Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59251) KisTücsök válasza Sztbeni (#59250) üzenetére


KisTücsök
addikt

Az úgy rekord, nem?

Hazard. :Y Hát hogy vetted át azt a félpályás labdát ember? Egyre jobb komolyan.

(#59252) Sztbeni válasza KisTücsök (#59251) üzenetére


Sztbeni
őstag

Sanszos. Utolsó percekben is gólok, uramisten :Y

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#59253) Integra


Integra
titán

basszus a psg bevakart a végén egy gólt :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#59254) 7600 GS válasza Sztbeni (#59250) üzenetére


7600 GS
addikt

Ki ez a csávó? :D Még nem hallottam róla.

(#59255) itouchfan


itouchfan
senior tag

Hát ez brutál nap volt..nem győztem kapkodni a fejem az eredménykövető app és a tv között... :D
Ezért imádják/imádjuk annyian a futbalt.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#59256) L_YKing válasza 7600 GS (#59254) üzenetére


L_YKing
addikt

Fene a pofád, hogy nem figyeled a ruszki bajnokságot és a játékosokat, pfejj...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#59257) Sztbeni válasza 7600 GS (#59254) üzenetére


Sztbeni
őstag

Azért az elég szégyen... Minden évben elég sok gólt lő a csoportkörben

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#59258) Integra


Integra
titán

42 gól volt ma, nem emlékszem ilyenre.... :)

nagyon mákos a schalke az utolsó gólnál nem volt a tizihez kezezés, arcon fejelte...

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#59259) KisTücsök válasza L_YKing (#59256) üzenetére


KisTücsök
addikt

Na azért nem akkora noname Ő.

Messi is 5-öt rúgott amúgy pár éve.

(#59260) szami777 válasza Integra (#59258) üzenetére


szami777
addikt

Rekord.
Fel van adva a holnapiaknak a lecke. :)

KisTücsök: utolsó Hazard gól parádés volt, United ellen is ilyet.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#59261) Sonja válasza Integra (#59258) üzenetére


Sonja
veterán

Elszámoltad magad, mert 40 gól volt kereken. ;) 8 meccsen ez 5-ös átlag, nem rossz! :K

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#59262) gyuromoj válasza szami777 (#59260) üzenetére


gyuromoj
veterán

:K
Meg az is rekord hogy a Shakhtar 6 gólt lőtt az első félidőben.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#59263) Integra válasza Sonja (#59261) üzenetére


Integra
titán

tényleg csak 40, sok volt a gól, kemény volt a matek 3 sör után :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#59264) Tibiajax válasza Integra (#59263) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

3 sör? :) gyerekadag

(#59265) Integra válasza Tibiajax (#59264) üzenetére


Integra
titán

tibibácsi, felnőtt ember vagyok, korosodó, nagyon kevés sört iszom már jó ideje, vigyáznom kell az alakomra és a kondimra.. :U whisky inkább :K :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#59266) BenHans


BenHans
addikt

Én nem fogom feleslegesen szapulni sem a Juventust sem az oroszokat sem a Bayernt, pont elég szánalmas egyes tagoktól hogy a pocskondiázásukat kell olvasnom ahogy betérek a topikba mert ez már bőven nem poénkodás vagy szurkálódás...

Tartom hogy ez a Roma többre képes, és azt is hogy nem vagyunk Bayern szinten (semmilyen szempontból, vegyük csak alapul hogy 10x annyit költhetnek átigazolásra) és nem is a Bayern verés a realitás, de azt is hozzáteszem hogy az 1-7 sem reális...
A Moszkvának és ManCity-nek meg kell köszönnöm ja nem, inkább Vad II. Istvánnak köszönöm hogy némi sikerélményt adott az oroszoknak és ezzel elvett 2 pontot a riválisunktól.

