Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21701) 7600 GS


7600 GS
addikt

(#21702) Ps Vita


Ps Vita
őstag

(#21703) bandus válasza Ps Vita (#21702) üzenetére


bandus
veterán

ez sírvaröhögős, főleg a vége :DD tele van az U16-os csapatuk is :)) :O

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#21704) pohár


pohár
félisten

Callejon meg a Napolié? eehh :( :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#21705) giigz válasza pohár (#21704) üzenetére


giigz
veterán

1-2 év és megy valami nagyobb csapatba :)

(#21706) pohár


pohár
félisten

Callejon meg a Napolié? eehh :( :(

bandus... Müller meg targoncakezelőre jár, hát ettől kikészültem gec :DDD :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#21707) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Beszarok :DDD

Meglepett. Bár sejthető volt, hogy igazolunk valakit erre a posztra, lévén, csak egy kapus maradt jelenleg. Nem rossz döntés. Szegény Turnbullt kár volt anno idehozni.

[ Szerkesztve ]

(#21708) Dinter válasza KisTücsök (#21707) üzenetére


Dinter
addikt

WTF?

(#21709) homeless09


homeless09
őstag

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#21710) Ps Vita válasza homeless09 (#21709) üzenetére


Ps Vita
őstag

:DDD
Kuurva nagy :C

(#21711) IreN!CuS válasza homeless09 (#21709) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Azt a fejet te :DDD

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#21712) cyberkind


cyberkind
félisten

Ancelotti azzal a feltétellel távozhatott a PSG-től, hogy szerződésben vállalta: idén nyáron nem igazol játékost a korábbi egyesületétől. Ez azt jelenti, hogy biztosan nem érkezik Ibrahimovic, Verratti vagy Thiago Silva.

Ibráról ennyit ! :N

Paranormal Cocktivity

(#21713) Enzolord válasza homeless09 (#21709) üzenetére


Enzolord
addikt

Pákó vágott ilyen fejeket a kész átverésben..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21714) salival válasza cyberkind (#21712) üzenetére


salival
aktív tag

Rodgers is vállalt ilyet amikor poolhoz jött a swanseatól. Mégis kikötött itt allen, mivel letette a kivásárlási árat a klub, tehát el kellett engedniük.
Majdnem jött sigurdsson is, aki bár csak kölcsönben volt a swanseanál, őt is el akarták happolni a velsziek elől. (végül aztán a spursbe kötött ki, mert ott több fizetést ajánlottak)
Szóval egy ilyen szerződés, még nem jelent semmi biztosat.

/// Messi és Isco :D [link] [link]

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#21715) baluka26 válasza KisTücsök (#21707) üzenetére


baluka26
veterán

Jó igazolás. Neki is jó, mert nem kell költöznie, van hol levezetni. :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#21716) k!nG


k!nG
aktív tag

"A Sun szerint a Real Madrid is beszáll a liverpoolos Suarezért folytatott versenybe, állítólag 45 milliós ajánlatot akarnak tenni az uruguay-i csatárért."

Addig celozgatott kapafog, amig megveszi a Real.

"A katalán Sport szerint a Barcelona és a PSG mindenben megegyezett Thiago Silva átigazolásáról, a Konföderációs Kupán győztes brazil válogatott játékosról állítólag már hónapok óta tárgyaltak."

Vegre egy jo hir. :) Plusz allitolag Thiago a Barcaban kezdi meg az eloszezont.

[ Szerkesztve ]

https://www.behance.net/vargadom

(#21717) 7600 GS válasza k!nG (#21716) üzenetére


7600 GS
addikt

A Sun szerint

A katalán Sport szerint

Mondjak még többet? :DDD :DDD

(#21718) Tibiajax válasza k!nG (#21716) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:U :U

(#21719) k!nG válasza 7600 GS (#21717) üzenetére


k!nG
aktív tag

Jolvan, hat ez most csak pletykanak ment. :D
Rosell es a noi WC esete.

https://www.behance.net/vargadom

(#21720) szentes711


szentes711
tag

Van abban valami,hogy Realnak igazolnia kell egy top csatárt Higuain és Callejon távozásával Benzema egyedül maradt mint a kis ujjam!
Hogy Suarez-e ez a top csatár? Na ezen erősen vitatkozom magammal!

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#21721) venember83 válasza szentes711 (#21720) üzenetére


venember83
nagyúr

Híguain távozásával? Legutóbb még arról olvastam, hogy Ancelotti meggyőzte az argentint, hogy maradjon.

(#21722) Dinter válasza venember83 (#21721) üzenetére


Dinter
addikt

Ja.. Perez is azt nyilatkozta, hogy mégis megakarják tartani :W

(#21723) szentes711


szentes711
tag

Az Arsenalnak szüksége van egy top csatárra és Higuain neve volt a leggyakoribb, de az Arsenal IS bejelentkezett Suarezért így lehet marad Madridban.

