Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59401) -HajTömeg- válasza pohár (#59398) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Mi az az NFL? ;]

Alias: Júzer error

(#59402) pohár válasza NyxNyxNyx (#59399) üzenetére


pohár
félisten

de, épp ez a vicc... olyan 3 hétig volt, most vasárnap meg sötétség :U
amikor még nem volt, akkor a minimaxnak vége lett olyan 19:59:10 körül, utána jött egyből az NFL-es műsor eleje, és 20:00:00-kor sötétség :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#59403) szab.tam válasza pohár (#59402) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nincs nálatok mindig tv vétel? :F
nálam szobaantennával jön...

nem minimax/c8, hanem csak simán este 8-tól c8.
előtte meg csak a kiírás, hogy kezdés 20:00-kor...

most is kint a c8 logó, és megy valami rajzfilm.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#59404) BenHans válasza KisTücsök (#59387) üzenetére


BenHans
addikt

Majd jön a Rómába, Totti egyszer már amúgy is kifejezte a nevelő szándékát, emlékezzünk... [link] ;] mondjuk ezért a megmozdulásáért nagyon berágtam rá, mert én bírom Balo-t :)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#59405) #84221696 válasza br.rak (#59397) üzenetére


#84221696
törölt tag

Sajnos az upc directnél nincs sport2 hd. A "sima" upc-s sport2 hd-t meg tudom erősíteni.
Amúgy nem is értem, hogy a mennyei fos miért nem sd-re kerül. A nívós meccsek meg arra a sport csatornára, ami tőbb szolgáltatónál hd-ban érhető el!

(#59406) br.rak válasza #84221696 (#59405) üzenetére


br.rak
őstag

Lehet, hogy van olyan kitétel, hogy az NB1'-nek a nagyobb lefedettségű adón kell mennie (ha jól rémlik az összes magyar érdekeltségű mérkőzés, nem csak foci, a Sport1-en megy)

(#59407) pohár válasza szab.tam (#59403) üzenetére


pohár
félisten

biztos van, de van kábelTV :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#59408) NyxNyxNyx válasza #30734848 (#59375) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Alapból csatár. Ezen a meccsen mesterhármast lőtt, majd Lloris szabálytalankodott utolsó emberként a 16-oson kívül amiért pirosat kapott és mivel nem volt több csere, be kellett állnia.
Nem hibáztatom a gólért, de jót nevettem rajta. :)

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#59409) Dinter válasza Tibiajax (#59395) üzenetére


Dinter
addikt

Ez mindig így van, szombati baajnokik sport2, vasarnap sport1.

(#59410) #84221696 válasza br.rak (#59406) üzenetére


#84221696
törölt tag

Látod, ez lehet! :((
A mennyeire meg nem vagyok kíváncsi, se sd-ben, se hd-ben.

(#59411) gyuromoj


gyuromoj
veterán

1996/1997

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#59412) #84221696 válasza gyuromoj (#59411) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ez se most volt! :)
Vajon CR és Messi egy el classico után valaha fog-e összeölelkezni, mint Robertoék?

(#59413) szab.tam válasza Dinter (#59409) üzenetére


szab.tam
nagyúr

fordítva.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#59414) Dinter válasza szab.tam (#59413) üzenetére


Dinter
addikt

Nem.

(#59415) gyuromoj válasza #84221696 (#59412) üzenetére


gyuromoj
veterán

Erre semmi esélyt nem látok sajnos. Mostanra annyira el vannak vadítva egymástól, hogy hamarabb találom telibe az Euro Jackpot-ot. :DDD

