Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21901) baluka26 válasza Ps Vita (#21900) üzenetére


baluka26
veterán

Volt, ne focizz, pihentesd, és goto baleseti. Mert egyébként szopás.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#21902) Enzolord válasza Ps Vita (#21900) üzenetére


Enzolord
addikt

Melyik tört el.. Ha a nagy, akkor pihentesd, ha valamelyik kicsi, akkor is, de nem kell sokáig, és ragaszd hozzá a többihez..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21903) Ps Vita válasza Enzolord (#21902) üzenetére


Ps Vita
őstag

Második legkisebb,akkor köszi a tanácsokat mindkettőtöknek :)
Természetesen azért orvost is megkérdezek :K

(#21904) Napfénysüti válasza baluka26 (#21901) üzenetére

Egyetértek. Ha sanszos hogy eltört akkor meg kell nézetni dokival és amennyire tudja az ember kímélje.

Més que un club!

(#21905) Enzolord válasza Ps Vita (#21903) üzenetére


Enzolord
addikt

Egyik ismerősöm strandfocizik, volt válogatott is, neki minden lábujja volt már eltörve..:) vagy 2x..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21906) baluka26 válasza Ps Vita (#21903) üzenetére


baluka26
veterán

Azzal mondjuk engedni fogják, hoy focizz. Nekem nagylábujj volt eltörve, és akkoriban csak kispályán játszottam, ott meg csőrözést tartom a legjobb rúgótechnikának. Ez volt a baj :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#21907) 7600 GS


7600 GS
addikt

Nagyon sok az a 39 millió Illaramendiért. Persze örülök az érkezésének és kívánom, hogy nagyon sikeres karriert fusson be.

(#21908) Enzolord válasza 7600 GS (#21907) üzenetére


Enzolord
addikt

CSak ne a Madridban..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21909) IreN!CuS válasza Ps Vita (#21903) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Felesleges nekem többször tört már el a lábujjam , semmit sem csinálnak vele. Pihentesd , max borogasd aztán annyi. De ha elakarsz cseszni pár órát az életedből menj nyugodtan :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#21910) baluka26 válasza IreN!CuS (#21909) üzenetére


baluka26
veterán

Múltkor levágtam darabot ujjam végéből, elállt vérzés, minden oké, meg egyébként is zh-t mentem írni. Hazaértem, aztán mondtam anyámnak, hogy azért csak meg kellene néznie orvosnak, mert mivan ha. Még tetanuszt is kaptam, meg háromszor kötözték újra, és még így is látszik a helye+érzékeny.
Az esetleges kockázat nagyobb, mint amennyi hasznot elvesz néhány óra várakozás. De ha gond van, akkor már érdemes volt elmenni. Törés-törés között is lehet különbség.

Egyébként hogy sikerült többször lábujjat törnöd? Ilyen kegyetlen bútorok vannak otthon?:DDD

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#21911) IreN!CuS válasza baluka26 (#21910) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Egyszer kandalló előtt vas fatároló széle rohanás közben 10 évesen kergettünk egymást ez jobb kisujj, utána ágy széle (fa) bal kisujj melletti..következő egy teremfoci alatt volt bordásfal erősebb volt de nem sokkal arra már nem is emlékszem melyik volt :) Elsőnél mivel kicsi voltam mutterék elvittek vártunk 2 órát orvos ránézet -pedig igen fekete volt a lábujjam- törés nem tudunk velem mit csinálni ,következő.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#21912) baluka26 válasza IreN!CuS (#21911) üzenetére


baluka26
veterán

Én történetem, vót má, de:
Ősszel suliban fociztunk, pálya szélén avar. Pálya ergyán van lebetonozva, van egy jó öt centi szintkülönbség. Ledobom lasztit, oldalról gondoltam csőrrel visszaadom a labdát, saját térfélről volt, szóval erőset rúgtam...bele, a betonozásba. Fasza érzés volt.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#21913) szab.tam


szab.tam
nagyúr

leonardo-t újabb 1+1 évre leszerződteték a fradiban. várható volt.
éppen rehabilitáción van.
szegény sérülése végén még jó lesz a fradinak, mert így tovább marad.
hacsak nem jön megint egy kis suttyó gyökér, aki majd jól hazavágja, mert túl jól cselez...
:(((

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#21914) sh4d0w válasza baluka26 (#21895) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, meg a másik száz hiszti, könyökös, satöbbi.

https://www.coreinfinity.tech

(#21915) bandus válasza sh4d0w (#21894) üzenetére


bandus
veterán

szerintem mind közül busquets a legnagyobb féreg, bár gerrard se semmi..

