Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59601) KisTücsök válasza szami777 (#59597) üzenetére


KisTücsök
addikt

Szép volt bizony.

Pörszi meg amerikai focizik?

(#59602) tiv83us


tiv83us
veterán

Ahhoz kepest, hogy MU-CHE rangado, ez a meccs rem gyenge (volt)... :U
Na a hulye Ivanovics elintezte, hogy beikszeljenek a vegere :))

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#59603) cyberkind


cyberkind
félisten

Bummshakalaka!

1-1

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#59604) Sdi


Sdi
addikt

Ez-az MU :C :C

Szép volt srácok :R

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#59605) homeless09


homeless09
őstag

1-1!!!!!!!!!!

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#59606) szami777


szami777
addikt

A f@szom

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#59607) 7600 GS


7600 GS
addikt

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

Szánalmas volt ez az "üljünk rá az 1-0-ra" taktika, jött is a büntetés. :)

(#59608) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Köszi Iva! Ismét...

Kár, hogy nem lehet tízet cserélni a meccsen, Mou a meccs végére 10 védőt állítana be, ha 1-0-ra vezet. Mondjuk ez nem az Ő hibája volt, de megint egy megnyert meccs úszott el.

(#59609) cyberkind válasza 7600 GS (#59607) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerencse hogy mi már ettől megszabadultunk, és látszik is az eredmény. :))

Paranormal Cocktivity

(#59610) br.rak


br.rak
őstag

Otthon jó az iksz :DDD Így Lajos maradhat és télen újabb százmilliót el tud verni. :DDD
Keep up the good work Lui :))
Bánki jól mondja, az Mu jelenleg a legdrágább középcsapat, ideje lenne Fergie-t reaktiválni.

[ Szerkesztve ]

(#59611) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Hihetetlen ez a MU, a góljaik 90%-át vagy a meccs vége felé vagy hosszabításba szerzik, mindig bemákolnak!

(#59612) szami777 válasza KisTücsök (#59608) üzenetére


szami777
addikt

Ez nem Iván ment el, de még csak szándékos se volt sztem.
A piros jogos volt így is- úgy is.
United bekapart egyet a végén, ebbe idén nagyon jók.
Féltem ettől a Unitedtől, de nem kellett volna, az inkább zavar, hogy a gól után megannyi lehetőséget elpuskázott a csapat.
Nem baj, city és a united ellen megvan a 2 idegenbeli rangadó, az is valami már.

A kövi fordulóba City-United, remélem city kikap megint, vagy inkább az x.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#59613) br.rak


br.rak
őstag

JM képtelen tanulni, anno Benitez sokkal jobban rotált és nem ült rá az eredményre. Remélem a BL-ben megint az elődöntőben fognak kizúgni a jó José hülyesége miatt, hihetetlen hogy képtelen a saját kárán tanulni.

MU: nagyon sok pénzt kellene elkölteni télen, hogy ebből dobogó vagy 4. hely legyen. Köv héten a City megeszi őket, sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#59614) KisTücsök válasza szami777 (#59612) üzenetére


KisTücsök
addikt

Én nem tudtam eldönteni stúdiós visszajátszás alapján sem. De Iva mindig megbolondul a végére. City góljában is benne volt, ha jól rémlik.

Csak idegesítő 2 megnyert rangadót így elszórakozni. Az a baj, hogy ez remekül működött az első Mou-s érában, de most nem. Most ráadásul többször is megvolt a lehetőség a 0-2-re.

Amúgy persze belefér, amíg tükörsimán vezetjük a tabellát belefér egy-két ilyen. Ha meg bajnokok leszünk, senkit sem fog érdekelni ez a néhány botlás. De azé na..

Remélem legalább a City ellen is kiharcolnak egy x-et, bár kétlem, hogy így lenne.

Mellesleg azért is baj az ilyen elszórakozott pontok, mert ha gödörbe kerül a csapat, akkor simán utolérhet a city. November is coming...

