Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91551) venember83 válasza 7600 GS (#91550) üzenetére


venember83
nagyúr

Szívesebben látnám a csapatban, igen, ez egyértelmű.

(#91552) viharhozo válasza wednesday (#91548) üzenetére


viharhozo
addikt

Meg azt is el lehet mondani, h a biro adott a Barcelonanak masfel golt, senki nem fogja megmagyarazni, hogy fejezhette be ezt a meccset Neymar, miert nem fujta vissza az utolso szabadrugast etc.

Vegul is mindegy, en beerem azzal, h Ovebro miatt ennyi jart a Barcelonanak, de innentol nekik megint kuss van birougyileg.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#91553) forceberg válasza viharhozo (#91552) üzenetére


forceberg
veterán

Ha elmegy a bajnokság, majd jusson eszedbe a Betis meccs :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#91554) 7600 GS válasza forceberg (#91553) üzenetére


7600 GS
addikt

Ha elmegy a bajnokság, majd jusson eszedbe a Las Palmas meccs. :D

(#91555) viharhozo válasza forceberg (#91553) üzenetére


viharhozo
addikt

A bajnoksagot nem kevernem ide, ott van 38 meccs, sokkal kisebb a hibak miatti szoras.

Nyilvan ki lehet emelni egy-egy dolgot, de egy bajnoksag nem ezen mulik. A kedvencem a Leverkusen fantomgolja. Ha az nincs, akkor a Wolfsburg mehetett volna BL-selejtezobe, igy meg maradt neki az EL. De azert volt ott meg 33 masik meccs is.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#91556) DeathAdder válasza IreN!CuS (#91525) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mert Citro "ghost" módban tolja :D

Vagy valaki köpött!!

[ Szerkesztve ]

(#91557) L_YKing válasza DeathAdder (#91556) üzenetére


L_YKing
addikt

Bárki is volt jól tette.. Ma visszanéztem az egész meccset teljesen, fantasztikus így, angol kommentátorral. :K
Ja s azt figyeltem meg, hogy a magyar kommentátor ugyanabban az időben kb ugyanazt mondja.. :F

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#91558) DeathAdder válasza L_YKing (#91557) üzenetére


DeathAdder
veterán

Arról meg fogadjunk lemaradtál amikor torghelle sanyi benyögte a stódióban hogy "minden fasza.." :D

(#91559) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Ja és Lineker, Gerrard, Ferdinand, Owen így örültek a stúdióban amikor a franciák megkapták a kegyelemdöfést :D

hülye angolok, angol hülyék :C

[ Szerkesztve ]

(#91560) L_YKing válasza DeathAdder (#91558) üzenetére


L_YKing
addikt

Hálisten le. :DDD
Többet nem fogok magyar adókat nézni, inkább 20mp-es késés.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#91561) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

fél óra alatt az egy órás termést újra hozni, de úgy, hogy most már játszik a psg is... nem lehetetlen, de nem sanszos "ZavaBalazs"
nem latom annak az eselyet, hogy itt 3 golt lonek, es nem kapnak melle egyet sem. "BMW001"
ez a Barca is csak addig volt jó amíg a PSG cél nélkül botorkált. A harmadik után mint ha felébredtek volna. Persze a meccs ettől még szégyen de a Barca már be nem ver hármat. "mefistofeles"

(#91562) L_YKing válasza Tibiajax (#91561) üzenetére


L_YKing
addikt

:DDD :R

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#91563) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Bakker ez a lyon nem lehet szar, mehh pedig nézni akartam..
mencseszter junájtid xd

(#91564) MdewC válasza Tibiajax (#91561) üzenetére


MdewC
nagyúr

Párizsban is így röhögtek a Suarez 11-esnél. :K

Vajon ha fordítva történik, akkor is így nevet a brazil? :U

Költői kérdés, nem kell válaszolni.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#91565) DeathAdder válasza MdewC (#91564) üzenetére


DeathAdder
veterán

aljas rágalom

(#91566) J.Hetfield válasza DeathAdder (#91563) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Nem hittem volna, hogy így leverik a Romát :(( Lacazette leléphetne lassan valami topcsapatba.

(#91567) forceberg válasza MdewC (#91564) üzenetére


forceberg
veterán

Na elég legyen, Puhl Sándor kérdése: volt kontakt? :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#91568) MdewC válasza DeathAdder (#91565) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ez mi? :DDD

(#91566) J.Hetfield: Masszív kis csapat a Lyon, a Juve is megizzadt ellenük, idegenben GIGI bravúrjai nélkül nagy baj lett volna.

Lacat meg Tolissot elnézném szívesen nálunk. Maradjunk annyiban.

