Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92651) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Azé mostmár bukhatna a tottham.. nem kell nagyot. csak egy kicsikét.

:U

(#92652) NyxNyxNyx válasza gyuromoj (#92648) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ja értem, kicsit hasonlít pedig. Ennyire tetszik a sorozat? Lehet ránézek, most pont vége lett mindennek amit nézek.

Mennyi az esélye szerinted, hogy maradni fog nyáron a Realnál Isco? Spursben szívesen látnám.

Bár én anno emlékszem, hogy nem szerettem a Realban, mert kicsit körülményes volt és a zseniális megmozdulásai sokszor kevesebbet értek, mintha csak simán nyomott volna egy faék passzot. De ezen lehet változtatni, főleg ha adott egy jó edző.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#92653) gyuromoj válasza NyxNyxNyx (#92652) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nem tudom, én személy szerint örülnék ha maradna és inkább Hámesz menne el. De mint tudjuk, majd Don Florentino dönt úgy is.
Nekem nagyon bejön, főleg a második évad eddig. Be is rendelték a folytatást. :)
Amúgy képregény az alapja, de azt nem ismerem.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#92654) Ringman


Ringman
nagyúr

nagyszerű, már-már bravúros döntetlen a milan ellen, megint szuper cseréket hozott be pioli.

barbosa nem tudom mit vétett, hogy biabiany(!!!) pályára léphetett, de ő megint nem. szánalom az egész

(#92655) máyköl válasza gyuromoj (#92653) üzenetére


máyköl
veterán

Miért törvényszerű, hogy valamelyik elmegy?

(#92656) gyuromoj válasza máyköl (#92655) üzenetére


gyuromoj
veterán

Mert kell egy "bomba" igazolás és már így is eléggé telített a középpálya szerintem.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#92657) máyköl válasza gyuromoj (#92656) üzenetére


máyköl
veterán

Nem kell bomba igazolás. Tökéletes a középpályánk.
Ha kell bomba igazolás, akkor annak csatárnak kell lennie, mert kaparom a falat ahogy megkapja a labdát Benzema.
Egyébként ha Jamesz tartósan megkapná az esélyt a saját posztján, akkor klasszisokkal jobb mint Isco.

(#92658) gyuromoj válasza máyköl (#92657) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nem nekem kell, hanem a kedves elnök úrnak. Egyre több jel mutat arra, hogy Isco vagy James megy illetve Morata is esélyes.
Támadó kell ez tény, de én Aubameyang-on kívül nem igazán tudnék mást elképzelni.
Lassan pedig időszerű lesz a védelemre is gondolni, mert öregszenek a fiúk azokon a posztokon is. :)

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#92659) cyberkind válasza máyköl (#92657) üzenetére


cyberkind
félisten

Csatár se kéne mert ott van Morata aki már akkor is elég jó volt amikor még nem járt a Juve-ban, és erre fel ki kolbászol az élen, hát persze, hogy Benzema. James meg király játékos lehetne de szerintem keveset játszik.

Paranormal Cocktivity

(#92660) Jaffa75 válasza gyuromoj (#92653) üzenetére


Jaffa75
őstag

De vmiért Benya Zidane kedvence is...:W Mindegy hogy Morata (bal oldalon, és CR7 középen), vagy Lucas játszana a jobb oldalon és Bale menne középre, csak jobb lenne a csapat!

A mai meccs túlzás volt, nagyon letekerte a kakaót Zidane, majdnem rossz vége lett! A fanyalgónak - nem véletlen hogy Navas véd, jóval többet fog...

(#92661) balazs025 válasza Jaffa75 (#92660) üzenetére


balazs025
senior tag

Most nem személyesen ellened szól, de ez a Benzemazás már unalmas. Nem azért kezd, mert Zidane kedvence, hanem amíg CR-re épül a támadó játék addig nincs helye a Morata féle gólratörő csatárnak. Nem véletlenül ment el Higany és nem véletlenül nem akarták megtartani Borsócskát.

(#92662) Jaffa75 válasza balazs025 (#92661) üzenetére


Jaffa75
őstag

tedd már hozzá, hogy szerinted... :U Lehet hogy jogos az észrevétel, ha ennyi embernek szemet szúr? :W

Nem az individuális sportok közé tartozik a foci! De ha már ez az érvelésed, akkor Lucas Vasquez miért nem fér bele az általad leírtakba? Ő egy kiszolgáló játékos, sok jó jobb oldali beadással...

