Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20701) TommyGun válasza Tibiajax (#20698) üzenetére


TommyGun
őstag

Kissé naív vagy...Uli 3x nyert BEK-et, kis tiszteletet. Nyilván biztos forrsából tudod, hogy ő tuti saras, ő eszelte ki az egész adóelkerülést, neki aztán tuti nincs könyvelője mi? Csak Messinek...mellesleg Uli saját magát jelentette fel Messivel ellentétben.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#20702) ronson válasza Tibiajax (#20698) üzenetére


ronson
őstag

Kettős mérce.

Politikusnak is kiváló lennél. ;]

(#20703) TommyGun válasza Integra (#20699) üzenetére


TommyGun
őstag

"a másik meg egy huszonéves tini, akinek fogalma sincsen a pénzről"
Ne röhögtess már kérlek, 26 éves, én 24 évesen hitelbe vágtam magam a feleségemmel, családom volt már akkor és egyedül kellett boldogulnom, felelősséggel tartoztam értük. Milyen tini? 26 éves meglett férfi, és apa.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#20704) Integra válasza TommyGun (#20701) üzenetére


Integra
titán

tiszteletet, egy adócsaló szarházi. semmilyen tiszteletet nem érdemel.
azután jelentette fel saját magát, hogy kiderültek az infók róla és már ellenőrizték. tisztában sem vagy az önfeljelentés menetével, tele vagy pontatlansággal és fals dolgokat beszélsz..

26 évesen felnőtt? lol, gyerek még erősen, de úgy tűnik te is még gyerek vagy, mert nem érted a különbséget, hogy mi a különbség egy 60 éves fószer, aki milliókkal zsonglőrködik évtizedek óta, a legjobb ügyvédekkel, könyvelőkkel és egy gyerek között aki a focin kívül sok mindenhez nem ért (ezért focista), így a pénzhez sem, mert nulla tapasztalata van, majd tanácsadók, könyvelők megvezetik, vagy hagyja magát megvezetni.

egyébként igen, messi is vessen magára, egyetértek.

és egyébként meg kívánom, hogy majd egy nap kerülj ilyen helyzetbe, hogy azon agyalj, hogy ha van 1 millio euród, akkor azt milyen módon mentsd ki, hogy a tied maradjon és ne vigye el a korrupció... hamar rájössz kurva nehéz történet és olyan stressz alá kerülsz, hogy csak győzd idegrendszerrel.. :U úgy fognak megvezetni, amikor tanácsot kérsz, meg próbálnak majd mindenféle hiper-szuper programokat alád tolni, hogy csoda ha nem roppansz majd össze.. kispadról könnyű beszélni.. :U

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20705) TommyGun válasza Integra (#20704) üzenetére


TommyGun
őstag

Megtennéd hogy linkelsz vmi hivatalosat nem csak vagdalkozol? Tényeket kérünk nem csak a fantáziádat. Milyen fals infó? Mert amit benyögsz az úgy van? Mindenhol azt olvastam hogy Még januárban ő tette maga ellen a feljelentést, nem volt semmiféle vizsgálat elötte mivel Svájc nem adott ki semmilyen infót.

"Az ügyről egyelőre annyi tudható biztosan, hogy a sportvezető januárban jelentette fel magát az adóhatóságnál egy svájci számlájával összefüggésben. Márciusban őrizetbe vették, házkutatást tartottak bajorországi házában, és az előzetes letartóztatását elrendelő határozatot csak azzal a feltétellel helyezték hatályon kívül, hogy hetente kétszer jelentkezik a hatóságoknál, és letesz egymillió eurós nagyságrendű kauciót.

Hoeness a nyilatkozatai szerint arra számított, hogy német-svájci adózási egyezmény révén rendezheti adóelmaradását. A konzervatív-liberális kormány és a svájci vezetés által évekig tartó tárgyalás után tavaly tető alá hozott egyezményt azonban az ellenzéki többségű Bundesrat - a törvényhozás felsőháza - novemberben megvétózta."

