Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59901) Ringman


Ringman
nagyúr

rettenetesen atomfos az inter játéka megint.

WM takarodj!

(#59902) szab.tam válasza tiv83us (#59889) üzenetére


szab.tam
nagyúr

üdv a csapatban!

sok szeretettel várunk a tipszmixülők, barca és real-ra fogadók, károsultak és agykárosoltak topikjában.
:DDD

***

(#59900) Cartevo
van egy hatalmas probléma.
somalia elfelejtett focizni.
pár meccs óta a támadásépítés közbeni passzainak a 90%-a ellenfélhez megy.
ki kéne végre rakni a kezdőből.
vagy meg kéne tiltani, hogy átmenjen a felezővonalon.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#59903) Sztbeni válasza Cartevo (#59888) üzenetére


Sztbeni
őstag

Donyeck ha elszakad, akkor az orosz ligában fog játszani. Mint a krími csapatok. De gondolom akkor a Sahtar is harmadosztályból indulhatna

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#59904) BenHans


BenHans
addikt

Celta! :C Keserédes győzelem ez nekem. Örülök mert 1)nyert egy kis csapat és ott van közvetlen a nagyok alatt 2)mert átvette a vezetést a Real.
Kivagyok mert éreztem hogy itt nem lesz sima Barca győzelem és tipszmikszűni akartam, de nem voltam elég f@szagyerek hozzá :W örülök hogy 0-ra kihoztam a fogadásaimat és újra elő kell vennem a bátorságot hozzá. :D

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#59905) Tibiajax válasza Ringman (#59901) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:( -
nem bírtam tovabb nezni

(#59906) Cartevo válasza Sztbeni (#59903) üzenetére


Cartevo
őstag

A Cardiff City az angol ligában szerepel, de külön indulhat Wales.
Mehetne külön Kalinyingrád is, ahol most épül vb-stadion.

(#59907) Sztbeni válasza Cartevo (#59906) üzenetére


Sztbeni
őstag

Kalinyingrád csapata az orosz ligába játszik

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#59908) Cartevo válasza Sztbeni (#59907) üzenetére


Cartevo
őstag

Azért induljon külön trójai falóként.

(#59909) Sztbeni válasza Cartevo (#59908) üzenetére


Sztbeni
őstag

Ezt nem értem

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#59910) Cartevo válasza Sztbeni (#59909) üzenetére


Cartevo
őstag

magam sem :o

(#59911) Ringman válasza Tibiajax (#59905) üzenetére


Ringman
nagyúr

ott van a primaveras Puscas 6meccs/14 gól mutatóval - erre nem cseréli be az edző. (annyit tudna, mint ebben a szezonban Palacio - aki kb a vbdöntő óta nem kapta össze magát.)
mostanival együtt min. 3 meccse nem szereztünk akciógólt.
meccs után meg jön majd az nb1-kompatibilis nyilatkozat WM-től.

gyász.

[ Szerkesztve ]

(#59912) Tibiajax válasza Ringman (#59911) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Palaciotol konkrétan hányingerem van már.. de igazából az egész jelenlegi csapattol is..
tisztelet a kivételnek

(#59913) 7600 GS


7600 GS
addikt

Meddig nem igazolhat egyébként a Barca? :) :)

(#59914) szab.tam válasza 7600 GS (#59913) üzenetére


szab.tam
nagyúr

miért?
szeretnétek megszabadulni bélától?

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#59915) 7600 GS válasza szab.tam (#59914) üzenetére


7600 GS
addikt

Őt majd a Manchester viszi.

xdxdxd

(#59916) Ringman válasza Tibiajax (#59912) üzenetére


Ringman
nagyúr

szerintem az előző szezon végéig palaciora nem lehetett sok panasz, kb mindent kihozott magából, ami benne volt, meghalt a pályán. a post-2010 játékosok egyik legjobbja volt nyárig.

vidicsen több meccs ment már el. rano-ból sajnos sohasem lesz klasszis, de konstans jó szériája sincs soha.
a homály figurák nagyrésze kb. ennyit tud, amit látunk, nem az ő hibájuk szerintem, hogy itt játszanak.