A CSZKA-t oda-vissza kell verni ami bőven reális, és a Manchesterben mutatott játék alapján az Olimpicoban is reális az X de ott okozhatunk még meglepetést. A következő fordulóban az Allianz arénában imádkozom hogy elérhessünk egy döntetlent hátha a Bayern nem akar már annyira a hatalmas pontelőnyük tudatában.
De a Bayern elleni visszavágón a kis gólkülönbségű vereség sem nagy érvágás, de azért utána bízom a németekben és szurkolok nekik hogy a Citynek ne adjanak ajándék pontot/pontokat szintén a biztos előny miatt.

Nem szabad elkeseredni sem a csapatnak sem nekem mint szurkolónak, mert itt még bőven meglehet a második hely azaz a továbbjutás. Az EL meg kb. biztos még akkor is ha a legrosszabb forgatókönyv szerint alakul a sors, és hasonlóak az esélyei a Juvénak is, akiknek bármily' furcsa azért szurkolok mert a kis siker is nagy siker lenne az olasz focinak. Azt hiszem ez a különbség egy kedvencnek való szurkolás és az ellenségeskedés azaz az ellenfél pocskondiázása között, de sajnos sokaknál ez ugyanazt jelenti...

FORZA ROMA PER SEMPRE! ♥

A római meccstől eltekintve jó játéknap volt a mai. Jó lesz nézni a most kezdődő összefoglalót. Chelsea & Hazard :R ők vigasztalnak valamennyire meg majd talán holnap a Real... :)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#59267) 7600 GS válasza Sztbeni (#59257) üzenetére


7600 GS
addikt

Gondolom ezért játszik még az ukrán bajnokságban...

(#59268) Sztbeni válasza 7600 GS (#59267) üzenetére


Sztbeni
őstag

Ment volna el egy spanyol középcsapatba? Azért szerintem a Sahtyor a La Ligában is hozná mondjuk a negyedik helyet.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#59269) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Lucescu az új román szövetségi kapitány. Csoportelsőség garantálva. Szerencse, hogy még most játszottunk velük.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#59270) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hopp, mostantól kevesebbet pofázunk, internetadó!

(#59271) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#59270) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ha még egyszer beraksz egy fél megás inter címert, kifizettetem veled. :((( ;]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#59272) venember83 válasza BenHans (#59266) üzenetére


venember83
nagyúr

Drukkolok az olasz csapatoknak nemzetközi porondon, akár még a milánóiaknak vagy fővárosiaknak is, vagy a Nápolynak, tényleg nem számít.

Csak épp a legutóbbi rangadó után ment a sírás a bírók miatt, ugye, hogy folyamatosan a Juventust segítik, kvázi amiatt kapott ki a csapat, és kap ki már jó ideje folyamatosan... Erre meg jön a Bayern és kvázi válaszként lenyomja a rómaiakat otthon, mint a bélyeget. Igen, ideális esetben a Juventusnak is ezt kellett volna tennie a bajnoki meccsen, de sajnos még (?) nem képes rá.

PS. A Juventus azért nem égett ilyet anno a Bayern ellen, még ha oda-vissza is csapták a bajorok az olaszokat, de korántsem ilyen mértékű volt a vereség.

(#59273) itouchfan válasza Sztbeni (#59269) üzenetére


itouchfan
senior tag

mér ki az a lucseszku? ;]

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#59274) viharhozo válasza BenHans (#59266) üzenetére


viharhozo
addikt

Ha a Roma kikap az Allianzban, a Bayern ket korrel a vege elott biztos csoportelso, es a B (vagy C)-csapatot kuldi Manchesterbe, ahol ki fog kapni. Ez a Romanak nagyon rossz forgatokonyv.

Bar jo egy honapja Sztbeni azt irta, a Bayern nem jut tovabb, szoval meg ezt se zarnam ki.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#59275) Sztbeni válasza viharhozo (#59274) üzenetére


Sztbeni
őstag

Bayern tuti továbbmegy már. De én a CSZKA továbbjutását sem zárnám ki. City idegenben is jó egy x-re, Romát hazai pályán meg lehet verni, majd a Bayern C-t is.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#59276) Sickboy25 válasza NyxNyxNyx (#59271) üzenetére


Sickboy25
addikt

majd nem röhögsz :(

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#59277) 7600 GS válasza NyxNyxNyx (#59271) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem merik meglépni úgysem, mert ebből polgárháború lenne az hótziher.