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#91569) J.Hetfield válasza MdewC (#91568) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Úgy rémlik volt valami hír, hogy az Arsenal szemet vetett rá, hááát oda inkább ne. :DDD

(#91570) #16514048 válasza Tibiajax (#91561) üzenetére


#16514048
törölt tag

Akár az ő képét is berakhattad volna, ő is tett érte annyit, mint Zsunior.

Na mindegy, az a lényeg, hogy mindenki úgy fog emlékezni erre, hogy futball történelmet írt a Barca, olyan csodát tettek, amire csak ők képesek.
Még egy fair play díjat azért kiosztanék a csapat minden tagjának, amiért kivételesen csak az utolsó fél órában kezdték el dobálni magukat a tizenhatoson belülre érve.

Hányinger volt az egész... Nem volt elég, hogy egyébként is mennyi mákjuk volt (PSG öngól, kapufa, 2 nagy kihagyott ziccer), még a bírónak is tolni kellett őket.

De így legalább nem a PSG-t kell néznem a következő fordulókban, őket még annyira sem szeretem, viszont mindkét meccset figyelembe véve szerintem igazságosabb lett volna, ha ők jutnak tovább.

(#91571) KisTücsök válasza Tibiajax (#91561) üzenetére


KisTücsök
addikt

Hát igen. Azt a bizonyos 12. embert nem kalkulálták bele. Nem sok barca bl meccset néztek az elmúlt évekből.

(#91572) DeathAdder válasza #16514048 (#91570) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hát kizárólagos angol foci rendszeres követése mellett ez nagyon szánalmasnak tűnt, valóban.

Nem vagyok elfogult az angol focival, meg is van róla a magam véleménye, de legjobban azt szeretem és azt nézem szinte csak hétről hétre rendszeresen. Ezek után ez a tegnapi valami nagyon más volt. Nem kéne ilyen sunyi alattomos módon szemétkedni, talán kevesebb lenne a siker, de az érdemeiket akkor sem vonná szerintem kétségbe senki, legfeljebb az elfogult buta ellendrukkerek, akik mindig is voltak és lesznek.

Valahogy a latinok genetikájába van kódolva ez az attitűd, mert hazudnék ha azt mondanám hogy Suárez nem ugyanezt csinálta az előző csapatában is annak ellenére hogy egy kibaszott zseni..

(#91573) forceberg válasza DeathAdder (#91572) üzenetére


forceberg
veterán

Ahogy azt a kis kézrátételt eljátszotta, az nem zseni megmozdulás volt?
Zseni, de mondhatni, hogy nem túl sportszerű. Ezt kellett tennie.
Csak a sikerről szól minden. Ezért edzenek, mert hidd el, nem is olyan egyszerű 7 napból legalább 6-ot focival foglalkozni top szinten.
Szerintem ezért hullanak ki a magyar játékosok, mert nem képesek fiatal kortól egész a visszavonulásig napról-napra és évről-évre 100%-osan odatenni magukat. Ezért rekednek meg egy szinten, ami szint nem elég pl. egy Bundásliga 1-be. Legjobb példa erre a nemzet Zsuzsija. Elért egy jó szintet, azt kifújt, már csak visszafele vegetál - Milliárdokért :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#91574) Richard! válasza #16514048 (#91570) üzenetére


Richard!
addikt

Ha hányingered volt, miért nézted? A jobb csapat jutott tovább, próbáljátok meg feldolgozni, még ha nehezen is megy.
1 véleményes tizenegyes volt... a világon mindenhol előfordulnak bírói tévedések, csak azokat nem verik nagy dobra, mert nem a katalánokkal történik. És amúgy is, az utóbbi években nagyon sok egyértelmű tizenegyest nem adtak meg a csapatnak. Ennyi járt.
Szóval be lehet fejezni a bírózást, mert már nekem is kezd hányingerem lenni tőletek...
Peace ✌

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#91575) Richard! válasza KisTücsök (#91571) üzenetére


Richard!
addikt

Így van. A közönség ereje sokat számított. :R nekik, ahogy végig küzdöttek a csapatért. 💪👏

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#91576) ZavaBalazs válasza Tibiajax (#91561) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

a bírót, mint igen fontos faktort nem számoltam bele, ez hiba volt.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#91577) Jhonny06


Jhonny06
veterán

[link]

Ezek is kurva nagy "drukkerek", hogy a saját játékosaikkal képesek így bánni egy elvesztett meccs miatt..

(#91578) szami777 válasza #16514048 (#91570) üzenetére


szami777
addikt

+1

Kár hozzáfűzni bármit is, már mindenki leírta a lényeget.
Sajnos a bírók ellehetetlenítik a 11 v 11 összecsapásokat, Enrique multkor verte az asztalt a videobiro miatt, most valamiért már nem.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#91579) Napfénysüti

Na úgy néz ki egy hónap múlva kijutok Barcelonába egy hétre. Épp akkor lenne a Real Sociedad elleni meccs de lehetséges hogy elfogyott már az összes jegy erre?
Kézilabda meg sajnos pont nem lesz akkor hazaiban. :(

Ha mást nem egy stadionnéző túrára meg egy mezre azért benevezek. :)

Més que un club!

