Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20651) lvnt válasza bandus (#20646) üzenetére


lvnt
őstag

Senki nem is kérte, hogy tiszteld emiatt, azonban az is nevetséges, amikor valaki egyenesen megveti az ilyeneket. Nem unják még az emberek, hogy megmondják másoknak, hogy is kellene leélnie az életüket?
A futball volt az élete, és ezért kockáztatott is. Ha neki ennyit jelentett valami, akkor kik vagyunk mi, hogy megkérdőjelezzük a döntését?
Mindenkinek más az elképzelése az életről. Valakinek az a legfontosabb, hogy meglegyen kifelé a látszat, és ez fenn is maradjon a halálos ágyig, valakinek, hogy esténként be legyen hűtve a panelban a Kőbányai a Jóban-Rosszban mellé, és megint vannak mások, akik az életüket is kockáztatni képesek valamiért, ami nélkül el sem tudják képzeni azt. Akár a focipályán, akár éppen a Himaláján.

És a legrosszabb, hogy azok, akiknek nincs bátorságuk boldogan élni az életüket, akármilyen hosszú vagy rövid is legyen, vagy csak másként teszik azt, még képesek mások felett is ítélkezni. Legyen szó akár arról, hogy miként kellene valakinek élnie vagy hogy vehet-e fel nyakkendőt a rövid ujjú ing mellé. ;)

Köszönöm, az üdvözlést, Baluka. Olvaslak ám titeket, csak valamiért az írogatástól szoktam el. :)

[ Szerkesztve ]

(#20652) baluka26 válasza lvnt (#20651) üzenetére


baluka26
veterán

Szia!
Örülök, hogy újra látni téged :)

Én megértem ezt, tényleg, el is tudom fogadni. De önzőségnek tartom.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20653) NyxNyxNyx válasza baluka26 (#20652) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

+1
Na ez az, amit nem mertem leírni. Ez az önzőség definíciója amit csinált.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#20654) Napfénysüti válasza lvnt (#20651) üzenetére

Egyetértek veled. Én se biztos hogy meg tudnám állni.
Kinevethettek de bevallom férfiasan én bizony egy sérülésem után magamban szoktam sírni mert nem játszhatok. :B Túl sokat jelent a labdarúgás és nagyon nehezen viselem ha nem csinálhatom mert valami bajom van éppen. Sajnos ahogy idősebb leszek egyre könnyebben jönnek a sérülések. :(

Més que un club!

(#20655) NyxNyxNyx válasza Napfénysüti (#20654) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

De azért az más, mikor az életedbe kerülhet. Amikor arra gondolok, hogy meghalhatok ,sose arra gondolok, hogy jaj de rossz lenne nekem, hanem hogy például anya életét is tönkretenném. Emiatt nem kockáztatnék. Nem azt mondom, hogy nem ér semmit magában az élet, hanem hogy megérteném magában a focit az élete fölé helyezni, de nem csak a sajátját befolyásolja a halál...

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#20656) baluka26 válasza Napfénysüti (#20654) üzenetére


baluka26
veterán

Volt egy viszonylag jelentéktelen rosszullétem februárban, igazából csak nagyon szédültem/ájulás közelében voltam. Többek között teljes kardiológiai kivizsgálás utána, egészségesnek állapítottak meg.
Többször próbáltam azóta focizni, képtelen vagyok rá. Pedig anno törött lábujjal is simán mentem.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20657) Napfénysüti válasza NyxNyxNyx (#20655) üzenetére

Ebben is van igazság de mindenki maga döntheti el mit vállal. Ott vannak például az autóversenyzők. Sajnos hétvégén volt is tragikus baleset de ők is nap mint nap önakaratukból kockáztatnak. A sport ilyen igazából olyan kis dolgokba is bele lehet halni sajnos.
Neten szoktam nézni régi autóverseny balesetekről videókat legtöbbjük halálos. Na ők konkrétan (1900-as évek elejétől '80-as évek végéig de akár máig) szemenköpik a halált mert szeretik ezt csinálni. Persze nagyon sokszor visszaköpött a kaszás.

Més que un club!

