Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98251) Ringman válasza Tibiajax (#98248) üzenetére


Ringman
nagyúr

Nagy Á., Pátkai, Elek középpályával? ;]

(#98252) LyonnaisFan1 válasza Tibiajax (#98248) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Káttút :DDD

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#98253) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Gulácsiiiii :C :DD

juhúúú mi lesz itt, legyen gála most már! :R

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#98254) BenHans válasza Motion_Blur (#98253) üzenetére


BenHans
addikt

:))
Nézzük a jó oldalát, önerőből még nem sikerült gólt szerezniük...

Hangosbemondón kérik, hogy a magyar szurkolók ne rángassák a kerítést. :DDD

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#98255) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Gula elcsúszott egy banánhéjon :DD

[ Szerkesztve ]

(#98256) 7600 GS válasza Tibiajax (#98248) üzenetére


7600 GS
addikt

Ez egy nagyon jó kérdés.

Viszont legalább már lassacskán egy szinten leszünk a hollandokkal.

(#98257) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A svájciak minden megeröltetés nélkül mennek hárommal.
Ez a Nagy Ádám egy csődtömeg. Nem érezni rajta, hogy most Igen odateszem magam. Pedig számára ez lenne kb. az utolsó esély.
A bolognában már nincs jövője ilyen hozzáállással.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#98258) Csápájev


Csápájev
őstag

A mai meccs is Pinyőt igazolja :D

(#98259) villamos


villamos
őstag

Hm... 3:0 -nál hova kellene védekezni? Nem tökmindegy már? :F Támadni kell, aztán hátha...
Csápájev: hidd el, Pinyővel nem itt tartanánk... nem hinném hogy nagyon izgulnunk kellene, igaz, így sem nagyon kell ;]

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#98260) KisApám


KisApám
addikt

Amíg NINCS legalább 6 jó magyar játékos ÖSSZESEN együtt pl. a
francia
olasz
spanyol
német
angol
első osztályú csapatokban (ami kb. min 840 játékost jelent - csak 12 csapattal és 11+3 játékossal számolva), akik játszanak is, addig itt semmi nem lesz a hazai hulladékokkal, már elnézést...

Meg amíg a hazai utánpótlás nevelés is SEHOL nincs (lásd szétpénzelt Puskás Akadémia kb. talán legutóbbi meccsét - semmi fiatal, 6 vagy 7 külföldivel a pályán...).

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#98261) villamos


villamos
őstag

És ott a negyedik! :C
Vajon meglesz a nyolc? ;]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#98262) LyonnaisFan1 válasza villamos (#98261) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Gulácsi kezet rázhat Milintével :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#98263) Tibiajax válasza 7600 GS (#98256) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

fú, te poéngyáros..

(#98264) villamos


villamos
őstag

Guzmics! :C (Ismét...)

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#98265) Ringman


Ringman
nagyúr

kíváncsi vagyok, hogy ki lesz a következő szövkap.

(#98266) KisTücsök válasza KisApám (#98260) üzenetére


KisTücsök
addikt

Az amúgy megvan mindenkinek, hogy nagy valószínűséggel az Izlandiak csoportgyőztesként ott lesznek a VB-n?

Ott van egy Sigurdsson, és ennyi.. A többi játékosuk 2. vonalas ligákban játsszanak.

(#98267) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Hollandia nagyon nemet akar mondani a második helyre. Mégha kevés is a sanszuk.
Pedig az utolsó meccsen ki-ki meccs a háromkoronások ellen, és a hollandok beérhetnék pontszámban a svédeket. Bár pontazonosságnál nem tudom mi rangsorol először, ami rangsort állíthatna a renitensek között.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#98268) Peti78


Peti78
őstag

Jól olvasom, hogy a svájci villanyszerelők is eltapossák ezt a "naugye" válogatottat? Szánalmas, semmirekellő banda. Munkatáborba, szénbányába kell küldeni őket. Dolgozzák le ott azt a pénzt amit eddig kerestek a focival.
Odakapcsolok már.

(#98269) cyberkind A parkolóba se engedném be őket. Vagyis de... parkolóőrként.