jesus, kovacic, icardi, dodo, handa, medel, hernanes, osvaldo, palacio, m'vila - kb ezek a játékosoktól várható el egyáltalán vmi. (adreolli és a fiatalok elférnek sokadik opciónak)
guarint nem sorolnám ide, egyszerűen buta ehhez a játékhoz.

régen is volt sok homály játékos itt (pl wome, kharja, helveg, choutos wtf??), de mellette volt minőségi felhozatal is

(#59917) szab.tam válasza 7600 GS (#59915) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ja, értem.
:DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#59918) itouchfan válasza 7600 GS (#59913) üzenetére


itouchfan
senior tag

Ezen a télen és a jövő nyáron nem igazolhat. Legközelebb 2016 januárban lehet nekik.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#59919) #84221696 válasza itouchfan (#59918) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ezzel a védelemmel elmehetnek a csudába! Jövőre max a 4-6. hely környékén fognak zárni!

(#59920) Napfénysüti válasza #84221696 (#59919) üzenetére

Igen, maradt rém gyenge. Pedig Piqué még nem is játszott így reménykedtem.
Mondjuk az igaz hogy tegnap rém pechesek voltak, 4 kapufa... Illett volna kettőt berúgni a helyzetekből. Bár ellenünk meg a Celta kapusa hozott hatalmas formát ha már a realosok panaszkodtak hogy mindig mindenki ellenük nyújtja a maxot erre most ő rácáfolt.

Més que un club!

(#59921) #84221696 válasza Napfénysüti (#59920) üzenetére


#84221696
törölt tag

Azért a Barca ellen is életük formáját szokták hozni az ellenfelek. Érthető is, én is azt tenném. :)
Emlékszem, egyszer előrodult, hogy egy sokkal jobb csapatot tudtunk megverni, nem is akárhogy! Pedig aztán, ha valakire lehetett fogni, hogy lúzer fc, akkor azok mi voltunk! :D
Talán még most is emlegetjük azt a diadalt. :))

(#59922) itouchfan válasza Napfénysüti (#59920) üzenetére


itouchfan
senior tag

hát azért az első nyolc meccse kapott gól nélkül nem volt rossz, legalábbis jónak indult... viszont két erősebb csapattal játszottak eddig, mindkettőtől 3 gólt kaptak, ez meg elég ijesztő.. érdekes lesz ez a szezon
elől meg elvileg marha erős ez a hármas, gyakorlatilag viszont nem igazán ontja a gólokat

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#59923) Cartevo válasza szab.tam (#59902) üzenetére


Cartevo
őstag

bundagyanús

(#59924) viharhozo válasza Integra (#59855) üzenetére


viharhozo
addikt

Sok elcseszett dolog van a vilagon, de az, h a Hamburg a 9 pontjabol 7-et a Dortmund/Bayern/Leverkusen trio ellen szerzett, elore kivankozik.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#59925) NyxNyxNyx válasza Napfénysüti (#59920) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Csak az összefoglalót néztem. Tényleg elég peches volt a Barca, nagyon szép kidolgozott helyzetek, aztán védés/kapufa. Azért a Celta gólja nagyon szép volt.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#59926) Cartevo válasza viharhozo (#59924) üzenetére


Cartevo
őstag

Nagyok ellen motiváltabbak.

(#59927) L_YKing válasza viharhozo (#59924) üzenetére


L_YKing
addikt

Ez nekem is fura, hogy a legszarabbtól kiszopnak de a legnagyobbak ellen meg bravúroznak.
Mindenesetre sok sikert nekik!!! :R

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#59928) Cartevo válasza L_YKing (#59927) üzenetére


Cartevo
őstag

A kicsiket méltatlannak érzik, ez bénultságot okoz, amit nem tudnak leküzdeni.
Ezért kell bejutniuk az E-ligába, amit megnyerve BL-be jutnának, esélyesként.

(#59929) Tibiajax válasza viharhozo (#59924) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nur fur hsv!!!!!!!!

(#59930) KisTücsök válasza szami777 (#59868) üzenetére


KisTücsök
addikt

Jól sejtem, hogy retek szarul toltuk tegnap? :DDD

QPR mondjuk mumus. De az a jó, hogy szarul játszva is hozzuk ezeket a meccseket.

