Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67351) L_YKing


L_YKing
addikt

[link]

Juve alapber nem jatszik a Bl dontoben

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#67352) Tibiajax válasza L_YKing (#67351) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nee.......
:O

(#67353) venember83 válasza Tibiajax (#67352) üzenetére


venember83
nagyúr

...amikor is Chiellini fáradtan fog tudni a földre rogyni h igeeen, megcsináltuk, mi vagyunk a legjobb focicsapat a földön...

Ez tuti kimarad így. :(

(#67354) Dinter válasza tigomigocika (#67348) üzenetére


Dinter
addikt

Csicska az összes, akármilyen szinten játszik az ember.. Rengeteg meccset elb*sznak.. :(

(#67355) Tibiajax válasza venember83 (#67353) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem hiszem el, komolyan, h pont ő nem fog játszani
most majd erre fogjátok ráfogni, h emiatt szoptok ki..
de ez az egyik, pont ő lett volna az, akit jó igazolasz módjára ríni szerettem volna látni
nem Pirlo bácsit, hanem őt. meg ahogy röhögött volna rajta Suarez, bosszúteljesen
erre éppen ő hiányzik

á, így már nem is ér annyit a juve-verés

(#67356) venember83 válasza Tibiajax (#67355) üzenetére


venember83
nagyúr

Azért az szerintem neked is nyilvánvaló, hogy ez a fennhéjázó stílus korántsem szimpatikus. :U

(#67357) L_YKing válasza Tibiajax (#67355) üzenetére


L_YKing
addikt

Pedro hosszabitott 2009-ig! Csak teljesitsen is valamit. Nem kellenek ollozos golok, csak tegye oda magat, kuzdjon es amikor kell basszassa a golokat :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#67358) #84221696 válasza L_YKing (#67357) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ez 2006-os újságban volt? :DDD

(#67359) IreN!CuS válasza L_YKing (#67357) üzenetére


IreN!CuS
őstag

alapbér után 2009 szedd össze magad.....alapembere és 2019-ig a helyes.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#67360) Tibiajax válasza venember83 (#67356) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jó elismerem, kicsit elragadtattam magam
de nagyon szomorú vagyok, hogy az egyik legjobb Juventus-játékos, a védelem erőssége nem játszhat sérülése miatt szombat este. nagyon megérdemelte volna, hiszen az ő kiemelkedő teljesítménye is kellett ahhoz, hogy a Juventus ott lehessen megérdemelten a bl fináléjában. mihamarabi gyógyulást és még sok bajnoki címet kívánunk neki!

(#67361) venember83 válasza Tibiajax (#67360) üzenetére


venember83
nagyúr

A ló másik oldalára estél. :)

(#67362) Tibiajax válasza venember83 (#67361) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de ez azért mindjárt korrektebb volt, mi?
:)

mindegy, hajrá Barca!
: D

(#67363) L_YKing válasza #84221696 (#67358) üzenetére


L_YKing
addikt

Mentsegemre szoljon kicsit aznapos vagyok meg :DDD :DDD

2019 a helyes datum

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#67364) #84221696 válasza L_YKing (#67363) üzenetére


#84221696
törölt tag

Tudtam én, de nem hagyhattam ki. :)

(#67365) NyxNyxNyx válasza tigomigocika (#67348) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem láttam a meccset, de a kommentátortól már most agyfaszt kaptam. Ez a Tamás Krisztián egy k*baszott nagy idióta, mit gondolt?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#67366) B0V9B


B0V9B
tag

Nézte valaki az U20-asok mérkőzését? Elképesztő hogy milyen pofátlanul elcsalta az az Al-Macskabaszi vagy mi.... :((( :(((

(#67367) venember83 válasza Tibiajax (#67362) üzenetére


venember83
nagyúr

Ezt most neked küldöm. És mindenkinek, aki szereti.

(#67368) dejvid8 válasza B0V9B (#67366) üzenetére


dejvid8
őstag

Igen,én néztem. Nem is értem hogy tudnak ilyen degenerált bírót berakni egy meccsre...(legyen az akár U20, U21, konföderációs v akármi) :W
Így muszáj megnyerni a Nigériai elleni meccset, és megvan a továbbjutás :K

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#67369) L_YKing válasza venember83 (#67367) üzenetére


L_YKing
addikt

Ez eddig se volt kerdes.. Egyaltalan nem lefutott meccs.. :N

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#67370) #84221696 válasza dejvid8 (#67368) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nehogymá egy szar kelet-európai kis nemzet csapata nyerjen a világelit brazília ellen. Látszik, a hatalmi elitnek nem érdeke a kelet-európai csapatoknak egyenlő feltételt biztosítani. Ha nem megy a fiúknak a pályán, akkor majd a spori segít...
Az elmúlt 50 évben volt erre elég sok példa (és most nem az aranycsapat ezüstjére gondolok, mert talán az a meccs nem illik ebbe a gondolatmenetbe).
Azt hiszem belátható időn belül nem lesz a bl-nek kelet-európai győztese. Már az is nagy tett volt, hogy az EL döntőben az egyik csapat innen a környékről való. Kapják be a fifánál, uefánál...

