Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98601) Tibiajax válasza Ringman (#98599) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nápoly kezdőjét nézted?
Reina
Hysaj - Albiol - Koulibaly - Ghoulam
Allan - Jorginho - Hamsik
Callejon - Mertens - Insigne

:DDD elég kemény
remélem nem lesz nagy verés belőle

[ Szerkesztve ]

(#98602) Ringman válasza Tibiajax (#98601) üzenetére


Ringman
nagyúr

callejon vs nagatomo; insigne vs dambrosio
:D

(#98603) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Csóri Malagá. 3 perc sem telt el, és hátrányban a Camp Nouban. Ráadásul egy erősen vitatható gólt kaptak, és süllyednek lejebb, és lejebb.
Sztem teljes terjedelmében kint volt a labda, és onnan került vissza úgy a játéktérre, hogy aztán a kapuban landoljon.,

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#98604) venember83 válasza Tibiajax (#98595) üzenetére


venember83
nagyúr

Legalább valaki megállítaná végre a Napolit.

(#98605) Ringman válasza Tibiajax (#98600) üzenetére


Ringman
nagyúr

icardi hány labdaérintésnél tart?

[ Szerkesztve ]

(#98606) Tibiajax válasza Ringman (#98605) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

120
na mit szólsz a rangadóhoz? uraljuk a meccset, nem?

: )

(#98607) Ringman válasza Tibiajax (#98606) üzenetére


Ringman
nagyúr

eddigivel nincs bajom - kb erre számítottam, ha nincs handa bravúrja, akkor a bohóc hibájából kaptunk volna egy gólt. egy x benne van a meccsben.

szerk: ezt igazán nem kellett volna a gólvonalról kifejelni :(((

120
egész idényt beleértve jó becslésnek tartom.

szerk2:

perisic katasztrófa ma, a beadáskirály úgyszintén

[ Szerkesztve ]

(#98608) Tibiajax válasza Ringman (#98607) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kéne egy gól....
egy milánói

(#98609) MdewC


MdewC
nagyúr

Candreva majdnem olyan jól ad be, mint Lichti. Sőt!

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#98610) Ringman válasza MdewC (#98609) üzenetére


Ringman
nagyúr

sokat elmond az inter szélsőiről, hogy nem nagatomo a leggyengébb a meccsen.

(#98611) MdewC válasza Ringman (#98610) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nagy gond nincs, sztem jól tartják magukat. Nem rossz meccs.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#98612) Ringman válasza MdewC (#98611) üzenetére


Ringman
nagyúr

elégedett vagyok a mai meccs eredményével, de perisic, icardi kurvagyenge volt, candreva csak simán nagyon gyenge.

(#98613) L_YKing válasza Ringman (#98612) üzenetére


L_YKing
addikt

Akkor csak a szokasos.. :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#98614) Tibiajax válasza Ringman (#98612) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem volt annyira szar Candreva, az utolsó röffenése főleg nem
nézd meg, lehozta a kopasz, berakta a helyére a fiatal gyereket, meg se tudott a gyerek szólalni

azt remélem észrevetted, BorjaValero mennyire fontos eleme a spalleti' inter-nek. nagyon nagyon kellett egy spanyolos technikás labdamegtartó középre, ezt a kopasz is látta, azért is kérte őt. a firenzei csapat úgyis ment a süllyesztőbe, gondolta, olcsón a spanyol jó lesz még neki. jól gondolta. nem fiatal már, nem is bírja végig, de ő a kp motorja. a jóval fiatalabb és nagyobb értékű joao mario csak asszisztálhat neki
vecio-t is elkérte vele, teljesen jó a gyerek, és gondolom még fejlődőképes

elöl kéne valamit kitalálnunk, mert egyszem argentinunk ha nem kap labdákat, a támadójátékunk mint olyan, nem is létezik. minden energia a védekezésre és hátsó stabilitásra hárul
kéne egy klasszis támadó a télen
mondjuk én
csak én meg már öreg vagyok

[ Szerkesztve ]

(#98615) Ringman válasza Tibiajax (#98614) üzenetére


Ringman
nagyúr

borja tényleg jó volt ma, de ahogy írod ő is rendesen el szokott fáradni a meccs végére. mario meg olyan semmilyen (mindenben hoz egy átlagot - kivéve a kapu előtt, mert ott balfasz), 30 perces cserének hasznos, de az meg 40M-ért elég kevés.

candreva elég korlátolt, de elsősorban min. 1 középhátvéd, 1 támadó és 1 védekező kp. kellene, + ha dalbert sem válik be akkor yuto mestert kell egész évben nézni.

