Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66851) B0V9B válasza 7600 GS (#66849) üzenetére


B0V9B
tag

Ha ezt egy magyar csapat produkálja akkor már ment volna a szóbeszéd hogy rájuk szóltak fentről, ők idén nem lehetnek bajnokok. :)
Egyébként az edzőkérdéshez annyit fűznék hozzá hogy Unai Emery elég jó kis edző, a Sevillát egymás után kétszer EL döntőbe vezette, valamint tavaly egy 5., idén egy 5. vagy 4. helyet hoz úgy hogy minden nyáron lerabolják őket. Inkább akkor már ő mint Benitez. Benitezt nem tartom jó edzőnek, ő inkább az amolyan lassan építkezős középcsapatos figura, Realnal meg azonnal eredményt akarnak látni.

[ Szerkesztve ]

(#66852) B0V9B válasza B0V9B (#66851) üzenetére


B0V9B
tag

Valamint a Valencia is folyamatos bronzérmes volt évekig a két nagy mögött mikor ő irányította őket, ahogy elment a Szpartakhoz egyből visszaestek annyira hogy még a BL-ről is lemaradtak folyamatosan.

(#66853) 7600 GS


7600 GS
addikt

Bennem egyébként csak most tudatosult, hogy Morata zsinórban a második BL döntőjét játssza. :D

(#66854) salival válasza B0V9B (#66851) üzenetére


salival
aktív tag

Ja, Liverpoolban is lassan építkezett, első évében selejtezőből BL győztes lett. Chelseanél is sokat építkezett, simán behúzta az EL-t.

YNWA

(#66855) cyberkind válasza salival (#66836) üzenetére


cyberkind
félisten

Remélem jól beszopja, és eléte legnagyobb bukása lesz, amibe természetesen Pérez is belebukik. :W (feltéve ha igazak a pletykák)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#66856) forceberg válasza salival (#66854) üzenetére


forceberg
veterán

Ebből az derül ki, hogy néhányak szerint csak az lehet jó edző, akik kedvelnek! :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#66857) szami777 válasza forceberg (#66856) üzenetére


szami777
addikt

Benitez rövid idő alatt nagyon jó munkát végzett a Chelsea-nél. Pedig úgy utálták a szurkolók, mint a szart, minden meccsen leordibáltak neki, kifütyülték, sajnáltam, mert meg tudta valósítani az elképzeléseit és még támadó foci is volt. Olyan játékosokkal nyerte meg az EL-t a Chelsea-nél, akik most talán a padra sem férnének fel, Torres volt az első számú csatár, így kisebb csoda volt, hogy összehozta.

Jó edző Benitez, de a Real kva nagy falat neki. És nem a kvalitásait vitatom, hanem azt, hogy a Realnal zéró türelem van, kib@sznák sec-perc alatt.
Napolival kiesett most az El-ből, pedig a nemzetközi kupák miatt hívták oda, és a keret, meg a játék miatt az idei EL-t simán meg kellett volna nyernie, így most az ő karrierje sem felfelé ível, ezért a Real nem hiszem, hogy odavinné.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#66858) L_YKing


L_YKing
addikt

Egy kis hangulatkeltes.. Csunya de igaz ;] :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#66859) Enzolord válasza L_YKing (#66858) üzenetére


Enzolord
addikt

;] ;] ;]
Sad but True!

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#66860) salival válasza cyberkind (#66855) üzenetére


salival
aktív tag

Gratulálok, hogy ilyet kívánsz a csapatodnak. Ostoba gyökér.

YNWA

(#66861) #84221696 válasza salival (#66860) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ő szereti az RM-et. Mi lenne, ha nem szeretné? :DDD

(#66862) 7600 GS


7600 GS
addikt

Keresd a hibát című játékunk következik.

(#66863) vans? válasza salival (#66860) üzenetére


vans?
őstag

Tulzas azt mondani, hogy a "csapata" lenne, mar tobbszor bizonyitotta.

hábm bábm

(#66864) peterszky válasza 7600 GS (#66862) üzenetére


peterszky
őstag

:))

What else you gonna do on a Saturday?

