Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92601) Richard! válasza bandus (#92545) üzenetére


Richard!
addikt

.i.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#92602) bandus válasza Richard! (#92601) üzenetére


bandus
veterán

mi a baj, bütyök? :DD

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#92603) ZavaBalazs válasza bandus (#92592) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Sok köze nem volt... :DDD ugyanazt néztük? A kiállításig minimum egál, ha nem jobb a bayern. Az első félidőben simán jobb.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#92604) omfgk válasza ZavaBalazs (#92603) üzenetére


omfgk
addikt

A kiállításig minimum egál, ha nem jobb a bayern. Az első félidőben simán jobb.

Miért? A kiállítás nem volt jogos? Mert ha így írod le akkor nekem az jön le ,hogy egy külső tényező miatt esett vissza a Bayern játéka. Miközben ezt Martinez cseszte el. Na meg azért Vidal is nagyon küzdött a lapért egész meccsen.

Azt meg a vak is láthatta (pl én aki Bayern meccset csak a Bl-ben látok) ,hogy Lewandowski-nak egyáltalán nincs cseréje. Vele nagy eséllyel megnyerik a meccset.

[ Szerkesztve ]

(#92605) ZavaBalazs válasza omfgk (#92604) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

eltaláltad, szerintem bullshit volt erre a dupla sárga. Lewával kapcsolatban egyetértek, nem is értem, hogy a vállprobléma ellenére is miért nem rakták be egy ilyen kulcsfontosságú meccsre.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#92606) omfgk válasza ZavaBalazs (#92605) üzenetére


omfgk
addikt

A 2. sárgánál nem is a buktatás miatt volt szerintem sárga, hanem azért mert ott bizony igencsak jó helyzetben tudtak volna megindulni a reálosok. 20 méterrel közelebb a Real kapujához ez sima szabad.

1. sárga meg azért egyértelmű volt. Nyilván a 2. lapot nehezebben szokták felmutatni a bírók... fene tudja. Adható volt szerintem.

(#92607) Valty válasza ZavaBalazs (#92605) üzenetére


Valty
aktív tag

A Bayernnél van pénz, miért nem vesznek játékosokat? Ahogy elnéztem Lewát nincs kivel pótolni, Lahmot sem, illetve Ribery, Robben és Alonso sem fog már fiatalodni
Óriási különbség van a két keret között a Real javára. Szerintem, ha idén nem igazolnak sürgősen valakit, jövőre már idáig sem fognak eljutni

(#92608) forceberg válasza omfgk (#92606) üzenetére


forceberg
veterán

Jogos volt, csak megint ott tartunk, hogy 10-ből 7-szer erre nem adnak második lapot...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#92609) Richard! válasza Valty (#92607) üzenetére


Richard!
addikt

Majd lenyúlják a Dortmundot. Ahhoz értenek a csicskák :K

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#92610) forceberg válasza Richard! (#92609) üzenetére


forceberg
veterán

A nagy hal megeszi a kis halat. :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#92611) Valty válasza Richard! (#92609) üzenetére


Valty
aktív tag

Hát már ott sincs nagyon kit.
Mondjuk Tuchel szerintem egyszer biztosan a Bayernnél fog kikötni

[ Szerkesztve ]

(#92612) venember83 válasza BenHans (#92581) üzenetére


venember83
nagyúr

(#92613) Jaffa75 válasza DeathAdder (#92600) üzenetére


Jaffa75
őstag

Még jó hogy nem láttam, de még maradt esély a Leicester-nek a visszavágóra! !

(#92614) venember83 válasza DeathAdder (#92600) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem tudom sajnálni a Leicester csapatát.

(#92615) szami777 válasza DeathAdder (#92600) üzenetére


szami777
addikt

Figyeld meg, ott lesznek a 4 között :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#92616) #16741888


#16741888
törölt tag

Realos csoportokban is megy a rinyalas, hogy miert nem tomtuk ki jobban a Bayernt... Jogos teljesen, ugyanakkor ez nem a csapaton mult...(max Benzeman :DDD) ez egy ilyen meccs volt. Ha a kiallitas utan visszaalltunk volna akkor azt mondom jogos, hulyen csinaltak... de igy hogy gyakorlatilag az utolso masodpercig ziccerek voltak, azt kell mondani hogy ennek igy kellett lennie. Persze jo lett volna 1-3-4el fordulni, mert a lehetoseg benne volt a meccsben, de ebbol most ennyi jott ki. Neuer ott volt.

(#92617) L_YKing válasza #16741888 (#92616) üzenetére


L_YKing
addikt

Es ugye ha nem ciganykodnak mint az osszes bl meccsen akkor teljesen mas kepe lett volna a meccsnek. Nem is ertem. Evekkel ezelott mar be kellett volna vezetni, egyszeruen szanalmas.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#92618) venember83


venember83
nagyúr

Neuer tegnap a csillagokat hozta le az égről?

