Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92801) forceberg válasza fa4hu (#92800) üzenetére


forceberg
veterán

A kézimunka még egy őskáosz. A bírón múlik megint csak, hogy kinél fújja le...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#92802) máyköl válasza forceberg (#92799) üzenetére


máyköl
veterán

Egy pillanatra sem vitatkozok azzal, hogy Casemirot rég le kellett volna zavarni a pályáról, de Vidal ennek érdekében pont ugyanennyit tett. Mindkét csaparnak 10 emberrel kell volna játszania úgy az 50-55.perctől már.
Felkar? Az valahol a válla környékén volt, ne már! Tedd a kezedet a szívedre, nincs aki ezt kéznek befújná.

Ha a Robbenes eset tizi, akkor a Casemiros is az. Ugyanannyi volt a kontakt, ha nem több Boatengtől.
Épkézláb gólt nem is tudott szerezni a München, egy orbitálisan szerencsés öngól, és egy finoman szólva véleményes büntetőgól. Ezzel lubickáltak be a hosszabbításba...

(#92803) hobizoli válasza fa4hu (#92797) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Ramos ongoljanal Lewandowski lesen van. Azt ott lefujja lesmek, akkor 1-1, es 94:00-nal lehet menni tusolni.
Eleve a BM ket csokos 11-st kapott a ket meccsen... hagyjuk mar :/

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#92804) fa4hu válasza hobizoli (#92803) üzenetére


fa4hu
őstag

Nem ért labdába, a labdába érő játékost sem akadályozta, nem tudom, ezt hol szokás befújni.

(#92805) Cartevo válasza hobizoli (#92803) üzenetére


Cartevo
őstag

-Ellenfélnek passzból, mintha nem lenne les.
-10-10 fővel kellett volna tolni legalább 40 percet, így kár a szóért.

(#92806) hobizoli válasza Cartevo (#92805) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Na majd megnezem TV/monitoron is mert csak mobiltelokijelzon neztem ;)

több drón kell ;P

(#92807) fa4hu


fa4hu
őstag

Úgy gondolom, ez egy korrekt elemzés a meccsről (és a közvetítésről). (A portált senki sem vádolhatja ellenzéki hozzáállással.)

[ Szerkesztve ]

(#92808) venember83 válasza Motion_Blur (#92780) üzenetére


venember83
nagyúr

A győzelmet is, nem csak a döntőt. :U

Viszont Vidal idén sem nyer BL-t a klubjában, pedig ugye azért igazolt a Bayernhez, mert ő BL-győzelemre vágyik, az meg a Juventusszal nem lehetséges. Ráadásul a leicesteriek is mehetnek haza, pár évtizedig nem is akarom látni őket európai színtéren. Nem volt ez rossz este az eredmények tekintetében. Remélem, hogy a mai sem lesz az. :)

[ Szerkesztve ]

(#92809) venember83


venember83
nagyúr

Én azt hallottam, hogy az lesz a taktikánk, hogy a kezdőben Buffon mellett 8 ács lesz, egy pincér + Khedira, aki látványosan belesérül majd a kezdőrúgásba, ami miatt 3 percig ápolni kell majd a pályán. Eközben az ácsok bedeszkázzák a kapunkat, a pincér meg hoz Buffinak egy koktélt, amit eliszogat a meccs végéig.

:DDD

(#92810) #16741888


#16741888
törölt tag

Mondjuk egy akciogolt nem sikerult a Bayernnek 2 meccsen rugnia... nem is ertem mit akartak. Carlot sajnalom, de full egyertelmu hogy a jobb csapat ment tovabb. Innentol nincs kerdes. Amugy mindenki ki van hegyezve Kassaira.. Rizzoli az elozo meccsen jobb volt? Komolyan azt gondolja barki hogy direkt a real-barcat tolja barki is? Mindenkinek jobb lenne ha kevesebb spanyol lenne a 4 kozott es tobb orszag lenne kepviseltetve... penzugyileg is jobb lenne.

(#92811) 7600 GS válasza venember83 (#92809) üzenetére


7600 GS
addikt

nókámpban suarez tarkónharapja a kapufát 2-0nál a 90+17.percben, a bíró megadja, majd goldengoal módban befújják a jogos tizit a barszának, mert Higu középkezdéskor nem csalt el 17millio euró adót

by Útwenger :DDD

(#92812) venember83 válasza 7600 GS (#92811) üzenetére


venember83
nagyúr

Inkább az Evertonra kellene figyelniük, mert a hatodik hely is veszélyben van... :U

(#92813) viharhozo válasza #16741888 (#92810) üzenetére


viharhozo
addikt

Mit sajnalsz Carlon? A ket meccsen a hozzaadott erteke egesz pontosan 0 volt, a Madrid szinte vegig azt csinalt, amit akart. Az egesz Bayern legnagyobb betlije Ancelotti, evvan.

