Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67601) Richard! válasza B0V9B (#67600) üzenetére


Richard!
addikt

miért? törvényszerű, hogy a játékosoknak a pályafutásuk alatt játszani kell eme két bajnokságban? :F

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#67602) szami777 válasza Richard! (#67601) üzenetére


szami777
addikt

Hát aki most BL-t akar nyerni, az vagy spanyolba vagy németbe menjen :DDD
Igen, tudom, idén ott volt a Juve a döntőben, de szerintem ez olyan alkalom volt, ami nem biztos, hogy egyhamar megint lesz.
A PL-nek például más a sebessége, színvonala mint a Seria A-nak, egyértelműen előrelépés odamenni. Ez igaz a spanyol bajnokságra is.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#67603) bucketb0b válasza Richard! (#67601) üzenetére


bucketb0b
őstag

Nem megsértve a Juventust és az olasz focit, de egy angol, spanyol bajnokság (még talán német is) sokkal nagyobb kihívás, mint egy olasz. Szerintem sokan ezt is figyelembe veszik és ebben a 2 ligában ki akarják magukat próbálni.

[ Szerkesztve ]

(#67604) venember83 válasza bucketb0b (#67603) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem mondanám, hogy nagyobb kihívás, inkább lényegesen több pénz. És csatárok, támadó középpályások esetében az életük is könnyebb, mert kevésbé szervezettek az általad megnevezett bajnokságokban szereplő csapatok, ezért gólt is könnyebb szerezni.

(#67605) NyxNyxNyx válasza venember83 (#67604) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

de én még mindig nem értem Lamela miért nem tud átmenni egy emberen se :DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#67606) szami777 válasza NyxNyxNyx (#67605) üzenetére


szami777
addikt

Azt szerintem ő maga sem érti :DDD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#67607) BenHans válasza NyxNyxNyx (#67605) üzenetére


BenHans
addikt

Visszajöhetne Rómába, itt ment neki és szerették/szerettük. :) 12/13-as idényben 33 meccsen 15 gól 5 assziszt. Nálunk még így nyomta: [link]

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#67608) NyxNyxNyx válasza BenHans (#67607) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Sokáig ezt a CR- effektust láttam rajta, hogy teljesen feleslegesen trükközik, mindig valami fancy módon kellett passzolni. Most már azért jobb a helyzet.
Úgy általában véve itt sem utálják (még Soldado-t se szidják, csak mondják hogy "jó ember, de menjen máshova mert itt nem fekszik neki"), a harcosságát lehet dicsérni ahogy letámad. Ha ilyen iramban folytatja a fejlődését 5 év, és egy egész jó focista lesz belőle. ;]

Egy ilyen videót az itt töltött ideje alatti teljesítményéről is össze lehet állítani, a statisztika viszont jól hangzik.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#67609) bagyulajuve válasza venember83 (#67604) üzenetére


bagyulajuve
addikt

bár érdekes, hogy ebben a szezonban a "top" bajnokságok közül a Serie A-ban született a legtöbb gól :)

Resistencia eterna

(#67610) Skipp


Skipp
senior tag

mondhatnám, hogy tipikusan magyar volt ez az u-20-asmeccs, de leginkább csak szépen elcseszték.. :(

Légy pontos! Mérj mikromiliméterben, jelölj krétával, vágj baltával!

(#67611) L_YKing válasza bagyulajuve (#67609) üzenetére


L_YKing
addikt

Ez most olyan statisztika, hogy semmilyen szerintem...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#67612) br.rak


br.rak
őstag

A jövendő felnőtt , jelenlegi u20-as kapitány szépen beletanult a magyar közegbe, a kamuzás már szépen megy neki. (link)

(#67621) Dinter válasza Skipp (#67610) üzenetére


Dinter
addikt

Most néztem meg az összefoglalót, egyszerűen nem bírom felfogni.. Ilyet.. Mikor tudjuk már elhagyni ezt a lúzer mentalitást?

(#67622) lacy86


lacy86
addikt

Már csak két Ronaldo ér egy Messit

Messi= 280 millio euro :Y
Azert az is durva , hogy Hazard tobbet er mint CR7.

