Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21851) salival válasza KisTücsök (#21846) üzenetére


salival
aktív tag

Bazzeg. El nem hiszem, hogy ha egy fiatal alapvetően tehetséges játékos fut egy közepesen jó szezont a La Ligában már 30 milliókat ér.
Tököm kivan a sok pénzes klubbal akik azt hiszik pénzzel mindent elérhetnek. Bírom a madridot (és a pool után mindig másik kedvencként tekintek rá) de ez hihetetlen.
Akkor meg csodálkoznak a klubok, ha kiszemeltjeiket értelmes áron nem tudják megvenni, mivel eladóik várják hogy bejelentkezzen érte a chelsea, manciti, monaco, madrid, psg és azokkal kedvükre alkudozhatnak a csillagos égig. :(((

YNWA

(#21852) bandus válasza venember83 (#21850) üzenetére


bandus
veterán

azért a cavani ibra csatárduó is igen brutális lesz :) kár, hogy beckhame nem maradt még egy szezont játszani.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#21853) Enzolord válasza KisTücsök (#21846) üzenetére


Enzolord
addikt

Az bravo...
Ez előtt 20 évvel Cantona volt 1,2 m font, most meg ilyen noname gyerekek kerülnek annyiba, mint egy kisebb csapat éves költségvetése...
Lassan lesz egy 20 csapatos milliárdos liga+ az összes többi...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21854) venember83 válasza bandus (#21852) üzenetére


venember83
nagyúr

Conte szerint Cavani nem ért 63 milliót, kvázi megajándékozta a PSG ezzel a Napolit, akik többet érnek ezzel a pénzzel, mert új játékosokra fordíthatják. Hajlok arra, hogy igaza van.

(#21855) Enzolord


Enzolord
addikt

Vidal
A Madrid mennyit akar megint elszórni játékosokra?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21856) KisTücsök válasza Enzolord (#21855) üzenetére


KisTücsök
addikt

De Vidal még talán ér is annyit, legalábbis könnyebben megemészti az ember, ha ő érte adnak ki annyi pénzt. Most a spanyol "hiperszuper tehetségek" ára is jól fel megy így.

Nem jött be ez a sztáros hullám a Madridnál, most hazaiakkal próbálkoznak. Majd elválik, mire mennek így. De ez a Barca most megint előre kap úgy érzem, a Messi - Neymar kettős nem lesz piskóta.

(#21857) venember83 válasza Enzolord (#21855) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem megy sehova, jövő hónapban ír alá új szerződést.

(#21858) Enzolord válasza KisTücsök (#21856) üzenetére


Enzolord
addikt

Azért kíváncsi leszek, mire megy Neymar Pepe ellen...
Előbb utóbb rájönnek a spanyol bekkek is arra, amit a Britek már tudnak.. Csak erőből lehet megállítani őket, az, hogy megpróbálják lefutni, lecselezni őket, az nem játszik..:) Odahegyezni Nekik, mint megye 2ben, és a harmadik után nem lesznek olyan fürgék..
Bár arra is kíváncsi leszek, mennyire marad fürge +6 kiló izommal Neymar..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21859) KisTücsök válasza Enzolord (#21858) üzenetére


KisTücsök
addikt

Az ilyen játékosokat azért "védeni" szokták a bírók. Messit is, C-t is... Neymarral sem lesz másként.

(#21860) Ps Vita válasza Enzolord (#21858) üzenetére


Ps Vita
őstag

Pepe nem is lesz kezdő :D

(#21861) venember83 válasza KisTücsök (#21859) üzenetére


venember83
nagyúr

Valamiért az az érzésem, hogy Neymar egy termék, amelyet az x+y+z befektetőtársaság akkor adott el, amikor a csúcson volt és a legtöbbet ért. Kíváncsi leszek rá Spanyolországban.

(#21862) bence188


bence188
tag

Az is érdekes hogy Illaramendi a transfermarkt.com szerint 12 milliót ér, és a Madrid 38-at adott érte......, Xabi Alonso került anno asszem 36-ba, remélem jól helyettesíti majd ennyi pénzért, mert ha nem akkor ez nagyon nagy bukta lesz.