(#92663) balazs025 válasza Jaffa75 (#92662) üzenetére


balazs025
senior tag

Nem azt mondtam, hogy nem az lenne logikus lépés amit te mondasz, hanem, hogy minden jel arra mutat, hogy CR maximum a legfontosabb meccseken hajlandó alkalmazkodni és amúgy szélsőként akar játszani Benzema mellett.

Lucas Vasquezt én sem értem, mert mostanában Zidane látványosan mellőzi és vissza is eset a formája, most se nyújtott valami nagy teljesítményt.
(Szerintem)

[ Szerkesztve ]

(#92664) DeathAdder válasza Jaffa75 (#92660) üzenetére


DeathAdder
veterán

Gondolom a labdanélküli játéka, a pressing, a helyezkedés, a labda nélküli védekezés megkezdése, a térfél felszotása, az általa levezetett letámadás amit legtöbb esetben az előre tolt csatár irányít. Erről múltkor éppen Klopp mesélt hogy mennyire kulcsfontosságú egy modern támadónak.

Manapság már nem olyan egybitesek a támadók van hogy jé ottakapu vágjukbe, hanem sokkal komplexebb.
Fogadjuk el hogy mindennek megvan az oka és nem érthetünk mindenhez.

Gondolom hogy ez az oka hogy ő játszik, mert soha nem nézek reál mecsset, de ha zidan szarul végezné a munkáját már régen lapátra került volna..

Na most nézem épp mindenkitől több kulcspassza volt a bayern ellen, és ez csak egy szem statisztikai elem amiben támadóként nagyon kimagasló.

pl Liverpoolba is van egy sokkal gólerősebb fizikálisabb támadó, és egy még gólérzékenyebb kevésbé fizikális, de rendre egy harmadik srác játsza és teljesíti kimagaslóan a hamis9-es poszt szerepét, aki kevésbé gólerős, de az okos helyezkedése, labdanélküli játéka, minden támadás rajta fogyík keresztül, ő irányítja a pressinget, a visszazárást és labdanlélküli védekezést, a térfél felosztását, ami a csapat érdekében fontosabb mint az az egy dolog hogy jobb befejező a kapu előtt :)

(#92665) máyköl válasza Jaffa75 (#92660) üzenetére


máyköl
veterán

Mert francia. Meg Perez kedvence.
Sajnos a mai Real Madridban az érdekek fontosabbak, mint a kontans jó teljesítmény. Benzema bármilyen pocsékul játszhat, fix kezdő lesz, nyugodtan el lehet könyvelni. Egy egészséges Real Madridban már rég kivágták volna a csávót...

(#92666) szami777 válasza KisTücsök (#92651) üzenetére


szami777
addikt

Leicester, Arsenal, Man United.

Az egyikük talán megteszi ezt a szívességet.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#92667) Jaffa75 válasza máyköl (#92665) üzenetére


Jaffa75
őstag

Nekem is mindig ez jut eszembe. .. Nyugodtan kísérletezhetett tegnap is Zidane, bár majdnem rápacsáltunk. Az ténykérdés, hogy a második sorban is van bőven potencia, még akkor is, ha a középpályát is lebutítja. Sokat érhet a bajnokság végére, ha az első sorból kiesőket könnyedén tudja pótolni.
A korábbi CR7-tel kapcsolatban tett észrevételre azt tudom reagálni, hogy ebben az idényben igencsak sok gólpasszt adott, illetve sok olyan helyzetben is letette a labdát, amit évekig saját maga vállalt el.

(#92668) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Kassai Viktor vezeti a keddi Real Madrid - Bayern München BL visszavágót.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#92669) L_YKing válasza gyuromoj (#92668) üzenetére


L_YKing
addikt

Nyert a Bayern.. :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#92670) gyuromoj válasza L_YKing (#92669) üzenetére


gyuromoj
veterán

0-1 belefér ;]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#92671) Cartevo válasza DeathAdder (#92664) üzenetére


Cartevo
őstag

Érdekes szavad a záró bekezdésben a gólérzékeny. Ezt már csomószor hallottam, de sosem értettem, ez a kapusra még vonatkozhat, de csatárra nézve értelmetlenség. Igaz, ebben a bekezdésben 2x írod a gólerős szót, amivel megfordítottad az arányt a fejlődés felé. A másik agyhalál a pofozógép, amit kiesőjelöltekre mondanak. Olyan nehéz kiejteni a homokzsák szót? A szagértőknek mindenekelőtt beszélni kellene megtanulniuk...

