Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91701) L_YKing válasza DeathAdder (#91699) üzenetére


L_YKing
addikt

Engem nem érdekel, mert sima meccsnek kellett volna lenni, nem lett. Jobb volt a depor. Azt a köpködőknek szántam.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#91702) Ringman válasza BenHans (#91696) üzenetére


Ringman
nagyúr

Kéne valami rendszer, hogy legalább a döntő fontosságú eseteket azonnal felül lehessen vizsgálni.

videobírónak hívják, más sportágban már bevált.

(#91703) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Köszi Depor :R

(#91704) forceberg válasza szami777 (#91697) üzenetére


forceberg
veterán

LEq szokásos rotálása, ami megölte eddig minden meccsen a csapatot:
Jr. és Raf. el sem utazott, André Gomes és Denis Suárez is a kezdőben, Ardával együtt.
Arda nem lóg ki annyira, de a másik kettővel együtt már sok.

Szerk.: LEq bejelentése után kvázi azonnal hosszabbított Rakitic.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#91705) Richard! válasza forceberg (#91704) üzenetére


Richard!
addikt

Denis szerintem nem volt szar...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#91706) szami777


szami777
addikt

Depay :Y :Y

(#91704) forceberg

Kár, azért remélem szoros lesz a la liga végjátéka.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#91707) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Kane szezonjának meg úgy fest ennyi volt

(#91708) venember83 válasza Ringman (#91682) üzenetére


venember83
nagyúr

Nincs ebben semmi meglepô, hisz megvan a toronymagasan harom leggyengebb csapat, igy a tobbieknek nem nehez bent maradni.

(#91709) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#91707) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Source? :(

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#91710) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#91709) üzenetére


DeathAdder
veterán

twitter kiírás volt (lehet vészjósáls), remélem nem komoly, rivális meg minden, de tök szimpatikus sportember, én bírom :)

[ Szerkesztve ]

(#91711) Tibiajax válasza szami777 (#91706) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

uram isten.....
mit csinált megint ez a holland?..

(#91712) venember83 válasza Tibiajax (#91711) üzenetére


venember83
nagyúr

Kidobták a Unitedből, és megmutatja, hogy tud ő futballozni, csak nem MU-mezben. :D

(#91713) MdewC válasza L_YKing (#91691) üzenetére


MdewC
nagyúr

Köpköd köpköd! :DDD :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#91714) Tibiajax válasza venember83 (#91712) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ja, amúgy megint csak a szokásos érdekes effektus.. eljön onnan, ahol szemmel láthatóan nem.., aztán ahogy más környezetbe kerül, egyből elkezd focizni
persze most nem feltétlen ennyi, h rúgott félpályáról egy nagy gólt, de akkor is. hányszor volt már ez

----
más. tegnap eurosporton volt Pirlo papa meg a csapat.. david villa pont szép gólt lőtt. milyen érdekes, kiégett, letűnt sztárokat még mindig lehet látni azért focizni, és profi szinten. Pirlo is még simán elkocogat meg passzolgat. jó, sprinteket már nem vág le
:)
--
más.

nna és mit szólsz a 7-1-hez?
:D azér.. azért ez már valami, nem?
világverő csapat épül?

xd

(#91715) venember83 válasza Tibiajax (#91714) üzenetére


venember83
nagyúr

Jó munkát végez Pioli.

(#91716) viharhozo


viharhozo
addikt

A magyar mezes akcio mindenkinek megvolt? Ugy tunik, az Intersport nem bizik a bravurban. ;)

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#91717) Tibiajax válasza viharhozo (#91716) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

á, én már régen megrendeltem! mindegyikből kettőt

(#91718) DeathAdder válasza venember83 (#91712) üzenetére


DeathAdder
veterán

Vannak akiknek egyszerűen nem megy a legmagasabb szinten, mert nem bírják a nyomást, a terhet, a sztárságot a mittudomén mit..

Nem az első és nem utolsó ilyen eset. Ott van pl Lukaku, hányszor próbálták beépíteni a cselzibe egyszer sem sikerült, csak adogatták kölcsönbe mindig más és más PL csapathoz ahol viszont folyamatosan kiemelkedően teljesített. Végül megvette egy erős angol középcsapat és azóta is köszöni szépen él a lehetőséggel, idei teljesítménye 0.7(!!)ppg, a talvalyit 0.5 ppg-vel zárta, amit mondani se kell hogy ilyen konzisztencia mellett klasszis csatár mutatók, mégis képtelen volt maradandót alkotni egy topcsapatban pedig többször is próbálkoztak vele.