(#66865) #84221696 válasza 7600 GS (#66862) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ez kib@szott jó! :DDD
Határ eset! :D

[ Szerkesztve ]

(#66866) cyberkind válasza salival (#66860) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem, én csak Péreznek kívánom meg ennek a zseniális Beníteznek. :U
Köszi a jelzőt, megtisztelő pont tőled. :R

vans

Ja, te aztán már csak tudod.
Nem szidhatom a szeretett csapatomat mert egy hulladék az egész amit művelnek, mert akkor már utálom őket, bravó, a Ferrarit is szidom ha úgy van(elmúlt 5 évben sokszor volt), mégis 11 éve csak nekik drukkolok ami nem is lesz máshogy soha.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#66867) venember83 válasza 7600 GS (#66862) üzenetére


venember83
nagyúr

Xabi Alonso már tavaly elköszönt tőle tapssal. :)

(#66868) KisTücsök válasza szami777 (#66857) üzenetére


KisTücsök
addikt

Mondjuk azt azért tegyük hozzá - bár mindenki tudja -, a keret alapján csak hozta a kötelezőt az EL-ben.

De amúgy ja. Nem volt ő rossz.
____

[link] Top klubok öltözői. Azon gondolkodtam, hogy a madridé meg az interé (itt épp felújítás volt?) mit keres ott, de aztán megnéztem néhány olyan csapatnak, amelyik nem szerepel a listán, és egyből megértettem.

(#66869) salival válasza KisTücsök (#66868) üzenetére


salival
aktív tag

Ha keret alapján nyernék az EL-t, akkor mindig angol csapat húzná be.

YNWA

(#66870) messi6502 válasza KisTücsök (#66868) üzenetére


messi6502
tag

A Milané és a PSV-é nagyon tetszik. :)

[ Szerkesztve ]

(#66871) Tibiajax válasza venember83 (#66867) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D

(#66872) szami777 válasza KisTücsök (#66868) üzenetére


szami777
addikt

Erdekes kerdes mi szamit elvarhatonak. A nagycsapatok nagykepuen szarnak bele, kozbe a hazai bajnoksagban is beegnek. ( ebbe minden evben van pelda, iden a pool es a spurs is igy jart) Sztem nagycsapatnak is nagy cucc el-t nyerni, ő fel tudta tuzelni a jatekosokat masok nem.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#66873) B0V9B válasza salival (#66854) üzenetére


B0V9B
tag

Értem a gondolkodásmódot. A Chelseavel egyszer EL-t nyerni nagyobb dicsőség mint egymás után kétszer döntőbe vezetni a Sevillát (tavaly megnyerték, idén is ők az esélyesebbek) amit minden nyáron lerabolnak.

(#66874) vans? válasza cyberkind (#66866) üzenetére


vans?
őstag

Szeretett csapat? Marmint akkor szeretett, amikor epp jol megy... Casillast is futyulted volna a sutyerakokkal a Valencia ellen gondolom, mert "hulladek az egesz amit muvelnek". Nekem ne magyarazd meg, hogy csak Benitez bukasat szeretned latni Madridban, mert az nyilvanvaloan a csapat bukasat is jelentene.

Nekem mindegy mit csinalsz, egy bajom van, hogy azonositjak veled a Madrid szurkolokat itt a topikban. En ezzel a hozzaallassal nem akarok azonosulni.

hábm bábm

(#66875) IreN!CuS válasza vans? (#66874) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Szívesen látunk a világos szép madárcsicsergős oldalon :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#66876) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Mindenki nyugodjon le a pics*ba. Pérez hajlandó Carlo-t megtartani ha új erőnléti edzőt kap a csapat. :C
Amúgy meg elvileg vasárnap jelenthetik be C.A. menesztétsét... :O :W

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#66877) venember83 válasza gyuromoj (#66876) üzenetére


venember83
nagyúr

Most akkor döntsd el, hogy megy vagy marad Ancelotti. :U

(#66878) Dinter válasza venember83 (#66877) üzenetére


Dinter
addikt

Jó is lenne ha eldönthetné :) ;)

(#66879) salival válasza B0V9B (#66873) üzenetére


salival
aktív tag

Ember, itt én sehol nem hasonlítottam össze a két edzőt, csak a lassan építkezős faszságra reagáltam.

