Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91651) forceberg válasza bagyulajuve (#91645) üzenetére


forceberg
veterán

A védőnek a keze is számít...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#91652) venember83 válasza sh4d0w (#91650) üzenetére


venember83
nagyúr

A négyperces hosszabbítás növelését Sosa kiállítása/időhúzása indokolta. Bő fél percig vitatkozott és ballagott lefelé a pályáról.

(#91653) sh4d0w válasza venember83 (#91652) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Koszi, de mint mondtam, nem vitatom a jogossagat, leven nem lattam a meccset. ;)

https://www.coreinfinity.tech

(#91654) bagyulajuve válasza forceberg (#91651) üzenetére


bagyulajuve
addikt

oké
de akkor is les volt, de olyan, amit simán be lehet nézni és nem is "hisztiznék", ha nem a 11-es miatt "hisztizne" a legtöbb nem Juve drukker - és nem először
facebook kép: [link]

Resistencia eterna

(#91655) Cartevo


Cartevo
őstag

Az orosz élvonalban tökutolsó Tom Tomsk mérlege 0-10 az idei első 2 meccsén. Ilyen különbségekkel nem indokolt a 18-20 csapat, mint nyugati ligákban, de a legnagyobb országban a 14-es létszám sem vállalható, így marad a 16-os, amivel még éppen fejlődőképesek. Így ezen a listán veszélyesek lehetnek a franciákra, főleg, ha a Párizs égése visszaveti őket. Bár a Monaco víz felett tartja őket, amely nem is francia és épp orosz kézben van. :o

(#91656) Remekelek28


Remekelek28
őstag

üdv!
Hol tudnék mai bundesliga meccseket online nézni? a Hertha és a lipcse mecc érdekelne..
Köszi..

(#91657) ZavaBalazs válasza Remekelek28 (#91656) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

[link]
herthát eurosport 2-n is tudod nézni asszem.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#91658) Remekelek28 válasza ZavaBalazs (#91657) üzenetére


Remekelek28
őstag

jah igen,köszi.. Valahogy meggyőződésem volt,hogy a Bayernt adja,de most tévedtem... :) Már vezetnek is Dárdaiék :)

(#91659) ZavaBalazs válasza Remekelek28 (#91658) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

bárcsak azt adná, elszoktam a streamkereséstől. :D
ez nem volt szar.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#91660) szami777 válasza ZavaBalazs (#91659) üzenetére


szami777
addikt

Hát ezt rendesen eltotojázta.

De a mentés sem volt csúnya azért.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#91661) viharhozo válasza ZavaBalazs (#91659) üzenetére


viharhozo
addikt

Na de a biro mar megint a Bayernnek csal.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#91662) ZavaBalazs válasza viharhozo (#91661) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

parancsolsz?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#91663) IreN!CuS válasza Remekelek28 (#91658) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Meg is nyerték , és ezzel idáig a legjobb hazai mérleggel rendelkeznek az egész bundást nézve ami nagy szó.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#91664) Remekelek28 válasza IreN!CuS (#91663) üzenetére


Remekelek28
őstag

jaja,szép volt.. Tud ez a Pali :) De guláék nem értem mit csináltak :F És Szalait mért nem kezdette... :(

(#91665) IreN!CuS válasza Remekelek28 (#91664) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Remélem jövőre már a nemzetközi szereplés is meglesz , ha megint jó helyen végeznek talán tudják mélyíteni a keretet is.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#91666) szami777 válasza IreN!CuS (#91663) üzenetére


szami777
addikt

Rohadt fontos győzelem volt, a müntyhenen kívül a top7 csapatok közül mindenki veszített pontokat, tudtak kicsit zárkózni. :K

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#91667) Remekelek28 válasza IreN!CuS (#91665) üzenetére


Remekelek28
őstag

Megvolt az tavaly is,csak egyszerre a kettő még sok nekik szerintem...

