Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21451) Richard! válasza bandus (#21449) üzenetére


Richard!
addikt

Egy kis viszonyítási alap

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#21452) 7600 GS válasza Richard! (#21451) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem olcsó, de nem is megfizethetetlen kategória. De ha akarsz szuvenírt is venni, akkor megint máshogy néz ki a dolog. :)

(#21453) Napfénysüti válasza ronson (#21440) üzenetére

Én kimentem pedig nem szeretem a Vidit. De ha már helyben van majdnem egy 1000-es volt a jegy igaz a fedett lelátó részre.
Inkább az a szégyen hogy a 6000 fizető szurkoló ellenére ennyire gyenge játékot nyújtottak. Ha nem javulnak fel rohadt gyorsan idén hamar véget ér az EL... :(((

Més que un club!

(#21454) bandus válasza Ijk (#21450) üzenetére


bandus
veterán

lásd következő hsz, és az 4 éjszaka, nem 2. időben kell foglalni repjegyet, szállást, és meccsjegyet is. madridban voltam, tudom miről beszélek. nem hinném, hogy jelentős eltérés lenne a barcelonai árak és a madridiak között.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#21455) Dinter válasza bandus (#21454) üzenetére


Dinter
addikt

Madridba én is szivesen elmennék

(#21456) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Anelka a WBA-ban. :D

(#21457) KisTücsök válasza KisTücsök (#21456) üzenetére


KisTücsök
addikt

Mou állítólag Mikel mellett Ba-ra sem tart igényt.

(#21458) 7600 GS


7600 GS
addikt

(#21459) viharhozo válasza bandus (#21454) üzenetére


viharhozo
addikt

A repjegyet 30 alatt mar nem uszod meg, es ahhoz is eleg nagy szerencse kell. Ha mar egyszer odamegyek, en biztos nem a kakasulore vennek jegyet, nem rangadon, jo helyre viszont ellenfeltol fuggoen 70-150 euro volt a jegy tavaly. A menetrend miatt vasarnapi bajnoki meccset meg tudsz nezni egy ejszakabol, tehat ha a repteren alszol, kijohetsz 100 rugo alatt, de az elmeny nagy resze az lesz, h elmondhatod, kijottel ennyi penzbol.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#21460) IreN!CuS válasza viharhozo (#21459) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nem rég keresztapám volt kint a fiával repülővel. Egy hét ,egy meccs(asszem valamelyik kis csapat volt plusz "közép" kategóriás jegy) meg múzeumok ilyesmi ,és szállodában laktak. Kerekítve 1 misi volt.Szóval ha értelmesen akarsz kimenni biztos nem 100 lesz a vége.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#21461) bandus válasza viharhozo (#21459) üzenetére


bandus
veterán

egy meccs megnézéséről volt szó, ahhoz nem kell két éjszakánál meg két csillagnál több :) ha ezen kívül is jól akarja érezni magát az ember, városnézni, múzeumok, stb, az nyilván ennek a sokszorosa.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#21462) baluka26


baluka26
veterán

Brazília.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#21463) homeless09 válasza KisTücsök (#21456) üzenetére


homeless09
őstag

Tegnap láttam a sopronban a plázánál hogy West Bromwich-os plakátot rak fel egy fazon a hirdetőfelületre, rajta GYSEV-es logóval, szóval sejtésem szerint a WBA Sopronban fog játszani. :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#21464) baluka26 válasza homeless09 (#21463) üzenetére


baluka26
veterán

Igen, a Puskás Akadémiával.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#21465) homeless09 válasza baluka26 (#21464) üzenetére


homeless09
őstag

Hányadikán, azt nem tudod véletlenül?

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#21466) homeless09


homeless09
őstag

Hír kering, hogy Garay feltûnt a Az AON Training Complex (Carrington) tegnap és Thiago Alcantara is.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#21467) Sickboy25 válasza bandus (#21461) üzenetére


Sickboy25
addikt

Mi velük voltunk az EB-n Vannak jó ajánlataik!

Irén: Egy misi??? Akkor minimum 5 csillagos szálloda... Ha meg nem annyi akkor kidobott pénz az ablakon.. Én voltam két hetet, de szállással mindennel együtt (meccs nélkül, ami akkor 89 euro vol, de nem mentünk) 200K alatt kijöttem, úgy hogy minden múzeumban voltam. Négycsillagos szállodában reggeli és vacsora... csak ebédre és sörre meg sangriára kellett költenünk :)

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#21468) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#21469) cyberkind


cyberkind
félisten

"A Punto Pelota szerint Daniel Levy és Florentino Pérez korábban megállapodtak abban, hogy amennyiben a Tottenham nem kvalifikálja magát a Bajnokok Ligába, úgy az angol csapat elengedi Balet. Az eddigi hírek szerint ezt az egyezséget készül felrúgni Levy."