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#21916) Enzolord válasza bandus (#21915) üzenetére


Enzolord
addikt

Gerrarddal az a baj, hogy bort iszik és vizet prédikál...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21917) homeless09 válasza Enzolord (#21868) üzenetére


homeless09
őstag

"mutass nekem egy hercegnő középhátvédet"

:DDD

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#21918) Enzolord válasza homeless09 (#21917) üzenetére


Enzolord
addikt

The princes of the Universe :C :C

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21919) 7600 GS


7600 GS
addikt

Illaramendi-Xabi Alonso

Ha játékintelligenciában is legalább annyira hasonlít, mint kinézetben, akkor megérte megvenni. Az elmúlt évtized legjobb baszk játékosától tanulhat, és még nagyon fiatal.

(#21920) baluka26 válasza 7600 GS (#21919) üzenetére


baluka26
veterán

Azért a nagyon fiatal jelző nagyon erős túlzás...

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#21921) 7600 GS válasza baluka26 (#21920) üzenetére


7600 GS
addikt

Oké, akkor csak simán fiatal. :D Bőven van még ideje tanulni és fejlődni, szerencsére nem 1 szezonra vettük.

Thiago Alcantara: "Legszívesebben a Real Madridhoz szerződnék, mert minden játékos álma, hogy a világ legjobb klubjában szerepeljen. Jelenleg a Barcelona játékosa vagyok így nincs rá sok esély, hogy Spanyolországon belül váltok klubot. Úgy néz ki a jövőm Angliában van. Köszönök mindent a Barcelonának."

Ez a saga is lezárulhatna már...

[ Szerkesztve ]

(#21922) bandus válasza 7600 GS (#21919) üzenetére


bandus
veterán

el nem tudom mondani mennyire kíváncsi vagyok, hogy mit fognak alkotni ezek a fiatal srácok :)

olyan jó felsorolni :D varane (20), morata (21), nacho (23), carvajal (21), illarramendi (23), jesé (20), isco (21) :Y azt hiszem gyökeresen megváltozott az igazolási politika, ismét előtérbe kerültek a fiatal tehetségek és a saját nevelésű játékosok. remélem nem fogják túlzásba vinni a fiatalítást :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#21923) 7600 GS válasza bandus (#21922) üzenetére


7600 GS
addikt

Nagyon jó irányba megyünk. Fiatal tehetségeket igazolunk, és mellettük azért ott vannak a rutinosabb rókák is, mint például Xabi Alonso. Nekem tetszik eddig az egész Ancelotti-project. Zidane győzte meg eddig Isco-t, Illaramendi-t hogy a Madridot válasszák. Jó lesz látni őt a kispad mellett. :)

Today, Real Madrid C.F. paid the amount of €32,190,000 to Real Sociedad for the playing rights of Asier Illarramendi. The transaction, as with all transfers of players between Spanish clubs, is subject to the current VAT rate of 21%, which is not an additional cost to Real Madrid C.F, since this amount is tax deductible.

A hivatalos FB oldalon volt kint. A játékos nem 39 millióba került.

(#21924) Enzolord válasza 7600 GS (#21921) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez mekkora egy ....
Ha ezt nyilatkozta.. Oké, hogy nem kap játéklehetőséget, de hogy a Madridba a Barcaból?
Ez olyan, mintha valaki a Fradiba akarna menni az Újpestből..
Fradista vagyok, nem látnék szívesen egy lilát, akkor se, ha akarna jönni, mert az nem való... :)
Az viszont már tény, hogy nem marad ezek után..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21925) bandus válasza Enzolord (#21924) üzenetére


bandus
veterán

azért ez nem olyan újkeletű dolog, volt bőven példa játékostranszferre a két klub között ;)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#21926) Enzolord válasza bandus (#21925) üzenetére


Enzolord
addikt

Majd kap egy malacka fejet....
Tudom, hogy volt rá példa, de akkor is gusztustalan..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21927) Drizzt válasza szab.tam (#21880) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Budapesten Blsz 4. Ráadásul ez is 2-4 csoportra szokott osztódni, 12-16 csapattal, attól függően mikor mennyien tudnak elindulni... Ezek a csoportok egyenrangúak, aztán innentől felfelé nagyobb hierarchiaszintek sorban: blsz 3, blsz 2, blsz1, nb3, ... Ezek viszont kb. évente változnak, úgyhogy teljes káosz az egész. :) Mi mindenestre stabilan a legalacsonyabb osztályban vagyunk. :))

Itt gyakorlatilag az összes MSLZ-hez tartozó bajnokságról le lehet kérdezni tucatnyi dolgot... Játékosokról is egyenként, stb... A felület félig-meddig user-friendly.

I am having fun staying poor.

(#21928) homeless09


homeless09
őstag

Magyarországon igazán átnevezhetnék a megyei osztályokat regionális ligának.....:D

Tegnap Ausztriában volt edzőmeccsünk és ott ugye ezek Regional Lige-ek vagy mik, sokkal jobb lenne itthon is.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#21929) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Na visszatértem. :)

Nem tudom mi fontos történt, de az új Spurs meznek baromira örülök, szerintem gyönyörű lett.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#21930) 7600 GS válasza NyxNyxNyx (#21929) üzenetére


7600 GS
addikt

Jaja, tényleg szép lett. De hol voltál? :D

(#21931) L_YKing válasza NyxNyxNyx (#21929) üzenetére


L_YKing
addikt

Nekem a Barca mez jobban tetszik. :P

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#21932) homeless09


homeless09
őstag

United vs Singha All Stars: Amos, Fabio, Ferdinand, Evans, Buttner, Carrick, Anderson, Cleverley, Giggs, Januzaj & Welbeck

ManUtd Subs: Lindegaard, Rafael, Evra, Jones, Zaha, Lingard, Keane.