[ Szerkesztve ]

(#59278) #84221696 válasza 7600 GS (#59277) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ebben nem vagyok olyan biztos! :(

(#59279) br.rak


br.rak
őstag

A ZDF este a Galata-Dortmund meccset fogja adni, itt várható némi izgalom.

(#59280) 7600 GS válasza br.rak (#59279) üzenetére


7600 GS
addikt

A Pool-Real visz mindent. :)

(#59281) viharhozo


viharhozo
addikt

Azert Csöpi kemeny gyerek, holmifele pápák kedveert nem lep ki a zsebebol.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#59282) br.rak válasza 7600 GS (#59280) üzenetére


br.rak
őstag

Ha a neveket nézzük, akkor igazad van, de látva a pool khm formáját, szenvedését, én egy sima real győzelemre számítok. Plusz a méhecskéknek nagyon kellene valami győzelem amibe bele tudnának kapaszkodni, mert a bundásban már csapágyasra hajtották azt a bizonyos rollert... (ha szurkolsz valamelyik csapatnak, akkor nem szóltam :)) )

[ Szerkesztve ]

(#59283) #56268288 válasza br.rak (#59282) üzenetére


#56268288
törölt tag

Az itt a legnagyobb baj, hogy sajnos tényleg kikapunk a realtól.. Sőt, elnézve a formánkat, lehet meg sem fogjuk szorongatni őket, hanem egy sima 3 gólos különbséggel nyernek.
De mivel a fociban "bármi" megeshet - ha nincs lejátszva már előtte -, nyerni fogunk 3-2-re. ;]

(#59284) Tibiajax válasza 7600 GS (#59277) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

miből, ha berakok egy inter-cuccot?.. :DDD :D

mike ja ja, ne félj, többet nem rakok. azt nekem is le kell töltenem mindig majd..
:DDD

(#59285) Tibiajax válasza venember83 (#59272) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

csatlakozom, én is minden olasz csapatnak drukkolok. kettő darab klubot kivéve.
talán nem kell mondanom, melyek azok..

(#59286) Sztbeni válasza Tibiajax (#59285) üzenetére


Sztbeni
őstag

Én pedig csak a Juvének, a többi essen ki a francba :D

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#59287) #84221696 válasza 7600 GS (#59280) üzenetére


#84221696
törölt tag

Tudom, soka kérdezték már, de én azért bátorkodom mégis, tud valaki egy jó stream-et estére? Volt, csak beraktam egy ssd-t, a vinyót meg dobtam a pc-ből, az ott tárolt strem linkje meg ment a vinyóval a kukába.

[ Szerkesztve ]

(#59288) Tibiajax válasza Sztbeni (#59286) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tőled, ennél többet nem is vártunk, drága Beni..
:D

(#59289) BenHans válasza venember83 (#59272) üzenetére


BenHans
addikt

Mert pont az előző rangadón nem érdemelt győzelmet egyik csapat sem. Vannak X-es meccsek persze ahol mégis az egyik csapat szerencsével talál egy gólt, de itt nem ez volt a helyzet. Itt a bíró olyan jelentősen belenyúlt a meccsbe hogy a Roma győzelme sem lett volna igazságos, és ha a Roma nem kapja a büntetőt akkor 2-vel megy a Juve ami eredmény végképp nem tükrözte a meccset hanem szépen vázolja hogy a bíró alakította az eredményt. És ha a játékvezetés alakítja az eredményt sorozatos rossz döntésekkel az már egyik oldalra sem lehet igazságos szerintem.