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#21724) szentes711 válasza Dinter (#21722) üzenetére


szentes711
tag

Egyébként valószínűsítem Perezék megunták a banánt,mivel már kb. 2 hete mentek a tárgyalások az Arsenallal és előtte kb, 1 hónapig a Juventussal!
A Real minden áron 30 milliót akart kapni az argentínért és ez se a Juvénak se az Arsenalnak nem tetszett! :DDD

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#21725) cyberkind válasza szentes711 (#21724) üzenetére


cyberkind
félisten

Így legalább belehet vonni a Suárez üzletbe ! :))

Paranormal Cocktivity

(#21726) szentes711 válasza cyberkind (#21725) üzenetére


szentes711
tag

Így van, Az Arsenal jobban járna Suarezzel, egy olyan játékossal, aki már felvette a Premier Liga ritmusát!
Rendkívül csábító ez a Podolski-Suarez duó! :DD

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#21727) TommyGun


TommyGun
őstag

"Pep Guardiola nagyon szerette volna, ha a Bayern München leigazolja a brazil Neymart, de a klubvezetők lebeszélték róla, így végül a Barcában kötött ki. Ezt korábban már megírták a német lapok, most viszont Karl-Heinz Rummenigge elmesélte, hogy győzte meg az edzőt.

„Éppen megbeszélésen voltunk, aztán mondtam Pepnek, nézzen ki az ablakon. Kint zuhogott éppen. Azt mondtam neki, képzelje el, ahogy egy fiatal brazil idejön a harminc fokból ebbe az időjárásba, nem beszéli a nyelvet, a kulturánk is teljesen más. Mindezt nagyon nehéz lett volna megszoknia egy fiatal játékosak"."

:D

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#21728) ronson


ronson
őstag

Azért Pepnek nagy respect, hogy igyekszik rendesen a német nyelvel.

(#21729) Integra válasza ronson (#21728) üzenetére


Integra
titán

sörözések közben lehet a legjobban tanulni nyelvet, ahhoz meg a legjobb helyen van :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21730) 7600 GS


7600 GS
addikt

Hmm, érdekes, találtam egy ilyet.

"Best of Barcelona: gazdaságilag legrosszabb üzletek /forrás: Marca

1. Zlatan Ibrahimovic: 2009 nyarán érkezett, 87 millió euróba került (Eto'o árát is beleszámolva), majd egy évvel később 24 millió euróért távozott. -63 millió.

2. David Villa: 40 millió euróért váltott Valenciából, 119 mérkőzés/48 gól. Most 2,1+2+1 millióért adták el. -34,9 millió.

3. Henrique, 16,5 millió euróba került, alig vagy sosem(?) játszott a csapatban, kölcsönben volt a Racing Santandernél, majd ingyen távozott a szerződése lejártával. -16,5 millió

4. Alexander Hleb, 2008-ban 15 millióért vették meg az Arsenaltól, és ingyen távozott számtalan kölcsönjáték után, hiszen Guardiola nem számolt vele, nem illett a Barca játékába. -15 millió

5. Martín Cáceres, sosem volt rá igazán igény Puyol és Piqué mellett, mégis 16,5 milliót adtak érte. Végül 3 millió euróért vette meg a Sevilla. -13,5 millió

6. Chigrinski, 25 millióért vették a Shakthar Donetsktől, egy szezon alatt 12 mérkőzésen szerepelt, majd a következő nyáron 15 millióért vásárolta vissza ugyanaz az ukrán csapat. -10 millió

7. Keirrison, 2009-ben 5 éves szerződést írt alá a Barcelonával, ahová 14 millió euróért szerződött. Még egyszer sem szerepelt a Barcelona színeiben. A benfica, fiorentina, santos és cruzeiro csapataiban játszott kölcsönben, jelenleg szerződése lejártáig a coritiba csapatát erősíti. -14 millió

8. Maxi López, sikertelen barcelonás évei után 2 millióért cserébe távozott, miután korábban 6 millióért vásárolták meg. -4 millió

összesen: 170,9 millió euró veszteség."

(#21731) k!nG válasza 7600 GS (#21730) üzenetére


k!nG
aktív tag

Chygrynskiy-nek irjak. O az egyetlen akit nem igazan ertek, hogy miert jatszattuk keveset es miert adtuk el. Forditott esetben meg talan nem kene Silvara licitalgatni. Plusz sok jatekosnak a kor gyengitette az arat es sosem ertem, hogy ezzel miert nem szamolnak az emberek.

Maxi Lopez volt az felsoroltak kozul aki a legkozelebb all a szivemhez, meg a Rijkaard era alatt o meg Ronaldinho volt a kedvenc focistam.

