Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22351) KisTücsök


KisTücsök
addikt

"Man. City: Jovetics érkezik a Fiorentinától - hivatalos" 30 misi. euróban.
________

Csak megjegyzem, tavaly a Chelsea nyereséges volt, pedig nem költött keveset.

[ Szerkesztve ]

(#22352) ronson válasza Enzolord (#22350) üzenetére


ronson
őstag

Hát nem indulna, mert szerkezetileg nem olyanok a klubok.

Szerintem egyébként az UEFA egy 10 éves átalakításon kellene gondolkodnia. Viszont akkor a sokan szopóra mennének, mert pontosan kiütközne, az országok gazdasága a focin is.

Egyébként teljesen elfogult vagy, mert példálózol az angol csapatokkal, holott a PL-el van a legnagyobb gebasz.

[ Szerkesztve ]

(#22353) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Dembelé statjai

Jovetic tényleg megér annyit? Nem láttam sokat játszani, de amikor igen, akkor nem nyűgözött le.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#22354) Enzolord válasza ronson (#22352) üzenetére


Enzolord
addikt

Teljesen elfogult? :C :C
Mi a gond a klubszerkezettel? Gondolom, Te Német drukker vagy....

(#22351) KisTücsök Nézd meg az Abramovic érát egészben, hogy mennyire nyereséges a Chelsea...

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#22355) homeless09


homeless09
őstag

HIVATALOS: A Manchester United 70 millió fontot ajánlott fel ma Gareth Bale-ért a Tottenham Hotspur-nek!!!

forrás: SkySports

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#22356) Enzolord válasza homeless09 (#22355) üzenetére


Enzolord
addikt

Yeah... Remélem, lesz végre megint egy normális szélsőnk.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#22357) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Fio szerintem jó vásárt csinált,Jovetic helyet Gomez plusz ~15 milla :K

(#22358) cyberkind válasza homeless09 (#22355) üzenetére


cyberkind
félisten

Remélem nem fogadják el ezt se mint a Madrid ajánlatát, ráadásul vetélytársét !

Paranormal Cocktivity

(#22359) Enzolord válasza cyberkind (#22358) üzenetére


Enzolord
addikt

Remélem, jön a Unitedbe.. BLben játszhat, és nem kell elköltöznie.
Ja, és az utolsó szezon, hogy a Walesi varázslóval játszhat.... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#22360) Napfénysüti válasza homeless09 (#22355) üzenetére

Na erre kíváncsi vagyok hogy mi lesz a vége.

Més que un club!

(#22361) Ps Vita válasza cyberkind (#22358) üzenetére


Ps Vita
őstag

Szerintem a Spursnek el kell engednie ennyiért,ha okosan fektetik be akkor tudják pótolni és legalább a csapat sem lesz ennyire egy emberre kihegyezve,az értéke is csökkenni fog valszeg.

70 millióból kijönne akár két 20 millás,két 15 millás player :U

(#22362) NyxNyxNyx válasza cyberkind (#22358) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szerintem valószínűbb, hogy a MU-ba megy, mint a Realba. Vele reklámozzák a PL-t világszerte, csak nem megy a Realba ezek után (Times Square).

cyberkind: MU szerintem nem igazi vetélytárs. Ha ők erősödnek az a Spurs-nek nem feltétlenül rossz, mert akkor annak a riválisok is megisszák a levét.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#22363) KisTücsök válasza homeless09 (#22355) üzenetére


KisTücsök
addikt

Az igen. Akkor új angol átigazolási rekord van születőben? Már ha elfogadják. A Madrid mennyit ajánlott anno?

Amúgy szvsz nagyon nem ér annyit.

(#22362) MikE008: De akkor is mindenképpen jobban járnának, ha külföldre menne, persze, csak ha kapnak ugyan akkora ajánlatot. Néhány okos igazolással ott lehetne akár a végelszámolásnál is a Tott'ham.

[ Szerkesztve ]

(#22364) homeless09 válasza KisTücsök (#22363) üzenetére


homeless09
őstag

Csak a mezekből visszahozza a felét.

Nem tudom az RM mennyit ajánlott érte, de itt 70millió font, euróba az ugye mégtöbb.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#22365) ronson válasza Enzolord (#22354) üzenetére


ronson
őstag

Figyelj ez pontosan látszik azon is, hogy a Pl-ből, 11 épkézláb angol játékost nem lehet kiállítani. Gyakorlatilag súlytalanok válogatott szinten.

(#22366) homeless09 válasza ronson (#22365) üzenetére


homeless09
őstag

Azért ikszeltek le a spanyolverő Brazilokkal. ;]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#22367) Ps Vita válasza homeless09 (#22364) üzenetére


Ps Vita
őstag

így fejben számolva 80-85(közelebb a 80-hoz)-re jön ki :)

Szóljatok ha elbasztam :DDD

(#22368) Enzolord válasza ronson (#22365) üzenetére


Enzolord
addikt

Az nem az angol liga hibája...
Hanem a játékosállományé..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#22369) NyxNyxNyx válasza Ps Vita (#22367) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

81.3 millió euró

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#22370) fatal` válasza homeless09 (#22366) üzenetére


fatal`
titán

Gondolom a 2006-os VB-t meg nekünk kellett volna nyerni az olaszok helyett.

