Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20201) Ps Vita válasza bandus (#20198) üzenetére


Ps Vita
őstag

Isco nagyon nagy fogás lenne,én nagyon sokat láttok abban a srácban :K

Más: kiváncsi vagyok Guardiola mit fog kezdeni Alabával,remélem feljebb fogja tolni,válogatottban is nagyon komoly meccseket szokott lenyomni a középpályán,minden tulajdonsága megvan hozzá(meg alapból az a posztja...)és még rohadt fiatal :))

(#20202) 7600 GS válasza Ps Vita (#20201) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem vagy egyedül. Én egy ilyen embert akarok látni ott a kp-n, olyan dolgokat csinál hogy besírok. És milyen érdekes , már Abramovich is vinné. :D

(#20203) TommyGun válasza fatal` (#20128) üzenetére


TommyGun
őstag

Brazil Német döntő lesz és a Németek mindig nyernek :D

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#20204) baluka26 válasza 7600 GS (#20202) üzenetére


baluka26
veterán

Alabát? Tavaly akarta nagyon vinni, ezért lett megoldás Azpi igazolása. Aki amúgy-szerintem-nagyon bejött.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20205) ronson válasza Ps Vita (#20201) üzenetére


ronson
őstag

Szerintem meg bűn lenne Alabát feljebb vinni, mert ritkább az ilyen védő aki ilyen hatékonyan tudja segíteni a támadásokat is.

Az osztrák válogatottban teljesen más, mert ott bármilyen poszton megállná a helyét.

[ Szerkesztve ]

(#20206) NyxNyxNyx válasza 7600 GS (#20179) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ismerős a story :) Én is kamiont pakoltam tavaly, csak le. Több, mint 2 és fél órát csúsztunk a végén, mert a gyárban dolgozóknak akik adták az utasításokat, műszakváltás volt. Az első magasan leszarta hol tart a munka, mert ugye nem őt fogják számon kérni a végén. Kb. a felét szedtük le vele, mint kellett volna. Azt aki váltotta meg egy "kissé" szenilis öreg koma volt, na vele már haladtunk úgy-ahogy. Mondta mindig, hogy hova pakoljuk és olyan hülyeségeket mondott/csinált, kis híján megőrültem. Mondom neki, hogy ez így nem lesz jó, erre ő vállat von csinálja tovább. A végén újra kellett békázni 20 raklapot. (+ 1 óra) :W

Na azóta inkább nem dolgozok ilyen helyen. Inkább marad a szokásos nyári életmód: alvás, kondi, foci/strand, ivás, alvás. A kukoricás az viszont fasza volt tavalyelőtt. :K

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#20207) baluka26


baluka26
veterán

Luiz törött orral játszotta végig (a védelem legjobbjaként) a tegnapi meccset. XD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20208) Napfénysüti válasza baluka26 (#20207) üzenetére

A fenének fejeli meg a csapattársát legalább egy ellenfelet bólintott volna meg. :DDD

Més que un club!

(#20209) KisTücsök


KisTücsök
addikt

M1 miért nem ismétli a meccseket?

(#20210) Ps Vita válasza ronson (#20205) üzenetére


Ps Vita
őstag

Szerintem meg bűn "elpocsékolni" ott,szépen feljebb kell szoktatni,pár év múlva nagyon sokat érhet,hogy van tapasztalata azon a poszton is :K
Guardiola tavaly is akarta vinni a Barcához,szerintem ő is sokat lát benne,de úgyis kiderűl majd :))

(#20211) fatal` válasza baluka26 (#20185) üzenetére


fatal`
titán

Állítólag a telesport.hu-n lesz élő közvetítés.

(#20212) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Ajjajjaj. Ez most meglepett. (a nem Chelsea fanoknak nem kell beszarniuk) Why?!
_____________

Drogbát kirabolták egy hotelben. 7500 eurója bánta. Bár csak lopás volt inkább, nem rablás.
_____________

Lesz Neymar vs Messi barátai sörmeccs. Várom. :D

[ Szerkesztve ]

(#20213) vans? válasza KisTücsök (#20212) üzenetére


vans?
őstag

Messinek vannak baratai?

;]

hábm bábm

(#20214) salival válasza KisTücsök (#20212) üzenetére


salival
aktív tag

Nehogy már a "a világ legstabilabb középpályása" és "a poszt legnagyobb tanára" ne legyen elég jó a Chelseanek.