0 a cserepad: ha santont (sajnos belőle már nem lesz még ezen a szinten sem focista), a két ifit és a 3. számú kapust és ranot (ő sosem volt inter szint) kiveszem akkor nagatomoval együtt van 18(!) játékosunk.

kéne egy klasszis támadó a télen
mondjuk én
csak én meg már öreg vagyok

choutos lampros is volt interjátékos, szóval nincs semmi veszve :)

[ Szerkesztve ]

(#98616) Cartevo válasza LyonnaisFan1 (#98585) üzenetére


Cartevo
őstag

Le van szórva (tortareszelékkel).

(#98617) MdewC válasza Tibiajax (#98614) üzenetére


MdewC
nagyúr

Kivételesen néztem a meccseteket és hasonlóan láttam.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#98618) venember83


venember83
nagyúr

Jó ez a döntetlen. Bár egy Napoli-vereségnek is örültem volna a pontok miatt, Inter-vereség miatt meg hát ugye Juve-szurkolóként nehéz lenne bánkódni... :) Ma kíváncsian várom, hogyan fog muzsikálni Douglas Costa egy Udinese ellen.

(#98619) Ringman


Ringman
nagyúr

valenciával mi történt a nyáron, hogy így játszanak?

(#98620) balazs025 válasza Ringman (#98619) üzenetére


balazs025
senior tag

Kondogbia odament ;]

(#98621) venember83


venember83
nagyúr

Az Arsenal hozza a formáját. Sajnálja az ember őket. Meg azt is, hogy Kolasinac nem a Juventusnál futballozik a védelem jobb oldalán. De Scigliónál nem lenne rosszabb, és valószínűleg őt egyszerűbb lenne megtartani, mint Alex Sandrót.

(#98622) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

a francba, hogy bekussolt hirtelen az everton-csűrhe a lelátókon.. ejjj

(#98623) venember83 válasza Tibiajax (#98622) üzenetére


venember83
nagyúr

Sokkolták őket az ágyúsok. Mondjuk el is várható az Arsenaltól, a jelenlegi hetedik hely elég csúnya. A Liverpool nyolcadik helyéről inkább nem mondanék semmit.

(#98624) 4580693 válasza venember83 (#98623) üzenetére


4580693
senior tag

Citro vajon hogy éli meg?

(#98625) venember83 válasza 4580693 (#98624) üzenetére


venember83
nagyúr

Szar lehet, hogy egy ilyen csodacsapat kb. ugyanott áll, mint a Burnley, de legalább az Arsenallal egy szinten vannak (voltak). :D A Tottenham ellen nagyon kemény menetük lesz.

Közben Toro - Roma gól nélkül, nem is bánnám, ha így maradna, aztán már csak a Cagliarinak kellene győzni. Meg persze az Öreg Hölgynek, hogy jól záruljon bianconero szempontból a forduló. A Toro max. a döntetlenben bízhat, kedvenc kakasuk híján a győzelem valószínűsége minimális.

[ Szerkesztve ]

(#98626) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Koemannak is meg vannak számlálva a napjai..

(#98627) 4580693 válasza venember83 (#98625) üzenetére


4580693
senior tag

Szegény, az eddigi előrejelzései nem nagyon akarnak beválni.

(#98628) venember83 válasza DeathAdder (#98626) üzenetére


venember83
nagyúr

Lassan valószínűleg Montellának is. Ezek a könyökösök meg aztán tényleg nem segítenek. Főleg nyerhető meccsen...