Ezt a gyerek vagy még szöveget le se reagálnám kérlek, személyeskedés nem menő, ne magadból indulj ki, 19 éves korom óta dolgozok és 22 éves korom óta családot tartok el, és magam intézemaz ügyeimet.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#20706) Integra válasza TommyGun (#20705) üzenetére


Integra
titán

vagdalkozik a faszom, guglizz, ha meg nem hiszed, akkor nyugtasd magad azzal, hogy vagdalkozom, ettől még tudatlan maradsz. :)) német oldalakat olvass, itt bőven leírták, mi a baj és a reakciók is kemények az egész bl-ből és a gazdasági élet más területeiről is..
de emlékeim szerintm valahol magyar oldalon is leírták, hogy bizony kronológiailag van bajban és ezt meg is próbálta elsumákolni amennyire lehet.. csak akkor jelentette fel magát, amikor már nagy volt a baj.
lekéne venni a bajor szemcsót, máris kisüt a nap.

nem tudom mit másoltál, de a lényeg nincesn benne :DDD vagy csúsztatnak, vagy maguk sem néztek utána.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20707) TommyGun válasza Integra (#20706) üzenetére


TommyGun
őstag

Ez egy német oldal fordítása, és inkább ennek hiszek mint amit te adtál infót.
Tehát az emlékeid szerint... öhömmm, király infó, köszi...
Sajnos arra tudok hagyatkozni amit az újságok írnak lévén nem vagyok az igazságszolgáltatás kötelékében a fricceknél.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#20708) Integra válasza TommyGun (#20707) üzenetére


Integra
titán

akkor marad számodra a tudatlanság, nem igazán érdekel, de vicces, hogy mindig a tudatlanoknak van a legnagyobb szájuk és a legmagabiztosabbak a dolgukban, meg amit gondolnak... ezért is maradnak tudatlanok :))

elolvastál egy német oldal fordítását, ami ráadásul félinformációt tartalmaz. bravo. :DDD

"emélkeim szerint..." ember tudsz te két egymás mögé elhelyezett mondatot helyesen elemezni? kurvára nem, úgy látom.... legalább ne hirdesd, hogy gondod van a szövegértelmezéssel. azt írtam, hogy talán még volt olyan magyar cikk is -a sok félinformációs- mellett, ami pontosan leírta az esetet, pontosan azt, amit te nem tudsz...

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20709) TommyGun válasza Integra (#20708) üzenetére


TommyGun
őstag

Nem kérlek, sokkal több oldalt olvastam el, angolt is mert érdekelt a téma. Sajnos németül nem tudok így elhittem az újságnak, hogy egy német cikket fordítottak. De az angol sajtóban is KB ezeket olvastam és a magyarban is. Te viszont aki azt ajánlod német újságokat olvassak mert azokban van a frankó azt mondod, úgy emléxel egy magyar oldalon azt olvastad...brávó ez tényleg aztán AZ INFO :C

Mind1 részemről lezártam a témát, közel sem olyan egyszerű az ügy mint ahogy hisszük szerintem.
Mellesleg meg nem embert ölt...

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#20710) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

háháá, mennyire nem bírtam megállni ezt a magaslabdát..
:D :D :D nagyon magas volt

de, mindettől függetlenül azért én is úgy gondolom alapvetően, mint Integra, nem kell egy napon emlegetnünk klubtulajdonos, minden hájjal megkent 50+ éves adócsaló geciket, meg egy egyszerű észjárású, de nagyon sok pénz birtokába jutó focista gyereket.. nem kell

(#20711) Integra válasza TommyGun (#20709) üzenetére


Integra
titán

ne mismásolj meg maszatolj, butaságot beszélsz és ferdítesz, kijavítottalak és erre most velem veszekszel, mert tudatlan vagy és nem vagy tisztában az önfeljelentés menetével....
most sem érted mit írtam, te tényleg ennyire analfabéta vagy vagy csak tetteted? ijesztő minden esetre..
pedig rohadt egyszerű, azt hitte nem kerülnek ki az adatai, csakhogy az ő adatai is rajta voltak a cd-n, ez alapján utána is nyúltak. kockáztatott, megszívta, pont ezért csúszott el az önfeljelentéssel. senkit sem érdekel már az önfeljelentés, nem is emiatt lesz a pere, hanem mert előtte bukott meg... mit nem értesz? nálad is őskáosz van adózással kapcsolatban a fejedben, de messit oktatod meg hogy te milyen felnőtt vagy.. hahaha, biztos, csak nem ebben a kérdésben :)) nőjj már fel. :U