(#20658) Integra


Integra
titán

az új csatárunk, basel-ből, jacques zoua, 21 éves

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20659) NyxNyxNyx válasza Napfénysüti (#20657) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

:R Igen, de valahogy az autóversenyzés más. Ott az az általános, hogy nem halsz meg. De ennék az esetnél meg a csoda kategória lett volna ha életbe marad.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#20660) ronson válasza Napfénysüti (#20657) üzenetére


ronson
őstag

Szerintem kár kihegyezni ezt a kérdést, ez olyan dolog, ha nem vállal az ember semmit, akkor is elüthetik, halálos balesetet szenvedhet, meg még egy millió dologba bele lehet halni. Itt sincs értelme a "mi lett volna, ha" kezdetű mondatoknak.

MikE008

Szenvedélye volt mint másnak a cigi. Hiába mondja az orvos, hogy tegye le, nem teszi.

[ Szerkesztve ]

(#20661) baluka26 válasza Napfénysüti (#20657) üzenetére


baluka26
veterán

Az autóversenyben bízhatok a képességeimben.
Mondjuk ami meg van írva, az meg van írva. :(

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20662) Napfénysüti válasza baluka26 (#20661) üzenetére

Viszont ott meg ott a technika ami néha magadja magát. Vagy külső tényező. Tom Pryce-ról nem hallottál véletlenül?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#20663) baluka26 válasza Napfénysüti (#20662) üzenetére


baluka26
veterán

Utánaolvastam. Bakker, ez is elkerülhető volt. :(

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20664) Napfénysüti válasza baluka26 (#20663) üzenetére

A valaha volt egyik leghorrorisztikusabb baleset sajnos. És a pilóta nem tehetett róla csak a pályabíró. Ráadásul iszonyat peche volt a 30 kilós poroltóval. Egyébként van cenzúrázatlan videó is róla de az brutál mikor 270-el elcsapja a srácot és az szó szerint szétszakad. :(

Ami meg szívszorító: jeress rá Roger Williamson balesetére. Ott egy versenyző, David Purley próbált mindent megtenni de hihetetlen hogy senki nem segített neki pedig ott is meg leheettt volna menteni Williamson.

De ha már a technika szóba került az előbb: Gonzalo Rodriguez 1999-ben alighanem fékhiba miatt halt meg. Szóval a technika sajnos bármikor csődöt mondhat. :(

Més que un club!

(#20665) Sztbeni válasza Napfénysüti (#20662) üzenetére


Sztbeni
őstag

az nagyon durva... Csak erős idegzetűeknek. Én kilenc évesen láttam először videón azt a balesetet. Kicsit sokkoló volt. De még most is az.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#20666) joshua7 válasza Napfénysüti (#20664) üzenetére


joshua7
veterán

Williamson esete hihetetlen tragikus volt. Mikor először néztem a videót róla.... uh. :(
Rodriguez meg az előre bukfenc miatt fejjel/sisakkal ráesett a betonfalra, semmi esélye nem volt. De ott szerintem a mai napig nincs tisztázva, hogy vezetői vagy műszaki hiba volt az oka.
Dan Wheldon halála volt még hasonló pár éve. Fej/bukósisak vs betonfal. :/

[ Szerkesztve ]

Semper Fi

(#20667) atish15 válasza Napfénysüti (#20662) üzenetére


atish15
aktív tag

Uram Isten :Y

[ Szerkesztve ]

(#20668) ronson válasza Napfénysüti (#20664) üzenetére


ronson
őstag

Sajnos ez olyan mint az m3-os 3 vétlen ember ég a kocsiban, az emberek meg kameráznak. :W

(#20669) KisTücsök válasza Napfénysüti (#20664) üzenetére


KisTücsök
addikt

Uhh.. :(

ronson: Gondolom a nagy tűz miatt nem mertek közelebb menni, Purley ruhája azért jobban bírta szerintem a forróságot. Vagy nem tudom, mást nem tudok elképzelni.