(#59409) Dinter
Sajnos így van. Holnap találnom kell egy nagyon jó minőségű stream-et vagy átmegyek focit nem néző haverhoz és megnézem ott.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#59416) NyxNyxNyx válasza szab.tam (#59413) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ő a La ligát mondja szerintem, te meg gondolom NB1-ben gondolkodsz.
Bár én nem tudom ezt.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#59417) szab.tam válasza NyxNyxNyx (#59416) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ja, jó.
bátorkodtam gondolni, ha valaki egy magyar tv-n egyéb titulus nélküli "bajnokit" említ, nem egy másik ország ligájára gondol. csak ez már az azonosulás azon formája, ami...
na, inkább hagyjuk...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#59418) Dinter válasza szab.tam (#59417) üzenetére


Dinter
addikt

A clasicorol volt szo, ezért a bajnoki alatt a spanyolt értettem. Magyart ugyse fogok nézni az életbe se.

(#59419) Tibiajax válasza gyuromoj (#59411) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem classico, nem is brazil..:D de istenem, hol vannak ezek a nagy focisták ma már

(#59420) szab.tam válasza Dinter (#59418) üzenetére


szab.tam
nagyúr

igen. meg arról volt szó, hogy helyette miért a dvtk meccset adja a sport1 hd.
és ha ezek után arról van szó, hogy mikor és hogyan adja a bajnokikat a sporttv, akkor bocs, hogy nekem nem rögtön a spanyol liga jut az eszembe.
ha már ennyire azonosulsz egy másik ország bajnokságával, akkor hívjad a nevén, ne bajnokinak.
premier, bundás, lalika, stb...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#59421) BenHans válasza Tibiajax (#59419) üzenetére


BenHans
addikt

Batigol! :R [link]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#59422) Dinter válasza szab.tam (#59420) üzenetére


Dinter
addikt

En erre reagáltam: sport2 (sd legtöbb helyen) adja majd a classico-t holnap..

Hiszen ebben nincs semmi meglepő, mindig így szokott lenni.

Bocs, nincs kedvem többet telefonról potyogni.

(#59423) gyuromoj válasza Tibiajax (#59419) üzenetére


gyuromoj
veterán

Hat igen. YT-n van egy videó, amiben egy kommentátor a góljánál teljes extazisban ordítja a nevet. ;)
Nagy kar hogy manapság mennyire keltik a feszültséget.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#59424) Ps Vita válasza #84221696 (#59412) üzenetére


Ps Vita
őstag

ha honfitársak lennének,tuti :)

(#59425) bandus válasza gyuromoj (#59411) üzenetére


bandus
veterán

O bmeg elsirom magam, ilyet sem latok tobbet az eletben, pedig csak 26 vagyok... Hatalmas jatekosok :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#59426) 7600 GS


7600 GS
addikt

Szóval a holnapi meccsel kapcsolatban...

Tippelni én nem merek, annyi minden apróság dönthet, hogy szerintem megjósolhatatlan. A Madridnak Messi-t kell kivenni a játékból, az ő labdáinak szeme van, jól tudja kitenni őket a szélekre. Ha ezt meg tudják akadályozni akkor olyan nagy baj talán nem lehet. Egyben biztos vagyok, ha a bíró nem bassza el mint tavaly, akkor ez egy kurva nagy meccs lesz. :)

(#59427) itouchfan válasza 7600 GS (#59426) üzenetére


itouchfan
senior tag

én merek tippelni, szerintem nyer a barca (barca szurkolóként nem nagy dolog ezt mondani :D ) de szoros lesz, nagyon szoros..
lehet tippmixen is megrakom a barcát, szép kis odds van rá :D

[ Szerkesztve ]

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#59428) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Kissé elkapott hányinger, hogy az nso címoldalán kb 10 cikk (na jó csak 6) van, ami a mai "csodamérkőzésről" szól, én nem értem, hogy miért kell ennyire átesni a ló túloldalára, ez a szopkodás, ami megy, szánalmas már. És évek óta ezt látom.
Tudom-tudom, ha nem érdekel ne nézzem, csak kicsit rosszul érintett, hogy meg akartam a friss sporthíreket és mindenhol ezt látom, így kora reggel ebben a fogjuk rá szép napos időben.