(#92619) BenHans válasza venember83 (#92612) üzenetére


BenHans
addikt

Jó kis lövés volt.
Te is arra gondolsz, hogy a Juventus igazol egy fiatal olasz középpályást? Vagy csak elment megnézni egy egységes jobb csapatot kikapcsolódásképp?

Én már őt várom vissza, de nagyon.

#92618: Nagyokat fogott, és nem is keveset. Ha ő nincs ez nem 1-2.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#92620) venember83 válasza BenHans (#92619) üzenetére


venember83
nagyúr

Kétlem, hogy az Intertől elmenne Gagliardini, hiszen csak most igazolt hozzájuk. Csak furcsa, hogy megjelenik a Juve stadionjában.

(#92621) gyuromoj válasza venember83 (#92618) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ha nem ő véd, valószínűleg el is dőlt volna a párharc.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#92622) drachoHUN válasza venember83 (#92620) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Ment az Atalantás haverjaival. Nem olyan furcsa ez. Tudja, hogy úgyse játszik BL-ben mostanában...:D

Forza JUVE!!!

(#92625) Cartevo


Cartevo
őstag

21:05-kor kezdődnek a mai E-meccsek, és a visszavágók is, így a Besiktas nem esik ki jövő csütörtökön.

(#92626) DeathAdder válasza Jaffa75 (#92613) üzenetére


DeathAdder
veterán

+ szami777

Kizártnak tartom hogy az Atleti leadjon egy hazai 1-0-át :N
Sokkal jobb csapat, ez mezőnyben is nagyon látszott tegnap, de kapura ugyanúgy impotens volt az Atleti is.

Másrtészt szerintem ez az Atleti most van a valaha volt legnagyobb csúcsán, és itt nem sokáig maradnak. Siemone, Grízman, Carrasco dobbant hamarosan, szóval most kéne kimaxolniuk amit tudnak, én örülnék ha behúznák a BL-t, de azé inkább a Juve akkormár :))
Dortmundnak sajnos nincs sok esélye.

[ Szerkesztve ]

(#92627) Jaffa75 válasza DeathAdder (#92626) üzenetére


Jaffa75
őstag

Gondolom a PSG_Barca után is ezt mondtad... :DDD (én is...)

1-0 otthoni meccs után az elég vékony előny, bármi lehet a visszavágón! A Leicester a Sevillát is kipottyantotta, hiba lenne leírni még. Az Atletico idén messze van a tavalyi formájától, a spanyol bajnokságban sincs esélye az első helyre... :N

(#92628) DeathAdder válasza Jaffa75 (#92627) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azért az atleti nagyon nem psg, nekik nem idegen a védekezés , sőt lételemük :) 2-1 nem rossz előny, de az 1-0 eléggé főleg ha atleti az ellen :) ha egyet szereznek idegenben akkor 3at kellene lőni a leszternek, és az atletico ellen még a legjobbak se biztos hogy szereznének 3at :N

Amúgy mondta Henrik hogy az atleti nagy leolvadása azért volt mert simeone taktikát váltott, felvállalták a nyílt támadójátékot aminek eredménye ugyan több lőtt gól volt, de 1.7 gól/meccs volt a bekapottak száma is, és hát annyival nem voltak jobbak elöl hogy ezt elbírják. Ehhez képest az elmúlt 10 fordulóban visszaálltak ahhoz amit tudnak és azóta is hozzák a tőlük megszokott ~0.7 gól/meccs mutatót. Egyértelmű hogy az megy nekik igazán, és azóta a győzelmek is jobban jönnek :)

[ Szerkesztve ]

(#92629) Jaffa75 válasza DeathAdder (#92628) üzenetére


Jaffa75
őstag

tavaly néztem pár meccsüket, de a többségük annyira kínlódós volt, hogy nem tudtam nézni őket... mostanában sem! :(((
Értem én, hogy legyen eredményes, de hogy közönségszórakoztató, azt kétlem! :U Akkor meg minek nézze a közönség? Sokan az eerdményért nézik, és csak az számít, én nem bírom az 1-0-ás kínlódásokat... :N

(#92630) szami777 válasza DeathAdder (#92626) üzenetére


szami777
addikt

Az atletihoz és a csúcshoz: szerintem meg az utobbi évekhez képest idén játszanak gyengébben. Ettöl függetlenül a leicester számukra kötelezö, viszont az az 1-0 azért nem 3-0, szerintem folytatodhat a csoda.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#92631) DeathAdder válasza Jaffa75 (#92629) üzenetére


DeathAdder
veterán

Legtöbben nem bírják, de én is azok közé az aberráltak közé tartozom akik jobban örülnek egy szoros 1-0-nak, mint egy 6-4-nek :D
Rengeteg meló, szervezettség van olyan konzisztensen hozni az ilyen "semmilyennek" tűnő játékot, esélyt nem adtak a leicesternek, sok meccsüket láttam már, és senki nem tudta őket ennyire levenni a pályáról, ez mögött nagyon kemény meló van ám. Ennek is megvan a maga szépsége, csak nagyon más mint egy látványos nyílt támadójáték :)