[ Szerkesztve ]

(#20670) Sztbeni válasza KisTücsök (#20669) üzenetére


Sztbeni
őstag

igen, a pályamunkásoknak akkor még nem volt ilyen felszerelésük. Csak ezen múlt. Ha fel lettek volna készülve, akkor Williamson túléli.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#20671) Tibiajax válasza lvnt (#20651) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Olvaslak ám titeket, csak valamiért az írogatástól szoktam el.
na, hallod Baluka, nem akarsz példát venni?..

xdd

(#20672) Ps Vita válasza Tibiajax (#20671) üzenetére


Ps Vita
őstag

:DDD

(#20673) salival


salival
aktív tag

De Gea a Shakhtar edzésén járt!
[link]
[link]

Közben állítólag Mkhitaryannal a tárgyalások a végéhez közelednek, remélhetőleg sikeresen. Nem is utazott el az edzőtáborba. A Shakhtar helyére meg Fernandinho és Willian szerepkörére pedig már bevásárolta megint a brazil b válogatottat, jön oda Fernando, Fred és Wellington.

YNWA

(#20674) baluka26 válasza Tibiajax (#20671) üzenetére


baluka26
veterán

Nekem te vagy a példaképem Tibcsibácsi (L)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20675) Tibiajax válasza baluka26 (#20674) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

látod, ezt én örömmel olvasom.
és teljes joggal meg is értelek

de akkor tessék most már szépen eldobni azt a csúnya abramoviccs-bagázst és válasszunk példamutatóan valami más, szimpatikusabb egyesületet, követve példaképedet

:K

(#20676) peterszky válasza Tibiajax (#20675) üzenetére


peterszky
őstag

Mit csinálna egy Menköszter Cittyel?! ;] :DDD

What else you gonna do on a Saturday?

(#20677) baluka26 válasza Tibiajax (#20675) üzenetére


baluka26
veterán

PÉESGÉ ÁLÉÁLÉÁLÉ!

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20678) Tibiajax válasza peterszky (#20676) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

maradjunk annyiban, h nem feltétlen a manchester cityre gondoltam..
:D

baluka íígy van, rájuk gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#20679) baluka26 válasza Tibiajax (#20678) üzenetére


baluka26
veterán

Esetleg Monaco? Esetleg egy fínom gírosszt? :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20680) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

kicsit megkésve, az éjjel megnéztem a spanyol v obimikel meccset, a 2.félidőben volt iniestának egy mozdulata, kb félpályánál kapta a labdát levegőben, és fordulattal rakta egyből tovább a szélen felfutó jordi alba elé..
hát az menjteapicsába volt....

(#20681) baluka26 válasza Tibiajax (#20680) üzenetére


baluka26
veterán

Ott én is leoptam magam. :D

Spanyol v. obimikel
Próféta vagy :R :R

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20682) Tibiajax válasza baluka26 (#20681) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ennyi..

(#20683) 7600 GS


7600 GS
addikt

(#20684) baluka26 válasza 7600 GS (#20683) üzenetére


baluka26
veterán

Ez olyan régi, ifjú barátom, mint az országút. Csak én vagy négyszer linkeltem ide :D

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20685) 7600 GS válasza baluka26 (#20684) üzenetére


7600 GS
addikt

Menj a picsbe Baluka, elbaszod itt az ember kedvét korán reggel. :((( :D

Akkor hozok mááásikakat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20686) Ijk


Ijk
nagyúr

Horváth Feri elmegy a KTE-től, Paksra.

Rosszul vagyok ettől a profi labdarúgástól, főleg ami itthon zajlik. Minden szezonban cserélődik a fél csapat edzőstől. Kinek van kedve ezek után meccsekre járni? A játékosok, edzők, az emberek miatt szurkolok egy csapatnak, ha mindig kicserélik az egészet akkor nincs értelme az egésznek. Vagy nekem is egy címert kellene látnom a csapatban?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#20687) TommyGun válasza peterszky (#20645) üzenetére


TommyGun
őstag

Én kérek elnézést hogy nem vagyok naprakész, amikor elkezdték 2 helyen is 30-32e fősnek írták, attól még a lényeg az hogy amíg árvízvédelemre nincs pénz addig több stadionra is jutnak milliárdok.

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#20688) baluka26 válasza TommyGun (#20687) üzenetére


baluka26
veterán

Minek kellene több pénz árvízvédelemre?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20689) 7600 GS válasza TommyGun (#20687) üzenetére


7600 GS
addikt

Bőven volt pénz a védekezésre. Ráadásul rengeteg adomány is érkezett, több száz millió forint értékben.

