Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67751) Richard!


Richard!
addikt

ráadásul 6 meccsen rúgtunk 5 gólt.... :F

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#67752) KisTücsök válasza Richard! (#67751) üzenetére


KisTücsök
addikt

:D

Amíg az ilyen Priskin szintű játékosok majd 50 válogatottságig tudnak jutni, nem is lesz másképp sajnos.

(#67753) nextman válasza NyxNyxNyx (#67729) üzenetére


nextman
aktív tag

Milyen ongyilkos angol csatorna adta a mi meccsunket?

(#67754) B0V9B válasza NyxNyxNyx (#67749) üzenetére


B0V9B
tag

Feröernek. ;]

(#67755) Ringman válasza Richard! (#67751) üzenetére


Ringman
nagyúr

meg kaptunk hármat - az első két meccsen, azóta 4 meccsen nullát.

helyén kell kezelni a magyar válogatottat.

(#67756) NyxNyxNyx válasza nextman (#67753) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Talán a Fox-on volt, tehát gondolom amerikai. Nem emlékszem. De ha angol volt akkor azért, mert az Észak Írek érdeklik őket. :F Ha meg amcsi, akkor meg gondolom valamit adni kellett mert sok a csatorna.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#67757) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

A román meccset melyik adja?

Mert készítem a pattogatott kukit a meccsre!

Az x lesz v behuzza az északiak akkor kajak magamalá csokizik! ;]

XBOX LIVE: rolandinho007

(#67758) Enzolord válasza tigomigocika (#67757) üzenetére


Enzolord
addikt

Sport2

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#67759) tigomigocika válasza Enzolord (#67758) üzenetére


tigomigocika
senior tag

Köszi szépen!

XBOX LIVE: rolandinho007

(#67760) B0V9B


B0V9B
tag

Gibraltár nagyon bátran játszik eddig, de gondolom mindenki az északír-románt lesi :D

(#67761) Sdi válasza B0V9B (#67760) üzenetére


Sdi
addikt

Én azt néztem idáig, mert a román meccset 20 perc eltolódással adják :D

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#67762) Sdi


Sdi
addikt

Feröer vezet a görögök ellen :DDD, ráadásul akció gól, nem tizi, vagy pontrúgás

B0V9B

Azért csak kaptak már egyet szegények.

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#67763) B0V9B válasza Sdi (#67761) üzenetére


B0V9B
tag

Szokásos színvonal, gondolom még beraktak egy 5-10 perc reklámot is a kosár meccs után....

Gibraltár mit hagyott ki te jó ég.... Ezt még Szalai és Nikolic közös gyermeke (akinek Priskin volt a keresztanyja) is belőtte volna ;]

FERÖER 1-0 görögország :DDD :DDD :DDD Az mit dob ha odavissza megvernék őket

[ Szerkesztve ]

(#67764) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Üdv
Szerintem az x lenne a legjobb a román meccsen. Nem ? Erősek ezek az írek,ahogy látom.
Szép volt Stieber!!!

(#67765) Sdi


Sdi
addikt

Ez a gibraltári kapus mekkora :), hihetetlen nagyokat véd :K

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#67766) bucketb0b válasza Sdi (#67765) üzenetére


bucketb0b
őstag

Ősszel leigazolja a Real Madrid :DDD

(#67767) B0V9B válasza Sdi (#67762) üzenetére


B0V9B
tag

Kaptak bizony, de a németeknek legalább 3-4 góllal kellene verniük Gibraltárt még úgyis, ha csak Bundesliga3-as játékosokat hívnak be a keretbe.

Belenéztem az utolsó 10 percébe a Feröer-Görög meccsnek, és egyáltalán nem játszanak alárendelt szerepet a hazaiak. Ahogy Gibraltár sem a világbajnok németek ellen... tényleg nem lehet ma már semelyik csapatot sem lebecsülni, a kis csapatok is nagyon jól megtanultak csapatként játszani és védekezni, területeket lezárni.

[ Szerkesztve ]

(#67768) Dinter


Dinter
addikt

Portugálok csoportjában h-h csak 5 csapat van?

(#67769) 7600 GS


7600 GS
addikt

Azért nem semmi szakember ez a Pali. :)

(#67770) B0V9B válasza Dinter (#67768) üzenetére


B0V9B
tag

Mert a Franciáknak nem kell selejtezniük, több csapat meg nincs Európában.