(#91580) Tibiajax válasza szami777 (#91578) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

+23, +kistücsök + többi angolos nyugi, fújnak a chelsea-nek is majd még sokszor!

(#91581) Jhonny06 válasza Napfénysüti (#91579) üzenetére


Jhonny06
veterán

[link]

Itt pl. van, de elég lehúzós site sajnos.

(#91582) #16514048 válasza Richard! (#91574) üzenetére


#16514048
törölt tag

Így van, 1 véleményes tizi volt. Meg egy olyan, amit befújtak, pedig nem volt az, illetve a másik oldalon egy egyértelmű, amit nem adtak meg. ;]

Jobb volt a Barca szerdán, de nem annyival, hogy önerőből tovább tudtak volna jutni, illetve nem annyival, amennyivel jobb volt tőlük a PSG az első meccsen. Nagyot küzdöttek, ezt elismerem, de nem játszottak kifejezetten jól, a gólok sem a szokásos szépen felépített támadásokból születtek, a 6 gólból volt 2 Benny Hill-ezés, meg 2 tizi... Persze ugyanannyit érnek ezek is, csak nem tartom őket annyira megérdemeltnek.

Mindegy, ez van. Befejezem, mert kezdek félni, hogy az én profilképem is beszürkül.

(#91583) Napfénysüti válasza Jhonny06 (#91581) üzenetére

Hú, valóban szép áraik vannak. :U Én a Barcelona hivatalos oldalán néztem, ott már nem vot jegy pedig valami 51 eurótól indulnak. Ennyi felárat nem fizetek meg főleg hogy ketten mennénk.
Espanyol meccsen is gondolkodtam de ők meg pont idegenbe mennek azon a héten. Lehet azért a stadionjukat meglesem majd.

Més que un club!

(#91584) Tibiajax válasza Napfénysüti (#91583) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én is itt vettem a jegyeket az inter-roma-ra, hibátlanul működik, fizeted és küldik. az árak meg.. ez van, ennyibe kerülnek. ne törődj vele, csak egy halom kibaszott papír a pénz, csak egy szaros eszköz. annyit sem érnek, h gyötrődj rajta. ki tudod fizetni a többet? akkor fizesd és felejtsd el. az élmény a lényeg. amit kapsz majd, mással ne foglalkozz. ezért melózol, ezért élsz, ezért gürizel a kurva anyját, h ilyenekbe részesülj. egy pillanatig ne foglakozz, hogy 30ezer vagy 55ezer. nem rohadtul tökmindegy? egyszeri alkalom lehet, az egész életedben

(#91585) venember83


venember83
nagyúr

Mi a közös az Arsenalban, a Romában és Cicciolinában?
Mindannyian szopni járnak Európába.

Nem is tudom, hogy sírjak vagy nevessek... :U

(#91586) Napfénysüti válasza Tibiajax (#91584) üzenetére

Még meggondolom. Csak ez most nagyon hirtelen jött, úgy képzeld el hogy tegnap barátnőm kitalálta hogy mi lenne ha elmennénk áprilisban Barcelonába mert úgy néz ki akkorra tudna magának szabit intézni. :DDD

venember83: ez trollfocis?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#91587) venember83 válasza Napfénysüti (#91586) üzenetére


venember83
nagyúr

Talán inkább reális? :U

(#91588) Napfénysüti válasza venember83 (#91587) üzenetére

Nem csak a poén színvonalából gondoltam hogy onnan lehet. :)

Més que un club!

(#91589) Tibiajax válasza Napfénysüti (#91586) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ennyi a történet. ő intézi a szabiját, papa fizet, és mentek.
valami első soros helyet intézz, aztán ha véletlenül odajön egy labda, vetődj majd ki rá. pont ugyanúgy, mint a múltkori amatőr focis videódban, ahogy elvetődtél. mint egy tigris. és ha kis mákod van, még a kivetítőn is látszódni fog, amire lehet h felfigyelnek majd a katalán játékosmegfigyelők. és ennyi, onnantól egyenes út vezet Cillessen helyére. aztán ha már igazolt Barca-játáékos leszel, szerzel és küldesz nekünk vip jegyeket majd el classico-ra

(#91590) BenHans válasza venember83 (#91587) üzenetére


BenHans
addikt

Akkor reálisan a spanyol 6. Villarreal-nak nincs helye az EL-ben sem.
Nem értem ezt. Fáradtan, rosszul játszott a csapat, rendben van, vagyis a francokat van rendben. Hozzátenném a keret sem elég mély, oké létszámban maximum, de minőségben nem. Spalletti is elcseszte, nem is értem a 80. perces cseréit, de komolyabb téttel bíró meccseken ugyanaz a 13 játékos játszik, a kapusokat érthető okból nem vettem bele. Fáradtan az egyéni teljesítmények sem húznak...