YNWA

(#66880) gyuromoj válasza venember83 (#66877) üzenetére


gyuromoj
veterán

Rajtam múlna maradna simán a következő szezonra. Illetve szabad kezet kapna, 4 játékos vételére normális keretek között. Semmi túlértékelt "zseni" aki utána besül mint a vizes petárda. :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#66881) L_YKing válasza gyuromoj (#66880) üzenetére


L_YKing
addikt

Ezt a Barca mutatta be az elmúlt évben, hogy nem a nagy (100 millás) klasszisokat kell csak leigazolni.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#66882) gyuromoj válasza L_YKing (#66881) üzenetére


gyuromoj
veterán

A Barcelona-tól egyedül az utánpótlást irigylem. :B

(#66883) meunier
Sajnos a Barca-é jelenleg a legjobb. Illetve még Pérez elgondolkodhatna hogy a Porto játékos megfigyelőit veszi meg. :)

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#66883) #84221696 válasza gyuromoj (#66882) üzenetére


#84221696
törölt tag

Az RM-nek is jó az utánpótlás bázisa! :)

(#66884) L_YKing válasza gyuromoj (#66882) üzenetére


L_YKing
addikt

Hát idén pedig "leszerepeltek"... :DDD Most, hogy nincs edző kicsit lecsúsztak a fiatalok :(

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#66885) 7600 GS válasza L_YKing (#66881) üzenetére


7600 GS
addikt

Suarez meg Neymar pusziert jottek? :)

(#66886) Tibiajax válasza 7600 GS (#66885) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azért az kemény, h az a két játékos került annyiba mint Bale...
sokat gondolom nem ráznád a fejed, ha felajánlanának egy klubcserét közöttük
:)

(#66887) Richard! válasza 7600 GS (#66885) üzenetére


Richard!
addikt

ez 2 játékos. ellenben a szeretett csapatod kb egy kezdőcsapatnyi játékost vett az elmúlt pár évben...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#66888) gyuromoj válasza Tibiajax (#66886) üzenetére


gyuromoj
veterán

Azért Neymar valós költsége nem derült még ki és szerintem nem is fog... :U

(#66890) IreN!CuS
Előző szezonban Béla, most Nejmár. ;)

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#66889) 7600 GS válasza Tibiajax (#66886) üzenetére


7600 GS
addikt

Tibcsikem Suarez volt 80... :) Neymart inkabb ne is szamoljuk.

Persze hogy nem raznam a fejem, egyik Madrid drukker sem tenne. De persze csakis Neymar kene helyette.

[ Szerkesztve ]

(#66890) IreN!CuS válasza gyuromoj (#66888) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Legyen Béla és Jr. vételára egyelő melyik érte meg ? Költői :)

De ez az olló csak egyre jobban nyílni fog.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#66891) venember83 válasza 7600 GS (#66889) üzenetére


venember83
nagyúr

Egy Suárez - Benzema csere azért bőven szintlépés lenne, bármennyire is ellenszenves és idegbeteg a dél-amerikai. ;)

[ Szerkesztve ]

(#66892) 7600 GS válasza IreN!CuS (#66890) üzenetére


7600 GS
addikt

Tavalyi szezonban Neymar semmi atlagon felulit nem hozott, Bale ekkor azert letudott egy (szerintem) egesz korrekt elso szezont, ket kupadontoben is golt lott, meghozza nagyon fontosat.

Iden persze nem lehet vitatni hogy megfordult a kocka teljes mertekben, de ez azert nem volt egyertelmu a szezon elejen. Mindenki varta hogy Bela olyan vezerbika legyen mint CR, de a tavalyi alazata es munkabirasa elszallt a semmibe, helyette kaptunk egy kigyurt allatot, semmi tobbet. Kar erte.