Kassaira meg azert akadtak ki, mert teljesen kovetkezetlenul fujt. Sok mindent meg lehet magyarazni, de ezt semmivel se. Nyulok a a sargaert (mert egyertelmuen az), aztan eszreveszem, h ki kene allitani, es akkor megse. Raadasul ket eve ugyanez volt a Barca ellen, akkor Neymart kellett volna kiszorni, de Rizzoli ugyanigy meggondolta magat.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#92814) szami777 válasza viharhozo (#92813) üzenetére


szami777
addikt

A 2. Bekezdésedhez:
Az ilyen játékvezetőket kellene eltiltani örökre a focitól. Rohadjon meg .

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#92815) DeathAdder válasza venember83 (#92808) üzenetére


DeathAdder
veterán

én meg pont ilyeneket szeretnék látni európai szinten, meg egy jó portót, ajaxot, celticet... nem a hosszú hétvégén kipihentetett sztárocskákat hemperegni és legfőképpen nem mindig ugyanazt a néhány klubot.

(#92816) MdewC válasza 7600 GS (#92811) üzenetére


MdewC
nagyúr

:))

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#92817) Richard!


Richard!
addikt

Úgy néz ki, hogy megvan a bl győztes és a spanyol bajnok is...
Respect :R

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#92818) L_YKing válasza DeathAdder (#92815) üzenetére


L_YKing
addikt

+1 :R
Unalmas. Végre focimeccset akarok látni, két olyan csapatot akik az életüket felrakták erre a meccsre és úgy hajtanak. mint ahogyan azt régen tették. Lehet a végén még örülünk kassaiéknak -a tegnapi meccs miatt- , hogy jobb belátásra akarják bírni a fifát, hogy kell az a kurva videóbíró.. :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#92819) bandus válasza L_YKing (#92818) üzenetére


bandus
veterán

szerintem tegnap pont ilyen meccset láthattál, ez nem a csapatokon múlt. nyilván hülyeség azt írni, hogy ilyen, meg olyan tuti volt a meccs a játékvezetői hibáktól eltekintve, mert nem lehet ettől eltekinteni. de szerintem mindkét csapat kihajtotta magát és baromi színvonalas találkozó volt. persze a habfehérek felé húz a szívem, de próbálva objektív maradni azért a két meccs alapján jobb volt a real. tegnap csak a lényeget megnézve 12 vs. 2 kaput eltaláló lövés (amiből az egyik ugye a tizi volt). vagyis hát a lényeg nyilván a 4 vs 2 gól :)

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#92820) #16741888 válasza viharhozo (#92813) üzenetére


#16741888
törölt tag

Ertelek, de akkor ezzel mit allitunk? Reszrehajloan itelkezett? direkt elcsalta? Miert tenne ilyet? Akkor a minimim keteselyes tizenegyest minek fujta be? Raadasul amikor Casemirot buktattak azt miert nem? Ramos ongoljat miert nem fujtak le? stb.

Raadasul ott volt az elozo meccs, pontosan ugyanannyira lehetne eltiltani Rizzolit is? Ott volt a Barca PSG, azt a birot is? Marad egyaltalan biro?

Erdemes lenne az egesz kepet nezni Vidal szabalytalansagait egesz meccs alatt... Gondolom Casemironal nem akart belenyulni meg a meccsbe, puha volt akkor meg... aztan Vidal meg a eszrevette hogy ugyse fogja kiallitani es egyre szemtelenebb lett...

Minden fikcio... de az is az hogy biztos a real szekeret tolta..

Eszre kene venni hogy itt nem feltetlen a birokkal van a baj, hanem a rendszerrel... egesz egyszeruen az emberi kepessegeket meghaladja korunk focijanak a tempoja...

(#92821) L_YKing válasza bandus (#92819) üzenetére


L_YKing
addikt

Jobb volt a real madrid jateka ez ketsegtelen, de kassai hozatett a real gyozelmehez amit nem lehet elfelejteni.
Viszont, hogy a beluket kihajtottak volna azt biztos nem, mert ha bayern nem kap tizit akkor egy unalmas golnelkuli talalkozo lett volna. 0 tamadas a bayern reszerol csak tilitoli a 16-os korul a real meg vedekezett. Majd kassai belenyul a meccsbe es onnantol vegleg a reale a meccs. Szar volt de nem nezhetetlen.