[ Szerkesztve ]

(#91719) Tibiajax válasza DeathAdder (#91718) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát igen..
kiváncsi lennék, vajon én pl hogy teljesítenék, ha mondjuk nem csak a heti egyszer zsúrfocin vágnám ezerrel a gólokat, és szopatnék mindenkit orrba-szájba, hanem mondjuk ha betennének az Inter kezdőjébe. vagy akkor már legyen a Barca kezdője. adnának egy lehetőséget, kezdjek a béna Rafinha helyett én, és amikor szélen megkapom a végre forintos labdát Messi bal lábától, meg tudnám-e húzni és kilőni a hosszút?
mert a nappaliban, a díványon fetrengve gondolatban ez mocskosul megy ám

egyben biztos vagyok, egy csapat van a világon, amit már előre borítékolnék, h biztosan nem fog menni - és ez a chelsea....
egyrészt mert nem..meg, nem is akarom

(#91720) sh4d0w válasza viharhozo (#91716) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Az a legjobb, hogy "technikai anyagbol" keszult...

https://www.coreinfinity.tech

(#91721) balazs025 válasza DeathAdder (#91718) üzenetére


balazs025
senior tag

Valószínűleg igazad van Lukakuval kapcsolatban, de azért remélem még kipróbálja magát más top csapatban is. Mert a Chelsea nem biztos, hogy a legjobb kiinduló alap, ott nem annyira működik a fiatalok beépítése.

(#91722) DeathAdder válasza Tibiajax (#91719) üzenetére


DeathAdder
veterán

A személyes eszmefuttatásodra: szerintem egy jó játékos fogalma attól függ hogy kinek a képességét mennyire oltják ki, mert egy átlagos ügyes bárki is képes zsonglőrködni egy labdával, csak nem mindegy hogyan. A profikét nyilván nagyon nehéz teljesen kioltani. Ezek a dél amerikaiak is miket zsonglőrködnek banánköztársaságban, aztán látjuk hogy ez nemigazán megy európában normális ellenfelekkel szemben (egykét megvillanás van persze). Képzelheted amatőrök ellen ők mit csinálnának ha neked vagy nekem is összejön néha ;] (bár nekem soha, üres kapura legúrított labdába gyakran luftot rúgtam :D )

Középsuliban is voltak ügyes gyerekek, de ezek közül egy messze kiemelkedett mind közül, teljesen más dimenzóban rúgta a bőrt, mind azt hittük ebből a gyerekből világklasszis lesz ha megkapja a lehetőséget. Erre megállt az NB1-nél sőt ott sem tudott kiemelkedni. Hát akkor el sem tudom képzelni milyen lett volna abban az isicsapatban Dzsuzsák vagy urambocsáss Hazard, Özil, Coutinho... akiket nem mellesleg simán le tud egy-egy jobb védelem venni a pályáról.

[ Szerkesztve ]

(#91723) szami777


szami777
addikt

Chelsea kezdő XI: Thibaut Courtois; Cesar Azpilicueta, David Luiz, Gary Cahill (c); Victor Moses, N'Golo Kanté, Matic, Marcos Alonso; Willian, Diego Costa, Eden Hazard.

Manchester United kezdő XI: de Gea, Jones, Smalling, Rojo, Valencia, Ander Herrera, Pogba, Darmian, Mkhitaryan,

Reméljük Mou nem összpontosit a fa kupára, hanem inkább az el-re. egy kupát el kéne engedniük, remélem ez lesz az.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#91724) #16514048 válasza szami777 (#91723) üzenetére


#16514048
törölt tag

Szerintem nem nagyon kell izgulnod.

(#91725) KisTücsök


KisTücsök
addikt

de hülye herrera :DDD atya ég.

(#91726) DeathAdder válasza KisTücsök (#91725) üzenetére


DeathAdder
veterán

És még neki állt feljebb, az első egyértelmű sárgánál is :D

(#91727) venember83 válasza KisTücsök (#91725) üzenetére


venember83
nagyúr

Erre második sárgát adni vicc. Aztán meg Diego Costa is könyökölt egyet a biztonság kedvéért. Pedig amúgy Conte miatt a kékeknek szurkolnék, de ez így nem egyenlő bánásmód a bíró részéről.

(#91728) szami777 válasza venember83 (#91727) üzenetére


szami777
addikt

Nem ért ez második sárgát szerintem se, viszont én costa könyöklésénél nem láttam szándékosságot, inkább ugy tünt nekem, hogy magát védte, arra se nézett.