(#67371) dejvid8 válasza #84221696 (#67370) üzenetére


dejvid8
őstag

Hát igen. Így van ez manapság, pénz beszél legtöbbször...
Bár most hogy sittre vágták majdnem az egész FIFÁ-T, talán lesz valami változás... Blatter urat meg az FBI üldözi :D :C

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#67372) KisTücsök válasza #84221696 (#67370) üzenetére


KisTücsök
addikt

"Azt hiszem belátható időn belül nem lesz a bl-nek kelet-európai győztese."

A bírók miatt?

(#67373) Richard!


Richard!
addikt

Valaki megy a Paulanerbe szombaton meccset nézni?

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#67374) messi6502 válasza venember83 (#67367) üzenetére


messi6502
tag

Minden szavával egyetértek. Nagyon várom már a meccset. Remélem a szervezettebb csapat fog győzni és nem a bíróról fog szólni a meccs.
A Juvénak nagyon tetszett eddig a szervezettsége, már ahány meccset láttam idén tőlük. Küzdeni fognak a sípszóig az is tuti, viszont remélem a brutalitás elmarad.

Na persze győzzön a Barca! :))

(#67375) Tibiajax válasza Richard! (#67373) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igen

(#67376) Richard! válasza Tibiajax (#67375) üzenetére


Richard!
addikt

Ha esetleg jönnének többen, akkor vmi topik-összeröffenésel egybe lehetne kötni.vagy nem vagytok hívei az ilyesminek?

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#67377) B0V9B


B0V9B
tag

Emlékeztek még a tavalyi VB nyitómeccsére? Akkor is valami hasonló teljesítménnyel (bírói hátszél) verték meg a horvátokat. Most mi voltunk az ő szerepükben. Két kis közép-kelet európai ország, szerintem a fejesek azt sem tudják hogy hol vagyunk a térképen, nehogymár még nyerjünk 10 emberrel...

(#67378) L_YKing válasza B0V9B (#67377) üzenetére


L_YKing
addikt

Talan ott annyira nem.. olyan szempontbol, hogy nem azon a tizin mulott a meccs :N

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#67379) B0V9B válasza L_YKing (#67378) üzenetére


B0V9B
tag

Azért megkapták a meccsen végig a hazai pályát elég keményen. Chile ellen is hazai pályát fújtak valamint Chile lőtt vagy 3 kapufát szóval hatalmas mákjuk is volt. Mexikóval ikszeltek, Kamerunt 3-1-re verték de ők csak a pénz miatt mentek ki. Egyedül talán a Kolumbia elleni meccsen játszottak végig jól és uralták a meccset. Aztán a németek meg a hollandok megalázták őket hazai pályán.

(#67380) Enzolord válasza #84221696 (#67370) üzenetére


Enzolord
addikt

Te vagy az Beni?? :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#67381) #84221696 válasza Enzolord (#67380) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nem lettem skizofrén. :DDD

(#67382) Tibiajax válasza Richard! (#67376) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

részemről oké.. főleg, ha jönnek többen is

(#67383) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

A Bajnokok Ligája döntője előtt egy nappal a Sport1 élőben közvetíti a Barcelona és a Juventus edzését, valamint a két klub sajtótájékoztatóját Berlinből.
A Sport1 jóvoltából a szurkolók Magyarországon először élőben tekinthetik meg a BL-döntőt megelőző nap berlini eseményeit.
A csatorna pénteken 16.30 órától négy és fél órás műsorral jelentkezik, amelyben előbb láthatják a nézők, mit mond Massimiliano Allegri és két játékosa a Juventus sajtótájékoztatóján, és hogy hogyan mozognak a torinóiak az Olimpiai-stadion gyepén, majd Luis Enrique és két játékosa áll a sajtó rendelkezésére, a programot pedig a Barcelona edzése zárja.

yeah

(#67384) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Sziasztok!

Nem tudjátok a BL döntő BP-en hol lehet majd nézni a legnagyobb kivetítőn?

