Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66501) Tibiajax válasza gyuromoj (#66496) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ne is mondd.. pont ezen filózok. majd csak nehogy így járjanak Juniorék is, h nem tudják feltörni az olaszokat.. ezek beállnak, bármi lehet

na de, éljen a juve-barca döntő!!!
ez az, jolvan

(#66502) vans?


vans?
őstag

Ez a bedobas jol jellemezte az ebben az evben nyujtott teljesitmenyet a csapatnak. :D Hala Madrid!

hábm bábm

(#66503) L_YKing


L_YKing
addikt

Ilyenkor hol vannak a "juventust otthon simán leverjük emberek"? ;] ;]

Első félidőt nem láttam, de elég volt felnézni ide.. láttam 38 hsz +, tudtam, hogy büntetőt lőtt a real :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#66504) KisTücsök válasza IreN!CuS (#66497) üzenetére


KisTücsök
addikt

Azóta is azon röhögök. :D
__

A Juve meg hogy besurrant a döntőbe.

Ancelotti második éve itt is jól sikerült. :D ...

(#66505) cyberkind


cyberkind
félisten

Grat Juve, arrivederci Carlo.

Ááá, no comment inkább.

Paranormal Cocktivity

(#66506) Patrick válasza bagyulajuve (#66499) üzenetére


Patrick
addikt

Grande Juve in Finale!!! :C :C :C

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#66507) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Várom az első cikkeket Carlo menesztéséről... :(((

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#66508) 7600 GS


7600 GS
addikt

Grat a srácoknak, csakis maguknak köszönhetik az egészet.

Ennél a mainál már csak az lenne nagyobb vicc ha be is húznák a BL-t.

[ Szerkesztve ]

(#66509) Tibiajax válasza KisTücsök (#66504) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

aztán majd ki is surran az ezüsttel
;]

(#66510) szami777 válasza Napfénysüti (#66498) üzenetére


szami777
addikt

Ugyanez volt 2012-ben is. Akkor is a leglesajnáltabb csapat nyert és szerintem ez a Juve simán meglepetést okozhat.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#66511) Napfénysüti válasza DeathAdder (#66500) üzenetére

Az finom lesz. :DDD

Més que un club!

(#66512) B0V9B


B0V9B
tag

És emlékszik még rá valaki hogy hogy lehetett itt a Juve? A csoportkörben az utolsó fordulóban legalább egy X kellett nekik, meg is lett a 0-0 egy olyan meccsen ahol szinte 0 kapuralövés volt, és az utolsó 15 percben mindkét csapat a saját tizenhatosánál passzolgatott, az ellenfél meg még csak véletlenül sem támadott le. Emlékszünk rá melyik volt a másik csapat? Az Atlético Madrid. Ők a mai nap trolljai ;]

(#66513) venember83


venember83
nagyúr

A Juve dontozik ismet 12 EV utan, legutobb az olaszok aranyeremmel tertek vissza Berlinbol. :)

Latod, Tibcsi, csak akarni kellett.

[ Szerkesztve ]

(#66514) pohár válasza DeathAdder (#66500) üzenetére


pohár
félisten

ott megborul az univerzum, olyan lesz, mintha 0-val osztanál :DDD :DDD

na segond, Bale-nek megvan a házi feladat nyárára (kapura fejelni 5 méteren belül), jövőre hátha nem sérül le megint egy olyan kulcsjátékos, mint Modric, aztán nem lesz ilyen könnyen átjárható a középpálya :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#66515) 7600 GS válasza venember83 (#66513) üzenetére


7600 GS
addikt

Most ezüsttel fognak.

(#66516) cyberkind válasza pohár (#66514) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak tudnám minek vették meg Lucas Silva-t, aki állítólag istenadta nagy tehetség, de mégse tette be az edző.

Paranormal Cocktivity

(#66517) Tibiajax válasza venember83 (#66513) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én akartam. meg a maci is akarta!

(#66518) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Most miért ilyen depressziós a Real szurkoló tábor? Szerintem egyáltalán nem volt vészes ez a teljesítmény, a bekapott gól balfaszság volt és ilyen helyzetekből 5-ből 4-szer továbbmegyünk.
Modric-csal ez simán meglett volna.

Az meg a másik, hogy a Barca idén annyira odatette magát, hogy döntőt nem tudom hogy nyerte volna meg a Real. Carlo-t ezért elküldeni baromság. Egy ilyen hatékonyan játszó Juve ellen kikapni nem akkora szégyen, még mindig nem a Siófokról beszélünk.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#66519) cyberkind válasza NyxNyxNyx (#66518) üzenetére


cyberkind
félisten

Te nézed újév óta a meccseket, azóta megy ez ami van.
De ugyanezt mondták a Diginél is, szenzációs ősz után ami van az érthetetlen.

Paranormal Cocktivity

(#66520) venember83 válasza 7600 GS (#66515) üzenetére


venember83
nagyúr

Ertheto a rossz kedved, de mas oromet ne rontsd mar el. A bunteto utan nem sok eselyt lattam a tovabbjutasra, de meglett. Most mar "csak" a Barca maradt. Kell az a BL-cim Giginek visszavonulasa elott. Meg igy tan Pogba marad, vagy ha nem, tobbert veszik meg.