----
Rohadtul kellett volna vágni egy golt már.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#91729) KisTücsök válasza venember83 (#91727) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ha nem most kapja, akkor 3 perccel később ugyanezért, mert a mennyiség is számít, ugye. Láthatóan az volt a mester taktikája, h rúgjuk le az ellen legjobbját minél hamarabb. Nem csoda, h Conte majdnem leharapta Mou fejét. :DDD

De ettől még Herrera hülye marad, biztos nem látta még Hazardot így lefordulni csak tízezerszer. 90%-ban nem is tudják szabályosan megállítani.

(#91730) szami777


szami777
addikt

Ki más, mint Kante :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#91731) Cartevo válasza KisTücsök (#91729) üzenetére


Cartevo
őstag

Végre besárgult Costa, pirulnia kellett volna, amennyit osztogatott, így a bírón múlt minden, mivel 1 Chelsea ellen nem fér bele az emberhátrány. :((

(#91732) DeathAdder


DeathAdder
veterán

cselzi - spurs
arsenal - city

...a döntőért. Kemény.

(#91733) KisTücsök válasza DeathAdder (#91732) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem is emlékszem, utoljára mikor volt a négyben ennyi nagy csapat.

Arsenal - Chelsea döntőt kérnék.

(#91734) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#91732) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

NLD döntőt a népnek :R

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#91735) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

spurs - arsenalt, spurs győzelemmel, hogy az útwengeres adminok hülyét kapjanak.

ezt leszámítva nem érdekel. :D

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#91736) Richard!


Richard!
addikt

Barcelona in LaLiga this season:

With Samuel Umtiti: WWWWWWWWWWWWWWWW

Without Samuel Umtiti: LDWLWDDDDDL

:U

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#91737) venember83 válasza Richard! (#91736) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem hiszel a véletlenekben, igaz? :U

(#91738) IreN!CuS válasza Richard! (#91736) üzenetére


IreN!CuS
őstag

A filmekből már megtanulhattad mindig kell egy " feka a csapatba " ( színes bőrű és vagy afroamerikai mielőtt jön a PC )

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#91739) Richard! válasza venember83 (#91737) üzenetére


Richard!
addikt

Ennyi meccsen nem lehet véletlen. :R

Mint ahogy ez sem az:

André Gomes has participated in 13 of the 14 games in which Barcelona have not won this season. :U

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#91740) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

sziasztok ma esti menu a'la carte

Jó étvágyat kívánunk!
juve fix1

(#91741) bagyulajuve válasza Richard! (#91739) üzenetére


bagyulajuve
addikt

de örülök, h nem a Juve-hoz ment a srác

Resistencia eterna

(#91742) venember83 válasza Tibiajax (#91740) üzenetére


venember83
nagyúr

Errefelé csak a Leicester - Sevilla lesz terítéken, de ahelyett inkább megkezdem a húsvét előtti böjtöt. Egyáltalán nem vagyok kíváncsi Sampaoli csapatának vagy a Júdássá lett angol bajnok játékára.

(#91743) Tibiajax válasza venember83 (#91742) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem tudod fogni az m4-et? miért nem dobsz fel egy tükröt egy 500ft-os fejjel, valamelyik holdról jön szerintem free..

[ Szerkesztve ]

(#91744) Enzolord válasza Tibiajax (#91743) üzenetére


Enzolord
addikt

vagy neten rákeres az M4 onlinera, felteszi a HOLA nevezetű programot, amivel el tudja hitetni a rendszerrel, hogy Magyarországról nézed, és voilá.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#91745) venember83 válasza Tibiajax (#91743) üzenetére


venember83
nagyúr

A Sport1 adja a Juve-meccset tudtommal. M4-et tudnám nézni, de azt ebben a helyzetben ugye minek...

[ Szerkesztve ]

(#91746) Tibiajax válasza Enzolord (#91744) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tényleg, te kis hamis... :) amúgy jah

(#91747) venember83 válasza Tibiajax (#91746) üzenetére


venember83
nagyúr

Nagyon romantikus a párbeszédetek, de attól még hasztalan, mivel az M4 inkább a Sevilla meccsét közvetíti.

(#91748) Tibiajax válasza venember83 (#91747) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mi csak neked akartunk jót.. de akkor makacskodj
nézel egy teljesen lefutott, unalmax fix hazais torinói meccset inkább, mint sem néznél egy igazi, valódi bajnokcsapat, a világ legjobb, legerősebb bajnokságának legutóbbi királyának összecsapását egy igazi zsivány spanyol csapattal szemben
de, te tudod..... -.-

(#91749) DeathAdder válasza Tibiajax (#91748) üzenetére


DeathAdder
veterán

magam sem fogalmazhattam volna szebben

(#91750) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#91749) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Most látom sérült a Leicester kapusa? Második számúról tudunk valamit?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.