Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91801) Ringman válasza szami777 (#91800) üzenetére


Ringman
nagyúr

fél óra alatt sikerült 2 gólt szerezni, citynek helyzete sem volt

(#91802) omfgk


omfgk
addikt

Elég nagy blama lenne ,hogy ha a PL-ből csak a Leicester lenne ott a 8 között...

[ Szerkesztve ]

(#91803) NyxNyxNyx válasza szami777 (#91796) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

:D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#91804) adise


adise
őstag

Lesz a citynek kapuralövése a félidőben? :U

(#91805) pohár válasza szami777 (#91800) üzenetére


pohár
félisten

én a helyében keresnék egy még öregebb, még ótvarabb kapust, hátha... :N :W

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#91806) szami777


szami777
addikt

Knézy bedobás után bebüfögi: "les"

Omg :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#91807) Tibiajax válasza szami777 (#91796) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

telefonos közvetítés.....

(#91808) Cartevo


Cartevo
őstag

B+, siralom ez a City. A 2. gól előtti beadásnál +az azelőtti húzogatásnál megtámadhatták volna a labdás embert, de nem, 1 méterre táncoltak előtte a zsoldosok, alibiből. A szünetben rendet kell vágni a fejek(b)en.

(#91809) DeathAdder válasza szami777 (#91806) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mentségére szóljon hogy a hülye partjelző is beintette :D

(#91810) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hát ennyire indiszponált Guardiola csapatot még életemben nem láttam. Pedig ez egy kurvaerős keret.

(#91811) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#91810) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ezt a kocogó alulmotivált túlfizetett szemetet... :(

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#91812) szami777


szami777
addikt

Bazzeg miket hagynak ki...hihetetlen.

Knézy te meg menj a picsába, hogy lehet ennyire unottan és flegmán közvetíteni. Zéro beleéléssel. Mentem át streamre.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#91813) adise válasza szami777 (#91812) üzenetére


adise
őstag

Monaconak eddig jobban bejött a legjobb védekezés a támadás módszer. Egyelőre nagyon ráakrnak ülni a 2-0-ra

[ Szerkesztve ]

(#91814) pohár válasza szami777 (#91812) üzenetére


pohár
félisten

meg is bosszulja magát a dolog, úgy látszik :U :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#91815) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Na elmegy a sziti a szomba.. :D
Mostmár nekik is csak a bajnokság maradt :(

(#91816) szami777


szami777
addikt

Gratulálok Guardiola. Jár a taps.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#91817) Ringman


Ringman
nagyúr

nem gondoltam volna, hogy két meccsen 6(!) kapott góllal tovább lehet jutni a bl-ben

(#91818) DeathAdder válasza szami777 (#91816) üzenetére


DeathAdder
veterán

*jár a keksz :D

(#91819) BenHans


BenHans
addikt

Bravo Monaco!

Elgondolkodtató... PL legértékesebb keret és Guardiola.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#91820) forceberg válasza BenHans (#91819) üzenetére


forceberg
veterán

Ez? Tele van középszerű, vagy annál némileg jobb játékosokkal...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#91821) DeathAdder válasza forceberg (#91820) üzenetére


DeathAdder
veterán

xxxxddddddddd

(#91822) pohár válasza DeathAdder (#91821) üzenetére


pohár
félisten

a védelem sajnos így áll... legakábbis akik most játszottak

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#91823) MdewC válasza pohár (#91822) üzenetére


MdewC
nagyúr

Sztem se acélos hátul a City.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#91824) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Hát, akkor a kopasz idén sem kerül fel nálam az ilyen mou, ancelotti, etc-félékhez. Ez azért elég nagy blama, első év ide vagy oda.

Angliából meg csak a leszter a top8 között. Ennél lejjebb már nem igen lehetnek. Na, majd jövőre jön conte, dont vörri.

(#91825) DeathAdder válasza pohár (#91822) üzenetére


DeathAdder
veterán

Tény, de nem sajnos :))

(#91826) szami777 válasza KisTücsök (#91824) üzenetére


szami777
addikt

+ unitednek nagyon nagyon szorítok hogy odaérjen a top4be(nem akarok senki lelkébe gázolni,de) a spurs helyett.
Blbe nagyon hiányoznak, mou második szezonjai meg amúgy is elég ütősek.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#91827) NyxNyxNyx válasza szami777 (#91826) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

A Spurst is pont ugyanez a Monaco szopatta meg. A Chelsea-n kívül egyik csapatban sem érzem azt a tartást, hogy ezeket a meccseket stabilan hozza. Egy erősebb csapat ellen szerintem fel tudná szívni magát a Pool is meg a Spurs is, csak az egyenes kieséses meccsekig el kell jutni. A United szerintem ugyanúgy égne az első kellemetlenebb csapat ellen.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#91828) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#91827) üzenetére


DeathAdder
veterán

Conte se hiszem hogy all int fog nyomni a BL-ben. De ha már Monaco akkor ők az Arsenalt is kipicsázták tavaly :D

Szerencse hogy jövőre már a top4 bajnokság első 4 helyezettje indulni fog, így nem kell attól tartani hogy az olaszok beelőzik az angokat :D a franciák meg fényévre vannak szerencsére.

(#91829) venember83 válasza BenHans (#91819) üzenetére


venember83
nagyúr

A Bayernnél sem termett BL-siker, szóval meglepő lett volna, ha a döcögős bajnoki menetelés mellett a Citynél termett volna. Lehet, hogy Pep nagy filozófus, de hogy edzőként nagyobb a füstje, mint a lángja, az ezek után nem is kérdés.