(#98629) szami777 válasza venember83 (#98628) üzenetére


szami777
addikt

Hihtetetlen csalódás az idei Milan. :(

Lehet tényleg edzőcsere kéne.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#98630) BenHans válasza venember83 (#98628) üzenetére


BenHans
addikt

Gratulálok... :(( Érezhető Bonucci frusztrációja.
Utána meg az a tipikus Bunucci kétségbeesés. :DDD Behúzott nyakkal púposkodva meghajlik a bíró előtt és indul a pantomim, mert hát nem is érti mi és miért történik vele, utána kiül a döbbenet az arcára és értetlenül fájdalmasan néz körbe. Az utolsó felvonásban cinikus mosollyal levonul. Függöny. :D Csak hiába tapsolnak és skandálják, hogy "vissza", az már nem fog menni, sem a pályára sem a Juventusba.

---- ----

Vezetünk! Golarov! :D A fostos meccsek megmentője eddig.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#98631) venember83 válasza szami777 (#98629) üzenetére


venember83
nagyúr

Tűzoltó Ancelotti? :U

BenHans: Ha még egyenesen lendülne a kéz, de ez egyértelműen fej irányába ment, felfelé. Védhetetlen megnyilvánulás. Nem mintha annyira védeni szeretném. Lassan bebizonyosodik, hogy nagyon jó helyen volt ő a Juventusnál a működő rendszerben, kiválóan illeszkedő fogaskerék, de nem világklasszis. A probléma már csak az, hogy a Juventusnál Allegri nem kapja a kihullott fogaskerék helyett alkalmazható cserealkatrészt, a védelem meg borzasztóan sérülékeny, és rengeteg hibát vét.

A farkasok meg megérdemlik, bár elég gyatra a meccs véleményem szerint. Mondjuk a Juventustól sem várok sokkal szebbet, még az Udinese ellen sem.

[ Szerkesztve ]

(#98632) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

No akkor Bonucci kihúzta magát a jövő heti Milan-Juvéról vagy megússza egy meccsel?

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#98633) venember83 válasza drachoHUN (#98632) üzenetére


venember83
nagyúr

Érdekes kérdés. Én nem bánnám, ha játszana a Juve ellen. Bár a hétközi fordulóban jól kipihenheti magát. Ha kap 2-3 meccset, akkor majd felzendülhet az anti-Juve kórus, hogy nyilván a torinóiak mindent megtettek, hogy eltiltsák a jövő hétvégi meccsről is Bonut. Mintha ilyen esetben bármi beleszólása lenne a dolgokba bármelyik csapatnak, vagy nem éppen a játékos köszönheti saját magának az eltiltást, szóljon az 2-3-4-5 meccsre.

[ Szerkesztve ]

(#98634) szami777


szami777
addikt

Spílernél vak mindenki?? Harmadszorra ismétlik Kane gólját és tisztán látszik, hogy a belső védő beragadt, erre azt mondják, szerintük ez les... :W
Annyira agysorvasztóak.. :(

(#98635) Sonja

Egyre biza. :DDD

(#98631) venember83

Nagyon adja magát a jelenlegi helyzet, Ancelottinak kéne jönnie.

_____

Pool védelem a tavalyi szezon eleji Chelsea védelmet idézi.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#98635) Sonja


Sonja
veterán

Nem értem ezt a Spíler kommentátort. Behúzzák a vonalat is a les megállapítására, és ennek ellenére továbbra is azt mondja, hogy szerinte les volt! WTF?! :F Ki ez az idióta, bakker?! :W :U

(#98634) szami777: Egyre gondoltunk. :D

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#98636) BenHans válasza venember83 (#98631) üzenetére


BenHans
addikt

+1, ezt én is ugyanígy látom, és igen, Bonucci off a Juve ellen, talán az ő részéről jobb is így.

