Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67901) itouchfan


itouchfan
senior tag

a hertha leigazolta weisert a bayerntől, aki ugye szélső, ami ha jól gondolom azt s jelenti, hogy dzsudzsi esélyei elszálltak, nem?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#67902) venember83 válasza itouchfan (#67901) üzenetére


venember83
nagyúr

Nincs kizárva, hogy Dárdai esélyei is köddé váltak, mert ő is komoly erősítéseket kér, amiket azonban nemigen kíván megadni a vezetőség.

(#67903) itouchfan válasza venember83 (#67902) üzenetére


itouchfan
senior tag

akkor a vezetőség se normális teljesen..hát épp hogy bennmaradtak egy hajszálon múlott hogy kiesnek vagy osztályozóznak..akkor nyilván kell az erősítés, vagy hogy gondolják hogy ugyanazzal a kerettel hirtelen top 7-8-as csapat lesznek?
egyébként én egyre inkább azt érzem, hogy a palinak kezd fontosabb lenni a válogatott, mint a hertha :B

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#67904) #84221696 válasza itouchfan (#67903) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ne csodálkozz ezen: 100 év után ismét valami nagy tornán vehet részt a válogatott. És bizony ott lesz a krónikában, hogy Dárdai segítségével. :)

(#67905) venember83 válasza #84221696 (#67904) üzenetére


venember83
nagyúr

Még nem kellene elkiabálni.

(#67906) #84221696 válasza venember83 (#67905) üzenetére


#84221696
törölt tag

Optimista péntek van. :)

(#67907) itouchfan válasza venember83 (#67905) üzenetére


itouchfan
senior tag

jól állunk, de szerintem pótselejtező lesz belőle. ott pedig bármi megtörténhet, szóval én is inkább várakozó állásponton vagyok. ha nem kapunk ki se a románoktól, se az északírektől, és min. 4 pontot szerzünk, akkor lehet esélyünk egyeneságon kijutni szvsz

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#67908) L_YKing válasza itouchfan (#67907) üzenetére


L_YKing
addikt

Romanokat megverjuk vagy X, Eszak Irorszag ellen ugyanez.. Ha valamelyiken nyerunk mar jok vagyunk :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#67909) venember83 válasza L_YKing (#67908) üzenetére


venember83
nagyúr

A románokkal az a baj, hogy rendkívül motiváltak a magyar csapat ellen, és mostanában nem is megy nekik sem rosszul a szekér. Parázs meccs lesz.

(#67910) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Azért még a görögökkel is játszunk, idegenben. Azokkal a Görögökkel, akiket eddig mindenki megvert, aki megakart. Kár, hogy mi nem akartuk hazai pályán. Nekik ugyan már nem lesz tétje, de azért leadni sem fogják. Hátha a Románoktól vagy az Észak-Írektől eltudnak csenni véletlenül néhány pontot.

szerk: én mondjuk nem a 3. helyben gondolkodom.

[ Szerkesztve ]

(#67911) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Köszi srácok :R

Napfénysüti : minden vizsgálat negatív lett szóval passz , de ugye ez a jobbik eset.

pohár : mókás lett volna 500 méterért a helikopter :D

Tibiajax : nem volt ott semmi sem na meg ha lett is volna sem emlékszek rá :)

BenHans : nézd anyámék nem tudtak már akkor mit tenni , viszont a bank ott állt letolt gatyával így az algoritmus ezt dobta ki , így volt logikus :)

venember83 : kondizás végett amennyi vitamint meg ásványi anyagot viszek be elégnek kell lennie , aztán kitudja.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#67912) pohár válasza IreN!CuS (#67911) üzenetére


pohár
félisten

na nem azért, hanem akkor nem áradoztál volna a kórházról, az 10000% :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#67913) pohár válasza IreN!CuS (#67911) üzenetére


pohár
félisten

jó kis áramszünetes dupla hsz :C

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#67914) L_YKing


L_YKing
addikt

Most nezem Falcao a Chelseae? :F

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#67915) KisTücsök válasza L_YKing (#67914) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem hivatalos. És akkor is csak kölcsönbe. Elvileg. De így mondjuk megéri bepróbálni.
___

Witsel-t is rebesgetik.