Inkább azt sorold, hogy mit nyert az angol válogatott az elmúlt 40 évben.

(#22371) Ps Vita válasza NyxNyxNyx (#22369) üzenetére


Ps Vita
őstag

De ügyes vagyok :DDD

Negredo, Jovetic, Jesus Navas,David Silva,Agüéro,Dzeko... nem lesz ez rossz :U

Angolokhoz,én nem tudom miért kezelik őket mindig esélyesnek(egyre kevésbé...),kb. egy Urugay-Svéd-Ghána szintet szoktak hozni a világeseményeken

[ Szerkesztve ]

(#22372) homeless09 válasza fatal` (#22370) üzenetére


homeless09
őstag

Lehet, hogy nem nyernek kupákat, de a nagy csapatok ellen sosem kell szégyenkezniük, ezen van a lényeg most.

(#22371) Ps Vita: Rooney, RvP, Zaha, Bale, Kagawa...ez sem lenne rossz. :D

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#22373) KisTücsök válasza fatal` (#22370) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nekünk?

(#22374) NyxNyxNyx válasza Ps Vita (#22371) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

nem értem minek 4 csatár, főleg, hogy ebből 1 klasszis összesen.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#22375) ronson válasza Enzolord (#22368) üzenetére


ronson
őstag

Mondjuk ha nem lenne kiszívva a pénz az utánpótlásból, akkor talán haladnának.

homeless09

Ne ne trollkodjunk, kérem! :)

(#22376) Enzolord válasza fatal` (#22370) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekünk? Úgy érted, a Magyaroknak?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#22377) homeless09


homeless09
őstag

FULL TIME: Amazulu 2-1 Manchester City

:DDD

(#22378) Enzolord: Tavaly a MU megverte őket, igaz csak sovány 0-1re.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#22378) Enzolord válasza homeless09 (#22377) üzenetére


Enzolord
addikt

A Zuluk ismét odatették magukat az Angolok ellen..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#22379) fatal` válasza KisTücsök (#22373) üzenetére


fatal`
titán

Megvertük a VB után 3-1re az olaszokat nem? Na, hát az a meccs is kb. annyit számít, mint az brazil-angol a spanyol-brazil viszonylatában.

(#22376) Enzolord: Igen, nem kevés iróniával.

[ Szerkesztve ]

(#22380) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Ezaz Honvéd :W

Ha találnának még egy gólt...

(#22381) ronson válasza Enzolord (#22378) üzenetére


ronson
őstag

Egyébként az uefa a hajára kenheti az egészet, mert a hitelfelvételt meggátolja, de az ellen mit csinál ha valaki egy szponzorcégen keresztül beleönt 200-300millió eurót a klubba? Szponzora az mindenkinek van.

(#22382) Integra


Integra
titán

lol, éppen írni akartam, hogy a honvéd készséggel aszisztál a vereséghez emberelőnyben, erre 2... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22383) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Húú,ma egy gyöngyszemet találtam,kb. egy éves komment:
"nem értem hogy mi a problémád egy olyan csapattal mint a Barca!!! ha talán annyi lenne hogy Real Madrid drukker vagy akkor csak gratulálni tudok ahhoz hogy ilyen “szofisztikáltan" fogalmazod meg a véleményed!!! nem tudom, hogy miért leled örömöd abban hogy a lehető legdurvább szavakkal pocskondiázol egy olyan CSAPATOT amelyik ( a SZAKÉRTŐK SZERINT) jelenleg a világ egyik legjobb,ha nem a legjobb csapata!!! ezt nem én mondom hanem a szakértők akik valljuk be őszintén kicsit többet tudnak a fociról mint te vagy én! netán irigy vagy? vagy esetleg MU szurkoló? tudod én is az voltam 2009-ig. csak rájöttem hogy van egy jobb csapat is annál… mivel tudod a Barca nem csak egy csapat mint a Real ahol csak Nevek játszanak hanem MÉS QUE UN CLUB!!! (gyengébbek kedvéért TÖBB MINT EGY KLUB!!) és ezt nem csak a pályán hanem a magánéletben is bizonyítják!!! Üdvözlet : EGY BARCA drukker"

:U :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22384) fatal` válasza Ps Vita (#22383) üzenetére


fatal`
titán

Nézegesd csak, mert hamarosan rengeteg ilyennel fogsz találkozni, 1 év múlva már ő is Bayern szurkoló lesz :D

(#22385) ronson válasza Ps Vita (#22383) üzenetére


ronson
őstag

Egy igazi divatszurkoló.

