Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59101) Napfénysüti válasza szab.tam (#59099) üzenetére

Gyenge játékvezetés mellett küzdelmes meccs volt de Kulcsár második gólja igen szépre sikeredett.

Més que un club!

(#59102) szab.tam válasza Napfénysüti (#59101) üzenetére


szab.tam
nagyúr

thx.

3. fi-t nézem.
láttam a gólokat, szépek voltak.

***

kassai a fradi meccset kivételesen nagyon jól vezette le.
pedig volt pár keménykedés is, oda-vissza.)
nem emlékszem olyan meccsre, ahol a játékvezetés szinte semmit sem hibázott.
(vagy talán 1-et sem...)

a 2. fradi gól után jó volt, ahogy a felemelt hüvelykujjával szerintem a saját előnyszabályos döntésének lájkolgatott.... :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#59103) BenHans


BenHans
addikt

Mondtam én hogy jó igazolás a Vidic... Mint a Lazio-nál de Vrij :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#59104) 7600 GS


7600 GS
addikt

Callejón beszopatott mindenkit.

(#59105) L_YKing


L_YKing
addikt

Mi megy az inter meccsen te jó ég :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#59106) L_YKing válasza 7600 GS (#59104) üzenetére


L_YKing
addikt

Az lófaszt nem csinált. Aki adta a gólpasszt, na az igen!

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#59107) BenHans


BenHans
addikt

Ejj, de jó meccs volt ez nekem semleges nézőnek itt az utolsó 20 percben. :C

Ha már döntetlen kell hogy legyen egy meccs, mert erről a találkozóról lerítt, akkor legyen ilyen.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#59108) Integra válasza IreN!CuS (#59094) üzenetére


Integra
titán

djourou könnyen szerelte mindig, egyetlen támadása nem volt, 100%-ot védett a svájci. pályán se volt ádám kb.
stieber is kapott fél órát és a végén egy óriási helyzetet hagyott ki ő is sajnos :(

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#59109) 7600 GS válasza Integra (#59108) üzenetére


7600 GS
addikt

De azért pofa van, meg nagyon jól le is tudja mondani a válogatottságot ha úgy akarja. :)

(#59110) Integra válasza 7600 GS (#59109) üzenetére


Integra
titán

igazából jól jött ki szerintem így a becserélése, mert modeste sokkal veszélyesebb volt. ádám ma tényleg harmat gyenge volt

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#59111) 7600 GS válasza Integra (#59110) üzenetére


7600 GS
addikt

Sajnos én úgy vettem észre, hogy amikor igazán kell akkor csak betlizni tud az emberünk. Ellenben Dzsudzsi az utóbbi időben egy igazi vezér a válogatottban, küzd, hajt, nagyon szimpatikus. :)

(#59112) 7600 GS


7600 GS
addikt

Amúgy magyarázza már el nekem valaki hogy az Inter miért ilyen szar, azért az M'vila,Hernanes,Medel,Kovacic,Guarin kp nem éppen szar, olasz viszonylatban meg főleg nem...

„Tévez annyira jól játszik mostanában, hogy a Juve legszebb napjait idézi fel bennem – mondta Lippi a Tuttosportnak. – Olyan szinten futballozik, mint Zidane annak idején a Juventus labdarúgójaként.

Asszem most meg nyúlok a töményért.

(#59113) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hihetetlen, mennyire nem voltak képesek figyelni erre a madrid-csökevény callejonra.. nem tartották komolynak.
meg ez, h gólt kell kapjanak ahhoz, gólt legyenek képesek szerezni?? ez mi?? :D
egyből benyomták az ellenfelet a kapujába. megvolt az egyenlítés, megint jött a ráérős faszoskodás

elmehetnek a pcsába mindannyian

de azért

(#59114) venember83 válasza 7600 GS (#59112) üzenetére


venember83
nagyúr

Inkább úgy értendő, hogy a Juve szempontjából annyira meghatározó jelenleg, mint volt anno Zidane. És úgy igaz.

(#59115) szab.tam válasza Tibiajax (#59113) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ezt már csak holnap fogom értelmezni.
:)
(15 perc? :U :DDD )

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#59116) L_YKing


L_YKing
addikt

Na mondjuk ez pont nem szimpatikus Messitől. :N

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#59117) Napfénysüti válasza 7600 GS (#59111) üzenetére

Kivételesen egyetértek veled.

Més que un club!

(#59118) #84221696 válasza L_YKing (#59116) üzenetére


#84221696
törölt tag

Mostanában vannak Messinek nem szimpatikus megnyilvánulásai! :(
Lassan kezd ronaldoi magasságokba érni!

(#59119) 7600 GS válasza #84221696 (#59118) üzenetére


7600 GS
addikt

Ha ezt CR csinálja, akkor tele lett volna a sportsajtó azzal hogy mekkora egy arrogáns, nagyképű pöcs, és ez ment volna kb. év végéig biztosan.