De édes, egyre ellenszenvesebb ! :)

Paranormal Cocktivity

(#21470) giigz válasza Tibiajax (#21468) üzenetére


giigz
veterán

A visszahúzás üt :)

(#21471) KisTücsök válasza Tibiajax (#21468) üzenetére


KisTücsök
addikt

5 percre röhögök. Hogy szompolyog a háta mögött. :DDD

(#21472) ronson válasza Tibiajax (#21468) üzenetére


ronson
őstag

Azért megye III.-ban nem merné így megrázni a pofonfát. :D

Kíváncsi vagyok megadta-e a bíró?

[ Szerkesztve ]

(#21473) Napfénysüti válasza ronson (#21472) üzenetére

Lehet már kapott volna az arcába ököllel ha a hazai csapat kapusával teszi. :DDD

Més que un club!

(#21474) fatal` válasza ronson (#21472) üzenetére


fatal`
titán

Miért ne adta volna meg? Teljesen szabályos gól.

(#21475) salival


salival
aktív tag

Mkhitaryan -> Shakhtar -> 99%
Szégyen. 2 hónapja balfaszkodik vele a pool, a csávó is Angliába akar menni, erre lerabolja a Dortmund, mert leteszi a kívánt összeget. :(
Jól jár vele a Dortmund, simán Götze szint.

YNWA

(#21476) Integra válasza salival (#21475) üzenetére


Integra
titán

nem értelek, pont, hogy a pool-ba ment végülis és nem a dortmund-ba a mai hírek szerint, mert a pool átutalta a 30 millát.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21477) salival válasza Integra (#21476) üzenetére


salival
aktív tag

Nem. A legbefolyásosabb poolos újságíró (a klubközeli lap, az Echo sportszerkesztő vezetője, James Pearce) írta meg hogy elhappolták. Megerősítette Tony Barrett is, aki a Times pool szakértője. Ez a két legmegbízhatóbb újságíró, aki klubközeli információkat hozhat, tehát 99% hogy oda megy.
Dortmundnál nem tudom ki megbízható, de úgy tudom, hogy Watzke elég bőbeszédű igazolásokkal, tehát biztos megerősíti a következő napokban.

YNWA

(#21478) Integra válasza salival (#21477) üzenetére


Integra
titán

ok, most már látom a cikket, pár perce jött ki. 25 millát írnak csak a dortmundnak

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21479) Enzolord válasza ronson (#21472) üzenetére


Enzolord
addikt

Odahaza simán, idegenben igen csak megkergetnék..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21480) baluka26 válasza salival (#21477) üzenetére


baluka26
veterán

Aubemeyang, Mkhytarian. Csupa leirhato nevu emberek :D Jo lesz a Dortmund jovore is.

Latom eladtatok a legtechnikasabb kopaszt a vilagon :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#21481) hobizoli


hobizoli
nagyúr

Tegnap hajnalban nagy gyász érte a focivilágot. Európa ezer legjobb focistájával a fedélzeten zátonyra futott és elsüllyedt a Golden Star turistahajó. Senki sem élte túl a szörnyű katasztrófát! A szerencsétlenségnek nem volt magyar áldozata...

:DDD :U

több drón kell ;P

(#21482) Enzolord válasza hobizoli (#21481) üzenetére


Enzolord
addikt

Hogyhogy? Nem voltak Magyar pincérek a hajón? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21483) salival válasza baluka26 (#21480) üzenetére


salival
aktív tag

Jaja, hál'Istennek, megszabadultunk tőle. Rossz volt nézni a játékát, lassú, lusta, körülményes, önző. Nem tudom mit fog kezdeni vele Laudrup. Mindenesetre 6m-ért eladni még egész jó, ahhoz képest hogy semmiit sem csinált egész évben.

YNWA

(#21484) pohár válasza salival (#21483) üzenetére


pohár
félisten

Shelvey elment?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#21485) salival válasza pohár (#21484) üzenetére


salival
aktív tag

Igen. Crystal Palace és a Swansea közül választhatott, de értelemszerűen a Swansea-t választotta.