[ Szerkesztve ]

(#59615) Ringman


Ringman
nagyúr

úgy látom, hogy az Internél mindenki megilyedt, hogy lehet Mazzarit Moyes váltaná és elnapolták az edzőbuktatást. :)

(#59616) br.rak válasza Ringman (#59615) üzenetére


br.rak
őstag

Fognak még az MU-nál könnyes szemmel Moyes-ról nosztalgiázni. Münchenben is átértékelődött a Klinsi-korszak Lajos után :DD

(#59617) pohár válasza Ringman (#59615) üzenetére


pohár
félisten

ilyedt??? :Y :Y

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#59618) Ringman válasza pohár (#59617) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem kellene telefonálás+munka közben hsz-t írni

[megtépi ruháját és hamut szór fejére]

(#59619) pohár válasza Ringman (#59618) üzenetére


pohár
félisten

még jó, hogy plusz nem vezettél közben :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#59620) venember83


venember83
nagyúr

Tibcsi, nyert az Intered! Ráadásul egy nullal. Valamit tanultak volna a Juventustól? :U

(#59621) Tibiajax válasza venember83 (#59620) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:B :B

:DDD

Ringman Amúgy ha valaki az Interből nagycsapatot akar csinálni, annak először a pénztárcába kéne mélyen belenyúlnia. És venni belőle néhány jó játékost, meg egy igazán jó edzőt (nem David Moyes-szintűt).
kb

amugy, akartam kérdezni már, ki a franc az avatarod?.. :D

(#59622) venember83 válasza Tibiajax (#59621) üzenetére


venember83
nagyúr

Valami brit rocker lesz.

(#59623) szab.tam válasza venember83 (#59620) üzenetére


szab.tam
nagyúr

kicsit offos mellékszál:
mix-ből kifolyólag figyelem ezeknek a hektikus élcsapatoknak a menses alapú ingadozásait.
ha jól érzi az ember a rirtmust, pontosan lehet tudni nyerés, vesztés váltakozásokat.
jó példacsapatok erre:
inter, juve, dortmud.
csak mindegyik máshogyan.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#59625) szab.tam


szab.tam
nagyúr

sok gusztustalankodás megy a a getafe - atletico-n.
meg zsigerből utálom az összes mediterrán bandát.
(pont az ilyenekért.)
évek óta.

de most akkor is hajrá getafe!!!! :)) :DD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#59626) Ringman válasza Tibiajax (#59621) üzenetére


Ringman
nagyúr

szerintem vmi fanatikus edző kellene:
klopp, simeone (felix magath, fatih terim :) )
lesz még szerintem mou itt edző még valamikor.

arckép - tehol beddict
(OFF)
a konrét névre rákeresve könyv-spoilerek is előbukkannak - szóval elővigyázatosan :)(/OFF)
maga a könyvsorozat nagyon hosszú (hosszabb mint a gameofthones), de megéri belekezdeni.

(#59627) cyberkind


cyberkind
félisten

Horti Gábor - SportKlub

Azt írják a spanyol lapok, hogy a klasszikuson Toni Kroos volt a fehérek legjobbja, és ki a puta madre emlékezik az öreg alkeszre, Xabi Alosnora? Kroos 59 passzából 57 pontos volt, emiatt megjegyezték: biztonságosabb volt, mit a legjobb német autó! Gratulálok a Bayern vezetőnek, akik a törpicsek, öreg, beteg spanyol komákat vásárolják diszkont mennyiségeben, de nem diszkont áron! Toni Kroos, a legnagyobb zseni, meg elment! Über fain Bayern vezetés Pep segedelmével! Ohhh, wie ist das Schön! Ott legalább annyira értenek az átigazoláshoz, mint Kispesten, ahol szintén erős lovakat vesznek, amiről aztán kiderül, hogy csak virsli alapanyag!

