Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66101) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Az RFEF döntése alapján sem bajnoki, sem kupamérkőzéseket nem rendezhetnek május 16-ától Spanyolországban

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#66102) cyberkind válasza Motion_Blur (#66101) üzenetére


cyberkind
félisten

Rohadt jó, se angol se spanyol meccs. Vagyis angol lesz, de minek már. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#66103) szami777 válasza Motion_Blur (#66101) üzenetére


szami777
addikt

Wtf?
És akkor most mi lesz? Barca a bajnok oszt jó napot?
Király kupa döntő se lesz?
Ez így fasza akkor. :D

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#66104) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Ne izguljatok megy 1-2 nokiás doboz aztán nyugi lesz :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#66105) 7600 GS válasza szami777 (#66103) üzenetére


7600 GS
addikt

Szerintem csak halasztanak.

Lejátsszák még a bajnokságban a maradék meccseket meg a Barca is kupa győztes lesz.

(#66106) Tibiajax válasza IreN!CuS (#66104) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kezdek én is csirkeagyúvá válni, vagy csak szimplán nem értem ezt? :D

(#66107) cyberkind válasza Tibiajax (#66106) üzenetére


cyberkind
félisten

Így se?

Paranormal Cocktivity

(#66108) Tibiajax válasza cyberkind (#66107) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nekem ez kimaradt, sry. :)

(#66109) IreN!CuS válasza Tibiajax (#66108) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ez ne maradjon , ebből a szögből még szebb :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#66110) forceberg válasza IreN!CuS (#66109) üzenetére


forceberg
veterán

Két ember között félúton vette át a labdát... végzetes védelmi hiba.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#66111) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Kimentettem face-ról hátha valakinek nincs :

:DDD

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#66112) NyxNyxNyx válasza IreN!CuS (#66111) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

:DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#66113) Tibiajax válasza IreN!CuS (#66109) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

bár ott lehettünk volna mi is a lelátón..

#66111 :D hibátlan.

(#66114) Motion_Blur válasza szami777 (#66103) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"A Spanyol Labdarúgó Liga hivatalos közleményben reagált a Spanyol Labdarúgó Szövetség által május 16-i hatállyal meghirdetett sztrájkra. A Liga szerint a Szövetség megsértette a Liga törvény szerint biztosított jogait, formai és tartalmi hibákra hivatkozva semmisnek tekinti a döntést, ráadásul az annak elfogadásában résztvevők jogi felelősségre vonását kezdeményezi."

forrás: pena

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#66115) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

reggel óta most jött be a harmadik család / apuka gyermekeivel a boltba: kisgyereken barca mez / kisgyereken teljes barca-szerelés felállással..
ősszurkolók és családja

(#66116) Napfénysüti válasza Tibiajax (#66115) üzenetére

Milyen boltban melózol? :)

Més que un club!

(#66117) Tibiajax válasza Napfénysüti (#66116) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

saját boltom van, de nem leszek annyira hülye nyilván h eláruljam hol, még idejöttök röhögni rajtam titokban

(#66118) #84221696 válasza Tibiajax (#66117) üzenetére


#84221696
törölt tag

Mit árulsz?

(#66119) Dinter válasza Tibiajax (#66117) üzenetére


Dinter
addikt

:DDD ;]

(#66120) cyberkind válasza Tibiajax (#66117) üzenetére


cyberkind
félisten

Én nyilvánosan mennék. :)

;] :P

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#66121) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#66117) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

csak azért is megtalálunk ;]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#66122) BenHans válasza #84221696 (#66118) üzenetére


BenHans
addikt

[bolt] és a főnök széke [link] :)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#66123) Tibiajax válasza BenHans (#66122) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:R :R

(#66124) L_YKing válasza #84221696 (#66118) üzenetére


L_YKing
addikt

A testet :)

Mondjuk Tibibacsi engem erdekelne, egyszer szivesen talakozhatnank.. Meg hat amugy sok fogadast nyertem ellened ;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#66125) #84221696 válasza BenHans (#66122) üzenetére


#84221696
törölt tag

:D

(#66126) szami777


szami777
addikt

Lassan érik a Sevilla-Napoli döntő.
Csúcsrangadó lesz.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#66127) pohár válasza szami777 (#66126) üzenetére


pohár
félisten

hát így talán mégse :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#66128) szami777 válasza pohár (#66127) üzenetére


szami777
addikt

jah, most látom csak mi lett a vége.
1. félidőt néztem Napoli töketlen volt, Dnipro nem csinált sok mindent, csak védekezett.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#66129) pohár válasza szami777 (#66128) üzenetére


pohár
félisten

ezzel egyenlített a Dnipro... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#66130) szami777 válasza pohár (#66129) üzenetére


szami777
addikt

szép kis lesgól volt...

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#66131) 7600 GS válasza IreN!CuS (#66104) üzenetére


7600 GS
addikt

A spanyol munkajogi törvények szerint a sztrájkkal töltött munkanapokat utólag nem pótolhatják, tehát, ha a sztrájk miatt elmarad az utolsó két forduló, akkor a most hétvégi bajnoki állás lesz a végleges.