Januzaj messze a legtehetségesebb játékos az U21-ben jelenleg.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#21933) NyxNyxNyx válasza 7600 GS (#21930) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Kunfehértón voltam net nélkül két hétig

barca0519951: Barca mezhez képest szép, de nem soha nem jött be ez a színkombináció

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#21934) ronson válasza homeless09 (#21928) üzenetére


ronson
őstag

Mitől lenne az jobb. Trendibben hangzana? Akkor lenne értelme, ha mondjuk észak-keleti regionális lenne, de ezek így területileg pontosan beszabályzott, megyei bajnokságok. Szerintem ez a legmegfelelőbb elnevezés.

(#21935) homeless09 válasza ronson (#21934) üzenetére


homeless09
őstag

Megyei focit meghallva az emberek a parasztok baszdelőre játékára gondolnak.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#21936) salival


salival
aktív tag

Nemvoltbunda a 9-0. :'D

YNWA

(#21937) ronson válasza homeless09 (#21935) üzenetére


ronson
őstag

Mit számít az ki mit mond.

Egyébként nem az? :DDD

(#21938) homeless09 válasza ronson (#21937) üzenetére


homeless09
őstag

Megye 1 és megye 2 jobb csapatai (mi is) elég jó játékot játszanak.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#21939) giigz válasza homeless09 (#21938) üzenetére


giigz
veterán

Én megye 1 és megye 2-ben általában nevetséges sz@r, hitvány, semmit nem érő játékot látok :U

[ Szerkesztve ]

(#21940) homeless09 válasza giigz (#21939) üzenetére


homeless09
őstag

Rossz megyében vagy. :D U19el elsők, 1. csapattal ezüstösek lettünk, de nem vállalta a vezetőség a megye 1-et, majd jövőre :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#21941) L_YKing válasza giigz (#21939) üzenetére


L_YKing
addikt

Én ugyan ezt gondolom a magyar fociról. :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#21942) ronson válasza giigz (#21939) üzenetére


ronson
őstag

Azért ne degradáljuk már le őket. Aki sportol megérdemli a tiszteletet. Nyilván azért ott szó van egészséges erőfitogtatásról is. Aki meg gyökér az válasszon egyéni sportot vagy sakkozzon. A bl-ben is pont ugyanúgy felrúgnak.

(#21943) bandus válasza homeless09 (#21938) üzenetére


bandus
veterán

magyarorszag legjobb csapatainak jatekat latva ebben a mondstodban csak ketelkedni tudok :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#21944) homeless09 válasza bandus (#21943) üzenetére


homeless09
őstag

Nem a Real Madrid meg a Bayern a mérce, hanem a többi megyei osztályú csapat.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#21945) salival


salival
aktív tag

Thailand Stars - Manchester United
1 - 0

:'DD

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#21946) Napfénysüti válasza giigz (#21939) üzenetére

Viszont sokszor izgalmasabb egy meccs még ha alacsonyabb is a színvonal mint egy magasabb osztályú meccsen. Több izgalmas dolog történik több góllal. Persze nem mindig van így. De egy ilyen Vidi EL selejtező meccset egy normális megyei meccs izgalomban toronymagasan ver. Mondjuk ez szomorú persze.

Més que un club!

(#21947) homeless09 válasza salival (#21945) üzenetére


homeless09
őstag

Kíváncsi vagyok a Liverpool U21 mit játszott volna...:DDD

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#21948) homeless09 válasza homeless09 (#21947) üzenetére


homeless09
őstag

Egyébként, ha RvP, de még ha Chicha is van elől Welbeck helyett, 5-el nyerünk...elképesztő miket hagyott ki...

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#21949) giigz válasza Napfénysüti (#21946) üzenetére


giigz
veterán

Így igaz, viszont ezeket a meccseket én el is felejtem, amikor olyat látok, ami megbotránkoztat, és szinte nem tudom eldönteni, hogy ilyen létezik-e, vagy csak képzelődöm. Persze nem szoktam képzelődni, és néha olyat látok, hogy sokszor megfogadtam már, többet nem megyek ki meccsre...

(#21950) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ha már így a saját focijaink is szóba jöttek: tudtok BP.-n valami helyet ajánlani, lehetőleg 11. ker. környékén, de lehet sokkal messzebb is, ahol érdemes nézni műfűre cipőt? Borároson szoktam Adidas outletben vásárolni, de most kb. semmi nincs a méretemben.

I am having fun staying poor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.