[ Szerkesztve ]

(#66521) B0V9B válasza NyxNyxNyx (#66518) üzenetére


B0V9B
tag

De júni 6-ig nem épült volna fel Modric? Mert akkor már megint más lett volna a leányzó fekvése. Egyébként hatalmas gratuláció a Juvénak, megmutatták hogy hogyan kell csapatként küzdeni. Most már örülök hogy ők mentek tovább az egymás elleni párharcból és nem mi...:)

Egyébként nem semmi hogy már évtizedek óta csak a nagy négyes (angol, német, olasz, spanyol) csapatai tudnak döntőbe jutni, az egyedüli kakukktojás a 2004-es döntő (Monaco-Porto)

[ Szerkesztve ]

(#66522) NyxNyxNyx válasza cyberkind (#66519) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Tavaly mikor BL győzelem lett a vége, se éreztem olyan hú de acélosnak a csapatot. Csak jobbak voltak a többieknél. :D
Mondjuk az gáz, hogy Carlo egyáltalán nem rotál, de lehet felülről rá van kényszerítve. Nem tudhatjuk.

B0V9B: Legalább így pihenhet. :))

Döntőben fogalmam sincs kinek fogok szurkolni. A Barcelona szimpatikusabb, a Juvénál a Vidal-Pogba kettőst nem tudja megemészteni a gyomrom [meg úgy az olaszokat úgy általában (sorry Tibi ;] )], de mindig szeretek a hajtósabb esélytelenebb csapatnak szurkolni.

Na de most mehetek tanulni a pót zh-kra

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#66523) cyberkind válasza NyxNyxNyx (#66522) üzenetére


cyberkind
félisten

Tavaly szinte mindvégig 3 fronton küzdöttek, és bírták, most meg 2, de inkább 1 fronton és nem, a rotálást én se értem, de a pad is rövid.

Paranormal Cocktivity

(#66524) 7600 GS válasza NyxNyxNyx (#66518) üzenetére


7600 GS
addikt

Azért, mert ezt maguknak szúrták el, még egyszer hangsúlyoznám. Igen, Modric-csal biztos meglett volna, de a sportban nincsen feltételes mód. :) Carlo-t persze baromság lenne elküldeni, a lehető legjobb edző most a Real Madrid kispadjára.

Mindegy, ez van. :) Illik gratulálni a Juventusnak, ezt most meg is teszem.

(#66525) Patrick válasza venember83 (#66520) üzenetére


Patrick
addikt

+ Pirlo-ról nem is beszélve. Bármi megtörténhet, nem mi vagyunk az esélyesek, de bármi lehet.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#66526) pohár válasza B0V9B (#66521) üzenetére


pohár
félisten

mintha akkorra jósolták volna a felépülését, de meccs nem lett volna a lábában, lehet olyan lett volna, mint Ramos az előző meccsen, hogy minden keresztlabdája a Holdon köt ki :( :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#66527) NyxNyxNyx válasza pohár (#66526) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Emlékszel mikor visszatért Modric idén a pályára? Csak úgy ficánkolt, 80%-ban külsővel passzolt. Akkor is, mikor nem is volt szükségszerű. De mind pontos volt. Dinamikusságot és életet hozott a csapatba. Imádom

.ez.így.elég.tördelt.lett.de.ez.van.a.fogalmazás.a.gyengém.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#66528) cyberkind válasza 7600 GS (#66524) üzenetére


cyberkind
félisten

Kár hogy Pérez-en múlik az edző sorsa, márpedig tudjuk mi jön ezek után.

Paranormal Cocktivity

(#66529) Cartevo válasza NyxNyxNyx (#66518) üzenetére


Cartevo
őstag

Siófokon még Ligakupa sem lesz, maradnak a kézisek.

(#66530) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Na akkor már carlo is esélyes a city padjára, öröm és bódottá :(((
Vagy Klopp....

(#66531) B0V9B


B0V9B
tag

Akkor BL döntő Buffonnak 37, Barzaglinak 34, Pirlonak 36, Evrának 34 évesen... Öreg rókák vs Legjobb ifiakadémia, érdekes meccs lesz. :)

(#66532) szami777 válasza B0V9B (#66531) üzenetére


szami777
addikt

A sors ezt most nekik fogja adni, valahogy érzem. Nem tudom miért, valahogy a 2012-es év zárása van bennem. Ott is (szerintem) hasonló volt a helyzet, és a vén rókák sok év után végre megnyerték a BL-t az Allianz Arenában a Bayern München ellen.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#66533) KisTücsök válasza szami777 (#66532) üzenetére


KisTücsök
addikt

Én is efelé hajlanék, csak... Az a hármas a túloldalon. Az.

De azért hátha. Csak egy meccs. Meglehet az.

(#66534) Cartevo válasza KisTücsök (#66533) üzenetére


Cartevo
őstag

Esélyesség terhe nélkül felszabadultan megtáltosodhatnak.