De ez nem lefutott ahogy a kupa sem. A tegnapi első félidő alapján bőven nem lehetetlen 2-3 gólt rúgni otthon a Lyon-nak, és a védekezés minősége sem volt a megszokott szinten. Úgy éreztem a második félidőben látottak alapján mintha 2*15 perces hosszabbítás második felét nézném és elfogyott az erő, a védők nem lépnek ki, alig van mozgás. Nem lesz egyszerű, de koránt sem megoldhatatlan, az idegenben lőtt gólok fontosak lehetnek.

Szomorú vagyok, de egy hullámvölgy sem tart örökké, bizakodó vagyok az EL-t és a kupát illetően is.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#91591) Napfénysüti válasza Tibiajax (#91589) üzenetére

Ha a Barca alkalmaz esküszöm az egész topiknak szerzek jegyet El Classicóra. :C

Na jó Citrót azért még meggondolom. ;] :DDD

Més que un club!

(#91592) Tibiajax válasza Napfénysüti (#91591) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

basszus, ahogy az első mondatodat végigolvastam, azonnal jött a kérdés a fejemben, Citroghostnak is?.. :D :D de aztán meg is válaszoltad

azért, milyen lenne már 90k néző előtt a nou campban, bl-tétmeccsen állnod a kapuban? :) képviselnéd egyszerre a katalánok kapuját, meg Magyarországot.. elmerengtél már ilyenen? remegne a lábad, mi?
:)

[ Szerkesztve ]

(#91593) Napfénysüti válasza Tibiajax (#91592) üzenetére

Ilyenen még nem gondolkodtam de ha kellene hát megoldanám.
Alapvetően a meccsek előtt amúgy izgulós vagyok de amint beállok a kapuba elmúlik és felváltja a magabiztosság. :)

Mondjuk a magasságom (hiánya) miatt alighanem sose kellene komolyabban nagypályás csapatban gondolkodnom. Gyerekkoromban mondták hogy tehetséges vagyok menjek el Vidi válogatóra de nem vitt rá a lélek. :D

Més que un club!

(#91594) Tibiajax válasza Napfénysüti (#91593) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

pedig volt tehetséges, de alacsony kapus annak idején még a united kapujában is..[link]
sőt, még vébét is nyert a végén, valahogy..

(#91595) Napfénysüti válasza Tibiajax (#91594) üzenetére

Olyan alacsony hogy csak 10 centivel magasabb nálam. :DDD

Ellenben vele: [link] centire pontosan egymagasra nőttem. És még a mezőnyben is megcsillogtatta tudását,asszem rokon lelkek vagyunk. :D

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#91596) Tibiajax válasza Napfénysüti (#91595) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

miii, Barthez 1.83??.. nekem mindig olyan alacsonynak tűnt, még a mezőnyben is, nemcsak a kapusok közt úgy általában
na bakker
jó hát Campos-hoz ne mérd magad, az egy állat volt
:D

(#91597) Napfénysüti válasza Tibiajax (#91596) üzenetére

Becsapós ez a magasság dolog mert akkora a kapu hogy még egy 1,83-as Barthez is kis fickónak tűnik benne. :)

Pedig én is imádok ollózni ugyanúgy mint Campos: [link] ;]

Més que un club!

(#91598) szami777 válasza Tibiajax (#91580) üzenetére


szami777
addikt

De az baj, hogy ezt megint barca vs angolosokra szűkíted le. Egy szóval sem emlitettem a barcát, és igenis szerintem klubtol függetlenül kibaszottul gáz, hogy 2017ben az ilyen emberi balfaszságok döntenek egy párharban. És nekem ne mondja senki, hogy ez is a sport része stb, mert ordas nagy faszság. De mindegy, befejeztem.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#91599) forceberg válasza szami777 (#91598) üzenetére


forceberg
veterán

Pedig a kretének ahhoz ragaszkodnak, hogy ez is a foci része... hogy a bíró olyan, mint a pályán a fűcsomó, amin ha épp nálad pattag meg a labda, rábaxtál... :W

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#91600) L_YKing válasza szami777 (#91598) üzenetére


L_YKing
addikt

Arsenal - Chelsea meccsen, a chelsea elso goljanal termeszetesnek talaltad ahogy lekonyokolte a golt fejelo vedo az arsenalost. (Akit utana le kellett cserelni)

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.