és persze itt is ezt látom ;]
no mindegy ezért van üde színfolt is Batigoal, nagy spíler volt :R

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#59429) #84221696 válasza 7600 GS (#59426) üzenetére


#84221696
törölt tag

Tippelnék én is! Barca szurkoló vagyok, de úgy gondolom, hogy CR-ék nyernek 2:1-re, CR és Benzema góljaival illetve Neymar szépítésével. :)
A hazai pálya dönt, mert a két csapat között most nem érzek nagy különbséget.

[ Szerkesztve ]

(#59430) itouchfan válasza itouchfan (#59427) üzenetére


itouchfan
senior tag

jajj én eredményt nem írtam: 2-3, azaz 2 CR gól ellen 1 Neymar gól, és egy 2 góllal rekordot döntő Messi
szép is lenne :K :C

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#59431) mefistofeles válasza Tibiajax (#59419) üzenetére

+1 :R
Az igazi klasszikus befejező csatár! Imádtam. Mikor csak úgy gondolt egyet és 25 ről ráfordult aztán zutty.... lehetett foltozni a hálót..... Bárhonnan bármilyen oldalról, pózban gólt rúgott, fejelt. Jó formában felrúgni se nagyon tudták!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#59432) venember83 válasza Tibiajax (#59419) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem szeretem se a klubot se a színt, de ez a felső nagyon jól néz ki! :K

Az a baj, hogy ezek a focisták már nem a bőven leszállóágban lévő Serie A-ban vannak.

(#59433) Ringman válasza Tibiajax (#59380) üzenetére


Ringman
nagyúr

szia!

azért 2010 után láthatóan elfáradt Moratti, kezdett is szétesni az egész.
+ azóta kezdenek kiesni a csontvázak a szekrényből. pl teljesen érthetetlen szerződéshosszabbítások (érdemes az index inter forumán i perseguitati_ nevű fórumozó hsz-eire rákeresni, elég sok pénzügyi stat-ot szokott leírni.

ettől függetlenül a Moratti család érdeme elvitathatlan, a végére megnyert mindent a csapat.

A tökéletes lélektelenség és sivárság, unalom és impotencia tükröződik vissza a pályán pénzért rohangáló fiatalemberekről. egy szedett-vetett társaság, félörültekkel, csigalassúakkal, enerváltakkal, focizni nem tudó alakokkal tele

ez szerintem vezetői hiba - az enerváltság az edzőé (aki szerintem nem rendelkezik elegendő tekintéllyel - és még makacs is - Kuzmanovics wtf?) a gyenge képességű játékosok ittléte meg az átigazolásért felelős brancs hibája. - nem csoda, hogy a vezetőségben is fejcserék voltak. (Marco Branca - Rocchi)

rettenetesen sok focihoz buta játékos kap lehetőséget (osvaldo és dodo érkeztével és kovacic magára találásával ez a helyzet javult valamelyest.)

Thohir tényleg nem ért a focihoz (voltak is rossz döntései - pl WM hosszabbítása), de szerintem ez tudja is magáról (talán nyilatkozta is ezt), de ha megfelelő embereket bíz meg a vezetéssel, akkor nem is kell neki.

Ez lesz első teljes idénye, és elég sok takarítanivalója van szerintem, pénzügyi szempontból mindenképp.

[ Szerkesztve ]

(#59434) Tibiajax válasza #84221696 (#59429) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

valakiről elfelejtkeztél, felelőtlenül..... A vámpír.

xd

venember na jó persze, a kép is a '90-es évekből származik, a zokban az időkben pedig jól tudjuk, hol volt a serieA.. a világ tetején

Ringman Dodo és Kovacic tényleg jók, hátul Rano és a kapus akiket még meg kellene tartani. mindenki mást elsöpörni, és más játékosokat kellene hozni. nem is tudom.. megbízható németeket, franciából egy-két nyúrga, gyors szélsőt, meg hát a bukszát is ki kéne végre nyitni és egy-két igazán nagy nevet megszerezni végre. ahogy tették ezt mindig is az elmult 20évben.
most, h Moratti elmegy, nem tudom, mi lesz ezzel a felfogással, amit én úgy hiányolok.