Pumpi: maradna biro mert miutan a felet kibsztak a maaik fele elgondolkozna es szepen vezetne a jatekot egeszen addig amig nem jon a videobiro. :))

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#92822) ZavaBalazs válasza #16741888 (#92820) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

egyre szemtelenebb lett, még odáig is elmerészkedett, hogy szabályosan szerelt. skandalum! :U
Casemironak meg volt vagy 4-5 sárgalapos belépője, de hát Casemiro nem egy széttetkózott kakastaréjos sutyeráknak néz ki, hanem jóllakott óvodásnak, ergo ő biztos nem akart rosszat.

L_YKing: te addig nem fogsz BL-t nézni, amíg nincs videóbíró, ugye? lehet csatlakozom hozzád, még egyszer nem vagyok hajlandó így felkúrni magamat. szerencsére a bundesben jövőre jön! :R igaz, a lest kihagyták belőle.

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#92823) Csápájev válasza #16741888 (#92820) üzenetére


Csápájev
őstag

Így van,ahogy írod, amíg nincs videóbíró,addig bele kell törődni,hogy nincs egyetlen olyan meccs sem,ami után ne lehetne a bírót hibáztatni, nem is kicsi hibák miatt. Egy sem!
Emberek vagyunk, nem értem egyesek szerint hogy lehet számon kérni a bírókon olyan dolgokat,amiket fizikailag képtelenség 100%ig biztosan befújni.
Ha annyi bíró lesz,ahány játékos,akkor is tévedni fognak.
Kassaiék (ráadásul valószínűleg nem is ő,hanem a partjelzője) száz perc futás után benézett egy lest,ami kb egy tized másodpercig látszódott és rögtön fejét vennék.
Sok szituáción még 25 kameraállás és számtalan lassítás után is vitatkozunk,mi értelme a bírókat ilyenkor anyázni?
Van,mikor jogos, de ilyen esetekben szerintem nagyon nem.
Videóbíró kéne már rég.

(#92824) venember83 válasza DeathAdder (#92815) üzenetére


venember83
nagyúr

Egyetértek, kivéve a Leicester vonatkozásában. Őket sajnos nehezen tolerálom a bunkóságuk miatt.

(#92825) viharhozo válasza #16741888 (#92820) üzenetére


viharhozo
addikt

Leirtam, mi allitok, Kassai teljesen kovetkezetlen volt. Ha befujta Robben eseset, akkor Casemiroet is be kellett volna. Illetve nem, mert ha befujta Robben buntijet, akkor az ot buktato Casemironak sarga jart volna, es mar akkor kiall. Vidalt elobb ki lehetett volna szorni, de azert az nonszensz, h kb. az egyetlen teljesen szabalyos szerelese utan allitja ki.

Nem gondolom, h Kassai szandekosan a Realnak csalta a meccset, neki egyszeruen leteleme, h rola szoljon a merkozes. Az ilyeneket messzire el kene zavarni.

Csápájev: Van,mikor jogos, de ilyen esetekben szerintem nagyon nem.

Sztem ez pl. egy olyan meccs volt, ahol az osszes ketes iteletet latni lehetett. Nem tizcentis lest ker szamon senki, hanem kovetkezetesseget. A zsebembenyulokdehoppamegseallitomki az nem a videobiron mulik. Meg az se, amikor az alapvonalitol ket meterre kezzel ved a mezonyjatekos, de o nem latja meg (ez nem a tegnapi meccsen tortent).

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#92826) Csápájev válasza viharhozo (#92825) üzenetére


Csápájev
őstag

Azért a szabályos szereléstől messze volt.
Nem ért pirosat,valószínűleg nem is lábra ment,de elsőnek az ellenfél lábát találta el.

(#92827) Jaffa75 válasza viharhozo (#92825) üzenetére


Jaffa75
őstag

így van... a második félidő elején mehetett volna Vidal zuhanyozni, aztán Casemiro a tizinél (ha már befújta!)... Amikor Robbent lenullázta a jobb szélen, simán írtam csetben a piros lapot! :B :K Aztán mégsem...

(#92828) viharhozo válasza Csápájev (#92826) üzenetére


viharhozo
addikt

Szerintem ez teljesen szabalyos, Vidal elobb er oda, Asensio rug bele utana.

Egyebkent, h pozitiv is legyek, Marcelo mikor tanult meg focizni?