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20712) TommyGun válasza Tibiajax (#20710) üzenetére


TommyGun
őstag

Messit nem én hoztam fel :P
Mindenesetre azonkívül a két ügy hogy adócsalás történt feltételezhetően (mivel még nincs bírósági ítélet) rohadtul különbözik a két eset szerintem.

@Integra, bocs de én veled nem kívánok vitatkozni többet, nem akarok ide süllyedni, személyeskedsz vagdalkozol, köszi elolvastam amit írtál, ellent mondasz saját magadnak is. Zárjuk le a témát.
(melleseg Uli már befizette a tartozását...)

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#20713) Integra válasza TommyGun (#20712) üzenetére


Integra
titán

igen, messi megfizeti amit kell, a dagadékot meg a bírságon túl letöltendőre kellene ítélni, de megfogja úgyis úszni. max felfüggesztettet kap, túl nagy és befolyásos ember már.
még a bayern felügyelőtanács is beszart és nem merte kirakni a klubból....

maszatolsz és csúsztatsz most is..
mint mondtam, marad a tudatlanság számodra. :)
de ne aggódj, ezek után is kijavítalak, hogy mások ne vegyék a félinformációidat teljes igazságnak. apu itt van és segít :))

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20714) Integra


Integra
titán

razzia a milánnál, juvénál, nápolynál, de a romához is bekukkantottak. összesen 41 klubot figyelnek.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20715) baluka26


baluka26
veterán

Messi esete: tanácsadói könyvelői előállnak azzal, hogy így ennyit spórolhat, Messi rákérdez max, hogy jó ez így? A szakemberek megnyugtatják, hogy igen.

Höness- a híradások alapján teljesen más.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20716) Integra válasza 7600 GS (#20695) üzenetére


Integra
titán

most már a psg is megerősítette erre blanc szerződtetését.

ja, a nápoly "hivatalos" focirádiója (radio marte :DDD) biztos forrásból tudja, hogy cavani a chelsea-be igazolt, hallod balu? de lehet, hogy ordas kacsa :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20717) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Szerintem ezt privátba folytasátok.

Én csak annyit mondtam,hogy Uli tegyen bármit is akkor is a FOCISTA legenda marad,ezenkivűl lehet szar ember,adócsaló,tolvaj,drogos,de amit elért pályafutása alatt,azért focista legenda marad(szvsz)

Maradona se él(t) szent életet,mégis legenda(az én szememben is)

De például Zidane vagy Heynckes az életben is olyanok,hogy simán lehetnek példaképek minden téren,ellenben pl. Ulival vagy Maradónával

Én így látom,persze lehet ezzel vitatkozni :R

[ Szerkesztve ]

(#20718) baluka26 válasza Integra (#20716) üzenetére


baluka26
veterán

Hallom, nem vet szét az öröm.

Jaja, ezek legendák akármit csinálnak, Terry meg egy senki sokak szemébe, mert-egyébként senkire sem tartozó-magánéleti bakit elkövetett :DDD

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20719) Integra válasza Ps Vita (#20717) üzenetére


Integra
titán

ha leveszed te is a nagy bajor szemellenzőt, akkor máris tudod, hogy ulival mi a gáz. az, hogy kurva nagy arccal szövegelte, hogy adót nem csalunk és mindig ott mosolygott a politikusok mellett, hirdetve az igét a tiszta adózással kapcsolatban. no, csak ez a baj vele is, bort iszik és vizet prédikált... kisebb lett volna a pofája, nem is esne akkorát. de lehet, ez is kamu, ahogy a mr saubermann név amit nagy vigyorral szeretett viselni, mert a magyar cikkekben ez sincsen valszeg benne.... :DDD
senki sem azt vitatja, hogy sportban ügyes volt és sokat tett le az asztalra. csak emberileg bukott meg, mert nem tudta a száját tartani. nem tudom, érted e a lényegét ennek az egész ügynek, amit magának köszönhet.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20720) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Na,itt egy fasza videó Schweiniről
Tanár :R