(#66893) gyuromoj válasza venember83 (#66891) üzenetére


gyuromoj
veterán

Fas*omat, Air Xsanyi kell ide nem ezek a biszem-baszom senkik. ;] :DDD

(#66890) IreN!CuS
Következő szezon után okosabbak leszünk, mert elég sok idő fog eltelni. Ősszel nem gondoltam volna hogy mostanra egy szétesett és magát nem találó RM-ot fogok látni hétről hétre... :(

(#66894) IreN!CuS
Fogadni mernék ha Dzsudzsák iránt érdeklődne a Real, akkor hirtelen 50-60 millióra emelkedne az ára. :U
szerk.:
Igen, szerencséjük van Pérez megalomániájával. :W

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#66894) IreN!CuS válasza 7600 GS (#66892) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Egyetlen egy érvet mondok Béla 24 évesen - vagy 25 ? - került hozzátok 100 misiért mint egy kiforrott játékos Jr mennyi is ? :)
Evidens volt ,hogy neki több idő kell/het.

gyuromoj: sajnos ez benne van , de nagyjából ez igaz bármelyik topp csapatra tudod csak azt lehet fejni akinek van mit :)

(#66895) 7600 GS : dehogynem csak nem akarod elismerni :) Ha 25 évesen nem az akkor mikor lesz 30? 35 ? szélső naaaneee :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#66895) 7600 GS válasza IreN!CuS (#66894) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem torvenyszeru. :)

Mellesleg Bale meg most sem kiforott jatekos, just sayin (bar ennel sajnos sokkal jobb mar nem lesz). CR ilyen idosen mar joval tobbet letett az asztalra.

[ Szerkesztve ]

(#66896) 7600 GS válasza venember83 (#66891) üzenetére


7600 GS
addikt

Mivel tudna jobban aladolgozni a CR-Bale( jovore Reus??) parosnak mint a csucsformaban levo francia? :)

[ Szerkesztve ]

(#66897) venember83 válasza 7600 GS (#66896) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem dolgozna alájuk, hanem a két szélső mellett lenne egy igazi gólerős középcsatár. Igaz, ehhez el kellene fogadtatni CR-rel meg Bale-el, hogy ők szélen maradnak, és nem ők az elsőszámú befejezőemberek.

[ Szerkesztve ]

(#66898) 7600 GS válasza venember83 (#66897) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem Benzema-val volt gond eddig sem, nagyon nem.

Lehet ot akarmennyit fikazni, nem szeretni ( nem rad gondolok) , de a BBC 1,5 eves ragyogasaert legnagyobb reszben o volt a felelos. Az alazata es onzetlensege parades, utobbit sokszor mar tulzasba is viszi. Ezek melle meg persze egy vegtelen flegma alak. Es rendkivul alulertekelt.

Ket ilyen golra toro jatekos melle (CR-Bale) nem hiszem, hogy megferne meg egy ilyen stilusu jatekos, tartanek tole kicsit.

Mod: Igy mar mas hogy modositottal :D

[ Szerkesztve ]

(#66899) NyxNyxNyx válasza 7600 GS (#66898) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én inkább Illaramendid hoznám fel. Nem láttam tőle olyan megmozdulást, ami indokolná az árát. Bale azért lehozott előtte egy brutális szezon-t, és nem akarta eladni a Spurs se, ráadásul amíg nem kezdődött el a Realtól a csábítgatás, nem is volt szó róla, hogy eligazolna. (Legalábbis egészen biztosan jól érezte magát, ami a jelen helyzetéről nem mondható el.)

Egyébként az utóbbi időkben a Real legjobb igazolása Modric volt (most teljesen elfogulatlanul), és pont nála voltak a leghangosabbak a Real szurkolók hogy "jött egy noname csúnya senki egy középcsapatból és egyből 35 millió".
A szurkolók is elvárják a nagy neveket, ha meg nem nagy a név, akkor az árával csinálnak belőle nagyot. ilyen szempontból ki van szolgáltatva Perez, ez már az "üzleti modell" része lett. És ezt ki is használják.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#66900) L_YKing válasza 7600 GS (#66898) üzenetére


L_YKing
addikt

Szerintem Benzemat csak Realosok fikaztak itt :))

Egyebkent direkt irtam is, hogy nem csak..

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.