Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60951) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

A havi betevő

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#60952) szami777 válasza Napfénysüti (#60949) üzenetére


szami777
addikt

:R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#60953) Napfénysüti

A Sony nem újít a FIFA-val.

Més que un club!

(#60954) Andris837 válasza Napfénysüti (#60953) üzenetére


Andris837
senior tag

És ez vajon miért nem lep meg? Arra leszek kíváncsi hogy a többiek mikor lépnek?!

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#60955) Napfénysüti válasza Andris837 (#60954) üzenetére

Az Emirates se hosszabbít velük a cikk szerint. Tehát 6-ból 2 már kiszáll.

Més que un club!

(#60956) Andris837 válasza Napfénysüti (#60955) üzenetére


Andris837
senior tag

Igen, igen olvastam. A maradék négy támogatóra gondoltam. Szerintem amint lejárt a szerződés lépnek ők is, érthető okokból... Senki sem szeretne egy velejéig korrupt szervezet támogatója lenni.

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#60957) Dinter válasza pohár (#60938) üzenetére


Dinter
addikt

Hát nem is a city-től kellett félni, hanem a bayern védelmétől :DDD ;]

(#60958) pohár válasza Dinter (#60957) üzenetére


pohár
félisten

azért csak kellett valaki, aki be is rúgja :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#60959) br.rak


br.rak
őstag

(számomra) meglepő módon a ZDF a Leverkusen- Monaco meccset fogja adni 20:45-től.

(#60960) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Faszomat a Zenyitbe ha ma nem nyernek :W

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#60961) Enzolord válasza Sztbeni (#60960) üzenetére


Enzolord
addikt

Már vezetnek is.. Ráadásul egy portugál góljával... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#60962) szami777


szami777
addikt

Na akkor go gunners!

Lesgóllal vezetnek is...

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#60963) Dinter


Dinter
addikt

Pool :DDD

(#60964) BenHans


BenHans
addikt

Ki kommentálja az Arsenal-Dortmund meccset? Csak mert megütötte a fülem a Mikitárjan, és azóta is úgy mondja. :DDD

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#60965) szami777 válasza BenHans (#60964) üzenetére


szami777
addikt

Baumstark Tibor azt hiszem

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#60966) cyberkind válasza Napfénysüti (#60953) üzenetére


cyberkind
félisten

Végre rájöttek hogy nem kéne egy ilyen semmirekellő, korrupt társasághoz tartozni, puszi Blatter papa hasára.

Paranormal Cocktivity

(#60967) Dinter


Dinter
addikt

Navaas :))

(#60968) cyberkind válasza Dinter (#60967) üzenetére


cyberkind
félisten

Ahhoz képest hogy csak cserekapus jól tolja. :))

Paranormal Cocktivity

(#60969) Dinter


Dinter
addikt

Nehéz azt a táblát kezelni :DDD

(#60970) #84221696 válasza BenHans (#60964) üzenetére


#84221696
törölt tag

Baszki, most olvasom! Beszarok a röhögéstől. Jó hogy nem azt mondja a fickó, hogy Miki Tarjánból! :DDD

(#60971) viharhozo


viharhozo
addikt

Ha az utolso korben a Monaco-Zenit 0-0 lesz, a Monaco hat meccsen ketto (2) rugott gollal tovabbmegy a csoportbol.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#60972) Napfénysüti válasza viharhozo (#60971) üzenetére

Ez elég szégyen lenne.

Més que un club!

(#60973) Sztbeni válasza viharhozo (#60971) üzenetére


Sztbeni
őstag

Nem lesz 0-0. 10 emberrel fog védekezni a Monaco, de a Zenyit betalál. Abban bízok még, hogy a Benfica becsületből hajtani fog hazai pályán, és elverik a Levert, mert akkor a Zenyit csoportelső.

[ Szerkesztve ]

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#60974) br.rak válasza Sztbeni (#60973) üzenetére


br.rak
őstag

A pétervári műbraziloknak lett volna alkalmuk elkalapálni az utóbbi 3 év leggyengébb BL-be jutott német csapatát. Nos 2 meccsen szereztek masszív 0 pontot. A Benficától pedig naivitás elvárni, hogy fix csoport utolsóként azért hajtsanak hogy lesérüljön pár játékosuk.

(#60975) Sztbeni válasza br.rak (#60974) üzenetére


Sztbeni
őstag

Egy brazil van a keretben. Nem tudom, mit csináltak a Lever ellen, de szégyen volt, az fix.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#60976) br.rak válasza Sztbeni (#60975) üzenetére


br.rak
őstag

Én láttam az egyik meccset ( talán az odavágót?), a színvonal már már elérte nb1-et, kis jóindulattal.

Viszont valaki felhomályosíthatna: A hírek arról szóltak hogy az oroszok letaszították a franciákat a 6. helyről és ők indíthatnak jövőre 3 csapatot a BL-ben ( 2főtábla + 1 selejtező) ,de a koeff lista szerint még mindig a gallok vannak előrébb (link)

[ Szerkesztve ]

(#60977) BenHans válasza #84221696 (#60970) üzenetére


BenHans
addikt

:D

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#60978) L_YKing


L_YKing
addikt

[link] Ez kezd egyre jobb lenni :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#60979) forceberg válasza L_YKing (#60978) üzenetére


forceberg
veterán

3,5MRD USD... :o

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#60980) Napfénysüti válasza L_YKing (#60978) üzenetére

Ez remélhetőleg csak egy kacsa.