Integra: Nyugodj meg én is kurva nagyot csalódtam benne :( Nem akarom védeni,mert amit csinált szánalmas,ha minden igaz akkor a börtönt(ezt csak azért nem akarom,mert kell a klubnak) is megérdemelné,emberileg már soha nem tudom többé már tisztelni :(
De,az,hogy nem nevezhetem ettől legendának faszság szvsz

[ Szerkesztve ]

(#20721) Tibiajax válasza Integra (#20714) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az Interhez már ők se néznek be...

(#20722) baluka26 válasza Tibiajax (#20721) üzenetére


baluka26
veterán

De csak azért, mert sok ott az olasz válogatott, ugye Tibcsi?:D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20723) venember83 válasza Tibiajax (#20721) üzenetére


venember83
nagyúr

De bizony, az első osztályból csak a Bologna és Cagliari maradt ki tudtommal.

(#20724) atish15 válasza Tibiajax (#20721) üzenetére


atish15
aktív tag

Dehogynem. Hogy hány meccset adtunk el :((

(#20725) Integra válasza Tibiajax (#20721) üzenetére


Integra
titán

ezt nem írta, de valszeg a 41 klubban az inter is benne van, azért emelte ezt a hármat ki a cikk, mert itt razzia is volt, ez a 3 klub adócsalás gyanúja alatt áll.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20726) venember83 válasza Integra (#20725) üzenetére


venember83
nagyúr

Out of 20 Serie A clubs, only Bologna and Cagliari escaped the prosecutor of Naples' quest into possible criminal conspiracy, international tax evasion, invoicing falsification and money laundering.

Italian football has been rocked by yet another scandal as the offices of 41 clubs across Serie A, Serie B and Lega Pro were raided by the Guarda di Finanza on Tuesday morning.

Egyelőre mind a 18 Serie A csapatnál csak vizsgálódnak, és a cikk alapján mindegyiket meglátogatták, vagy razziát tartottak ezeknél, ha bulvárosabban akarom kifejezni magam.

[ Szerkesztve ]

(#20727) homeless09


homeless09
őstag

Csak a Man United szent és tiszta klubb? :]

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#20728) giigz válasza homeless09 (#20727) üzenetére


giigz
veterán

MU + Real :K

(#20729) Tibiajax válasza venember83 (#20726) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát, ezek az olaszok..

Itáliában a klubvezetők és tulajdonosok szent emberek.
:D

atish15 mi ez a többes szám, első személy? várjál, állj csak meg
csak nem, te is Inter-drukker vagy??

(#20730) Tibiajax válasza baluka26 (#20722) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

van egy olasz középső védőnk és egy cassanónk.
egy szó se érje a ház elejét!! :((

(#20731) Integra


Integra
titán

cruyff mondja

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20732) atish15 válasza Tibiajax (#20729) üzenetére


atish15
aktív tag

De igen. Már erről beszéltünk pár hete hogy én is nerrazzuri drukker vagyok. :D Mi is ez a vizsgálódás?

(#20733) Tibiajax válasza Integra (#20731) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Egy dolog van a világon, amit biztosan tudunk és aláírunk mindannyian. Johann nem hülye a focihoz.

De ez a felállás, helyzet, amit a két gyerek eljövendő együttes jelenléte fog okozni szeretett klubbunknál, ez már jóval túlmegy a szokásos vélekedős, találgatós kis kérdéseken. Nekem komolyan már remeg a gyomrom, ha rájuk gondolok, meg erre az egész cécóra, mi lesz, ha ez a két csodagyerek pályán lesz a többi katalánnal? Mi lesz velük a nyomás alatt??
Gyomorgörcsöm van, és nem az előbb bezabált gulyáslevestől

Ezek a buzik meg még beraktak egy ilyen hülye képet is a két gyerekről.. anyátok...
: )

atish15 és tényleg
jajj istenem ,hát akkor végre nem vagyok egyedül itt
:DDD éljen !!