(#67771) B0V9B


B0V9B
tag

Feröer-Görögország 2-0 :Y :R

(#67772) Dinter


Dinter
addikt

Végén nehogy megcsípjünk egy 1.-2. helyet :))

(#67773) B0V9B


B0V9B
tag

Sziasztok görögök :DDD

(#67774) hobizoli válasza B0V9B (#67773) üzenetére


hobizoli
nagyúr

azert vhol fura nekem, hogy ezek a gorogok tavaj kint voltak a VB-n... :U :K :DDD

több drón kell ;P

(#67775) B0V9B válasza hobizoli (#67774) üzenetére


B0V9B
tag

A VB után 4-5 ember is visszavonult a válogatottságtól, ők voltak az utolsó hírvivők a 2004-es EB győztes csapatból. Utolsó 16 mérkőzésükön 2 győzelem, abból az egyik egy VB előtt barátságos meccs Bolívia ellen. Már az is megérne egy misét hogy hogy jutottak tovább a VB csoportból, Japánnal úgy lett 0-0 hogy az Ázsiaik mindent kihagytak és ha jól emlékszem 2-3 kapufát is lőttek, Elefántcsontpart ellen meg 1-1-nél kaptak egy elég véleményes büntetőt a 94. percben. A görög foci lejtmenetben van, mondjuk azért ez nem a valós kép amit most látunk. Egyébként nekik vannak ilyen hullámzásaik, például a 2004-es EB után a 2006-os VB selejtezőben csak 4.-ek lettek, az ukránok, törökök és dánok is megelőzték őket. :)

(#67776) #84221696 válasza B0V9B (#67775) üzenetére


#84221696
törölt tag

A görögöket valóban nem szabad leírni. Tulajdonképpen csak egy válogatott van, aminek a teljesítményét elég pontosan meg lehet saccolni, ez pedig a magyar. :)

(#67777) Tibiajax válasza B0V9B (#67775) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jajj csak nehogy elmorzsoljak értük könnycseppeket..
szaros görögök, amit 2004ben bemutattak, sosem bocsájtom meg nekik, réháklészükkel együtt
ők voltak akik behozták a 21sz-i fociba ezt a kibaszott buszt, utána a szutyok cselszi csak professzionizálta.
tűnjön el mind a képernyőről, a néző szórakoztató focit akar látni, ezért kapják a milliárdokat a közvetítési jogokból

[ Szerkesztve ]

(#67778) B0V9B válasza Tibiajax (#67777) üzenetére


B0V9B
tag

Megnyugodhatsz mert a jövő nyári EB-n már biztosan nem fogod látni őket, de ha így folytatják akkor a 18-as VB-n se. :) Arra viszont még mindig nem értem a választ és nem tudott senki értelmes és valós magyarázatot adni, hogy mi a francokat keresnek még mindig a 25. helyen a FIFA ranglistán, olyan csapatokat megelőzve mint a lengyelek vagy a dánok, akik sorra nyerik a mérkőzéseiket. Ennek azért van jelentősége mert a jövő hónapi ranglista alapján készítik el a kalapbeosztásokat a 18-as VB sorsolásra, ahol mi valószínűleg a 3. kalapból várhatjuk a sorsolást, míg a görögök bemakkolják úgy a 2. kalapot hogy utolsó 16 meccsen 2 győzelmük van, abból az egyik egy barátságos meccs...

(#67779) bucketb0b válasza B0V9B (#67778) üzenetére


bucketb0b
őstag

Szép és jó dolog ez a kalap téma, de ameddig nekünk egy 4. kalapbeli is nehézségeket okoz felesleges a 2. kalapba kerülni szerintem :) Ettől függetlenül egy kalap szar ez a ranglista, mert amikor egy csapatnak kicsit jobban megy valahol már rengeteg pozíciót nyer holott semmi érdemlegeset nem tett igazából. A barátságos meccsekért is jár pont ezért voltunk mi jobb helyen, mert azokat sorra nyertük egy időben.