---- ----

A mi mai teljesítményünk három fogásos ebéd és két sör utáni félgőzös sunday league a haverokkal kaliber, de a lényeg, hogy a helyi kisiskolások ellen.
A lényeg hogy pont annyit tettek amennyi elég volt, pont mint az Atalanta ellen az első fordulóban.
Ha az ilyen meccseket csúnyán nyerjük az már jó.
Két naggyal találkoztunk eddig, mindkétszer irgalmatlan szerencsétlenek és tartalékosak voltunk, de a játék nem volt rossz. Di Francesco munkája eddig megfelelő.

Szegény bika a kakas nélkül csak alszik, nincs ki felkeltse...

---- ----

Ancelottit a horvát válogatottal boronálták össze. A Milannál pedig felmerült Gattuso neve, de kötve hiszem hogy jobb lenne Montellánál.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#98637) venember83 válasza szami777 (#98634) üzenetére


venember83
nagyúr

2-0. Nem tudom eldönteni Klopp arcmimikájából, hogy ez az elképedtség a részéről, vagy csak éppen tetszik neki a kihívás. :U

Ancelotti amúgy a múltkor még azt mondta, hogy idén biztos, hogy nem ül le egyik klub padjára sem. Kell neki a pihenés. Vajon mi lenne, ha pont az AC Milan hívná? Biztos, hogy nehezen mondana nemet.

[ Szerkesztve ]

(#98638) szami777 válasza venember83 (#98637) üzenetére


szami777
addikt

"Ancelotti amúgy a múltkor még azt mondta, hogy idén biztos, hogy nem ül le egyik klub padjára sem. Kell neki a pihenés."

Ha jól rémlik, a Real után is elment pihenni egy évet. Értem én, hogy nem mai csikó, de azért 1,5-2 évente egy évet pihenni nem nagy luxus?

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#98639) venember83 válasza szami777 (#98638) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha kapnál fizetett szabadságot egy/másfél évig, fene tudja, hogy mennyi ideig kapja még a pénzt a Bayerntől, te nem pihennél? ;)

(#98640) L_YKing


L_YKing
addikt

Hertha mikre kapott büntetőt... :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#98641) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Iszonyat jó a meccs.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#98642) venember83


venember83
nagyúr

Rugani megint nem fog kezdeni egy-másfél hónapig.

Miért kell megint úgy kezdeni, mint a Sporting ellen? Nem hiszem el, hogy ennyire borzasztó ez a védekezés.

(#98643) L_YKing


L_YKing
addikt

Kane mit szed? Adjon már nekem is... :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#98644) sh4d0w válasza venember83 (#98628) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Mak, hogy sosem leszek a Milan edzoje... Az ilyenekert ugy rugnam seggbe a sajat jatekosaimat, hogy into pelda legyen. Nagy kar, hogy ilyen csoves lett a Milan... :(

https://www.coreinfinity.tech

(#98645) Richard! válasza szami777 (#98629) üzenetére


Richard!
addikt

A galaktikus milánnak össze kell csiszolódnia és talán odaérhetnek valamelyik EL helyre.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#98646) venember83 válasza sh4d0w (#98644) üzenetére


venember83
nagyúr

Mandzut 5 másodperc alatt állították ki 2 sárgával. Erre sem tudok semmit mondani. Még ha jogosan is volt felháborodva a horvát center.

(#98647) Richard! válasza venember83 (#98646) üzenetére


Richard!
addikt

A játékában mindig benne van legalább a sárga. Idegileg kicsit instabil... :U

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#98648) Tibiajax válasza NyxNyxNyx (#98641) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

te szemszögedből biztos.. :D

(#98649) MdewC válasza venember83 (#98646) üzenetére


MdewC
nagyúr

a horvát kiállítása az év vicce, a VAR és a bíró szégyene.

Richie: ez nem igaz, amióta nálunk van teljesen lehiggadt, atom stabil és kőkemény. Viszont alig kap lapot, az egyik motor a csapatban.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#98650) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Troyes egy bődületes nagy pofont kap a lyontól. Depay mesterhármas, és Mariano is nagy nehezen begyötört egyet. Így Diaz is nyugodtabb lehet, ha már Depaytól nem kapta meg a büntetőt.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.