Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20601) baluka26 válasza 7600 GS (#20600) üzenetére


baluka26
veterán

És mi lett volna Chelsea-nél, ha Pirlot elengedi akkor a Milan.. Pontosabban mondva az a szarházi maffiozó.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20602) Ps Vita válasza 7600 GS (#20600) üzenetére


Ps Vita
őstag

Érdekes lesz,mivel Isco alapból Barca szurkoló,csak az a kérdés,hogy mennyire :))

(#20603) ronson válasza vans? (#20590) üzenetére


ronson
őstag

Viszont lesz majd zártkapus meccs utána. Bár a szolnoki kosár meccsből kiindulva, még a magyar zászlót se engedik majd be, csak az izraelit.

(#20604) KisTücsök válasza 7600 GS (#20600) üzenetére


KisTücsök
addikt

Most belegondoltam, mi lett volna, ha Mata-t nem kótyavetyélitek el, Hazardot meg leigazoljátok 2-3 éve, amikor Zidane javasolta. Céró - Mata- Hazard. Verhetetlen lenne. :D

(#20605) 7600 GS válasza Ps Vita (#20602) üzenetére


7600 GS
addikt

Gondolom valami katalán lap lehozta, mert én ilyet nem olvastam, pedig egy pár cikket elolvastam mióta ez az egész Isco-ügy kirobbant. :)

(#20606) baluka26 válasza KisTücsök (#20604) üzenetére


baluka26
veterán

Azzal a csapattal nyolc BL-t lehetne egymás után nyerni...

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20607) KisTücsök válasza baluka26 (#20606) üzenetére


KisTücsök
addikt

4 éven belül. :D

Na, még szerencse, hogy nem így történt xd

(#20608) Enzolord válasza Integra (#20572) üzenetére


Enzolord
addikt

Szerintem az a ****** Levy még orális örömökben is részesítené a vevőt 120m euróét...
Mindig dobálóznak, hogy ennyiért se, meg annyiért se.. Szavak..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#20609) atish15 válasza baluka26 (#20578) üzenetére


atish15
aktív tag

Ocskay Gáborra gondolsz? :(

(#20610) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Pep német tanárnője nagy Dortmund fan :D

[ Szerkesztve ]

(#20611) baluka26 válasza atish15 (#20609) üzenetére


baluka26
veterán

Igen.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20612) Sztbeni


Sztbeni
őstag

na, a Győr készülhet majd jobb esetben a pénzbüntetésre és a zárt kapukra, rosszabb esetben az eltiltásra.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#20613) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

mint focihoz abszolút nem értő debreceninek, tudnátok pár mondatot mondani arról, mitől lett csak hatodik idén a loki?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#20614) Napfénysüti válasza bambano (#20613) üzenetére

Rendkívül hullámzó volt a teljesítményük. Főleg a bajnokság közepét sikerült elrontaniuk.

Més que un club!

(#20615) baluka26 válasza bambano (#20613) üzenetére


baluka26
veterán

Szarul rangadóztak általában, meg nem is volt jobbak, mint az előttük végzők. Egy Coulibalyval nem lehet bajnokságot nyerni.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20616) ronson válasza bambano (#20613) üzenetére


ronson
őstag

Attól, hogy volt 5 jobb csapat.

Kipukkadtak, a bajnokság közepén volt egy 8 vagy 10 meccses nyeretlenségi sorozatuk.

Egyébként az igazság az, hogy Orbán, sok pénzt (céget, milliárdost) irányított egyéb klubokhoz, így bőven beérték a lokit.
Minden politizálás nélkül, ez a tipikus kenyeret és cirkuszt.

[ Szerkesztve ]

(#20617) giigz válasza bambano (#20613) üzenetére


giigz
veterán

Régen többet jártam DVSC meccsekre, manapság csak ritkábban megyek el. Annyi a fő probléma, hogy a pénz nem a foci fejlesztésére megy el, hanem zsebben landol. Persze nagy akadémia, meg most új stadion, de ha a vezetés, az edző nem tud megoldást találni arra, hogy az egyik idényben bajnok a csapat, a másik idényben meg a közelben sincsenek, akkor ettől az egésztől nem is lehet várni semmit. Nem egy tudatos építkezés folyik manapság. Tényleg nem követem manapság annyira, és nem is tudok pontos információval szolgálni, de a kérdésedre válaszolva: A pocsék idegenbeli szereplés miatt.

(#20618) salival válasza ronson (#20616) üzenetére


salival
aktív tag

Végülis a loki "csak" egy stadiont kap. :D Mit kapott a Honvéd, MTK, Győr?
Lehet nem jutottak volna ide, ha a bl pénz nagy részét nem szórják el és osztalékként fizetik ki.

YNWA

(#20619) TommyGun válasza salival (#20618) üzenetére


TommyGun
őstag

Azt mondjuk nem is értem mire fel ad az állam egy magánklubnak is pénz a stadion építésébe, ne menjünk messzire, ha jól tudom a fradi stadionba 7 milliárdot tolnak bele. Miért is?

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#20620) vans? válasza TommyGun (#20619) üzenetére


vans?
őstag

a Fradi a nemzet csapata :-)))

hábm bábm

(#20621) ronson válasza TommyGun (#20619) üzenetére


ronson
őstag

Mint írtam kenyeret és cirkuszt. Ennyi. Nem több.

(#20622) Napfénysüti válasza ronson (#20621) üzenetére

Én ennyiért nem szeretnék ilyen cirkuszt. :U

Més que un club!