Paranormal Cocktivity

(#59628) tiv83us


tiv83us
veterán

Torres a Milanban sem veszitette el csodaerejet ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#59629) NyxNyxNyx válasza br.rak (#59613) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

BL hely simán meglesz, a Pool se az igazi a United-nek meg előbb utóbb beindul a szekér.

Tottenham-mel meg ugye nem is kell foglalkozni annyira szarok. Bár most elnézve így is csak 3pont az elmaradásuk a "4. helytől" (feltételezem nem a Soton meg a West Ham lesz a kihívó a 4.helyre).

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#59630) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Tragikus hír: a dél-afrikai válogatott és az Orlando Pirates csapatkapitányát, Senzo Meyiwát halálos lövés érte. A hírt a rendőrség is megerősítette. Nyugodjék békében! :(

***
***
***
Se cumplen 20 años del debut de Raúl / 20th's anniversary of Raúl's debut

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#59631) IreN!CuS válasza tiv83us (#59628) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Gyönyörű, váratlan visszajátszás a szélre , hol a hiba ? :DDD

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#59632) Tibiajax válasza Ringman (#59626) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az a baj, h én nem szeretném, ha josé mourinho lenne még itt edző, valaha is...
egy időszak volt, amikor nem drukkoltam az Internek életemben (leszámítva nyilván süvölvény koromat), és az a 2010környéki murinnyó-érás évek. abban az idszakban megszűnt számomra a klub
hát én csak ennyire rühellem a portugált..

(#59633) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Frissen átgondolva a tegnapiakat, nem Mou miatt "ment el" a meccs. A taktika jó volt, 0-1 után volt több lehetőségünk is, de nem volt szerencséje a csapatnak. Iva amúgy szinte hozzá sem ért, abból a visszajátszásból, amit én láttam. Egy Costaval ez lazán meglett volna. Nem volt akkora nyomás a csapaton (mint mondjuk amely egy SAF irányított MU ellen lett volna ilyen helyzetben), egyszerűen az utolsó másodpercekben nem szabad ilyet hibázni.

Kicsik ellen továbbra is be kell húzni a meccseket, és akkor nem lehet gond.
___

"Messi sérülten játszott az el Clásicón - sajtóhír"

Így már értem. Máskülönben legalább 2-3 góllal nyer a barsza. Furcsa is volt. ...

Tibiajax: Az úgy komoly hozzáállás. Végül is csak mindent megnyert a(z) (egyik) kedvenc csapatoddal. Ilyen Inter mikor lesz legközelebb?

[ Szerkesztve ]

(#59634) Tibiajax válasza KisTücsök (#59633) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

komolyan beszélek, bármennyire hihetetlenül, meg irreálisan hangzik is
van egy csapat, melyet imádok, mindent megnyert, bl-t, kupát, világkupát, végre...
és mégsem tudttam lelkesedni, nem volt semmiféle eufória, mert van egy ember a futball világában, akitől olyan, de olyan szinten herótom van, akit annyira, de annyira megvetek, mint embert - érted -, h el nem tudom mondani

ez nagyjából tükrözi az érzelmeimet, hogy még annak sem tudtam örülni emiatt, h európa legjobbja lett az Inter, mert egy rühhelt akárki vezeti a kedvenceimet, egyszerűen halál közömbössé vált számomra az az időszak.

jó, oké nyilván boldog voltam a bl-döntő végén, ott szép gólokkal is nyert a csapat, meg pont a bayern megfektetni, annál szebb nincs. de nekem az egész érzetet az elejétől a végéig belengte 1. murinnyó személye és jelenléte 2. volt barca sztárokkal operálva - és a barcán átjutva - jutott el végül odáig, a maga tipikus stílusával.
ezt én nem bírom sajnos emészteni, gyűlölöm az antifocit, nem tehetek róla

[ Szerkesztve ]

(#59635) Sztbeni válasza Tibiajax (#59634) üzenetére


Sztbeni
őstag

Én mondjuk nem tudnék addig a Juve BL győzelmének se örülni, amíg allegri van ott. Szóval megértelek.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#59636) #84221696 válasza Tibiajax (#59634) üzenetére