(#67780) B0V9B válasza bucketb0b (#67779) üzenetére


B0V9B
tag

Akkor ugyanezt mondhatnák a holland-török-csehek is, ahol az 5. kalapból érkező Izland vezeti a csoportot. :D Kerüljünk csak a 3. kalapba, aztán hagy szóljon egy német-angol-magyar-ír-örmény-kazah csoport, miközben a görögök akik amióta 1,5 éve megszerezték a VB kvalifikációt, szart se csinálnak és mehetnek egy román-görög-izrael-lett-litvánia-san marino csoportba és különösebb erőlködés nélkül, egy közepes szöv.kappal bemakkolhatják az első 2 hely valamelyikét. Nagyon sok múlik sajnos a sorsoláson meg az ilyen kalapos hülyeségeken. Úgy néz ki hogy az a Románia aki 98 óta nem járt VB-n az 1. kalapba fog kerülni, míg az angol-olasz kettősből az egyik a 2. kalapba, a rendszeres VB résztvevő horvátok meg örülhetnek ha megcsípik a 2. kalapot. Azért nem kell ecsetelnem hogy mit jelent egy európai középcsapatnak ha mondjuk német-olasz csapat jön az első két kalapból, vagy román-görög...

(#67781) B0V9B


B0V9B
tag

(#67782) pohár


pohár
félisten

elvileg 35 millió €-ért Jackson Martinez a Milané, meg talán Hümmels-t is csábítgatják (ő 30M€)... hm, talán vége a fillérbaszásnak?

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#67783) venember83 válasza pohár (#67782) üzenetére


venember83
nagyúr

De miből? FFP szerin bevétel is kellene... :U

(#67784) NyxNyxNyx válasza venember83 (#67783) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Az FFP nem csak annyit tesz ilyen esetben, hogy nem indulhatnak európai kupasorozatokban? Ez őket annyira nem érinti ha jól tudom.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#67785) messi6502 válasza NyxNyxNyx (#67784) üzenetére


messi6502
tag

Sőt, indulni indulhatnak is, csak kevesebb embert nevezhetnek, talán 21-et a 25 helyett..
Legalábbis a PSG-vel ez történt.
Illetve az FFP ha jól tudom az utolsó 3 vagy 5 évet számolja, na most annyi idő alatt szinte semmit nem költöttek, valamennyi bevételük viszont csak volt.

(#67786) NyxNyxNyx válasza messi6502 (#67785) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ja értem, akkor ez majd a későbbieken lehet gond.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#67787) venember83 válasza NyxNyxNyx (#67784) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, de ez a létszámkorlátozásos büntetés majd akkor lép életbe, amikor éppen játszani fognak valamelyik európai sorozatban.

(#67788) szami777 válasza messi6502 (#67785) üzenetére


szami777
addikt

City kapott asszem egy 20-30 millio fontos buntetest is.
Nagyon orulok Milan erositesenek. Mar csak edzo kene :D

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#67789) vans?


vans?
őstag

[link] de hianyzik ez a generacio

hábm bábm

(#67790) messi6502 válasza szami777 (#67788) üzenetére


messi6502
tag

Na arról le is maradtam, köszi hogy szóltál. :R

(#67789) vans?: Eltávolította a feltöltő. :(

(#67791) szami777 válasza messi6502 (#67790) üzenetére


szami777
addikt

Hogy pontos legyek, mert utana olvastam itthon:
60 millio euros buntetest kapott a city es a psg is. Szep kis summa. Viszont par even belul visszakaphatnak a buntetesbol 40-40 milliot ha jo kisfiuk lesznek.

Jobban utana olvasva a ffp-nek, a city nehez helyzetben van, mert ahhoz hogy frissitsek a csapatot csomo mindenkit el kene adni, es hat egy ilyen szezon utan nem felfele mennek a jatekos arak. 1 angol van naluk a keretben, ami szinten nem oke , vagy venni kell, vagy ifibol felhozni. 2-t minimum kell, ha jol emlekszem.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#67792) B0V9B válasza szami777 (#67791) üzenetére


B0V9B
tag

Most nem olvasgatok utána az angol foci híreknek, de hallottam valami fél infót hogy meghatározzák majd hogy legalább x számú (asszem 6 vagy 7) angolnak kell lennie a keretben minimum minden csapatban. Erről tudsz valamit, vagy ezt még nem a most következő PL szezonban akarják bevezetni? Tényleg csak ilyen fél infókat hallottam az egészről. Viszont ha tényleg igaz akkor idén nyáron szinte csak angol játékosokat igazolhatnak majd, arra is figyelve hogy az FFP-nek megfeleljenek, így eladni is kell majd valakiket valószínűleg. Jelenleg csak Hart és a harmadik számú kapus angol a keretben. Már Nastasic elment a Schalkéhoz (8,4 millió font), Sinclair az Aston Villához (3 millió font) és Boyata a Celtichez (1,75 millió font), ő egyébként saját nevelés volt. Eddig tehát már van 13 millió bevételük, a kölcsönből visszatérő Guidettivel és Negredoval együtt már 6 csatár lesz a keretben, valószínűleg inkább azon a poszton fognak kiárusítást tartani.