Csak gondoltam megemlítem. :)

(#59120) #84221696 válasza 7600 GS (#59119) üzenetére


#84221696
törölt tag

Igazad van! Valahogy CR ebből a szempontból sajtóképesebb. :)
Egyik sem fasza csávó. Zsenik meg minden, de inkább Iniesta és Xavi, akit bírok a viselkedésük, alázatuk miatt. :)

(#59121) szab.tam válasza L_YKing (#59116) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ez öltözői kérdés lenne.
de egy ilyen után, ha nyilvánosan ki is lett csámcsogva, az edzőnek nagyon nehéz a dolga.
a kekintélyének annyi.
ilyenkor egy megoldás van, a következő hazai bajnokin nem teszi be a kezdőbe, csak becseréli.
de ugye ez cikis húzás.
2 okból.
ha valamiért kikapnak, akkor a pontvesztésért az ő fejét veszik, és akkor is, ha leo-nak elmegy a kedve a játéktól, mert esetleg nekiáll durcizni.

nekem most a másik leo jutott hirtelen az eszembe. leonardo.
ott nem tudjuk, pontosan mi volt a probléma.
de valami magatartásbéli gondokat is emlegettek.
(meg lehet, hogy túl sokat is kért.)
azonnal mehetett moniz papa szoknyája alá az 1860 münchen-be...
(igaz, ott valszeg jobb dolga van, és kevesebb a strestik féle, félmagyar importgyökér, aki csak azért szétrúgja, mert ki merte cselezni...)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#59122) 7600 GS válasza szab.tam (#59121) üzenetére


7600 GS
addikt

Én csak annyit csináltam volna Enrique helyében, hogy kivittem volna az argentint a Nou Camp elé és megkérdeztem volna: "Leo, te most mit látsz ideírva, azt hogy FC Barcelona vagy pedig FC Lionel Messi?"

(#59123) venember83 válasza szab.tam (#59121) üzenetére


venember83
nagyúr

(igaz, ott valszeg jobb dolga van, és kevesebb a strestik féle, félmagyar importgyökér, aki csak azért szétrúgja, mert ki merte cselezni...)

Viszont az is meglehet, hogy nem olyan egyszerű villogni a védőknél, mert kissé képzettebbek, tehetségesebbek.

(#59124) venember83


venember83
nagyúr

A Roma szurkolói belátták, hogy hibáztak, és bocsánatot kértek a csapattól. A drapin az olvasható, "Tényleg majdnem kétszer annyi büntetőt lőttünk az elmúlt években, mint a Juve, de olyan jólesik hisztizni a vereségek után!", és annyi Büntető feliratot tartottak fel, amennyivel többet lőttek az utolsó 6 szezonban.

:D

(#59125) forceberg válasza 7600 GS (#59122) üzenetére


forceberg
veterán

Én amúgy rühellem a rotációs rendszert... Neymart sem kellett volna levenni :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#59126) cyberkind


cyberkind
félisten

A Real Madrid orvosai Bale jobb lábában izomsérülést diagnosztizáltak, ezért kénytelen lesz kihagyni a Liverpool, és minden jel szerint a Barcelona elleni összecsapást is. A walesi játékos a mai edzésen sem tudott részt venni.

Na még valaki, esetleg CR? :W

Paranormal Cocktivity

(#59127) salival válasza cyberkind (#59126) üzenetére


salival
aktív tag

Jaja, CR is kaphatna 2 órára hasgörcsöt szerdán. :K :K

YNWA

(#59128) itouchfan válasza forceberg (#59125) üzenetére


itouchfan
senior tag

most Messi vagy Enrique irányítja a csapatot?? mert már régebben is volt erről szó hogy messi nem a saját pozíciójában "dolgozik" és túl sokat szól bele az edző munkájába..

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#59129) NyxNyxNyx válasza cyberkind (#59126) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Akkor én asszem nem is nézem. Akik miatt szeretem a Madridot kidőlt...

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#59130) 7600 GS válasza NyxNyxNyx (#59129) üzenetére


7600 GS
addikt

Na, azért...

Isco lehozza majd amit kell, no para. :)

(#59131) NyxNyxNyx válasza 7600 GS (#59130) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát az túlzás :D Így simán a Barca az esélyesebb.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#59132) itouchfan válasza NyxNyxNyx (#59131) üzenetére


itouchfan
senior tag

meg amúgy is :))

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#59133) Tibiajax válasza NyxNyxNyx (#59131) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szájberkájnd hsz-beli hírnénél még vissza bírtam tartani magam, itt már nem