(#59435) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Na de úgy mégis mennyire öreg Francesco Totti?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#59436) venember83


venember83
nagyúr

Szopóágon a calcio: [link].

(#59437) #84221696 válasza Tibiajax (#59434) üzenetére


#84221696
törölt tag

Jogos! :R

(#59438) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Copik a city. Hátha kihúzza a West Ham. Valahogy nem vagyok biztos a holnapi győzelemben, pedig nagyon illene oktatni Mataékat.

(#59439) Tibiajax válasza KisTücsök (#59438) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

gyerünk Kalapácsosok!!!!

(#59440) L_YKing válasza KisTücsök (#59438) üzenetére


L_YKing
addikt

Én MU sikert érzek. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#59441) L_YKing


L_YKing
addikt

Ahogy Tibi is, az nso is megírta: Isco és a labda
Gareth Bale a világ egyik legjobb játékosa, így a hiánya nyilván nagy érvágás a Real Madridnak. Isco bevetésével azonban javult a csapat középpályássora. Bale-lel a Real gyors, direkt futballt játszik, viszont nincs középpályás játéka. Bale sérülésével jó esély mutatkozik arra, hogy Isco bent marad a kezdőcsapatban, ez jó hatással lehet a Real stílusára. Isco jelenlétével többet van a labda Madridnál, amely így jobban kontroll alatt tudja tartani a meccset. Ez új helyzetet teremthet, amivel meggyűlhet a Barca baja.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#59442) BenHans válasza gyuromoj (#59435) üzenetére


BenHans
addikt

köszi a cikket :R

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#59443) KisTücsök


KisTücsök
addikt

:Y

Ezt nem fogják kihúzni.

(#59444) pohár


pohár
félisten

iiiilyet... semmi se jött össze :(

na, csak így tovább!!!!

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#59445) KisTücsök válasza pohár (#59444) üzenetére


KisTücsök
addikt

kell a mixhez? ...
__

Fenébe. Pedig már kezdtem örülni.

(#59446) pohár válasza KisTücsök (#59445) üzenetére


pohár
félisten

is, de ettől függetlenül is nyerjenek, én szeretem őket :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#59447) szami777 válasza KisTücsök (#59443) üzenetére


szami777
addikt

west hamnek hatalmas elméleti pacsi, ha pontot rabolnak citiytől :))

Holnapi Mu meccstől én is tartok, Drogba mint egyedüli csatár kevés lesz.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#59448) KisTücsök válasza pohár (#59446) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ja, azt nem tudtam. :D

Monoki... Ő is tud hülyeségeket mondani.

xsanyi77: Costaval mi van már?

Ahogy olvasom azért nem 100-as, hogy nem fog játszani.

[ Szerkesztve ]

(#59449) #56268288


#56268288
törölt tag

Remélem nyer a Soton. Egyrészt, mert a Stoke Cityvel játszik, másrészt akkor megelőzi a Man Cityt.

(#59450) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Frankfurt - Stuttgart nem lehetett semmi. :Y

Dortmunddal mi a franc van?
___

Real Madrid: Casillas – Carvajal, Ramos, Pepe, Marcelo – Kroos, Modric, Isco – James Rodríguez, Benzema, Cristiano Ronaldo

Barcelona: Bravo – Alves, Piqué, Mascherano, Mathieu – Busquets, Xavi, Iniesta – Suárez, Messi, Neymar

Az a Barca támadóhármas nem semmi. És akkor még finoman fogalmaztam. Mármint nevek alapján, aztán majd kiderül, mire mennek.

Reálnál meg a középpálya.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.