[ Szerkesztve ]

https://www.behance.net/vargadom

(#21732) KisTücsök


KisTücsök
addikt

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#21733) Napfénysüti válasza KisTücsök (#21732) üzenetére

Azt hiszem itt én is vigyorognék. :D

Més que un club!

(#21734) Tibiajax válasza KisTücsök (#21732) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

rohadt mákos cselszi-focisták...
én is ott akarok játszani heti 2kiló fontért

(#21735) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Gyerekek,
ha valaki akarna és tudna jönni este 19.00-tól kicsit rugdosni műfűre, szeretettel várnánk, mivel kellene még két emberke.
'12-en jobb, mint 10-en' jelszóval szívesen várok jelentkezéseket.
Feltétel nincs, szeresse a labdát kergetni ill. 800ft-ot kellene még magával hoznia, mint alkalom-díj.

Tudom, kicsit későn szólok, de hátha. Inspirálóan hasson, h én is ott leszek.
:DDD

helyszín:
ARANY ÁSZOK FUTBALLARÉNA
XI. FEHÉRVÁRI ÚT 126-128.
Fehérvári út - Galvani út sarok
Megközelíthető tömegközlekedéssel:
A 18, 118, 41, 47-es villamossal és a 14, 114-es busszal az Andor utcai megálló.

[ Szerkesztve ]

(#21736) bandus válasza Tibiajax (#21735) üzenetére


bandus
veterán

nabazz, ha hamarabb olvasom, itt van pár sarokra, de már van program :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#21737) Sztbeni válasza k!nG (#21731) üzenetére


Sztbeni
őstag

ezt már kielemeztem egyik nap, hogy ejtés szerint írunk minden orosz/ukrán nevet. Szóval Csigrinszkij.

[ Szerkesztve ]

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#21738) giigz válasza Tibiajax (#21735) üzenetére


giigz
veterán

Pedig elmentem volna, ha hamarabb olvasom, és nem 200 km-re lakom :D

(#21739) IreN!CuS válasza Tibiajax (#21735) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Jövőhéten is lesz?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#21740) pohár válasza KisTücsök (#21732) üzenetére


pohár
félisten

a F1 az bezzeg megy :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#21741) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

jaja, lesz jövő héten is. Majd beírom, ha kevesebben leszünk és kell ember

(#21742) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Na megvannak a jegyárak a Bayern-Győr meccsre,8 ezertől 18 ezerig terjed a jegyek ára
Többi infó az eto.hu-n:)

[ Szerkesztve ]

(#21743) homeless09 válasza Ps Vita (#21742) üzenetére


homeless09
őstag

Drága.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#21744) TommyGun válasza Ps Vita (#21742) üzenetére


TommyGun
őstag

8-ért elvileg a kapu mögötti terület van az annyira nem pálya, szal elvileg 12 ropitól van a jobb jegy, nem mondom hogy olcsó, én olyan 8k köré gondoltam a vendéget meg 5 felé, nem kérnek keveset de hát nem mindennap jönnek...

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#21745) homeless09 válasza TommyGun (#21744) üzenetére


homeless09
őstag

Ennyiért az Old Traffordra is kapsz jegyet nem egy ETO Parkba....

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#21746) Ps Vita válasza homeless09 (#21745) üzenetére


Ps Vita
őstag

Valamennyire érthető,így is teltház lesz,meg úgyis az lenne,ha felé ennyi lenne a jegy,nyilvánvaló,hogy melyik opciót válasszák:U

[ Szerkesztve ]

(#21747) KisTücsök válasza Ps Vita (#21746) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ja. Azért a csapatnál sem a csapból folyik a pénz. Ritka, amikor ilyen lehetőséghez jutnak, hogy viszonylag magas árak mellett is megtudják tölteni a stadiont (?), nem hülyék, persze, hogy kihasználják.

(#21748) venember83 válasza homeless09 (#21745) üzenetére


venember83
nagyúr

De az Old Traffordra eljutni kissé költséges. Plusz az emberek nem a stadionért mennek ki szerintem... :U

(#21749) homeless09 válasza venember83 (#21748) üzenetére


homeless09
őstag

Az álmok színháza azért az álmok színháza.... :))

De azt akartam ezzel mondani, hogy pl. Manchesterben drágább az élet, mint itthon, oké hogy magasabb a bérezés is, de a legjobb helyre a stadionban megkapod a felnőtt jegyet átszámolva 15.000-ért bajnoki és fa kupa liga kupa és bl csoportkör meccsekre. A legolcsóbb bérletet is megkapod 500 fontért már, az összes meccsre vonatkozóan.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#21750) ronson válasza Ps Vita (#21746) üzenetére


ronson
őstag

Ennyiért szerintem nem lesz teltház.

homeless09

Már akinek, azért semmilyen téren nem a világ legfaszább stadionja. Ferguson is panaszkodott, hogy rossz az akusztikája pl.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.