(#21863) Enzolord válasza KisTücsök (#21859) üzenetére


Enzolord
addikt

Sajnos a déli országokban túlságosan is...
Bár ez nézőpont kérdése, én jobban szeretem a kemény focit, lévén angol drukker, ahol a színészetért sárga jár...:)

(#21860) Ps Vita Pepe nem lesz kezdő? Akkor be is fejeztem a spanyol meccsek nézését..:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21864) Enzolord


Enzolord
addikt

Ennek a Thiago mizériának is vége lehetne.. Ha nem akar hozzánk jönni, húzzon a p.be a Bayernbe, akkor csöbörből vödörbe le.. csak jó lenne, ha valakit tényleg igazolnánk középre..
Fellaini hibátlan lenne, és jó lenne, ha Moyes ezzel is foglalkozna, mert Flecsi sose lesz a régi Ginger Prince visszavonult, Anderson nem az igazi, Powell meg fiatal még..
Ehhez képest védő védő hátán... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21865) Napfénysüti válasza Enzolord (#21858) üzenetére

Aztán röpködnek majd a lapok. :)

Més que un club!

(#21866) Enzolord válasza Napfénysüti (#21865) üzenetére


Enzolord
addikt

Azt sem bánom...:)
Csak tegye oda magát, aki a United mezét hordja, és ne ismerjen megalkuvást.... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21867) Napfénysüti válasza Enzolord (#21866) üzenetére

Most Pepére gondoltam amennyiben hozza a favágó formáját. Egyébként őt nem akarták eladni?

Més que un club!

(#21868) Enzolord válasza Napfénysüti (#21867) üzenetére


Enzolord
addikt

Ja...:) Azt hittem, Fellaini..
Mér adnák el? Azt teszi, amit egy hátvédnek kell.. Utálják a pokróc stílusa miatt, de mutass nekem egy hercegnő középhátvédet..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21869) Napfénysüti válasza Enzolord (#21868) üzenetére

De már ki is szorult. Azért elég sokszor túlzásba esik legalábbis ellenünk. Van egy határ is. Én is voltam hátvéd vagy 5 évig nagypályán és egy db sárgát se kaptam, nem kell egy hátvédnek mindenkit agyonrúgnia. :N Csak határozottan és ésszel kell fellépnie.

Més que un club!

(#21870) Enzolord válasza Napfénysüti (#21869) üzenetére


Enzolord
addikt

Az lehet, hogy túlzásba esik egy Classicon, viszont a másik oldala az érmének, hogy nálatok meg szeresnek könnyel elesni, és rájátszani a bíróknál mert tudjátok, hogy Pepe ellen sikk fújni..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21871) ronson válasza Napfénysüti (#21869) üzenetére


ronson
őstag

Ok, hogy voltál hátvéd, de azt is áruld el, hogy ez lap nélküli játék eredményes volt-e? :D

Mert én tudok lap nélkül védekezni, csak nem eredményesen. :DD

(#21872) Napfénysüti válasza ronson (#21871) üzenetére

Nem írtam pedig direkt akartam de mindig a legjobban védekező csapatok közé tartoztunk a bajnokságban (1* bajnokok is lettünk). Mondjuk az is igaz hogy szélső védő voltam és én inkább a gyorsaságomat használtam ki az ellenfelekkel szemben. De sose szerettem a favágó stílust nem az én kenyerem. :N

Enzo: igazad van benne ezt nem is szeretem a csapatban hogy sokan időnként egy Oscar díjra hajtanak. :(

Més que un club!