(#67623) Dinter válasza lacy86 (#67622) üzenetére


Dinter
addikt

Előbb alapozok a transfermarktra, mint ilyen-olyan gagyi kutatóintézetek eredményeire :DDD

(#67624) szami777 válasza lacy86 (#67622) üzenetére


szami777
addikt

Igen ezt olvastam én is, perpill sztem még Cr ér többet, a reklám miatt pláne, hihetetlen sok pénzt hozó termék. (nem akarok flamelni :D ) CR 40 éves koráig simán bírni fogja.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#67625) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Tajti Matyink u17-ből u19-be került, ahonnan a Barca B a köv szint.
Szukolunk!

meg akarom élni, h úgy drukolhassak / drukkolhassunk a Barcának, hogy egy magyar van a nagycsapatban

(#67626) 7600 GS válasza Tibiajax (#67625) üzenetére


7600 GS
addikt

A Barcának sosem fogunk drukkolni, max a magyar játékosának.

(#67627) Tibiajax válasza 7600 GS (#67626) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mondjuk azért ez egy elég felemás helyzet lenne nektek.. drukkolsz neki h játszon jól, lőjjön gólt, akkor... most azzal egyben csak a csapatának (is) fogsz drukkolni, nem?

(#67628) Richard! válasza 7600 GS (#67626) üzenetére


Richard!
addikt

Még nem késő váltanod :D és nyugi, disznófejet sem fog vinni kecskemétre a dhl :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#67629) #84221696 válasza Richard! (#67628) üzenetére


#84221696
törölt tag

:DDD

(#67630) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nno, közben lassan elkészülök a juve-barca meccs ultra megapack kiadásával, végre megvan a sport1-es kommentátor-sáv is. itv eng/digisport/sport1-hanggal és 50fps-es képpel lehet nézni majd az áldást ha kész leszek vele

:)
az este megint elmorzsoltam azért egy ártatlan könnycseppet... ahogy drága Junior bevágta Buffon hálójába aztán kifutott és vége, vége lett az egésznek végérvényesen.. ahogy mondja Fülöp Lacika hogy kész, nem is jönnek már ők vissza, vége, vége.. a Barca európa legjobbja ismét. (itt nekem zsepi) és semmi visszarendelés és muszájból még kezdőrugás majd vége-sípszó, ugyan.. nem kell az se. kész, a fotósok - bár hivatalosan ugye még vissza kellett volna menniük a gól után de nem érdekelt ez senkit, a fényképezőgépek elözönlötték a világ legjobbjait a pályán kívül és ennyi. eufória..
futball-történelmi képek ezek, csak még frissek és még mindig nem dolgoztuk fel teljesen
na de majd 20 meg 30 év múlva..

[ Szerkesztve ]

(#67631) L_YKing válasza Tibiajax (#67630) üzenetére


L_YKing
addikt

Kirazott a hideg! :R

Ahanyszor megnezem kiraz a hideg :B

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#67632) Richard! válasza L_YKing (#67631) üzenetére


Richard!
addikt

soha nem bocsájtjuk meg neked, hogy egy csajt választottál helyettünk :(

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#67633) L_YKing válasza Richard! (#67632) üzenetére


L_YKing
addikt

Ooo dehogynem! :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#67634) bucketb0b válasza Richard! (#67632) üzenetére


bucketb0b
őstag

Hát szerintem vannak olyan helyzetek amikor örülnél, hogy inkább egy csajt választott, mint téged :D

(#67635) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#67627) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem olyan ritka ez a helyzet. Minden egyes Arsenal meccsen azt akarom h kikapjanak, de Özil jól játsszon.