5. Belefér még kettő.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#98269) cyberkind válasza Peti78 (#98268) üzenetére


cyberkind
félisten

Majd kibővítik a VB-t is és ott lesz a helyünk! ;]

Paranormal Cocktivity

(#98270) szami777


szami777
addikt

Féltem feljöni ide 4-1nél. Nem csalódtam. :D
Most nem menteni akarom a csapatot, lefociznak minket a drága svájciak, de gulácsi lelkén két gól szárad, 2-1 szebben nézne ki.
Fura, a kocsmában, ahol nézem kb 60 emberrel, a magyar gól láttán fel sem emelték a hangjukat, le se szarták már. Na kb itt tartunk.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#98271) hobizoli válasza KisApám (#98260) üzenetére


hobizoli
nagyúr

amúgy ja ez a legnagyobb baj, hogy a top bajnoksagok jobb csapataiban meg cserepadon sincs magyar valogatott jatekos, nemhogy kezdo

Dzsudzsak is a holland bajnokságban volt csak patent a PSV-ben, ami azert EU szinten kb 8-10 erossegben
mehetett volna a ruszki meg a torok benazasok utan egy Bundesligaba Dardai keze ala kezdonek, de inkabb a lovet valasztotta a sivatagi tevepasztoroknal
rajta kivul meg annak orulhetunk ha vmi nyugatibb orszag masodosztalyu csapatanal kezdokent jatszik vki, vagy csak mar a cserepadon ulhet

NagyÁdi is annyira tempo nelkul jatszik, szinte megvarja a labdaval, hogy odaerjenek ra
szerintem ezt unta meg a Bologna-ban a Donadoni mester, megtori a tamado lenduletet

en tok megertem a Nikolics-t is, meg a Nemeth Krisztiant is, vannak ezek a bebetonozott jatekosok, akik talan vkinek a vkijei, vagy nemtom miert vannak meg mindig ott ahol, es o nem fog 2x 10 orat repulni azert, hogy talan a 83. percben becsereljek, es 2x hozzáérjen a labdahoz a lefujasig, vagy meg ennyi se, mert be se cserelik

több drón kell ;P

(#98272) villamos válasza Peti78 (#98268) üzenetére


villamos
őstag

Nem tudom, de ezek szerintem nem villanyszerelők...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#98273) BenHans


BenHans
addikt

Storckosborz out.
Ancelotti in. ;]
Niko és Némó vissza, Dibusz a kapuba.
A pénzt meg értelmesen kellene elkölteni, szakemberekre és tehetségkutatásra, nem pedig légiósokra, csókosokra meg az MTK-nak siratófalra. A 30 évesek mehetnek a levesbe a szocból ránkrohadt "szaktekintélyekkel" együtt, a kicsiknek legalább értő kezek alatt még meg lehetne adni a lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#98274) Ringman válasza BenHans (#98273) üzenetére


Ringman
nagyúr

Ancelotti in :))

gézafiam lesz inkább :)

de egy meccsre elvállalhatná kaszinós gyuri is

(#98275) NyxNyxNyx válasza LyonnaisFan1 (#98267) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

A gólkülönbség számít, vagy az egymás elleni?

Kicsit szurkoltam a hollandoknak, bár sosem voltak feltétlen annyira szimpatikusak, hogy legalább azért jussanak ki, hogy egy nagy névvel több legyen a VB-n. De aztán ránéztem a keretre...

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#98276) Csápájev válasza szami777 (#98270) üzenetére


Csápájev
őstag

4:0-nál már nagyon leengedtek a Svájciak. Ha Gulácsi nem hibázik,akkor is lőttek volna négyet,ne aggódj.
mit vártál ilyen játék után? Majd tapsikolnak 4:1-nek? :)

(#98277) #16514048 válasza Peti78 (#98268) üzenetére


#16514048
törölt tag

:DDD :W
Most őszintén mit vártál? Azért ez nem egy Feröer-szigetek, nézd már meg milyen klubokban játszanak. Villanyszerelők, aha...

Nem néztem a meccset, de ha tényleg Gulácsi bakizott össze két gólt, akkor annyira még nem is rossz ez az eredmény. Legalábbis jobb teljesítményre nem nagyon lehetett számítani, főleg annak a tudatában, hogy már nem múlik ezen a meccsen semmi.