Més que un club!

(#60981) viharhozo válasza br.rak (#60976) üzenetére


viharhozo
addikt

Felhomalyositalak, nincs igy. Es nem is lesz, amig van a kupakban francia es orosz indulo, hiszen addig szerezhetnek meg pontot. Egyebkent nagyon valoszinu, h nem lesz helycsere.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#60982) BenHans


BenHans
addikt

Ha már franciák. [link]
Szerintem nem is hülyeség. Én a helyében lazán lelépnék a Lyonba vagy Marseillebe esetleg a Monacoba.
A játékstílusa szerintem abszolút illik oda, és szerintem ott beindulna a gólgyártás.

Én bírom őt mindentől függetlenül, de jó lenne már nem kallódni látni. :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#60983) 7600 GS


7600 GS
addikt

Ribery megint alkot. :)

(#60984) Dinter válasza L_YKing (#60978) üzenetére


Dinter
addikt

Én erről már régebben is hallottam valamit, hogy a muszlim szurkolók miatt leveszik a keresztet :F

(#60985) L_YKing válasza Dinter (#60984) üzenetére


L_YKing
addikt

Napfénysüti úgy tűnik, hogy nem. De szerintem ez elég gáz... vallást nem lehet megfizetni pénzbe, vagy mégis? :Y

BenHans szerintem nem való pályára :DDD

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#60986) #84221696 válasza Dinter (#60984) üzenetére


#84221696
törölt tag

Szerintem meg minden befektetőnek tiszteletben kellene tartania a befektetési hely hagyományait, jelképeit stb. A vallási érzületnek megintcsak szvsz, nincs helye az üzleti életben.
Remélem csak egy kacsa ez, mert ezen az alapon a világ RM keresztény szurkolói is pampogni fognak.

Ha meg már itt tartunk, akkor miért nem ciril betűkkel írják ki a Chelsea nevét a stadion bejárata fölé, vagy a játékosok nevét, vagy az arab sejkek miért nem akarják, hogy a megvásárolt klubbjaikban ezentúl a hivatalos nyelv az arab legyen, a közlekedési eszköz a púposteve, az ital meg a kuszkusz és miért nem szárított kecskeszarral fűtenek?

Agyrém! Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok vallásos. Ami mondjuk amúgy is magánügy! :DDD

(#60987) cyberkind


cyberkind
félisten

UEFA MAFIA!

Hihi^^ :)

Paranormal Cocktivity

(#60988) bagyulajuve válasza cyberkind (#60987) üzenetére


bagyulajuve
addikt

2 millió :DDD

Resistencia eterna

(#60989) szami777


szami777
addikt

Wolfsburg-Everton meccsen sincs a helyzet magaslatán a bíró, teljesen szabályos gólt vett el a hazaiaktól. :U
De hogy ezt hogy látta lesnek???
Elég jó kis meccset játszanak egyébként.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#60990) BenHans válasza szami777 (#60989) üzenetére


BenHans
addikt

Tényleg jó meccs. De idegesít hogy ilyen szerencsétlen a Wolfsburg meg majom a játékvezetés :N

Napfénysüti: Hát meg... Nyom nyom a Wolfsburg, próbálkoznak, erre az Everton két kontrából mondhatni tökéletes helyzetkihasználással megnyeri a meccset. [stat]

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#60991) Napfénysüti válasza BenHans (#60990) üzenetére

Szegények megérdemelnének egy gólt.

Puff és erre Everton gól. :U

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#60992) szami777 válasza Napfénysüti (#60991) üzenetére


szami777
addikt

Evertonnak drukkolok, de most sajnálom a Wolfsburgot nagyon.
ettől függetlenül simán továbbjutnak szerintem.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#60993) Napfénysüti

Salzburg jól bekezdett. Hajrá bikák! :K

Més que un club!

(#60994) BenHans válasza Napfénysüti (#60993) üzenetére


BenHans
addikt

Szép volt a szabadrúgás, kár hogy közvetett lett volna. Viszont oké hogy nem számított a kapus az egyből elrúgott labdára de kicsit túl nyugodtan engedte be azaz húzta vissza a kezét. Szerintem az ilyeneket bizt. ami bizt. alapon ki kell tolni.

Amúgy jó nézni a Salzburg játékát, jó lenne itthon is hasonlót látni :K

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#60995) Ringman


Ringman
nagyúr

kuzmanovics gól wtf?

(#60996) br.rak


br.rak
őstag

Ranochhia szép volt :DD

Mod: portugáloknál megint elment a villany vagy miért áll a meccs?

[ Szerkesztve ]

(#60997) cyberkind


cyberkind
félisten

(#60998) Cartevo válasza cyberkind (#60997) üzenetére


Cartevo
őstag

Abramovics miért nem Moszkvába viszi a sztárokat?

(#60999) cyberkind válasza Cartevo (#60998) üzenetére


cyberkind
félisten

Mert ott nincs (még) csapata?

Paranormal Cocktivity

(#61000) szami777 válasza cyberkind (#60997) üzenetére


szami777
addikt

Nso is telejsen lesüllyedt az utóbbi időben, a blikk nem tud annyi faszságot írni lassan már mint Ők.
(ez hirtelen felindulásból jött)
Remélem nem jön.
Abban hogy az Adidas magának akarja van persze ráció és azt is elhiszem, hogy 100 milliókkal is akár beszállnának, kérdés hogy hol fog kikötni.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.