(#66535) itouchfan


itouchfan
senior tag

Mikor lesz a döntő?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#66536) gyuromoj válasza itouchfan (#66535) üzenetére


gyuromoj
veterán

Június 6.-án.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#66537) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Carlo Ancelotti: "Szeretnék itt maradni, de tudom, hogyan működik a labdarúgás" :O

Meccs utáni nyilatkozata.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#66538) itouchfan válasza gyuromoj (#66537) üzenetére


itouchfan
senior tag

Köszi.

Ha Perez kirúgja akkor nem normális. Nincs jobb edző a realnak, de alapból Carlonal jobbat nem nagyon tud szerezni...

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#66539) gyuromoj válasza itouchfan (#66538) üzenetére


gyuromoj
veterán

Teljes mértékben egyet értek veled. Sajnos Perez pedig lesz akkor fér*g hogy elküldi... :W

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#66540) Dinter válasza gyuromoj (#66537) üzenetére


Dinter
addikt

Nekem is ez jön le a nyilatkozatokból.. Kroos is hasonlóról beszélt..

(#66541) IreN!CuS válasza gyuromoj (#66539) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Legalább jövőre nem kell izgulnunk miattatok :) Ezt nem az edző kúrta el inkább Perez és a szar igazolások , Ancelotti annyiban hibás ,hogy elfelejtette a rotálást főleg össze.

Más a Barca a BL-ben :

Angol bajnok pipa
Francia bajnok pipa
Német bajnok pipa
Olasz bajnok pipa ?

:)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#66542) cyberkind válasza gyuromoj (#66537) üzenetére


cyberkind
félisten

Szép és jó, de Pérez a góré, és nála ilyen nincs, max meglepődünk nagyon, ami a legjobb lenne.

(#66541) IreN!CuS
Rövid a pad, nem sok lehetőség van/volt rotálni, de ismét a szar igazolások ahogy írtad is.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#66543) nextman válasza B0V9B (#66521) üzenetére


nextman
aktív tag

Volt azert Marseille, Ajax gyozelem is.

(#66544) viharhozo válasza viharhozo (#66280) üzenetére


viharhozo
addikt

Na, megse igy van a beosztas, mert ha a BL-gyoztes bajnok is, akkor a 8. legerosebb bajnoksag bajnoka megy az elso kalapba. Ez pedig a PSV.

Ennek megfeleloen az elso kalap jovore: Barcelona, Bayern, Chelsea, Juventus, PSG, Benfica, Zenit, PSV. A masodik pedig: Real Madrid, Atletico, Man United, Porto, Arsenal, Valencia, Leverkusen, Man City.

Ez meg nem 100%, hiszen matematikailag meg nem minden csapat bajnok, es tobb csapatnak is selejtezot kell jatszania, de nagy valoszinuseggel ez varhato.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#66545) IreN!CuS válasza cyberkind (#66542) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Azért nekem azt ne mond -pedig én annyira nem vagyok benne a madridi dolgokban - hogy ősszel nem fért volna bele 3/4/5:0 nál ,hogy pihenteti akiket kell : Toni/Modric/ hol volt Illarramendi aki az említett meccseknél simán jó lett volna mindig az utolsó 30 percre? Silva meg csicsa amikor megjött hány hónapig nem játszott , de mondok egy nagyot arra a 20-30 perce még khedira is belehetett volna tolni.

Szóval lett volna lehetőség a rotálásra.

Mi fikáztuk Luis-t a túl sok rotálásért és végül is bejött , nálatok meg visszaütött a nulla rotálás.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#66546) B0V9B válasza nextman (#66543) üzenetére


B0V9B
tag

Tudom, 93-ban. Azért 20 év elteltével azt hittem már lehet használni az évtizedek jelzőt.

(#66547) cyberkind válasza IreN!CuS (#66545) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez igaz, legalább őket pihentette volna, és akkor nem átjáróház lett volna a középpálya, Lucas Silva-ra meg mi szükség volt így.

Paranormal Cocktivity

(#66548) Tibiajax válasza B0V9B (#66546) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem volt az olyan rég.. akkor már bajnokok ligájának is hívták a sorozatot
az évtizedek szót szerintem is kicsit nagyobb időszakokra szoktuk használni, mint 20év

de persze félned nem kell, jó ideig nem lesznek még Ajax meg Marseille-győzelmek a ligában..

(#66549) #30734848 válasza cyberkind (#66547) üzenetére


#30734848
törölt tag

Arra az igazolásra Khedira nyári távozása miatt volt szükség, de szerintem Illara se biztos, hogy maradni fog.

(#66550) 7600 GS válasza IreN!CuS (#66545) üzenetére


7600 GS
addikt

Hagyjuk már kedirát a francba könyörgöm. Őt kellett volna a busz alá ejteni 2011-ben, nem pedig a kupát. :D

Igen, többet kellett volna rotálni ez igaz. De azért legyünk őszinték és tegyük a szívünkre a kezünket: melyik csapat bírna el egy Modric-kaliberű játékos hiányát? Szerintem semelyik, elvégre mégiscsak a csapat eszéről és a fazonszabászról beszélünk.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.