(#67385) szab.tam válasza Tibiajax (#67383) üzenetére


szab.tam
nagyúr

felvezetik őket, mint a lovakat a futam előtt.
magabiztos, szép lesz a járásuk, fényes a szőrük.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#67386) Tibiajax válasza szab.tam (#67385) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ja, de tök jó lesz.. pont itthon vagyok, kicsi bealszik, apa meg tudja szépen nézni Juniorékat ahogy cicáznak.
fasza, h beengedik a kamerákat az edzésre

(#67387) szami777 válasza B-L-A-C-K (#67384) üzenetére


szami777
addikt

Nézegettem én is margit szigetet, Kossuth teret, meg társait, elvileg nem lesz sehol ilyen kihelyezett óriás kivetítő sajnos. Kár érte, szerintem jó lett volna ha csinálnak közteren valahol egy bazi nagy kivetítőt.

Én vagy a pódiumba vagy a jégkertbe megyek egyébként, mindkettő helyen lesz kivetítő, a pódiumba még lelátó is.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#67388) B-L-A-C-K válasza szami777 (#67387) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én most azt hallottam az Erzsébet térnél lesz valami, de semmi konkrétumot nem tudok.

(#67389) szami777 válasza B-L-A-C-K (#67388) üzenetére


szami777
addikt

Igen, ott van az akvárium terasz, ahol lesz kivetítő, viszont az fullon lesz, felejtős. De lehet, hogy kiraknak valahova egy kivetítőt a térre.
Most esett le, hogy mától meg belfeszt van a Szabadság téren, meglepődnék, ha nem csapnának ki valahova egy kivetítőt.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#67390) B-L-A-C-K válasza szami777 (#67389) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akváriumba nem tudod mekkora a kivetítő? Ha sokan vannak nem gond, jobb lesz a hangulat, csak hely legyen (meg sör ;] ).

(#67391) szami777 válasza B-L-A-C-K (#67390) üzenetére


szami777
addikt

[link]
Látszik jobb oldalt is van egy méretes kijelző, azért itt nem lehet rossz meccset nézni :)
Ez úgy van kialakítva, hogy oldalról tudod nézni állva is, nem kell foglalni, vagy bent fogyasztani elvileg, de a népsűrűség bazi nagy lesz. ;]

Még a Budapest park is szóba jöhet, néztem már ott meccset, nem volt rossz, csak most sajna nem találtam róluk semmi infót.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#67392) Hubba12


Hubba12
senior tag

Sziasztok! Valaki közületek használ ilyen online fogadásos oldalt? Nem tudtok róla esetleg valamit melyiket érdemesebb ki próbálni vagy előnyei veszélyei? Ilyenekre gondolok mint a Bet. stb:) Előre is köszi. :R

Csak az ASUS!

(#67393) B-L-A-C-K válasza Hubba12 (#67392) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

-> link

xsanyi77: Köszi, na majd meglátom mi legyen...

(#67394) Hubba12 válasza B-L-A-C-K (#67393) üzenetére


Hubba12
senior tag

Bocsánat :W Köszönöm az igazitást. :R

Csak az ASUS!

(#67395) Richard! válasza Richard! (#67373) üzenetére


Richard!
addikt

Valaki csatlakozna még hozzám és Tibihez egy közös Paulaneres meccsnézéshez?

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#67396) IreN!CuS válasza Richard! (#67395) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Mennyi férőhely van még ott ( asztalt foglaltatok ) ?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#67397) Tibiajax válasza IreN!CuS (#67396) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

pauliner buli ejtve, beszéltem velük dugig vannak már, darab hely nincs. csak a teraszon, ott viszont csak tévé lesz, nem projektor, én nehogy már azon nézzem, mikor van saját vetítőm...
szóval részemről ennyi
esetleg ha valaki szeretne, eljöhet hozzám. XI.kerben lakom, a schönherz kolesz mellett
pontosabb koordináták csak a csókosoknak és venembernek, de ő meg rohadt messze van, 'szal úgyse jön el

(#67398) L_YKing válasza Tibiajax (#67397) üzenetére


L_YKing
addikt

En mennek, csak veszpremi vagyok :DDD
Egy fuvart ha bevallalsz megyek :P

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#67399) 7600 GS válasza Tibiajax (#67397) üzenetére


7600 GS
addikt

Én mennék!

(#67400) Richard! válasza Tibiajax (#67397) üzenetére


Richard!
addikt

Igen, beszéltem velük...
Figyu Tibi, ha lehetek pofátlan, akkor bekéredszkednék én is :))

Barca fiam felveszlek, ha akarsz jönni.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.