Ne legyünk már naívak, nagyon szépen megkérek minden barca-szimpatizánst, drukkert, gránát-vörös mezre feltekintő kebelbarátot. ne örüljünk már annak könyörgöm, h nem játszik a gyalogkakukk, mert falnak megyek. épp eléggé az elszomorító, h nem játszik. őt simán ki lehet venni a játékból, a katalánoknak kicsit is jól fog menni, meg se tud szólalni a pályán szegénykém, max kifut majd az alapvonalon a labda után/labdával együtt.. volt egy jó és szerencsés elfutása a kupadöntőn az enervált, szétesett katalán "védelem" csodás közreműködése alatt, aztán így ennyi. bale hiányával elszalasztjuk a lehetőséget, h a madridiak kb -1en lehettek volna a pályán.. tudom, sokaknak túlzásnak tűnnek szavaim, mégisén ezt így ezt gondolom
ejj, de kár, h nem leszel nevezve a kezdőbe, szuper bale
:( :(

helyetted lesz majd -akár- isco, aki simán veszélyesebb lehet, főleg ha ő is egy jobb napot fog ki.
lásd a szombati gólját. olyat nyomhat bárkinek, bármikor. az nagyon kiszámíthatatlan volt
-oké, nagy levegő- szép gól volt
és ezek a veszélyesek. ezek lehetnek majd veszélyesek szombaton ellenünk is

(#59134) IreN!CuS válasza Tibiajax (#59133) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Végre valaki jól látja :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#59135) homeless09


homeless09
őstag

Ennyit a MU-ról megint...nagy 0!

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#59136) L_YKing válasza Tibiajax (#59133) üzenetére


L_YKing
addikt

:R

homeless: Óhhh... ezek megint nagy szerencsétlenek... :(

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#59137) Sdi válasza homeless09 (#59135) üzenetére


Sdi
addikt

kemény 10 perc alapján :F

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#59138) homeless09 válasza Sdi (#59137) üzenetére


homeless09
őstag

az elmúlt 3 hónapban ugyan ez a lópéló kezdés volt. :W

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#59139) Sdi válasza homeless09 (#59138) üzenetére


Sdi
addikt

Messze a vége.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#59140) Sdi válasza homeless09 (#59138) üzenetére


Sdi
addikt

Sokkal jobbak vagyunk, csak nekik vannak a helyzeteik :DDD

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#59141) homeless09 válasza Sdi (#59140) üzenetére


homeless09
őstag

RvP le Falcao be.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#59142) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#59133) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Egyébként amikor azt írom hogy simán a Barca az esélyesebb, én Modric-ra gondolok legfőképp. Egyik legfontosabb embere a csapatnak. Sokan alul értékelik, én talán kicsit túl, de egyértelműen világklasszis és a Real motorja.

Bale hiánya is nagyban árt a csapatnak, de ez inkább nekem kár mert szeretem nézni ahogy focizik(nem, nem a BL döntőben töketlenkedő énjére gondolok, hanem az átlag meccseken való hatékonyságára). Amit te írsz az nagyon erős túlzás, Ki lehet venni a játékból, de ez kb csak az Atletico-nak sikerült eddig (bár nekik rendszeresen).
Igazán elfelejthetnéd hogy a futás az összes erénye. Neki vannak a legpontosabb beadásai oldalról, neki vannak a csapatban a legjobb szabadrúgásai, ráadásul bármikor lőhet egy bombagólt.

Isco még inkább a jövő klasszisa.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#59143) Tibiajax válasza NyxNyxNyx (#59142) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

számomra ő csak egy futóbolond. hímezheted, hámozhatod, ő nekem csak egy százmillió eurós gyalogkakukk. igen, néha van egy-egy szerencsésebb, veszélyesebb szabadrúgása is, ez kb a repertoárjának az úgymond, kiegészítő eleme.
Aztán, így kb ennyi
azért a pénzért, amit az idióta perez kifizetett ezért a nulláért, 50 jobb/hasznosabb, játékost tudott volna venni, szerte a világból
na de hát.. :) ezért szeretjük a Madridot

(#59144) pohár válasza NyxNyxNyx (#59142) üzenetére


pohár
félisten

főleg külsővel, amikor előreküldi 30 métert, és centire pontosan érkezik a játékos lábára :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#59145) 7600 GS válasza Tibiajax (#59143) üzenetére


7600 GS
addikt

Ha a te csapatodban játszana, totál leszarnád azt hogy mennyire futóbolond, ha olyan gólokat szerezne mint mondjuk a kedvenc csapatod ellen vagy mondjuk a BL döntőben, ennyit erről. :)

(#59146) homeless09


homeless09
őstag

Hol a védelem....

Nem is mondom már, hogy RvP meg Januzaj egy 0...

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#59147) Integra


Integra
titán

rvp-nek mennyi a havi fizuja, hogy kapufákat lövöldöz? janzáj meg egyszerűen csak torres. így nem lehet nyerni, de még egyenlíteni sem. hátha falcao...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#59148) homeless09 válasza Integra (#59147) üzenetére


homeless09
őstag

na majd most Young. :DDD merül 1-2-őt a 16-on bellül aztán nyerünk is.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#59149) Integra válasza homeless09 (#59148) üzenetére


Integra
titán

mekkora mákos gól... de legalább bent van :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#59150) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ajjj de okosan csinálta ez az ajax-nevelés

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.