Ha magyar játékos lenne a csapatban, az azt jelentené, hogy a kommentátor nyíltan szurkolhat a Barcának. Ez kicsit zavaró lenne.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#67636) messi6502 válasza Tibiajax (#67630) üzenetére


messi6502
tag

Ejha, ha elkészülsz vele megosztod majd a nagyérdeművel? :R

(#67637) bandus válasza messi6502 (#67636) üzenetére


bandus
veterán

De Gea elvileg a Realban nyomja jovore.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#67638) B0V9B


B0V9B
tag

(#67639) venember83 válasza NyxNyxNyx (#67635) üzenetére


venember83
nagyúr

Így is folyamatos volt a spanyolimádat a Real és Barca elleni Juve-meccseken, szóval azért nagy különbség nemigen lenne.

(#67640) Tibiajax válasza venember83 (#67639) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem ennyire egyértelmű ez azért.. Fülöp Lacika pl simán jobban húzta végig a Juvét. a Barca sztárjai megmozdulását halál tárgyilagosan kezelte - korrektül, de tárgyilagos hangnemben - míg ne félj ha Buffonnak volt bravúrja vagy Pogbának, vagy cakk pakk egész juve teamplay, egyből hozsanázott
majd felrakom, leszeded és meghallgathatod saját füleddel. ajánlom minden juve-drukkernek inkább a sport tévés közvetítést
a digi kb fele fele volt, nekem megfelelt

(#67641) #84221696 válasza Tibiajax (#67640) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ez nekem is feltűnt. Szinte úgy beszélt egy Juve támadásnál, mintha istenek lettek volna. Persze, az is hozzá tartozhat, hogy a Barca erejéről volt fogalma, arról meg kevés, hogy a Juve nem védekezni fog, hanem bátran támadni is.
Mindenesetre a sport 1-en kicsit lejtett a pálya a Juve felé. :)

(#67642) L_YKing válasza #84221696 (#67641) üzenetére


L_YKing
addikt

Kicsit??? Juve egyenlito golnal majdnem elelvezett...
Mig Suarez vezetogoljanal: gol...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#67643) #84221696 válasza L_YKing (#67642) üzenetére


#84221696
törölt tag

Lehet, hogy nem is Juve fanok vannak a sport tv-nél, hanem Barca ellendrukkerek? :)
Napfénysüti: Farkas Norbi mindenképpen. :)

[ Szerkesztve ]

(#67644) Napfénysüti válasza #84221696 (#67643) üzenetére

Realosok? :DDD

Més que un club!

(#67645) IreN!CuS válasza L_YKing (#67642) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Sosem értettem miért kell ezen kiakadni , kinemszarja kinek drukkol burkoltan vagy nyíltan a kommentátor ?

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#67646) venember83 válasza Tibiajax (#67640) üzenetére


venember83
nagyúr

Oké, majd kérnék hozzá valami titkos hivatkozást, nemigen emlékszem semmire a döntő kommentárjából, az az igazság, túlságosan nagy volt a hangzavar és túlságosan figyeltem a játékra.

(#67647) venember83 válasza IreN!CuS (#67645) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha drukkol valakinek, akkor már nem úgy értékeli a helyzeteket, bírót stb., ahogy elvárható lenne. Szerintem egy kommentátortól az objektivitás rendkívül fontos, kivételt csupán a válogatott meccsek képeznek, ott nyilván szurkolhat saját hazája csapatának.

(#67648) DeathAdder válasza L_YKing (#67642) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mondjuk az alapból normális hogy semleges drukkerként a szerényebb képességű (értsd gyengébb) csapatnak szorít legalábbis a legtöbb ember, de semmiképpen sem egy olyan agyonszurkolt csapatnak aki az egész torna toronymagas esélyese..

Persze azért arra a 90+ (vagy120+) percre kommentátor létére maradhatna objektív, bármilyen nehéz is :)

Közben nézem a 2003-as BL döntőt, hát tudtak focizni ezek az olaszok, sokkal jobban teszett az a játék mint ez a mai modern tili-toli :D

(#67649) venember83 válasza DeathAdder (#67648) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, az is szép emlék, azt is elveszítette a Juve még Pavel marhasága miatt. :(((

Magon kívül még honnan lehet BL-meccseket kölcsönözni? :F

[ Szerkesztve ]

(#67650) Tibiajax válasza DeathAdder (#67648) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

agyonszurkolt :) tetszik ez a szó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.