(#91830) Ringman válasza DeathAdder (#91828) üzenetére


Ringman
nagyúr

az Arsenalt is kipicsázták tavaly

na jó, de mostanában az arsenalt ki nem?

[link]
2010-től legjobb 16 között kiestek egyből

(#91831) Cartevo válasza Cartevo (#90892) üzenetére


Cartevo
őstag

A 8. percben.
Pep Guardiola :B idefigyelhetne miránk.

(#91832) viharhozo


viharhozo
addikt

Akkor is imadom a Luzerkusent.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#91833) Tibiajax válasza viharhozo (#91832) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

örülnél, ha magyar csapat tartana itt "lúzerkodna" így, hogy ilyen tüzijátékot rendez a vicente calderonban, tétmeccsen...
örülnél te

(#91834) viharhozo válasza Tibiajax (#91833) üzenetére


viharhozo
addikt

En mar annak is orulok, h ket fulem van, megse vagyok szatyor, de hogy jon ez ide?

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#91835) Tibiajax válasza viharhozo (#91834) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az hogy nem értem, mit lúzereskedsz? kit? kiket? mert 0-0ás döntetlent tudtak elérni az egyik legjobb spanyol klubcsapat ellen, idegenben, vagy mert tüzijátékot rendeztek az említett képsor alatt épp Oblaknak? nem értem valahogy az összefüggést
azt mondd már meg inkább, két lelúzerezés között, nekünk mikor lesz ilyen klubcsapatunk? arra jobban lennék kiváncsi valahogy, mint arra, h a kényelmes foteledből köpködsz csak úgy random bl 8között lévő csapatokra

még mielőtt félreértenél, igen, drámai különbség van utálat és lenézés közt. én is utálok meg megvetek egy chelsea-t meg a juvét, sőt, még röhögök is egyet rajta adott esetben, de attól még sose lúzerezném le őket. mert az a legalja. mert nincs miért. mire fel??.. mert nem rúgják be a labdát a kapuba bzmeg, háromból se? istenem, neked ennyi elég? :D
szánalom

(#91836) L_YKing válasza Tibiajax (#91835) üzenetére


L_YKing
addikt

"köpködsz"

:)) ;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#91837) DeathAdder válasza Tibiajax (#91835) üzenetére


DeathAdder
veterán

mélységesen egyetértek

(#91838) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#91835) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szerintem ezt kicsit túlreagáltad, tényleg elég lúzerek voltak ennél a szituációnál, mint ahogy a City is tegnap az egész meccsen. Te is ugyanúgy, vagy még jobban szidsz néha csapatokat, nem is értem most mire ez a kirohanás...

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#91839) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#91838) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mindenesetre jó volt nézni a tegnapit, és az odavágót is, mert foci volt. Nem sunyi alattomos oszkárdíjas patkánykodás mint a leicester-sevilla és barsza-psg -n.

Ez volt hosszú idő után az első általam követett bl meccsek amire jött rá a tegnapi, egyszerűen felüdülés volt nézni.

Ma is jónak ígérkezik a roma-lyon, (talán a második félidőre haza is érek)

(#91840) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Ez hatalmas :C

Óriási bránert rajzoltak a Sport1-en! kiröhögték :D

szerk. off

[ Szerkesztve ]

(#91841) Cartevo válasza DeathAdder (#91840) üzenetére


Cartevo
őstag

Még a hoki is ott volt, de letörölték, mert szabálytalanság a magas bot.

(#91842) viharhozo válasza Tibiajax (#91835) üzenetére


viharhozo
addikt

Nagy kedvencem, mikor vki vegtelenul hulye, de baromira komolyan veszi magat. Ez vagy te.

A Leverkusent regota Luserkusennek nevezik, mert sose nyert semmit (bukott bajnoksagok, bukott BL-donto). Semmivel nincs benne tobb, mint barmelyik masik csapat baszogatasaban. Ennyi.

De te ezt nem tudod, mert annyira komoly ember vagy.

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#91843) Ringman


Ringman
nagyúr

cambiasso még nem vonult vissza? ezen meglepődtem.

(#91844) szami777 válasza DeathAdder (#91840) üzenetére


szami777
addikt

Hát ez zseniális. :DDD :C

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#91845) Ringman válasza szami777 (#91844) üzenetére


Ringman
nagyúr

egervári sem csinálhatta volna szebben :D

(#91846) Tibiajax válasza Ringman (#91843) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

és Quaresma? mikor volt a Barca játékosa? :D és már akkor se volt nagy szám, de legalább fiatal volt..
és még most is nyomja

(#91847) szami777


szami777
addikt

Roma meccs nem semmi. :Y

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#91848) DeathAdder válasza viharhozo (#91842) üzenetére


DeathAdder
veterán

Poolt is kb ezért loserpoolozzák mert 27 éve semmi érdemit, de attól még nagyon alattomos és irreleváns ez a jelző rájuk.

(#91849) #16514048


#16514048
törölt tag

Mekkora rasszista ez a Mourinho!

[ Szerkesztve ]

(#91850) Ringman válasza Tibiajax (#91846) üzenetére


Ringman
nagyúr

volt inter-játékos is. sajnos :)

mivel nyáron még a portugál csapatban nyomta, ezért nem meglepő hogy játszik még.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.