(#98278) Richard! válasza #16514048 (#98277) üzenetére


Richard!
addikt

Így van. Mert már a sorsolás előtt eldőlt, hogy csoport harmadik, vagy rosszabb lesz a helyezésünk, sok kapott és kevés rúgott góllal.
Ez már hungarikum!

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#98279) villamos válasza Richard! (#98278) üzenetére


villamos
őstag

Előtte? Nem inkább utána? :DDD
Bár még jobb is, hogy így alakult, mert egy "könnyebb" csoportból való kiesés nagyobb égés lett volna. Bár az Andorra elleni vereség is elég nagy égés... ;]

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#98280) KisApám válasza KisTücsök (#98266) üzenetére


KisApám
addikt

Utánpótlás nevelés....?
Az ami itt nincs, amilyennek lennie kellene.

Viszem a fél disznót az edzőnek, és a fiú máris jó játékos... de remélem nem így műxik a rendszer.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#98281) Richard! válasza villamos (#98279) üzenetére


Richard!
addikt

Persze, hogy előtte. Ez minden világverseny-selejtezőn így volt/lesz.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#98282) Peti78 válasza #16514048 (#98277) üzenetére


Peti78
őstag

Akkor Svájc focinemzet? Mi az vagyunk. Janem. Vagy de?

Óriási baj van a fejekben. A serdőlő korosztálytól felfelé elzavarnék mindenkit. Focistákat, edzőket, gyúrókat, pszichomókusokat, pályatakarítókat.

Kedden Feröer-szigetek? JUjjujjj

Ha egy kicsit is kedvelném ezt a mai magyar focit, elkezdenék aggódni, hogy a '86-os vb szereplésünk volt az utolsó amit megélek.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#98283) Cartevo


Cartevo
őstag

Elég beteg a csoportbeosztás, valahol nincs is top csapat, máshol meg 2 van, így a többiek statiszták maradtak.

(#98284) Ringman


Ringman
nagyúr

Storck: Beállhatnánk a kapunk elé kilencven percre, lehet, akkor több esélyünk lenne, de én nem akarok olyan futballt játszani a csapatommal

[link]

akkor semmi keresnivalója nincs a magyar padon. ilyen kvalitású játékosoknál le van szarva a szép játék, a 3 pont a legfontosabb minden meccsen.

[ Szerkesztve ]

(#98285) Csápájev válasza Ringman (#98284) üzenetére


Csápájev
őstag

Az utóbbi évek legjobb edzője Dárdai és utána Storck. Az összes többi alibizett,totál elképzelés nélkül játszottunk.
Ez már rég nem az edzőkön múlik, szrból nem lehet várat építeni.
Alig várom,hogy megint valamelyik magyar tehetség , Csank vagy Pinyő vegye át a válogatottat,na azok aztán szép évek lesznek :)

(#98286) #16514048 válasza Peti78 (#98282) üzenetére


#16514048
törölt tag

Nem tudom hogy focinemezet-e, azokra az országokra szokták ezt mondani, ahol a focival kelnek és fekszenek az emberek.
Szerintem az hogy egy adott válogatott erősebb, mint a miénk, még nem feltétlenül jelenti automatikusan azt, hogy nagyobb focinemzetnek is számít.

Az viszont tény, hogy a svájci válogatott egy sokkal jobb csapat. A FIFA-világranglista 7. helyet mondjuk túlzásnak érzem, azt viszont már nem annyira, hogy mi még a top 50-be sem férünk be. Tegnap ez volt a reálisan elvárható eredmény.

(#98285) Csápájev:
Vagy Véber, legalább a beszólásai miatt szórakoztatóbb lenne válogatott mecseket nézni.

(#98287) Cartevo válasza Csápájev (#98285) üzenetére


Cartevo
őstag

Csonk csapat lenne.

(#98288) Ringman válasza Csápájev (#98285) üzenetére


Ringman
nagyúr

storck második helye nem sokat ér, ha őket kell csak megelőznie érte.