[ Szerkesztve ]

(#92632) tiv83us


tiv83us
veterán

Fellanit miert futyulik annyira, mirol maradtam le? :F

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#92633) Enzolord válasza tiv83us (#92632) üzenetére


Enzolord
addikt

Standard Liege játékos volt..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#92634) KisTücsök


KisTücsök
addikt

PFA jelöltjei (bár még 6-7 forduló hátra van lol):

Kanté
Hazard
Lukaku
Kane
Sánchez
Ibra

Chelseaseken kívül többiekről nem nagyon tudok nyilatkozni, de Kanténak egy kezemen megtudom számolni, hány gyengébb meccse volt. A maradékon viszont emberfeletti, hogy mit művelt. Úgy, hogy a meccsek nagy részében egy bot volt mellette, szóval helyette is csinálnia kellett.

(#92635) bagyulajuve válasza KisTücsök (#92634) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Conte + Kanté a legjobb dolog, ami a Chelsea-vel történhetett

Resistencia eterna

(#92636) DeathAdder válasza KisTücsök (#92634) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nálam:

1 Kanté (vicc hogy mennyire alulértékelt, egy pl. Pogba meg mennyire túl)
2. Lukaku
3. Kane

Am egy név nem szerepel itt, és az Idrissa Gueye. Az a csávó Kanté magasságokban teljesít, ami egy külön mérce ha vkp-ról beszélünk :)

(#92637) drachoHUN válasza DeathAdder (#92636) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Kante talán már nem annyira alulértékelt. Most már látják a vak PL fanok is, hogy mennyire jó. A Leicesterben volt alulértékelve. Messze ő játszotta a legnagyobb szerepet a bajnoki címben. Nem Mahrez vagy Vardy.

Forza JUVE!!!

(#92638) szami777 válasza KisTücsök (#92634) üzenetére


szami777
addikt

Kante nálam is a csúcs.
A másik nagy esélyes Lukaku szerintem.

Fiatal meg Alli, az nem is kérdés.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#92639) Ringman


Ringman
nagyúr

nyitás kína felé, hogy szombat 12:30-kor lesz az inter - ac milan?

remélem nem olyan lelketlen szar játékot fogunk nyomni, mint a crotone ellen. bár míg palacio a csapatba kerülhet, icardi meg bármit megengedhet magának, addig felesleges bizakodnom

(#92640) Cartevo válasza Ringman (#92639) üzenetére


Cartevo
őstag

Igen, a szombati Tottenham-Watfordot is ezzel magyarázták, hogy ezért kezdték 12:30-kor angol idő szerint. Annál korábban már túlzás lenne kezdeni, így is délelőtt indulhatott el sok szurkoló. Az olaszok tehát ebben (1 óra) előnyben vannak.

(#92641) drachoHUN válasza Ringman (#92639) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Régóta vannak 12:30-kor olasz bajnokik vasárnaponként. Most a húsvét miatt vasárnap nem játszanak. Rangadót mondjuk nem szoktak erre az időpontra rakni.

Forza JUVE!!!

(#92642) Ringman válasza drachoHUN (#92641) üzenetére


Ringman
nagyúr

igen, azok ált. 20:45-kor szoktak kezdődni (esetleg 18:00, ha több rangadó is van)

(#92643) bagyulajuve válasza drachoHUN (#92641) üzenetére


bagyulajuve
addikt

hát, most nem is rangadó ;]

Resistencia eterna

(#92644) drachoHUN válasza bagyulajuve (#92643) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Ázsiai tulajok derbije...

Kíváncsi leszek az új Milan tulajjal, majd mennyit fektetnek be a csapat megerősítésére.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#92645) Cartevo válasza Tibiajax (#92542) üzenetére


Cartevo
őstag

Elég erős másfél napod van. ;) Bár a Milannak zavaró lehet a galléros meze, szokatlan ez sportpályán, David Beckham tetoválása is erre utal. A vasárnapi rangadón is ilyen meze volt a Lazionak, simán el is dőlt a BL-indulás kérdése...

[ Szerkesztve ]

(#92646) BenHans


BenHans
addikt

Háhhhááá a Milan megcsinálta! Ott a slusszpoén! :C
Sokkal szimpatikusabb az ami a Rossoneri-nél épül, a fiatal olasz alapokra!

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#92647) Cartevo válasza Cartevo (#92645) üzenetére


Cartevo
őstag

97. perces gól, na ezért nem fogadok én soha (a bíró a technológiára hivatkozva merte megadni). De ha már javítom kellett magam, megmutatom a tetkót:

(#92648) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Isco élete meccse, igaz nem nagy csapat ellen. :C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#92649) NyxNyxNyx válasza gyuromoj (#92648) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

A képeden ő lenne?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#92650) gyuromoj válasza NyxNyxNyx (#92649) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nem. Lucifer Morningstar a Lucifer című sorozatból. :)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.