Ha itt mondjuk Rizzoli fúj akkor ez egy sima 1-1. És pont ez a lényeg, ha a Juve jobb nálunk, legyen, de akkor ne vitatható meccsen, mert annál sokkal jobb egy tiszta 0-1 is, persze én is azt szeretném hogy a Roma ne egy góllal hanem egy biztos 2 találatos különbséggel hozza le a visszavágót. Semmi sincs veszve a Zebrák most pontokat hagytak egy kis csapatnál, és a következő rangadóig még lesz egy téli átigazolási időszak + felépülnek a sérültjeink és meglesz a győzelem. :)

A Bayernről meg már leírtam hogy mit gondolok. Ellenük győzelemmel ér fel az X. Egy Roma a Bercelona-tól is távol van mégsem volt esélyük a katalánoknak a Bayern elleni utolsó 3 mérkőzésükön.
Viszont a Roma a visszavágón bizonyítani fog, és még ha ki is kap, megmutatják hogy sokkal erősebbek ennél.

MÁS: Ki ez az Egri Viktor? És miért lett kommentátor? Néztem Juve meccset, ott a juvét szapulta, tegnap viszont majdnem írtam pár sort a DigiSportnak... Legközelebb nézem inkább neten HD-ban arab kommentárral mint ezt, elég fájó egy nem divatszurkolónak egy ilyen vereség mert erőt kell meríteni a további szurkoláshoz is nemhogy még a folyamatos pocskondiázást hallgassam.

Persze ha lesz internet-adó akkor nem nézek HD streamet :(( de az biztos hogy itt forradalom lenne ha bekövetkezne, de van egy olyan gyanúm hogy kamu és terelés, vagy lesz egy felső limit mondjuk 1000Ft... de ha ezzel még tovább drágítják a mobilnetet is akkor imádkozzunk a roaming díjak megszűnéséért és megyünk külföldi szolgáltatóhoz mert a mobilnet árak így is tragikomikusak.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#59290) viharhozo válasza BenHans (#59289) üzenetére


viharhozo
addikt

Szerintem Egri tegnap egyertelmuen a Romanak drukkolt (a szpikernek "kotelessege" annak a csapatnak drukkolni, akinek a bajnoksagat kozvetiti), de abban a meccsben meg egy Mezey-Csank-Bognar alomtrio is nehezen fedezett volna fel romai reszrol pozitiv jeleket.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#59291) szab.tam válasza br.rak (#59279) üzenetére


szab.tam
nagyúr

köszi az infót.
pont tegnaptól van is időlegesen zdf-em... :)

***

(#59288) Tibiajax
ez azért van, mert a hangulata fent van a zeniten...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#59292) Sztbeni válasza szab.tam (#59291) üzenetére


Sztbeni
őstag

Ez tetszett :D

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#59293) itouchfan


itouchfan
senior tag

Arsenal 3. számú kapussal és nyolc sérülttel áll ki ma este.. én nekik szurkolok de hát ez így elég szomorú

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#59294) NyxNyxNyx válasza Sickboy25 (#59276) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Két k*rva anyázás között szánalomból még nevethetek, nem? Csak fel kell szerelni azt a Digi tányért. A stream drága mulatságnak hangzik.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#59295) Integra válasza NyxNyxNyx (#59294) üzenetére


Integra
titán

urak gondolkodjatok már picit. értem én, hogy sikeresen ráijesztettek mindenkire, de ha végre számolnátok picit, akkor tudnátok, hogy blődli ez a 150ft/gb, teljességgel életképtelen.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#59296) 7600 GS válasza #84221696 (#59287) üzenetére


7600 GS
addikt

rojadirecta.es

(#59297) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Úristen :Y :Y :Y

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#59298) #84221696 válasza 7600 GS (#59296) üzenetére


#84221696
törölt tag

:R
Köszönöm!

(#59299) Integra


Integra
titán

campos a mai nap első torrese :DDD

jól van, vezet a dortmund :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#59300) Sztbeni válasza Integra (#59299) üzenetére


Sztbeni
őstag

Ha kiesnek a ligából, akkor sokat nem ér a vezetésük :D

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.