(#20623) baluka26 válasza salival (#20618) üzenetére


baluka26
veterán

Azért durva, hogy majdnem minden focicsapathoz lehet legalább egy kormánypárti politikust kapcsolni.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20624) TommyGun válasza baluka26 (#20623) üzenetére


TommyGun
őstag

Elnézést kérek, véletlenül sem áll szándékomban politizálni, és akármelyik kormány tenné ezt torkon tudnám csapni, de mire fel építünk stadionokat olyan focicsapatoknak akikben nem sok potenciál van. Elnézést a drukkerektől de a tény az tény hogy a magyar foci sehol sincs, és milliárdokért építünk olyan stadionokat ahol sosem lesz teltház max ha válogatott meccset rendeznek ott...Ebből a 20-30 milliárdból amit erre költöttek el lehetett vólna kezdeni a mobilgát építést pár településen mondjuk végleges jelleggel...

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#20625) Integra válasza TommyGun (#20624) üzenetére


Integra
titán

no para, semmi olyat nem mondtál, amit valaki ne tudna, vagy ne lenne igaz :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20626) baluka26 válasza TommyGun (#20624) üzenetére


baluka26
veterán

Ez inkább sport, mint politika :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20627) TommyGun válasza Integra (#20625) üzenetére


TommyGun
őstag

Amúgy pont azon röhögtem hogy nagyobb stadiont kap a Fradi pl mint egy VFL Woslburg vagy az FC Augsburg...nem is értem.

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#20628) Integra válasza TommyGun (#20627) üzenetére


Integra
titán

no para, már építéskor megérte megépíteni... :U

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20629) baluka26


baluka26
veterán

Most olvasom ezt Pep nyilatkozatából:
"Egy mondatban a játékfilozófiám? A foci lényege a támadás."

Most ezt, úgy amúgy, komolyan gondolta, amikor a barcában elkövetett passzok 90%-a hátrafele megy? ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20630) baluka26


baluka26
veterán

Új hsz-t kell nyitnom ennek, és salivalnak küldöm szeretettel ;]
John Obi Mikelnek több pontos passza volt a támadóharmadban, mint bárki másnak a KK-n.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20631) salival válasza baluka26 (#20630) üzenetére


salival
aktív tag

Egyes statisztikák szerint Hendersonnak és Allennek már 5szörös aranylabdásoknak kellene lenniük, csak hát a korrupt FIFA mindig elcsalja. :(((

Amúgy Aspas hivatalos lett tegnap. Egy jól sikerült Fonatos cikk róla

YNWA

(#20632) baluka26 válasza salival (#20631) üzenetére


baluka26
veterán

Ja, elfelejtettem hozzátenni, hogy Mikel védekező középpályás.

Ha tegnap láttad a meccset láthattad a zseniális játékát első félidőben. Csak azért hoztam ezt, mert nagyon fikkantottad a múltkor. Én továbbra is tartom, hogy a legjobb vkp a világon, és azért nem mondom, hogy nagy előnnyel, mert Martinez kezd meggyőzni.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20634) Sztbeni válasza ronson (#20633) üzenetére


Sztbeni
őstag

Nem is értem, mi a fasznak Lvivbe kellet építeni, ahol csapat sincs. Dnipropetrovszkba van csapat, és stadion is, az is megfelelt volna. De ha Poltavába vagy Simferopolba építenek, az is jobb megoldás.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#20635) atish15


atish15
aktív tag

Lesz ma valami jó meccs srácok? :)

(#20636) baluka26 válasza atish15 (#20635) üzenetére


baluka26
veterán

Nem.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20637) Richard! válasza atish15 (#20635) üzenetére


Richard!
addikt

20:00 eurosport, spanyol - ghána u20

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#20638) atish15


atish15
aktív tag

baluka26; richie900812 :R

Estére jó meccs lesz ez. :)

(#20639) baluka26 válasza Richard! (#20637) üzenetére


baluka26
veterán

Fergeteg hangulattal, 35 nézővel :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20640) atish15 válasza baluka26 (#20639) üzenetére


atish15
aktív tag

A fele játékos megfigyelő :D

(#20641) baluka26 válasza atish15 (#20640) üzenetére


baluka26
veterán

A másik fele Wenger úr és sleppje :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20642) Richard! válasza baluka26 (#20639) üzenetére


Richard!
addikt

legalább magyarországi hangulatot teremtenek :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#20643) ronson válasza baluka26 (#20641) üzenetére


ronson
őstag

:DD

(#20644) atish15 válasza Richard! (#20642) üzenetére


atish15
aktív tag

Lesz tipszmikszűté :DD

(#20645) peterszky válasza TommyGun (#20627) üzenetére


peterszky
őstag

Legalább néznél utána, mielőtt blődségeket írsz, az Augsburgnak és a Wolfsburgnak is harmincezres stadionja van. Az új Fradi-pálya pedig huszonkétezres lesz, amit a bajnoki mérkőzésekre bővíteni lehet pár ezer fővel úgy, hogy felszedik a székeket bizonyos szektorokban.

What else you gonna do on a Saturday?

(#20646) bandus válasza 7600 GS (#20576) üzenetére


bandus
veterán

hát a szememben ez egészen pontosan semennyi tiszteletet sem érdemel.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#20647) Integra


Integra
titán

mainz visszautasította a schalke ajánlatát szalaiért..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20648) fatal` válasza baluka26 (#20568) üzenetére


fatal`
titán

Azt, hogy az emberi hülyeség határtalan.

(#20649) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Ahogy látom, nem csak én gondolkozok így.

(#20650) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Spurs legdrágább igazolásai

Idén ez megdől valószínűleg már Paulinhoval és az új csatár se lesz olcsó móka.
Nagyon várom már a kezdést

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.