#84221696
törölt tag

Amennyire szerettem a Realt, annyira utáltam Mou miatt! A Realt ismét elkezdtem szeretni az olasszal, ahogy a Barcat is szeretem. Remélem nem fogok kikapni, hogy a két ősi riválist nagyjából egyformán szeretem, egyeiket ezért, a másikat meg azért. :)

(#59637) KisTücsök válasza Tibiajax (#59634) üzenetére


KisTücsök
addikt

Oké. Megértelek. Én annyira a másik oldalról nem látom ezt a dolgot, hisz (nyilván) én szeretem Mou-t. Azt megértem, ha valaki utálja (mert sokszor tett érte, hogy utálják), csak kicsit furcsa volt, hogy ennyire. De ezek szerint van ilyen is. :)

(#59638) Napfénysüti válasza #84221696 (#59636) üzenetére

Te nem is létezel. :DDD

Més que un club!

(#59639) #84221696 válasza Napfénysüti (#59638) üzenetére


#84221696
törölt tag

Várj! Megcsípem magam! :D

(#59640) Tibiajax válasza Sztbeni (#59635) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

akkor te tökéletesen megértesz engem, azt hiszem.

Napfénysüti felfedeztünk egy új fajt a világon :D aki a madridot is és a katalánokat is szereti egyformán
őrület

(#59641) Sztbeni válasza Tibiajax (#59640) üzenetére


Sztbeni
őstag

Sajnos megértelek. Aki nem érti, örüljön neki, hogy nem kellett még ezt átélnie.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#59642) venember83 válasza Sztbeni (#59635) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez azért túlzás. Nyugodtan kijelenthetem, hogy én teljes mértékben képes lennék örülni. Főleg annak tudatában, hogy a BL-győzelemnek a valószínűsége Allegrivel és ezzel a kerettel a nullához konvergál. Csak a döntőbejutás huszonegyszeres pénzt fizetne, BL-győzelem negyvenegyszerest, szóval felejthető.

[ Szerkesztve ]

(#59643) Sztbeni válasza venember83 (#59642) üzenetére


Sztbeni
őstag

Hát igen, allegrivel a továbbjutás is kétséges :D

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#59644) #56268288


#56268288
törölt tag

Trollfoci. :DDD

(#59645) #84221696 válasza Tibiajax (#59640) üzenetére


#84221696
törölt tag

Tiszta sci-fi! :DDD

(#59646) Integra


Integra
titán

szegény torres, sose javul meg :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#59647) viharhozo válasza cyberkind (#59627) üzenetére


viharhozo
addikt

Kroos nem akart alairni, el akart menni, az okat csak o tudja, kifele azt kommunikaltak, bekeben valtak el a felek. A Bayernben nem kereshet akarmennyit, h ne boruljon a csapat, velhetoen a Madrid tobbet ajanlott neki.

Csöpi apropenzert jott, a fizetese viszont magas, ez teny, de egyszeruen elfogytak az ott bevetheto emberek. Egyebkent azt is vitatnam, h a ket jatekos csereszabatos lenne, Kroos mindig fos volt 6-osban, eggyel elorebb jobban ment neki.

Es azt se felejtsuk el, h a mostani Bayern a legemlekezetesebb meccseit Kroos nelkul jatszotta.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#59648) salival válasza cyberkind (#59627) üzenetére


salival
aktív tag

Ez még adná is ha Xabi nem klasszis kontrollerként nyomná a Bayernben.

YNWA

(#59649) gyuromoj


gyuromoj
veterán

PL: véletlenül a City táborába rohant a West Ham duója ünnepelni
Megnézném egy Fradi-Újpest meccsen az ilyet ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#59650) 7600 GS válasza KisTücsök (#59633) üzenetére


7600 GS
addikt

Persze, most már kihozzák sérültnek, úgy könnyebb megetetni az emberekkel hogy lófaszt nem csinált a pályán.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.