(#66132) IreN!CuS válasza 7600 GS (#66131) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Az lenne az igazán cink...hirtelen meglesz ez oldva , sok pénz kiesés lenne ez nekik.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#66133) B0V9B


B0V9B
tag

Biztos hogy meglesz oldva, viszont tényleg igazuk van. Tarthatatlan ami uralkodik a spanyol fociban. Az hogy egy olyan elsőosztályban csússzanak a fizetések, ahol Messi, CR, Torres és a többiek ellen lépnek pályára a kis csapatok játékosai, az elképesztő. Mondjuk annak is utána lehetne nézni hogy mit csinálnak a pénzzel a kis csapatok, mikor egy Sociedad kap egy laza 33 milkót Illarramendiért, a Granada elpasszolja Siqueirát 10 milkóért az AtMa-nak, 6,5-ért meg Brahimit a Portonak, a Levante eladja 6 milkóért Iborrát a Sevillának, majd egy évre rá Navast 10-ért a Realnak. a Celta 9 millóért Aspas-t a 'Poolnak. És itt nem kis pénzekről beszélünk, hanem repkednek a 10 és 20 milliók.

(#66134) Tibiajax válasza B0V9B (#66133) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Mondjuk annak is utána lehetne nézni hogy mit csinálnak a pénzzel a kis csapatok..

utánpótlást nevelnek, a többi pedig megy a tulajdonosok éttermeibe, különböző magánvállalkozásaiba, amihez neked semmi közöd

(#66135) B0V9B válasza Tibiajax (#66134) üzenetére


B0V9B
tag

Hogy ha megy az éttermeikbe, amihez nekem nincs közöm (neked akkor ezekszerint biztos van ha nem úgy írtad hogy nekünk) és nem a csapatban forgatják vissza akkor ne sírjanak hogy nincs pénz fizetésekre sem. Akkor viszont nem a tv-s jogdíjak aránytalan elosztása ellen kellene lázadni, hanem a korrupt vezetők ellen. Csak ezt meg úgyse fogja meglépni senki. Mi lesz ha majd igazságosabban lesz elosztva? Többet tudnak zsebre vágni a vezetők? Itt most az van hogy szinte mindkét félnek igaza van, de valahogy meg kell találni a köztes megoldást.

A Racing Santander példája jól tükrözi ezt, stabil első ligás csapat voltak évtizedekig, aztán egyszer csak valahogy eltűnt a pénz és tavaly már a harmadik ligában nyomták. A Kupában bejutottak a legjobb 8 közé, majd ott már kétségbeesetten, mivel nem volt más választásuk a játékosok azt választották hogy kimentek a pályára és mondták hogy ők nem fognak ma pályára lépni mivel hónapok óta nem kaptak fizetést még a kupa menetelés ellenére sem. Én se dolgoznék úgy mint sztahanov ha nem kapnék fél évig egy fillért sem.

[ Szerkesztve ]

(#66136) pohár


pohár
félisten

megint topon vannak

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#66137) Tibiajax válasza B0V9B (#66135) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

természetesen csak ironikusan írtam, h semmi közöd..

(#66138) B0V9B válasza pohár (#66136) üzenetére


B0V9B
tag

(#66139) Richard!


Richard!
addikt

Messi córdobai gesztusa a büntetővel

Neymar: "Ezt a gesztust soha nem fogom elfelejteni amíg élek. Nem is tudok mit mondani róla. A világ legjobb játékosa lőhetne egy mesterhármast, de hagyja, hogy én lőjem a büntetőt. Ezt soha nem felejtem el neki."

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#66140) L_YKing válasza Richard! (#66139) üzenetére


L_YKing
addikt

Olvastam én is! :)

Fantasztikus! Hihetetlen egy figura :R

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#66141) gyuromoj válasza Richard! (#66139) üzenetére


gyuromoj
veterán

Tudta hogy úgy is kihagyná... illetve hogy nem illik tizenegyesből. ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#66142) NyxNyxNyx válasza pohár (#66136) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ez már gyanúsan sok hiba. Mi a céljuk ezzel, ennyire amatőrök nem lehetnek.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#66143) gyuromoj


gyuromoj
veterán

"Egy napon Cristiano Ronaldo és Lionel Messi vissza fognak vonulni, és a labdarúgás visszatér a rendes kerékvágásba. A rekordok évekig állni fognak, nem lesz, aki hetente megdöntse mindet. A mesterhármas a játékosok évének a csúcspontja lesz, nem pedig meccsenkénti elvárás. Évadonként félszáz gólt lőni olyasvalami lesz, amit büszkén mesélhet majd az unokáinak a játékos, nem csak egy újabb évad, amikor elérte a kitűzött célját. Az Aranylabda újra egy FIFA díj lesz, nem pedig két játékos magántulajdona. Addig, amíg ez a nap eljön, hagyjuk abba a hasonlítgatást, és élvezzük ki a két fenomén játékát, ameddig tart."
:R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#66144) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Azért a Győri ETO szurkolóinak kemény lehet. 3 éve bajnokok most meg byebye. :(

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#66145) KisTücsök válasza Richard! (#66139) üzenetére


KisTücsök
addikt

A mesterhármason túl meg 2 góllal elmehetett volna a krisztiánó előtt az aranycipőért folyó harcban... Szóval na...
___

Depay -> Mu. Hmm...

(#66146) L_YKing válasza KisTücsök (#66145) üzenetére


L_YKing
addikt

Ismét egy tehetség került a levesbe...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#66147) NyxNyxNyx válasza Richard! (#66139) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ronaldo is múltkor majdnem átadta a szabadrúgást Balenek. :K #Respect

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#66148) L_YKing válasza NyxNyxNyx (#66147) üzenetére


L_YKing
addikt

De a vegen megse :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#66149) KisTücsök válasza NyxNyxNyx (#66147) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD

(#66150) B0V9B


B0V9B
tag

A Freiburg ebben a 2014/15-ös szezonban 11 pontot vesztett el (nyert állásból döntetlen, vagy döntetlenből vereség) 85. perc után kapott gól miatt. Azért ilyen adatra se nagyon emlékszek. Csoda hogy ilyen pech széria mellett még harcban vannak a bentmaradásért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.