(#92672) hobizoli válasza L_YKing (#92669) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Ez a tegnapi fel orat 10 ember ellen gol nelkuli dontetlent osszebenazos...? Pedig nem is a B sor volt fent a palyan...

több drón kell ;P

(#92673) L_YKing válasza gyuromoj (#92670) üzenetére


L_YKing
addikt

1-2...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#92674) gyuromoj válasza L_YKing (#92673) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nekem mindegy az eredmény, csak rúgjon gólt a Real és jusson is tovább. :))

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#92675) Cartevo válasza gyuromoj (#92670) üzenetére


Cartevo
őstag

Ez a 0-1 olyan állás, amikor a végén:))előre kell küldeni a kapust.

(#92676) gyuromoj válasza Cartevo (#92675) üzenetére


gyuromoj
veterán

Utána meg mehet a kontra. :P
***
**
*
Videó: nem akármilyen sztori van Isco gólöröme mögött! :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#92677) Cartevo válasza gyuromoj (#92676) üzenetére


Cartevo
őstag

Azért mondom, akkor lehet kapni, csak találjanak is! ;]

(#92678) omfgk


omfgk
addikt

MU-Chelsea kezdők:

Manchester United: De Gea, Valencia, Bailly, Rojo, Darmian, Fellaini, Herrera, Young, Pogba, Lingard, Rashford
Subs: Romero, Fosu-Mensah, Shaw, Blind, Carrick, Mkhitaryan, Ibrahimovic

Chelsea: Begovic; Azpilicueta, David Luiz, Cahill; Moses, Kante, Matic, Alonso; Pedro, Diego Costa, Hazard
Subs: Eduardo, Zouma, Terry, Loftus-Cheek, Fabregas, Willian, Batshuayi

Mourinho lehet nagyobb esélyt lát egy EL győzelemre mint a 4. helyre.
Ha ma kikapnak (ami egy ilyen szar kezdővel esélyes), akkor megküzdhetnek az Ágyúsokkal az 5. helyért :D

[ Szerkesztve ]

(#92679) KisTücsök válasza omfgk (#92678) üzenetére


KisTücsök
addikt

Curti hiányozhat azért. Na meg Fabre... X-re simán jók lehetnek.

[ Szerkesztve ]

(#92680) szami777 válasza KisTücsök (#92679) üzenetére


szami777
addikt

Ne legyenek jók az ikszre sem. NYERNI KELL!!!

Marcus Alonso-val mi van?

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#92681) KisTücsök válasza szami777 (#92680) üzenetére


KisTücsök
addikt

Bemelegítésnél megsérült, ha jók az információim.

(#92682) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Tessék így kell kezdeni.

lol

(#92683) #16514048 válasza omfgk (#92678) üzenetére


#16514048
törölt tag

Mourinho lehet nagyobb esélyt lát egy EL győzelemre mint a 4. helyre.

Nem csak lehet, hanem biztos, ezt ő maga is kimondta. Elvileg már inkább az EL-re koncentrálnak, bár a csütörtöki meccsből, meg eddig a maiból nekem nem ez jön le.

(#92684) DeathAdder válasza Cartevo (#92671) üzenetére


DeathAdder
veterán

Te gondolom a halászlevet és hallének mondod? :U

Mintha óvodások között lennék bazmeg , te is leszűrted a lényeget a mondandómból ... :D De szidni azt tudjátok fotelből a világ legjobb klubjait hogy milyen hülyén csinálják amit csinálnak, mert itt mindenki jobban tudja :D

Sirok bazdmeg, múltkor beszélgettem egy 13 évessel, de már ő felérte ésszel hogy laikusként nem konyit annyit hozzá hogy biráljon ilyen döntéseket.

[ Szerkesztve ]

(#92685) szami777 válasza KisTücsök (#92682) üzenetére


szami777
addikt

Adjuk már el Costát a picsába szezon végén... :O

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#92686) L_YKing


L_YKing
addikt

Costa... És csodálkoznak miért ítélek el azonnal? :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#92687) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Mou még mindig abban a legjobb hogyha tönkre kell tenni az ellen játékát.