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#92829) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Uefa/fifa vs szurkolok [link]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#92830) venember83 válasza viharhozo (#92828) üzenetére


venember83
nagyúr

Megelőzte Arturo lába Asensio lábát, ezért is rúgott a spanyol végül Vidal lábába a labda helyett. Szabályos szerelésnek tűnik visszajátszva x alkalom után.

(#92831) Csápájev válasza viharhozo (#92828) üzenetére


Csápájev
őstag

Sokadik visszanézésre is nehéz eldönteni.
Lehet igazad van.
Csak Kassainak erre 1 másodperce volt x méterről :)

(#92832) L_YKing válasza ZavaBalazs (#92822) üzenetére


L_YKing
addikt

Nezek mert erdekel a foci, de nem fogok ugy szurkolni es lelkesedni amig ez megy itt. Marcelo pedig tenyleg nagyot nem is ertem mit keres a realban. :DDD

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#92833) Jaffa75 válasza viharhozo (#92828) üzenetére


Jaffa75
őstag

ha nézed a spanyol ligát rendszeresen, akkor láthatnád már egy ideje... :U A Barca balbekkjét - mondjuk Jordi Albát - 2x megeszi technikailag (ebben otthon van nagyon). Azért sokat változott a szélső hátvédek szerepe, sokkal fontosabb a támadások támogatása, mint eddig.

L_YKing: azért az "öreg" a 105. percben is mekkorát sprintelt, amikor sarokkal tartotta bent a labdát az oldalvonalnál.. :DD 10 éve is csak szerettem volna az első percben ezt megcsinálni! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#92834) Richard! válasza Csápájev (#92831) üzenetére


Richard!
addikt

Sokadik visszanézésre is nehéz eldönteni.
:DDD :DDD :DDD
Most látom először, de ennél tisztább szerelést nem mostanában láttam vidál részéről :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#92835) Cartevo válasza ZavaBalazs (#92822) üzenetére


Cartevo
őstag

Nyilván az elején nem bonyolítják lessel, de majdcsak belekerül. A többieknek nehéz lesz ellenkezni, ha ettől előtérbe kerülnek a németek (ami valószínű, hiszen a sólyomszem is vonzó látványeleme a tenisznek).

(#92836) L_YKing válasza Jaffa75 (#92833) üzenetére


L_YKing
addikt

Ja az oreg leirasa utan megneztem, hogy csak 28.. Kemeny. :Y
"Eddig" nem teljesitett ilyen kiemelkedoen. :N

Mondjuk ezeket a hozzaszolasokat nem ertem: nehez dontese volt a bironak, nem lathatta olyan jol, x meterrol nezte, takarasban volt (ugy hogy van 6 biro a palya kulonbozo oldalan). Nem ezert fizetik, hogy a kritikus helyzetekben jol dontson es helyesen dontoson? De! Akkor ha mar odaadnak neki egy ilyen nagy osszecsapast tegye mar oda magat.

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#92837) ZavaBalazs válasza Cartevo (#92835) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

pedig mintha a mostanság tesztelt rendszernek része lenne az is, hogy a lest alapvetően továbbengedik, de azonnal elkezdik vizsgálni, és ha gól lesz, akkor is visszavonják ha les volt, viszont így nem ölnek meg lesnek tűnő, de nem les helyzeteket (mint Lewa tegnapi kiugratása pl).

múltkor a francia-spanyol barátságoson nem pont így vettek el egy francia gólt?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#92838) Jaffa75 válasza L_YKing (#92836) üzenetére


Jaffa75
őstag

nem állhat a bíró sem minden alkalommal (de sosem? :DDD ) a legideálisabb helyen, de biztos igyekszik...

Néha tényleg lehet takarás, de akkor miért nincs két bíró, mint a kosárban, vagy a kézilabdában, vizilabdában??? Ezeknél a pálya is jóval kisebb, és mégis.. Kettőből egy csak láthatná, hog ymi is volt, vagy megvitathatnák! :U Soká lesz ez a videóbíró még, pedig jó lenne... (még akkor is, ha most a Real szerzett több előnyt a tévedésekből) :(((

Zava: de, épp így - teljesen jogosan! Illetve így adtak meg egy spanyolt, amit befújtak, de nem volt az! 1-0 helyett 0-1?? Na ez a nem mindegy... :B

Richie: :D ige, ez nyilván hátránya (és kap is a Real bőséggel ilyen gólokat, amikor középre belövik üres területre a két középpályán ácsorgó védő között). ;]

[ Szerkesztve ]