(#21873) Enzolord válasza Napfénysüti (#21872) üzenetére


Enzolord
addikt

Én is a szélen voltam, bár inkább támadó.. A magasságom nem elég a bekk poszthoz..:)
Aztán elkezdtem emberesedni, és a gyorsaság helyett használtam a powert..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21874) sh4d0w válasza ronson (#21871) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Simán lehet, voltam szélső védő is, beállós is, meg középső védő is. Két lapot kaptam kb. 5 év alatt, mindkettőt pofázásért, de gólt rólam nem szereztek.

https://www.coreinfinity.tech

(#21875) Enzolord válasza sh4d0w (#21874) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem volt egy olyan meccsem, hazai pályán 58percben be, 67ben irány zuhanyozni, nem nekünk fújtak a bírók, megye 3ban, én voltam a 4. akit kiállítottak tőlünk, plusz 2 embert meccs után...
Aztán lapos gumikkal, ablaktörlő nélkül hagyták el a pályát..
Megye 3ban ne fújj a hazai csapat ellen...:)
Haveroméknál meg egy dombra kergették fel a sporikat..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21876) sh4d0w válasza Enzolord (#21875) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Mondjuk az ilyenért jár is a pofon.

Egyszer viszont megúsztam egy echte pirosat: bal szélső védőt játszottam, kapusunk nem jött, így a felnőttből az egyik csatár állt kapuba, aki tudott ugyan védeni, de hát aprócska volt. Jön az indítás a csatárom felé a 16-os vonalához, láttam kiindul a kapusunk, nem mentem oda, ne zavarjam. Ő viszont nem merte már kézzel fogni, megpróbálta kifejelni - átpattant felette, csatár leveszi és elkezd tötymörögni az üres kapu felé. "11-est ki lehet hagyni!" gondolat mentén feltettem a srácot. Még sárgát sem kaptam, a büntit persze berúgták. A második félidőben egy szöglet utáni csúsztatással én egyenlítettem :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#21877) ronson válasza Enzolord (#21875) üzenetére


ronson
őstag

A labdarúgás igazi közösségi íze, az alsóbb osztályokban érezhető igazán. :D

(#21878) Napfénysüti válasza sh4d0w (#21876) üzenetére

Tavaly előtt beszámoltam róla mikor nálunk egy szomszéd faluban tartott meccsünk tetlegességbe torkollott sajnos. Na ott én is kénytelen voltam beszállni a csapattársam testi épségének védelméért. Ezek a pillanatok sajnos a foci mélypontjai. :(
Mondjuk a tiszta előéletem miatt megúsztam 4 meccs eltiltással.

Enzolord: dede ugyanis nem állított ki a spori (ki kellett volna) illetve ezen a meccsen már kapusként játszottam végig. :)
Egy videofelvétel alapján volt fegyelmi tárgyalásunk oda idéztek be és ott döntött a büntetésről a vének tanácsa. :DDD

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#21879) Enzolord válasza sh4d0w (#21876) üzenetére


Enzolord
addikt

Annak is megvan a maga diszkrét bája.. Megye 3/járás az ahol minden évben ugyan azokkal játszol, és minden meccs szinte egy classico, mert lehet, hogy együtt dolgoztok, de a szomszéd faluból vagytok és a pályán neki pakolsz oda a legjobban, hogy aztán a melóhelyen tudd szívni a vérét, vagy egy sör mellet a kricsmiben.. ÁÁ, de hiányzik ez..

(#21878) Napfénysüti akkor csak nem úsztad meg lap nélkül..:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21880) szab.tam


szab.tam
nagyúr

mi most a legalsó, felnőtt bajnoksági osztály? (ahonnan még el lehet indulni a magyar kupában, és/vagy(?) bajnokság nyerés esetén feljebb lehet jutni.)
esetleg ha lenne valami link, ami az osztályok sorrendjét mutatja...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#21881) Napfénysüti válasza szab.tam (#21880) üzenetére

Itt Fejérben a Megyei III. osztály a legalacsonyabb. Innen lehet menni a MK selejtezőkbe.
FMLSZ.hu

Més que un club!

(#21882) Enzolord válasza szab.tam (#21880) üzenetére


Enzolord
addikt

Elvileg az a Megye3/Járási osztály

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21883) homeless09


homeless09
őstag

A felső képen a Manchester United fogadtatása látható Bangkokban, az alsón a Manchester City-é Dél-Afrikában. :DDD

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#21884) bandus válasza Napfénysüti (#21869) üzenetére


bandus
veterán

nem is jutottál addig, mint pepe :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#21885) Napfénysüti válasza bandus (#21884) üzenetére

Hát nem, lehet ha agyonrúgok mindenkit feljebb jutok. ;] :D

Més que un club!