(#67916) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Barca 100 milliót is hajlandó fizetni Pogba-ért, ezzel ők lettek az első számú kérők. :C
Előfordulhat hogy nem a Real költi a legtöbbet?!
Kun pedig visszautasította a Real érdeklődését, mert ő a City-vel akar BL-t nyerni. :U

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#67917) szami777 válasza L_YKing (#67914) üzenetére


szami777
addikt

Esélyes.
Erről ez a fake interview videó jut eszembe, tegnap láttam, jót nevettem :D [link]
(alap angol tudás szükséges)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#67918) B0V9B válasza gyuromoj (#67916) üzenetére


B0V9B
tag

Csak ott biztos nemfog a srác BL-t nyerni, Barcába nem mehet mert ott az MSN, Bayernben Lewa, valamint azért Götze vagy Müller is otthonosan mozog a csatár poszton (Dostot is rebesgetik), Juvéba most megy Dybala, Mandzukic (valószínűleg), meg ott van még Morata is. Más angol csapathoz meg gondolom nem fog átmenni. Ha BL-t akar nyerni akkor marad a Real.

[ Szerkesztve ]

(#67919) Tibiajax válasza gyuromoj (#67916) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

idióták...
de hátha csak kamu

(#67920) L_YKing válasza Tibiajax (#67919) üzenetére


L_YKing
addikt

Beb@szna :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#67921) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#67919) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Tuti kamu.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#67922) B0V9B


B0V9B
tag

Neymar 4 meccses eltiltást kapott, ezért már biztos hogy nem fog pályára lépni a Copa Américán. Lehet hogy jót is tesz neki ha inkább pihen. Ilyenkor van lehetőség behívni új játékost a helyére a keretbe vagy abból a 23-as névsorból kell válogatni amit neveztek?

(#67923) itouchfan válasza B0V9B (#67922) üzenetére


itouchfan
senior tag

nem lehet behívni. piros lapnál se lehet behívni arra az egy meccsre új embert, ez meg ugyanolyan eltiltás. jobb neki ha pihen, legalábbis a barcásoknak jobb. bár lehet hogy ott kell maradnia és edzenie a kerettel, szóval lehet mégse lesz olyan nagy pihenés de meglássuk

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#67924) B0V9B válasza itouchfan (#67923) üzenetére


B0V9B
tag

Szerintem csak elengedik pihenni ilyenkor már, bolondság lenne a csapattal tartani, maximum csak mentálisan tudja segíteni a csapatot.

Más: Közben Szerbia megnyerte az U20-as VB-t...

(#67925) itouchfan válasza B0V9B (#67924) üzenetére


itouchfan
senior tag

rohadjanak meg már bocsánat...nem hiszem el, annyira egy semmilyen csapat, csak iszonyatosan küzdenek :W és fél percen múlt hogy kiverjük őket :W na mindegy

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#67926) B0V9B válasza itouchfan (#67925) üzenetére


B0V9B
tag

Na jah... :((( Mondjuk az biztos jelent valamit hogy 4 hosszabbításos meccset is megnyertek, egyet vagy maximum kettőt lehet véletlenül, de négyet nem. Fizikálisan és mentálisan is jobban bírják a terhelést mint a többi 20 éves focista, ezért van az hogy bármelyik top bajnokságban megállják a helyüket. Közben pedig azt élik át kb. mint mi Trianon után, először Montenegró majd Koszovó is elszakadt tőlük. Ami érdekes még, hogy a felnőtt válogatottjuk bukdácsol, a 2010-es VB óta nem sikerül kijutniuk sehova, és a jövő évi EB-n sem lesznek ott.

(#67927) #84221696 válasza B0V9B (#67926) üzenetére


#84221696
törölt tag

Én nem sajnálom őket Montenegró stb miatt. Soknemzetiségű országokat nem lehet fentartani hosszú ideig, főleg úgy, hogy országrészek szerint élnek egy tömbben a nemzetiségek.

(#67928) B0V9B válasza #84221696 (#67927) üzenetére


B0V9B
tag

Én se azért írtam mert sajnálnám őket, eleve ugye nem is lett volna 1. vh amit követett trianon, ha nincs a szerbek merénylete de ebbe már ne menjünk bele..
Erről lehetne vitázni naphosszat, vannak erre rossz és jó példák is, mármint a soknemzetiségű országok fenntartására. Én azt vettem észre hogy általában akkor vetődik fel az elszakadás kérdése egy népcsoporttól az anyaország felé, amikor az pénzügyileg bajban van.

(#67929) #84221696 válasza B0V9B (#67928) üzenetére


#84221696
törölt tag

Az 1.vh-t minden katonai tömb akarta. A merénylet csak a katalizátor szerepét töltötte be. :) Az angol-francia-orosz hármas szövetség ugyanúgy neki akart menni a német-monarchia központi hatalmaknak, mint azok a központi az antantnak.
A második felvetéseddel messzemenően egyetértek. Akkor megy az elszakadósdi, amikor gazdaságilag bajban van az adott birodalom. :)

De hogy legyen on is: most akkor megy a Zsuzsi a herthába vagy nem? Amúgy is, szerintem az lenne az ő szinvonala. Nem a Liverpool meg a Milan.