Szami777: Igen,ahogy Dárdai nyilatkozta tavaly,Nem csináltunk mi semmi kiemelkedőt,csak szorgosan gyűjtögettük a pontokat,mig a többiek bénáztak a tabella elején :)

[ Szerkesztve ]

(#91668) Richard! válasza IreN!CuS (#91663) üzenetére


Richard!
addikt

Szerintem a Dortmundnak jobb a hazai mérlege, ugyanis 32 meccse veretlenek (2015.04.04. óta), melyből 26 győzelem. :))

De az idei szezonban, valóban jobbak Dárdaiék, mindenkinél :R

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#91669) máyköl válasza Richard! (#91668) üzenetére


máyköl
veterán

:DDD

(#91670) IreN!CuS válasza szami777 (#91666) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Így pláne zavaró a Bayern és a Hamburg elleni pontvesztés

richie900812 : idei szezon csak a bundás csak a hazai mérleg mivel szűkítsem még le ? :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#91671) BenHans


BenHans
addikt

Kíváncsi vagyok most az Inter - Atalanta meccsre.
Ha az Atalanta komolyan gondolja az EL-t, akkor itt most a minimum az 1 pont, de a Napoli ellen és az ellenünk játszott mérkőzésre gondolok vissza, itt nekik a 3 pontért kell pályára lépniük.

Jól nézne ki ha a top 3 után egy milánói és a bergamoi csapat lenne a 4-5. helyen. Senkit nem akarok megbántani ezzel de inkább a Milan-t látnám szívesebben az európai porondon, náluk valami szimpatikusabb épül mint az Internél.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#91672) BenHans válasza BenHans (#91671) üzenetére


BenHans
addikt

Milyen szép akrobatikus Icardi megoldás! :Y Utána Panenka tizi... 2 - 0

Ez jelentette az összeomlást. 3 - 0 Eldőlt.

Szerencsétlen Atalanta...

Szerencsétlen és bal***z Atalanta. 4 - 0

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#91673) Ringman válasza BenHans (#91672) üzenetére


Ringman
nagyúr

szépen homorított az biztos.

közben 4-0.

szerk:
ezekre a csatár keresi a védőt/kapust hogy elessen benne szituációkra jó lesz majd a videobíró, mert nehéz eldönteni elsőre, ezt nem feltétlenül fújtam volna be a bíró helyében.

közben 5-0 :Y

szerk2:
kimaradt a nem szó, nem fújtam volna be

[ Szerkesztve ]

(#91674) Tibiajax válasza Ringman (#91673) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

na mi van?..:D kurva jók vagyunk? :)

(#91675) BenHans válasza Tibiajax (#91674) üzenetére


BenHans
addikt

Fogalmazzunk úgy, hogy intenzíven játszik az Inter, és nem egy Napoli és Roma verő Atalanta ellen, akiket még kicsit az ág Irrati is húz...

Itt az Internek minden lövése gól. Ritka az ilyen meccs.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#91676) Tibiajax válasza BenHans (#91675) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

na már megint a bírózás..

(#91677) Ringman válasza Tibiajax (#91674) üzenetére


Ringman
nagyúr

itt lenne a lehetőség, hogy barbosa kapjon 1 félidőnyi lehetőséget, de gondolom majd a 70. percben pályára lép nagatomo, utána eder és palacio.

(#91678) Cartevo válasza Tibiajax (#91674) üzenetére


Cartevo
őstag

Egy hét felfüggesztett a vendégeknek.

[ Szerkesztve ]

(#91679) Tibiajax válasza Ringman (#91677) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

gané palacio már meg is érkezett :D

(#91680) Ringman válasza Tibiajax (#91679) üzenetére


Ringman
nagyúr

pioli (és a vezetőség, ha beleszólnak) palacio játszatása miatt elég nagy vérést érdemelne

(#91681) adise


adise
őstag

Itt komolyabb gondok lehetnek Gabigollal mint gondoljuk, ha még ezen a meccsen sem kap lehetőséget. Bár lehet csak simán overrated

(#91682) Ringman válasza adise (#91681) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem tudom hogy mi a baj, de palacio mutatóit még airsanyi is hozná, szóval annyira overrated nem lehet, hogy még palacionál is gyengébb.

szerk:
egészen megdöbbentő, hogy az empoli úgy fog a serie a-ban maradni, hogy a bajnokság kétharmadánál tartunk és 15 (!!!) gólt lőttek - ebből négyet egy meccsen.

[ Szerkesztve ]

(#91683) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Burnley. :DDD És tényleg..

(#91684) adise válasza KisTücsök (#91683) üzenetére


adise
őstag

Szerintem fordítanak. Bár már igy is emberfeletti amit ezekből a középszerű játékosokból Klopp kitudott hozni.