(#92688) KisTücsök válasza L_YKing (#92686) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nálunk most van egy costa, de a túloldalon legalább 3. Már ha érted...
__

szami: Az IsteniDiego a kínai pletyka óta nem annyira Isteni. Pedig még egy kicsit itt lehetne fejben, de úgy látszik neki már mindegy. Vigyázni kell a 2. sárgával, mert láthatóan erre utaznak a musok. Természetesen azért Hazard faragása sem maradhat el, amit eddig nem nagyon akar büntetni a bíró.

maticsot miért nem faragja senki? Pedig de szép lenne.

(#92689) #16514048


#16514048
törölt tag

Ibra sokszor mentette már meg az United-et az egyéni megoldásaival, viszont nélküle szerintem nézhetőbb, lendületesebb, kreatívabb a csapat játéka. Most nincs az az eszetlen ívelgetés, mint általában

(#92690) balazs025 válasza DeathAdder (#92687) üzenetére


balazs025
senior tag

De azt a maga módján zseniálisan tudja.

(#92691) DeathAdder válasza balazs025 (#92690) üzenetére


DeathAdder
veterán

Kétségtelen, ezért bírtam annó nagyon.

(#92692) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Vajon új esélyt nyílt a Spurs bajnoki címére, vagy elkaphatatlan a Chelsea?

Forza JUVE!!!

(#92693) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#92687) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nagyon szép teljesítmény volt ez ma a MU-tól, a Chelsea-nek köze sem volt a meccshez. Ez az igazi Mou féle játék nekem, nem a buszozós. 4 pont 6 meccs, már egyáltalán nem lehetetlen. :))

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#92694) KisTücsök válasza drachoHUN (#92692) üzenetére


KisTücsök
addikt

6 meccs 4 pont. Nekünk papíron az everton lehet rázósabb. Két kiesőjelölt ellen játszunk még, de nekik addigra már mindegy lesz.

Totthamnek viszont kemény meccsei lesznek. Ars, Mu, Leszter. A hull a kiesés ellen megy majd kb.

Már rég nem buktak. Nem tudom elképzelni, hogy mindegyiket hozzák úgy, hogy mi meg 4 pontot bukunk. Aztán majd kiderül..
___

Jó lenne azt évet még kihúzni a costa-matics duóval. Aztán nyáron mehetnek innen amerre akarnak.

(#92695) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#92693) üzenetére


DeathAdder
veterán

A bajnokit engedd el, esélytelen sajnos :N Az FA kupa viszont meglehet :K

(#92696) NyxNyxNyx válasza KisTücsök (#92694) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ez a kiesett csapatnak már mindegy dolog veszélyes lehet. Példa tavaly Newcastle Spurs. Utolsó bizonyítási lehetőség, hogy megmutathassák mit tudnak, hátha elviszi őket egy elsőosztályú csapat.

Tudom, ja nem sok az esély így sem. 1.16 az odds a Chelsea-re.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#92697) drachoHUN válasza KisTücsök (#92694) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Ááá, ilyen nehéz meccsei lesznek a Tottenhamnek? Így tényleg nehéz lenne. :(

Forza JUVE!!!

(#92698) thebigK


thebigK
addikt

Szenzacios volt a jatek tegnap a Chelsea ellen, Jose ezt nagyon osszerakta taktikailag. Rashford tundokolt, nagyon jol jatszott, latszik hogy nem szelso hanem csatar az igazi posztja, de akit inkabb ki kell emelni az Herrera es az egeszmeccses emberfogasa Hazardon. Levegot venni nem hagyta, kovette mindenhova, ez volt szerintem a siker kulcsa, hogy abszolut semmi terulet nem jutott a belganak, szenzacios volt a spanyol, a golpassza elkepeszto zsuga volt, le a kalappal! Izgi lesz a vege, bar qrva nehez a sorsolasunk (city,spurs,arsenal idegenben), de bizakodjunk :K

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#92699) Cartevo válasza thebigK (#92698) üzenetére


Cartevo
őstag

várjuk ki az estét

(#92700) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Dybala elvileg azt nyilatkozta, hogy szerdára 100%-os állapotban lesz, és ott lesz a pályán. Remélem valóban így lesz.

Forza JUVE!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.