Ez már rég nem az edzőkön múlik, szrból nem lehet várat építeni.

storck azt nyilatkozta, hogy nem azt a taktikát választja - saját meggyőződése/filozófiája miatt - ami a leghatékonyabb lenne. erre van szüksége a magyar válogatottnak? szerintem nem, hanem arra, hogy akár nézhetetlen játékkal, de minél több pontot szerezzen.

(#98289) Csápájev válasza Ringman (#98288) üzenetére


Csápájev
őstag

Én azt érzem,hogy ez az egész nem a kapitányon múlik most.
Ez a brigád ennyit tud.
Példát lehetne venni Izlandtól,hogy hogy lehet okosan építkezni,de nálunk ilyesmiről szó sincs.
Inkább eszetlenül öntjük a pénzt a lyukas vödörbe.

(#98290) adise válasza Csápájev (#98289) üzenetére


adise
őstag

Storck lezüllesztette csak a Dárdai által felépített csapatot. Nem tudott érdemben egyáltalán újat nyujtani, uj játékost beépíteni. Izland legalább csapatként probál játszani, pedig ott sincs több 1-2db első osztályu csapatban játszonál.

De ez mindegy is, igazából az utánpótlásból kéne valami ők már 2x évesen jobbak nem nagyon lesznek. Ellenben a 15-6 éves gyerek itthon már több év lemaradásban van játéktudásban, fizikumban. De amig kb ?30? éve ugyanazok az emberek cserélgetik a poziciokat egymás között addig nem lesz jobb az egész.

(#98291) Ringman válasza Csápájev (#98289) üzenetére


Ringman
nagyúr

Inkább eszetlenül öntjük a pénzt a lyukas vödörbe.

a lyukas vödrön keresztül helyre folyik az a pénz...

(#98292) Cartevo válasza Csápájev (#98289) üzenetére


Cartevo
őstag

Dárdainak köszönhetjük, hogy a pótselejtezőn csikócsapatot kaphattunk.

A többi csak hab (vagy inkább csak eper) a tortán.

(#98293) Csápájev válasza adise (#98290) üzenetére


Csápájev
őstag

A lényeg a második bekezdés.
Storck ezzel a 30as brigáddal próbált valamit kezdeni,el lehet sakkozgatni velük,aztán ha lesérül, kiöregszik, eltiltást kap az a három játékos, akitől gólt várhatunk, akkor meg is áll a tudomány.
Én azt gondolom,hogy Dárdai se nagyon tudott volna egy idő után mit kezdeni ezzel a csapattal.

Ringman

jó helyre... :W

[ Szerkesztve ]

(#98294) Ringman válasza Csápájev (#98293) üzenetére


Ringman
nagyúr

a döntéshozóknak megfelelő helyre mennek a tao pénzek, abban biztos lehetsz.
jutalomfalatot kap mindenki, ne aggódj

(#98295) BenHans


BenHans
addikt

Kanté combhajlító sérülés Bulgária ellen, már a 34. percben le kellett cserélni.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#98296) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Pirlo az év végén leteszi a lantot

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#98297) Peti78 válasza #16514048 (#98286) üzenetére


Peti78
őstag

Mi focinemzet vagyunk. Legalábbis ezt sugallja az a rengeteg pénz amit ezekbe a szardarab játékosokba, egyáltalán a fociba ölnek. A játékosaink nagyképűsége a csillagokat nyaldossa.
Teljesen mindegy, hogy svájc a hetedik, mert nincs olyan fociválogatott aki nem tudná elpicsázni ezeket a nyomorékokat. Nem megbántva ezzel a testi fogyatékkal élőket.

Persze majd most Storck-ra lesz fogva minden, elfelejtve azt, hogy ez a kutyaütő. semmirevaló banda birkaterelésre sem alkalmas.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#98298) szami777 válasza BenHans (#98295) üzenetére


szami777
addikt

Nagyszerű...
Morata meg ő azért bazira kéne.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#98299) omfgk


omfgk
addikt

Nagyon úgy tűnik ,hogy Bale megint kiesik 3-4 hétre.
Használhatatlan a pali.

(#98300) Richard! válasza omfgk (#98299) üzenetére


Richard!
addikt

Mit csinált már megint?? Lehajolt cipőt kötni??? :DDD :DDD :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.