(#20690) ronson válasza Ijk (#20686) üzenetére


ronson
őstag

Így van, pontosan a címert. Lokálpatriotizmus is van a világon.

(#20691) TommyGun válasza 7600 GS (#20689) üzenetére


TommyGun
őstag

Ezmár rohadt nagy off.
Bocsánat akkor lehet nem jól fogalmaztam, az árvíz megelőzésre gondoltam, amíg nincs egy átfogó árvézvédelmünk addig túlzásnak tartom hogy a fradi stadionra költsünk...4 napot voltam pakolni homokzsákot, szánalmas hogy ez megy 2013-ban...
Csak olvastam minap, hogy mennyi pénzt adnak bele. Tavaly 8 milliárdot idén 15 milliárdot költenek stadionok építésére. A teljes dunai árvízvédelem pedig 350 milliárd lenne, amit nem is egyben kéne elkölteni hanem csak végre el kéne kezdeni, mivel 2-3 évente elönt mindent és sokmilliárd kárt okoz.
Mobilgátakkal, esetleg dúzzasztógátakkal+víztározókkal amik áramot is termelnének (mellesleg megjegyzem mi vagyunk az egyetlen ország akik nem használják ki a Dunát áramtermelésre, Nagymarost is jól megoldottuk, felbontottuk a szerződést, kártérítést kelett fizetni és a szlovákok így is megépítették a sajátjukat oda, 2-őt is...Paksot addig nem is fogják tudni bővíteni amíg ott nem lesz egy gát mert már most is milliókért szivattyúzzák a vizet) Nembaj inkább az áramot is vesszük, sajnos egyik se gondolkodik tovább 4 évnél...
Bocs, rohadt nagy off ez csak engem dühít hogy egy nyomi fradinak meg egy felcsútnak új stadiont építünk amikor sokkal jobban is lehetne hazsnálni azt a pénz.

Mellesleg tegnap azt mondta PEP most olvasom hogy Gomez egyelőre ott lesz az edzéseken de olaszból erősen érdeklődnek utána.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#20692) baluka26 válasza TommyGun (#20691) üzenetére


baluka26
veterán

Jaj, van baj.

Mivel nagyon off, csak röviden: az árvízvédelmi rendszerem 99%-os védelemre készülnek, másra nem is készülhetnek, a nyúlgátazás bevett szokás világszerte, mert olcsó. Halálos baleset nem volt, ártereket leszámítva nincs jelentős anyagi kár. Mindezt egy rekord árvízné...

Vízlépcsőzni kellene, mert szinte csak pozitív hatása van, de azt már elbaszták 30 éve.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20693) TommyGun


TommyGun
őstag

Legendák :)

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#20694) Ps Vita válasza TommyGun (#20693) üzenetére


Ps Vita
őstag

:R

(#20695) 7600 GS


7600 GS
addikt

(#20696) Tibiajax válasza TommyGun (#20693) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a baloldali nem legenda, csak egy szar adócsaló bajor milliomos

(#20697) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Muhaha ;]

Tibi: :N
Gondolom Messi is mostantól egy senki,hogy adót csalt :U :N

[ Szerkesztve ]

(#20698) Tibiajax válasza Ps Vita (#20697) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

neem... ő csak rossz emberek tárasaságába keveredett

(#20699) Integra válasza Ps Vita (#20697) üzenetére


Integra
titán

van egy kurva nagy különbség a kettő között.
egyik egy 60 és halál közötti profi üzletember, a másik meg egy huszonéves tini, akinek fogalma sincsen a pénzről, adókról - ennek megfelelően jól csőbe húzták a "tanácsadói" a saját zsebükre.
júliusban indul a pere amúgy a dagadéknak, remélem jól megbasszák nyílvánosan és eltakarodik a bl-ből, de legalább a háttérben fog kussolni, óriási károkat okoz a bl-nek.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20700) giigz válasza Tibiajax (#20698) üzenetére


giigz
veterán

Szegény kis aranyos ártatlan bárány Messi, rossz társaságba keveredett... :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.