YNWA

(#21486) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Ugye nem csak én várom ennyire? :D

[ Szerkesztve ]

(#21487) 7600 GS válasza KisTücsök (#21486) üzenetére


7600 GS
addikt

Remélem jól megjegyzed amit most írok, mert felőlem jön egy Hajrá Chelsea! :D

Ha már tőletek soha az életben nem fogok olyat olvasni hogy Hajrá Real Madrid. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21488) KisTücsök válasza 7600 GS (#21487) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD

Én amúgy szoktam a Madridnak szurkolni, néha. Amikor a Barca ellen játszanak és megszerzik a vezetést. A klasszikuson mindig annak a csapatnak szurkolok, amelyik az első gólt szerzi, aztán reménykedem, hogy minél jobban kitömik a másikat. Olyankor hideg italt, popkornt előkészít, és nyomás NSO-ra.

(#21489) Ps Vita válasza KisTücsök (#21486) üzenetére


Ps Vita
őstag

Istenem,miért nem szólhat ez a meccs a csapatokról/játékosokról?:U
Már megint ez a két ember lesz a középpontban:(

Amúgy meg bosszút kell állni,és ezt a kupát is behúzni:DD

(#21490) 7600 GS válasza KisTücsök (#21488) üzenetére


7600 GS
addikt

Ha ilyen jó marad a Barca védelem, akkor lesz abból még sokgólos győzelem, legalábbis nagyon remélem. Egyébként az esetek 90%-ban mi szerezzük meg a vezetést, eléggé ritka hogy a gránátvöröskék bagázs.

Nem kell ám az NSO-ig menni ilyen esetben, bár tudom, hogy ott is szép gyöngyszemek vannak, no de itt is olyan jól szoktam szórakozni meccs után mikor visszaolvasgatok 1-2 kommentárt. :D Csak azt nem értem, hogy hogyan tudnak egyszerre meccset is nézni meg fórumozni is, én egyszerre csak az egyiket csinálom.

(#21491) fatal` válasza 7600 GS (#21490) üzenetére


fatal`
titán

"Csak azt nem értem, hogy hogyan tudnak egyszerre meccset is nézni meg fórumozni is"

Közel van az alt+tab :)

(#21492) homeless09 válasza fatal` (#21491) üzenetére


homeless09
őstag

Osztott képernyő. :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#21493) 7600 GS válasza fatal` (#21491) üzenetére


7600 GS
addikt

És hogy alt+tab-ozzak a plazma tv előtt? :D A netbookot meg nem szoktam bekapcsolni közben, csak a meccsre szeretek koncentrálni.

Meg szerintem nem is szerencsés közben írogatni, a meccs hevében úgy sem tud az ember objektívan kommentelni.

(#21494) fatal` válasza 7600 GS (#21493) üzenetére


fatal`
titán

Nem rólad beszéltem, hanem magamról mivel a kérdés az volt, hogy tud valaki meccs közben írni. Úgy, hogy nekem pl. a PC a TV-m (tuner).

[ Szerkesztve ]

(#21495) KisTücsök válasza Ps Vita (#21489) üzenetére


KisTücsök
addikt

Várható volt, azért nem mindennapi ez a helyzet. Nem baj ez szerintem, egy darabig most már úgysem fognak találkozni, legalábbis biztosan nem sűrűn.

Szerintem tuti jó meccs lesz.

Én is a monitoron TV-zek is. Ha nem történik semmi általában át szoktam nyomni és netezek vagy valami. Tényleg ezt a kép a képben funkciót még nem is próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#21496) Ps Vita válasza KisTücsök (#21495) üzenetére


Ps Vita
őstag

Persze,biztos jó meccs lesz(addigra talán Götze is lesz:)) ),főleg ha nem olyan felfogásban fogtok játszani,mint a BL-döntőn:DDD

(#21497) KisTücsök válasza Ps Vita (#21496) üzenetére


KisTücsök
addikt

Írni is akartam, hogy szerintem nem, de én Mou-n már nem tudok kiigazodni.
____________________

Cavani valszeg a PSG-é - sajtóhír.

Tott'ham meg megszerezte Paulinhot, meg megakarják Pjanicot. Ha marad Bale, velük is komolyan kell számolni jövőre.

(#21498) Tibiajax válasza KisTücsök (#21486) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de, igen

(#21499) k!nG


k!nG
aktív tag

Thiago elmegy, mostmar vegleges. Komolyan nemertem, hogy engedhettuk el a kozeljovo legigeretesebb kozeppalyasat.

[ Szerkesztve ]

https://www.behance.net/vargadom

(#21500) fatal` válasza k!nG (#21499) üzenetére


fatal`
titán

Nem baj, majd 40-50 millióért visszavásároljuk, mint Fabregast... Remélem, hogy nem igazolunk középpályást, ha már így alakult, akkor hozzuk fel Sergi Robertot a B kerettől.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.