(#21886) Enzolord válasza Napfénysüti (#21885) üzenetére


Enzolord
addikt

Az biztos... A nyámnyilák nem kerülnek be a Reál Margitba... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21887) Napfénysüti válasza Enzolord (#21886) üzenetére

Erről jut eszembe: hétvégén Siófokon voltam egy egész napos kupán és beszólt nekem egy srác az ellenféltől erre lekislányoztam meg még mondtam neki pár kedves szót. Állítólag megrúgtam de én rohadtul nem éreztem annak csak kapura lőttem egy életerőset amibe ő beletette a lábát. ;] :D

Més que un club!

(#21888) Enzolord válasza Napfénysüti (#21887) üzenetére


Enzolord
addikt

A labdával találtad el, vagy a labda köztetek volt, amikor belehegyeztél egyet? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21889) Napfénysüti válasza Enzolord (#21888) üzenetére

Utóbbi. Én csak lecsaptam rá és gondoltam erőből kapura lövöm ő meg odatette a lábát de nem elég határozottan. Ilyen esetben ugye mindig az jár jobban aki keményebben lép bele. De tényleg meg se éreztem már fordultam is tovább mire elkezdett nekem kiabálni a csávó hogy normális vagyok-e? :DDD
Na az ilyet sose bírtam szóval szépen elmondtam a véleményem neki. A nézők biztos jót mulattak rajtunk. :))

Més que un club!

(#21890) Enzolord válasza Napfénysüti (#21889) üzenetére


Enzolord
addikt

Az jó...
Na igen, nekem is azt tanították, hogy tedd oda a lábad, mert ha elhúzod, Te sérülsz..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21891) Enzolord


Enzolord
addikt

Egy kis válogatás Dive-ból...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21892) baluka26 válasza Enzolord (#21886) üzenetére


baluka26
veterán

Nyámnyila...erről mindig a Madagaszkár c. animációs film jut eszembe :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#21893) sh4d0w válasza Napfénysüti (#21887) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem a kedvencem volt a pszichológiai hadviselés, mert mindig volt vki az ellenfélnél, akit lehetett cukkolni, idegesíteni. Persze a jv-k sem jártak jobban, ők állandóan célpontok voltak. Ha láttatok már olasz bajnokit, akkor el tudjátok képzelni :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#21894) sh4d0w válasza Enzolord (#21891) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Az eddig sem volt kérdéses, hogy Drogba azt a szintet képviseli, amit gyűlölök, de a látottak alapján Gerrard és Busquets is csatlakozott ehhez a nem éppen hízelgő listához.

https://www.coreinfinity.tech

(#21895) baluka26 válasza sh4d0w (#21894) üzenetére


baluka26
veterán

Végignyomott nyolc évet ilyesmi nélkül, kettő eset miatt mindenki megbélyegzi. Csak nevetni tudok ezeken...

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#21896) Enzolord válasza sh4d0w (#21894) üzenetére


Enzolord
addikt

No igen, hatalmas színészek egytől egyig..
Az tetszett, mikor Vidicet vágta pofon az a ... Drogba, és Vidicnek eszébe nem jutott fetrengeni,hanem majdnem ketté tépte.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21897) Ps Vita


Ps Vita
őstag

OFF:

Ha eltört egy lábujjam mit csináljak?,csak simán ne focizzak,stb.és idővel rendbe jön,vagy van valami tuti tipp? :B

(#21898) Enzolord válasza Ps Vita (#21897) üzenetére


Enzolord
addikt

Szigetelőszalag

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21899) baluka26 válasza Ps Vita (#21897) üzenetére


baluka26
veterán

Orvost kérdezd bakker.

Tapasztalatból mondom, volt törött nagylábujjam, és nem pihentem vele, és van, hogy 4 év távlatból még mindig fáj.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#21900) Ps Vita válasza baluka26 (#21899) üzenetére


Ps Vita
őstag

Csak gondoltam megkérdezem,hátha valakinek itt is volt már ilyen esete :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.