[ Szerkesztve ]

(#67930) L_YKing válasza B0V9B (#67922) üzenetére


L_YKing
addikt

Mondjuk ez fura... Minden nagyobb, durvabb eseteknel meg piros se jar nem, hogy 4 meccses eltiltas...
Gondolok itt pl. arra amikor belerongyolt a kolumbiai srac Neymar hataba, ami akar a karrierje veget jelenthette volna. Ez meg "csak" egy szimpla hatba rugas..

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#67931) B0V9B válasza #84221696 (#67929) üzenetére


B0V9B
tag

Remélem hogy igen, el kellene már jönnie abból a játékostemető bajnokságból. :)

(#67930) barca0519951:
Na jah, én is soknak érzem... állítólag azért kapta mert a bírót is inzultálta a játékoskijáróban.

[ Szerkesztve ]

(#67932) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Miranda 15 millió, Murillo 8 millió, Kondogbia 35 millió, Imbula 27 millió -
sziasztok

..és még nincs vége

(#67933) lacy86 válasza Tibiajax (#67932) üzenetére


lacy86
addikt

Pogbabol most megszedik magukat :P ;]

(#67934) pohár válasza Tibiajax (#67932) üzenetére


pohár
félisten

;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#67935) L_YKing válasza lacy86 (#67933) üzenetére


L_YKing
addikt

Ezt csak en nem ertem? :F :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#67936) Dinter válasza L_YKing (#67935) üzenetére


Dinter
addikt

igen :K

(#67937) L_YKing válasza Dinter (#67936) üzenetére


L_YKing
addikt

Akkor elmagyarazhatnad :B

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#67938) Dinter válasza L_YKing (#67937) üzenetére


Dinter
addikt

A Juventusnak Pogba eladásából lesz egy csomó zsetonja :B

(#67939) L_YKing válasza Dinter (#67938) üzenetére


L_YKing
addikt

De ha az Interbe mennek mi koze van ehhez a Juvenak?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#67940) B0V9B válasza L_YKing (#67939) üzenetére


B0V9B
tag

Ezt nem értettem én sem.

Közben a Hoffenheim eladta Modeste-t a Köln-nek, az U21-es EB-n szereplő Volland-ért pedig nemzetközi kupában induló csapatok érdeklődnek. Talán jövőre nem kell a kispadot koptatnia. :)

(#67941) B0V9B válasza B0V9B (#67940) üzenetére


B0V9B
tag

Mármint Szalainak, ez lemaradt. :DDD

(#67942) BenHans


BenHans
addikt

Elvileg Neymar ezt mondta a a folyosón a bírónak: "Az én káromra akarod híressé tenni magad, a kurva anyádat?" A körülmények ismeretében(nem volt igaza) én olyat lecsavartam volna a kis nikkelbolhának hogy színészkedés nélkül szédült volna be az öltözőbe. Én amúgy szeretem a játékát, csak azzal kéne foglalkoznia mert kicsit nagy rá a kabát mióta eljött a Santosból, talán felült a hype plane-re.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#67943) Tibiajax válasza L_YKing (#67939) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

összekeverte kicsit a két csapatot.. :) tudod, olasz olasz...

(#67944) itouchfan


itouchfan
senior tag

brazília nem hagyja annyiban a neymar ügyet, fellebeznek :K vélemények?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#67945) pohár válasza itouchfan (#67944) üzenetére


pohár
félisten

ez a véleményem ;]

nyerjen Chile, osztjóccakát

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#67946) L_YKing válasza pohár (#67945) üzenetére


L_YKing
addikt

Eddig is szeretted ennyire Sanchezt mint mostanaban? ;] :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#67947) pohár válasza L_YKing (#67946) üzenetére


pohár
félisten

a VB-n is csíptem a válogatottat, 2010-ben azt se tudom, hogy kik játszottak benne, de nem is lényeg mondjuk :D

amúgy meg

visszanézegettem itt a régebbi VB-k és EB-k csapatát, arra emlékeztem, hogy Deco 2004-ben játszott utoljára a portugál válogatottban (akkoriban valamiért nagy kedvencen volt a portugál csapat, meg a Deco & Figo kettőt, pedig focit szökőévente láttam csak akkor), de arra nem is emlékeztem, hogy őket verték meg a görögök, és pont a döntőben... ki tudja, hogy mikor lesz megint ilyen szintű csapatuk :N

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#67948) Tibiajax válasza pohár (#67947) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..pedig focit szökőévente láttam csak akkor..
most többször nézel?.. ;]

(#67949) pohár válasza Tibiajax (#67948) üzenetére


pohár
félisten

nem, mert most tenisz van, foci nincs ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#67950) L_YKing


L_YKing
addikt

Falcao meg levagatta a hajat? :F

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.