Juve-csatárok szemét általában. Bizonyos dolgok nem változnak.

Más: jól néz ki a Fiorentinánál Chiesa és Simeone. Kíváncsian várom, hogy meddig maradnak Firenzében, illetve azt is, hogy merre tovább majd számukra.

[ Szerkesztve ]

(#99586) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#99583) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Azt a rohadt, most tudatosult bennem, hogy mennyire jó hogy meglett a csoportelsőség.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#99587) venember83 válasza NyxNyxNyx (#99586) üzenetére


venember83
nagyúr

Egy Juventus - Tottenham érdekes lenne szerintem. :)

(#99588) Valty válasza máyköl (#99567) üzenetére


Valty
aktív tag

Számomra egészen elképesztő, hogy 72 évesen, egy szedett-vedett Bayern kezdővel jön és taktikailag lenyomja a fél milliárd eurós agyonsztárolt PSG támadósort

(#99589) szami777 válasza DeathAdder (#99583) üzenetére


szami777
addikt

Nagyon el kellett volna verni az Atletit, olyan szopóroller lesz következő körben, hogy csak na.
Fix, hogy megint megkapjuk a PSG-t. :((( :(((

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#99590) KisTücsök válasza szami777 (#99589) üzenetére


KisTücsök
addikt

És az miért baj? :D Jöhet a revenge legalább.

Ha feltétlenül kiesünk már az első nagy ellen, akkor inkább most tegyük. Ha viszont komolyabb menetelést tervez Conte (vagyis legalább elődöntős szereplést), akkor mindegy kijön, meg kell verni.

Itt a Roma elleni idegenbelin ment el az elsőség egyébként.
__

Amúgy egyre jobb formában a csapat. Hazard klasszist tol újra. Ha most lenne egy jó formában lévő Costa előtte... Morata meccsenként 3-4 ziccert kihagy. De hátha összekapják a többiek is magukat.

[ Szerkesztve ]

(#99591) máyköl válasza Valty (#99588) üzenetére


máyköl
veterán

Tényleg elképesztő.
Még nem annyira gyilkos a játék, mint amilyen volt 4 évvel ezelőtt vele, de idővel el tudom képzelni hogy hasonlót tud kreálni, ahhoz ennél több idő kell és ne felejtsük el hogy ez nem teljesen az ő kerete... Nagyban Pep -é és Ancelotti -é még.

(#99592) venember83


venember83
nagyúr

Még egy utolsó díj a visszavonulás előtt: [link]

(#99593) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Hétfőn déltől sorsolják a BL első kieséses szakaszának párosítását.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#99594) DeathAdder válasza KisTücsök (#99590) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hát ja, szerintem felesleges tartani bárkitől, és ha megnyeritek a csoportkört akkor is jöhetett volna a Bayern, Juve, Napoli, Reál..

Hazard meg valóban kezd brutál formába lendülni, Kanté egy állat továbbra is, Bakayoko viszont eléggé flopnak tűnik. Korábban úgy gondoltam hogy Morata lesz az, de ő messze túlteljesíti az elvárakat, és szerintem kurvajó igazolás volt, ahogy Lazac is az Arsenalnak. Na jó aki Costához szokott...de ne hozzá hasonlítsátok :D

(#99595) bagyulajuve válasza Tibiajax (#99584) üzenetére


bagyulajuve
addikt

a foci a hajról szólt mindig is :D

Resistencia eterna

(#99596) szami777 válasza KisTücsök (#99590) üzenetére


szami777
addikt

Hazard kegyetlen jó, ez tény, minden megmozdulása aranyat ér.
Ok, hogy bárkit meg kell verni, de első körbe azért jó lett volna elkerülni a pöcsköszörűt.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#99597) DeathAdder válasza szami777 (#99596) üzenetére


DeathAdder
veterán

Besiktas-Basel, mu-porto/lipcse és több könnyű ellenfél már nem marad senkinek :D

(#99598) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

[link] ha valaki esetleg nem látta..

nem nem, semmi különös, csak Barcelona, és holland játékosok

(#99599) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#99598) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát ez varázslatos.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#99600) Cartevo


Cartevo
őstag

A következő hozzászólóé lesz a szalagcím. :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.