Rájött, hogy van jobb klub. :W :W :W

hunfatal

Remélem a varjú kicsípi a szemét. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22386) Napfénysüti válasza Integra (#22382) üzenetére

Nem tudom mi van ma velük. Ez a Baráth gyerek... :U

Més que un club!

(#22387) szab.tam


szab.tam
nagyúr

nem fújdogálnak majom módra a divatáramlatok, én kitartok a magyar foci mellett.
de már én sem tudom lassan, miért...

***

(#22386) Napfénysüti
szerintem látták a tegnapi meccset, és így már megnyugodtak, hogy nem kell majd annyit magyarázkodni, hiszen a többieknek sem megy.
a magyar antimotivációs program. bevált.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#22388) DopeBob


DopeBob
addikt

Nagyon kéne, hogy a Honvéd mákoljon valahogy egy gólt :D

MZ/X

(#22389) NyxNyxNyx válasza ronson (#22375) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Láttad te milyen akadémiák vannak Angliában? Man City academy tervek(?), Tottenham academy, ez kettő és még a Chelsea-nek, MU-nak is jó az akadémiája, többieket most nem tudom. Van benne pénz bőven. Nem tudom mi az oka az angol tehetségek hiányának (azért Oxlade, Walcott, Walker elég jók )

Egyszerűen még várat magára az aranygeneráció Angliában. (Pechükre Bale is walesi.)

"A német és a belga válogatott is csupa bevándorlóból áll, Angol válogatottban nincsenek annyian." Ilyen nem csekély mértékben mérvadó indokokat tudok csak

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#22390) Skipp


Skipp
senior tag

kár ezért a honvédért, bíztam rossiban

tegnap győrben pontosan látszott, hogy értelmes játékosokkal sousa mit tud összehozni, de hát folyamatosan fúrni kellett mindenhol

Légy pontos! Mérj mikromiliméterben, jelölj krétával, vágj baltával!

(#22391) fatal` válasza NyxNyxNyx (#22389) üzenetére


fatal`
titán

Angliában nincs bevándorló? Na ne viccelj már.

Ja, a válogatottban még nincs.

[ Szerkesztve ]

(#22392) NyxNyxNyx válasza fatal` (#22391) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

válogatottban bocsi, már szerkesztettem

Azért is raktam idézőjelbe, mert simán bele lehet kötni. Na ilyenekből tudok még :)

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#22393) szab.tam


szab.tam
nagyúr

q* ideges vagyok. egy picike kis örömöt nem bírnak nekünk összehozni. egyik sem.
a végén még végh antalnak lesz örökérvényű, visszavonhatatlan igazsága. habár az akkori megállípításai már idejét múltak, de a következmények sokáig kísértenek...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#22394) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Imádom,Bognár Gyuri szerint a Honvéd még mindig az esélyes :U :N

(#22395) ronson válasza NyxNyxNyx (#22392) üzenetére


ronson
őstag

Mi az, hogy bevándorló számodra?

Walcott se néz ki echte angolnak. Meg nem egy négert láttam már az angol válogatottban.

A németeknél most Podolski egyedül aki nem Németországban született. Ha jól tudom.
De ő is ott nevelkedett és 6 évesen ott kezdte a focit.

(#22396) Enzolord válasza Ps Vita (#22383) üzenetére


Enzolord
addikt

Linkeld be, hogy ki volt..
Ez nem drukker, ez Divatmajom..
Én kb 94 óta vagyok MU ás kb 89 óta Fradi drukker, eszembe nem jutott, hogy másnak drukkoljak, amikor a ... MLSZ élen a .. Kistelekivel kizárt minket az NB1ből... Összeveszek a barátaimmal is, ha egmás ellen játszik a csapatunk, de tisztelem mindegyiket, aki másnak drukkol, ha kitart amellett aki közel áll a szívéhez..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#22397) Richard!


Richard!
addikt

úgy őszintén.valaki hisz még a magyar foci fellendülésében??

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#22398) Napfénysüti válasza Enzolord (#22396) üzenetére

Ennek egy normális szurkolónál így kellene lennie. De sajnos nem mindenki az. Ma én is összeakadtam egyel. :DDD

Més que un club!

(#22399) Sickboy25 válasza Enzolord (#22396) üzenetére


Sickboy25
addikt

+1

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#22400) ronson válasza Richard! (#22397) üzenetére


ronson
őstag

Én hiszek, de nem abban, hogy holnap. Nagyon sok mindennek kell itt még történnie az utánpótlás nevelés terén, hogy abból valami legyen. Kizárólag abban van a jövő.
Egyébként a vezetés trógerságában, a nagy álmokban olyan adósságban vannak a magyar klubok, hogy ha bukik a kormány és a kényszerített befektetők elszivárognak, akkor csődbe megy az NB1.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.