[ Szerkesztve ]

(#20734) atish15 válasza Tibiajax (#20733) üzenetére


atish15
aktív tag

:K :C

Hát nem sok szó esik itt az Interről ami igazából nem túl jó :(

(#20735) baluka26 válasza Tibiajax (#20733) üzenetére


baluka26
veterán

Ha harom eve kerestel volna Interes baratokat annyi lenne, mint most Bayernes. :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20736) Tibiajax válasza Tibiajax (#20733) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Johann -> Johann

(#20737) atish15 válasza baluka26 (#20735) üzenetére


atish15
aktív tag

Hát igazából nekem nem tűnt fel hogy akkor divatos lett volna e a klub. Barcásokkal úton útfélen összevesztünk :D

(#20738) baluka26


baluka26
veterán

Schürrle (#14) megegyezet személyesen is

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20739) TommyGun válasza baluka26 (#20738) üzenetére


TommyGun
őstag

Szomorú vagyok hogy a Bundásból elmegy egy ilyen fiatal tehetséges focista...

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#20740) TommyGun


TommyGun
őstag

ter Stegen-t kiváncsi vagyok mikor jelentik be, vagy lemaradtam vólna? Ennek se örülök nagyon :)

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#20741) ronson válasza TommyGun (#20739) üzenetére


ronson
őstag

Én nem sajnálom, ha a válogatottnak ez hasznára válik.

Egyébként csodálkozok, hogy rajtam kívül is vannak Bundesliga rajongók az országban. Személyesen egyet se ismerek. :)

[ Szerkesztve ]

(#20742) Ps Vita válasza ronson (#20741) üzenetére


Ps Vita
őstag

Én nekem is csak egy közeli barátom BL fan rajtam kívűl

(#20743) fatal` válasza baluka26 (#20738) üzenetére


fatal`
titán

*megegyezett :)

(#20744) baluka26 válasza fatal` (#20743) üzenetére


baluka26
veterán

Typo, bocsika. :B

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20745) vans? válasza ronson (#20741) üzenetére


vans?
őstag

Itt Nyugaton nagyon sok Bayern- vagy Dortmund szurkolo van. Konnyu kijutni, penz is van ra (mar akinek, nekem nincs ;]).

[ Szerkesztve ]

hábm bábm

(#20746) baluka26 válasza vans? (#20745) üzenetére


baluka26
veterán

Unokatesóm faterjával volt már Bayern meccsen. Talán 50-60 euros a BL jegy. Ráadáasul MU meccs volt, mert ők ilyen aberált Fergie-fanok :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20747) TommyGun


TommyGun
őstag

A Dortmundra leszek kíváncsi. Elég sokan elmentek most onnan, és most nem csak Götzere gondolok, de más fiatal tehetségek, nem is értem. Leitnert és Bittencourt-ot is elpasszolták. Santanat meg szerintem picit áron alul adták el. Namost ezzel szemben jött Sokratis és ennyi. Ki a franc fog ott játszani? :D

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#20748) baluka26


baluka26
veterán

Ez egy nulla.
Azért, mert nem őt ugratta ki. Egy önző sutyerák szar.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20749) ronson válasza baluka26 (#20746) üzenetére


ronson
őstag

Sajnos nekem egyelőre csak MB1-re telik. :D

Nikházi Márknak szokatlan volt az első edzésen a DVTK-nál, hogy itt edzésen többen vannak kint, mint MTK meccsen. :D

Ismerek egy pár olyan arcot itt Miskolcon, akik járnak minden fele Európában meccsekre.

(#20750) Ps Vita válasza vans? (#20745) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ja,meg a jegyárak is olcsók
Plusz rohadt jó hangulat:K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.