(#67793) pohár: De Milner megy a nyáron a Poolba. :)

[ Szerkesztve ]

(#67793) pohár válasza szami777 (#67791) üzenetére


pohár
félisten

Hart és Milner, ez nálam kettő :D (meg míg Lamps kölcsönben volt)
1-2 fiatalabb van itt-ott kölcsönben, az ifit hirtelen nem vágom, hogy milyenek a srácok tudásilag/nemzetileg

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#67794) szami777 válasza pohár (#67793) üzenetére


szami777
addikt

Milner se lesz ott jovore, lampard se veletlenul volt ott tavaly. Sterlinget nagyon akarjak, csak o meg tul draga

B0V9B
Ez a szabaly mar letezik megvan hatarozva hogy mennyi angol legyen a keretben, a szamot nem tudom fejbol

Aki teheti nezze a brazil-perut, marha jo meccs

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#67795) pohár válasza szami777 (#67794) üzenetére


pohár
félisten

én még ott jártam, hogy volt valami pletyka az átigazolásról, de tovább már nem jutottam... hát akkor mindegy

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#67796) messi6502 válasza szami777 (#67794) üzenetére


messi6502
tag

Ez van 2011-től, nem tudok változtatásról:

From next season, clubs must include eight home-grown players out of a squad of 25.‪

A home-grown player will be defined as one who, irrespective of his nationality or age, has been registered with any club affiliated to the Football Association or the Football Association of Wales for a period, continuous or not, of three entire seasons or 36 months prior to his 21st birthday (or the end of the Season during which he turns 21).

Clubs will be able to supplement their squads with unlimited additional players under the age of 21 on 1st January in the year in which the season commences.

(#67797) B0V9B válasza szami777 (#67794) üzenetére


B0V9B
tag

Sterlinget én is olvastam, szerintem ő lépni is fog a Cityhez de először 25 milliót kínáltak érte, annyiért nem fogják engedni a Mersey-partiak. Barkley-t boronálta még össze sok lap a Cityvel, valamint Glen Johnsont. Ingyen van, angol is, padra jó lesz Zabaleta mögé és akkor még Sagnát is eltudják adni néhány milkóért.

(#67796) messi6502: Szóval akkor 8-nak kell lennie, most meg van 2.

[ Szerkesztve ]

(#67798) messi6502 válasza B0V9B (#67797) üzenetére


messi6502
tag

Nehogy félreértsd, nem angolnak kell lennie 8-nak, hanem angliában nevelkedettnek, aki 16 és 21 éves kora között 3 évet angliában játszott.
Ha így gondoltad, akkor nem szóltam. ;)

Szerk.: Vagyis elég 2 angol meg mondjuk 6 fiatal aki a fentebbinek megfelel.

[ Szerkesztve ]

(#67799) B0V9B válasza messi6502 (#67798) üzenetére


B0V9B
tag

Erre gondoltam én is, de a mostani keretben 2 van, igaz ez a 2 angol is. :) Ha felhoznak 6 embert az ifiből és beírják őket a listára, akkor meg a 25 fős keretből elfoglalnak 7 helyet (6 ifi meg a 3. számú kapus), ami 18 játékost jelent. Ha jönnek a lapos eltiltások meg a sérülések akkor lesz 12-13 bevethető mezőnyjátékosuk mondjuk egy Barca vagy Bayern elleni BL mérkőzésre. Húzós. :)

Mourinho is emiatt a szabály miatt akarja leigazolni Rob Greent cserekapusnak. Cech-re kíváncsi leszek hol folytatja.

[ Szerkesztve ]

(#67800) messi6502 válasza B0V9B (#67799) üzenetére


messi6502
tag

Akkor jó. :))

Évek óta így oldják meg, mást ezzel a kerettel nem tudnak, illetve őket annyira nem is tudom sajnálni. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.