(#91688) L_YKing


L_YKing
addikt

Kicsit többet barca... Kell ez a meccs. :R

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#91690) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Visca el Depor! :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#91691) L_YKing válasza L_YKing (#91688) üzenetére


L_YKing
addikt

Ííí, most hol vagytok köpködők? Olyan szöglet miatt kapott ki a barca ami nem is lett volna szöglet.. :( :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#91692) BenHans válasza L_YKing (#91691) üzenetére


BenHans
addikt

Köpködők... :DDD
Amúgy igen találó, a katalánok pont így állnak az imperialista királyiakhoz. :DD
Pedig mi mindent adtak nekik mindezért cserébe... :))

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#91693) ZavaBalazs válasza L_YKing (#91691) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

segítek: az egyik egy BL meccs volt, amit sokan néznek (pl én is megnéztem a city monacót, meg a barca psg-t is, pedig egyik csapat sem szívügyem, hogy szépen mondjam), ráadásul másnap millióegy újság írt a botrányos bíráskodásról, tehát elég sok emberhez eljutott, elég sok embernek lett róla véleménye. a másik egy bajnoki egy sereghajtó ellen, ami a BL-hez képest a kutyát sem érdekli. így kevesebben nézik, kevesebb embernek tűnik fel, ha szar a bíró. (csak hogy saját példámnál maradjak, én a meccs vége előtt 10 perccel tudtam meg, hogy egyáltalán van meccs, akkor anyázott a barcás haverom, akivel épp chateltem, hogy vezet a depor. na most ha arról is csak így szereztem tudomást, hogy megy a meccs, akkor valószínűleg képben leszek a meccsen történt bírói tévedésekkel...nem. :N )

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#91694) L_YKing válasza BenHans (#91692) üzenetére


L_YKing
addikt

Na, te csak koncentrálj a Palermo elleni meccsre. :DDD

ZavaBalazs: Ok

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#91695) Richard! válasza L_YKing (#91691) üzenetére


Richard!
addikt

Bíró nélkül már nehezebb... :(

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#91696) BenHans válasza L_YKing (#91694) üzenetére


BenHans
addikt

Várom is. Egy önbizalom növelő győzelemre lenne szükség.

A BL meccsről pedig annyit, hogy talán nem a bekkeljük végig a 90 percet andalító gondolatsorral kellett volna pályára lépni. Pláne nem úgy, hogy ők egy francia csapat és nem is kicsi és általában nem nagyon van szükségük arra, hogy bajnoki meccseken nehezebben megszerzett előnyt szervezetten védekezve megtartsanak. Emery pedig lehetett volna annyira éles látású, hogy ezt nem élesben próbálja ki, és nem a BL-ben, vagy legalább nem egy ilyen szintű csapat ellen.
Le lettek focizva, oké szerencse is volt benne, meg színészet, de nem tudom igazán sajnálni őket mert én azt mondom, ha úgy állnak ki mint Párizsban, akkor most nem kellene erről beszélgetni.

Ettől függetlenül persze gusztustalan néha a játékvezetés, de ez még nem is volt annyira, mint az Ovrebo féle Chelsea - Barcelona. Kéne valami rendszer, hogy legalább a döntő fontosságú eseteket azonnal felül lehessen vizsgálni.

Ez a BL szezon nekem mondjuk a saját csapatom miatt is idegtépő, mert csoportelsőként, pont a Chelsea-t megelőzve a 16 között az Arsenal ment tovább büntetőpárbajban és rendes játékidőben is csak tiziből volt egy góljuk. Ez egy szerencsétlenség sújtotta csoport volt, így utólag kijelenthető.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#91698) Cartevo válasza DeathAdder (#91045) üzenetére


Cartevo
őstag

És mi lesz 1 hét múlva a City-Pool? (megteszem)

(#91699) DeathAdder válasza L_YKing (#91691) üzenetére


DeathAdder
veterán

Egy barszának ne kelljen már bíróznia egy húgyos deportívó lá kocsonya ellen...

Nyilván sokat kivett a BL, el kell fogadni

(#91700) DeathAdder válasza Cartevo (#91698) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szerintem jövő héten elkönyveli a pool az egyetlen elveszített rangadóját ebben a szezonban :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.