(#59931) br.rak válasza viharhozo (#59924) üzenetére


br.rak
őstag

A Leverkusenben bármikor benne van egy betli, a BVB-t részletezzük ( döglött oroszlán esete) a BM ellen viszont tényleg nagyot hajtottak.

Amúgy BVB, ha köv héten az igazi Borussia véletlenül elkenné őket otthon, Kloppal vajon mi lenne?

(#59932) szami777 válasza KisTücsök (#59930) üzenetére


szami777
addikt

Az első negyven és az utolsó 10 percet láttam. Az alapján nem volt szar, sőt. Helyzetek voltak , qpr-nak semmi köze nem volt a mecshez. Szimplan csa az utolsó passzok nem jottek. November miatt izgultam, de jó volt. Sztem a Pool simán verhető lesz idegenben, ha jol tudom előtte kemény Bl meccsük lesz, plusz tegnap Newcastle ellen se jatszottak jól.

Oscar gólját ha nem láttad nézd meg, szenzációs volt.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#59933) KisTücsök válasza szami777 (#59932) üzenetére


KisTücsök
addikt

Akkor jó. Köszi!

Ja, megnéztem, szép volt. Jó formában van mostanság.
___

Na, hajrá mu. :D

(#59934) Tibiajax válasza KisTücsök (#59933) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azta, te tényleg united-es vagy??

(#59935) viharhozo válasza br.rak (#59931) üzenetére


viharhozo
addikt

Semmi. Ha osszel nem szereznek legalabb 20 pontot, akkor esetleg felmerulhet, h lepni kene valamit, de meg mindig ugy gondolom, a Dortmund 22-25 pontot szerez osszel, es ~8 pontra lesz a BL-selejtezos helytol.

A BL-hez a Wolfsburg, Gladbach, Leverkusen, Schalke negyesbol kell kettot megelozni, nem hiszem, h a Hoffenheim igy vegigbirna a szezont, a Hannover meg teljesen komolytalan csapat.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#59936) KisTücsök válasza Tibiajax (#59934) üzenetére


KisTücsök
addikt

Most minden chelseas unitedes. :K

De ennek vége, innen behúzzák. Hülye smalling.

(#59937) L_YKing


L_YKing
addikt

Ez a bíró hülye.... :U :U

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#59938) pohár válasza L_YKing (#59937) üzenetére


pohár
félisten

ja, Agüeronak nem adta meg a 11-est, pedig kellett volna

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#59939) gyuromoj


gyuromoj
veterán

A keddi Liverpool elleni Bajnokok Ligája mérkőzés játékvezetője Kassai Viktor lesz.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#59940) szami777


szami777
addikt

Csodaszámba menne, ha ezt kihúzná a MU.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#59941) cyberkind válasza szami777 (#59940) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem is bírta ki.
Hosszú menet lesz ez van Gaal papának.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#59942) Viszlát


Viszlát
addikt

Red pussies... vissza kene hivni az Oreget mielott belehal az unalomba. :(

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#59943) szami777


szami777
addikt

És lehozza Van Persiet.... :U

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#59944) cyberkind


cyberkind
félisten

Gyere Vissza SAF! :O

Paranormal Cocktivity

(#59945) itouchfan


itouchfan
senior tag

Nekem szimpatikus volt a MU most..kicsit sajnálom őket, viszont Smalling jó nagy barom

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#59946) pohár


pohár
félisten

jeee, így kell ezt srácok :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#59947) szami777 válasza itouchfan (#59945) üzenetére


szami777
addikt

+1

én LvG-t nem értem, onnantól hogy lejött Persie momentuma nem volt a unitednek....
Kellett volna egy X, és a City úgy ráült, hogy simán meglehetett volna.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#59948) L_YKing válasza pohár (#59938) üzenetére


L_YKing
addikt

Szerintem Yaya esete is 11-es a 45 perc végén... :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#59949) pohár válasza L_YKing (#59948) üzenetére


pohár
félisten

annak a rendes ismétlését nem láttam (pont nem figyeltem oda), de a kommentátor mondta, hogy a lába között el tudta rúgni a labdát márnemtudomki, Fellaini viszont örülhet, hogy nem kaptak miatta 2 tizenegyest :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#59950) tiv83us


tiv83us
veterán

AVL- Tottenham qrva jo meccs!!!

Always Outnumbered, Never Outgunned

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.