(#92839) Richard! válasza Jaffa75 (#92833) üzenetére


Richard!
addikt

Csak amíg visszaér védekezni, 6 gól kapnak :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#92840) L_YKing válasza Jaffa75 (#92838) üzenetére


L_YKing
addikt

Erre csak egy valasz van: ugy nehezebb lenne elcsalni. Teny es valo, hogy a labdarugasban van a legtobb bunda es amig nincs teknika vagy nem tesznek ellene addig igy is marad.
Na de most mar tenyleg koncentraljunk a ma estere! Hajra Barca! Nyerjetek meg a meccset de tovabb ne jussunk mert akkor csak szarabb lesz. :(
Jovore ismet meg lehet probalkozni, tippem: 3-1, 2-1.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#92841) Csápájev


Csápájev
őstag

Azt jósolom,hogy a mai meccseken is lesznek olyan esetek, melyeket a bírók rosszul ítélnek majd meg!

(#92842) Jaffa75 válasza L_YKing (#92840) üzenetére


Jaffa75
őstag

2-1 lesz a Barcának, muszáj hoznia otthon a meccset a közönségnek... A múlt hetire visszakanyarodva - lehet hogy jobb lett volna a csapatnak, ha LE lelép, többet használhatott volna! Szerintem... :U

(#92843) fa4hu válasza Jaffa75 (#92842) üzenetére


fa4hu
őstag

Már régen le kellett volna lépnie. 3 éves tevékenységével és átigazolásaival teljesen lezüllesztette a Barcát. Az első évben, amíg tartott az előző edzők munkájának lendülete, szinte mindent nyertek, a következő évben hatalmas előnyről még a bajnokságot is majdnem elbukták, idén meg max. a spanyol kupa lesz meg. Nem tud követelni a játékosoktól, nem tud szakmailag megújulni, taktikát váltani, frissíteni.

(#92844) forceberg válasza fa4hu (#92843) üzenetére


forceberg
veterán

Az első szezonban még volt egy ember, akire hallgathatott a csapat. X.H.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#92845) Jaffa75 válasza fa4hu (#92843) üzenetére


Jaffa75
őstag

A Barca választását nem értettem... A Roma-nál sem tett le maradandót, utána meg a Barca "B" edzői padját koptatta... Ezek után oda merték ültetni a világ top 3-as csapatának élére? Szerintem agymenés, és ezt néhány Barca szurkoló ismerősöm is ugyanígy gondolja! :B :K

Xavi nem kicsit hiányzik ebből a csapatból, és sajnos Iniesta is megkopott már erőnlétileg! :(((

[ Szerkesztve ]

(#92846) L_YKing válasza Jaffa75 (#92845) üzenetére


L_YKing
addikt

"Csak a tökéletes játék jöhet szóba, annyi helyzetet kell kreálnunk, amennyit csak lehet. Az előző találkozás a Juventussal szörnyű volt, nem ezt szokhatták meg tőlünk a szurkolóink. Nehéz helyzetbe sodortuk magunkat, de még érzek annyi potenciált a csapatban, hogy képesek legyünk megfordítani az eredményt. Nagy szükség lesz a szurkolóinkra, hogy éreztessék velünk, hogy velünk vannak! Higgadtnak kell maradnunk akkor is, ha nem szerzünk gólt a korai percekben, valamint meg kell akadályozni a Juventus ellentámadásait. Egyáltalán nem érzem furcsának, hogy a fordítást reálisnak tartom."

Iniesta nyilatkozata. :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#92847) Jaffa75 válasza L_YKing (#92846) üzenetére


Jaffa75
őstag

legyen így, ha az év meccsét fogják játszani!! :C :K

(#92848) fa4hu válasza L_YKing (#92846) üzenetére


fa4hu
őstag

Szavak szintjén megy már nekik. :) Olyan játékot kellene mutatni, mint legutóbb a Sevilla elleni első félidő. Sajnos ott is csak egy félidőig tudták a parádés játékot produkálni, az pedig kevés a Juve ellen.

(#92849) L_YKing válasza Jaffa75 (#92847) üzenetére


L_YKing
addikt

Ammá meg volt, nekem felért egy BL döntővel. :DDD

fa4hu: Azért ott csak a 3 pont volt a lényeg amit az első félidőben lerendeztek. Szerintem ez más lesz, ha ők is úgy akarják.

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#92850) forceberg válasza Jaffa75 (#92845) üzenetére


forceberg
veterán

A fő probléma, hogy Alves nem maradhatott, még mindig nem igazán van nála megfelelőbb jobb bekk.
Mikor kiderül, hogy LEq lelép, Rakitic is egyből aláírt...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.