YNWA

(#20215) ronson válasza vans? (#20213) üzenetére


ronson
őstag

Vannak.
Majd jól megdobálja velük őket. :DD

(#20216) viharhozo válasza ronson (#20205) üzenetére


viharhozo
addikt

Alaban egyelore nagyon latszik, h kozeppalyasbol vedlett vissza vedove, nem veletlenul eroltetik az o oldalat a Bayern ellen. Persze ezt kompenzalja, h tamadasban meg erosebb. Viszont a kozeppalyan nem nagyon lesz helye, a szelso vedo meg a modern labdarugas igazi hianyposztja, aki kicsit is jo benne, az ott marad.

Integra: olvastad, h az Imtech kilep a Hamburg mogul? Szopas.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#20217) baluka26 válasza salival (#20214) üzenetére


baluka26
veterán

A hírek alapján se Mata, se Luiz nem kell Mounak. Ezek után lehet bármi a véleményem. Raul Meireles is nagyszerű volt, mégis olcsóbban adták el, mint ahogy vették. Nevetséges a játékospolitika megint...

Bár érdekes, hogy Konföderációs-kupa alatt tárgyalgatna, én ezt nem hiszem, 2017-ig van szerződése kacsaszerű. Egyelőre.

A hírben meg az sántít, hogy addig nem beszélhet a játékossal egy klub sem, amíg a jelenlegi csapatával nem egyezett meg......

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20218) KisTücsök válasza salival (#20214) üzenetére


KisTücsök
addikt

Hát, ezek nem az én kijelentéseim, de az én véleményem sem áll sokkal messzebb ettől. Nem igazán értem, mi oka lenne a csapatnak megválni tőle.

(#20219) TommyGun válasza ronson (#20205) üzenetére


TommyGun
őstag

Egyetértek, gyakorlatilag most is szélsőt játszik mert a Bayernbe a két szélső védő a szélső középpályás gyakorlatilag. Lehet kevesebbet találkozik a lasztival mint Ribery de nem sokkal.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#20220) vans?


vans?
őstag

hábm bábm

(#20221) TommyGun válasza viharhozo (#20216) üzenetére


TommyGun
őstag

Ez lehet hogy így van de inkább ott próbálkoznak mint a világ valóban egyik legjobb szélső védőjén, Lahm...
Ebből nem következik hogy Alaba gyengébb védő lenne, igaz középpályásból lett "átnevelve" de Ribery helyén ritkán játszana.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#20222) salival válasza baluka26 (#20217) üzenetére


salival
aktív tag

Nagy balfasz lenne a Chelsea ha elengedné ezt a hármast. Mikelt mondjuk középszerűnek tartom a PL-ben és szerintem Murinho Essient fogja favorizálni (bár ő sem lesz fiatalabb). Luizt se tartom olyan nagyra mint a sajtó, de Matát elengedni az évszázad baklövése lenne. Jelenleg a PL legjobb támadó középpályása, a Chelsea legjobbja.
(Mondjuk ha a poolnak nem jönne össze a Mkhitaryan üzlet és Mata megunná az állandó trófeanyerést akkor jöhetne hozzánk :D)

(#20218) KisTücsök: Balukától idéztem.

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#20223) NyxNyxNyx válasza salival (#20222) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Persze.. Az kéne még csak, egy erős Liverpool... ;]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#20224) baluka26 válasza salival (#20222) üzenetére


baluka26
veterán

Mikel is Mou embere.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20225) ronson


ronson
őstag

Lehet, hogy Neymarnak nem kellesz vetélkednie Messivel:

Messinek bíróság elé kell állnia ;]

Integra

Ezt még nem olvastam, hogy bíróság elé is kell állnia. Azt hittem simán eltusolják.

[ Szerkesztve ]

(#20226) Integra válasza ronson (#20225) üzenetére


Integra
titán

vótmá párszor

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20227) KisTücsök válasza salival (#20222) üzenetére


KisTücsök
addikt

Igen, tudom. :)

(#20220) vans?: lol. :D

(#20228) Napfénysüti válasza ronson (#20225) üzenetére

Majd ügyvéddel elintézik amúgy se hinném hogy ő kezelte a vagyonát.

Més que un club!

(#20229) Integra


Integra
titán

higuain megállapodott az arsenal-lal, 26 milla ojró, heti 150ezer oljrót fog keresni.

egy hét múlva kiderül, hogy a hsv megszerezte e santa cruz-t, úgy tűnik jól állunk.

capello nem lesz ancelotti utódja, visszautasította az ajánlatot.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20230) baluka26 válasza Integra (#20229) üzenetére


baluka26
veterán

Nem jó ez..

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20231) 7600 GS válasza baluka26 (#20230) üzenetére


7600 GS
addikt

Miért?

(#20232) baluka26 válasza 7600 GS (#20231) üzenetére


baluka26
veterán

Nem kell senkinek sem erős Arsenal.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20233) Integra válasza baluka26 (#20232) üzenetére


Integra
titán

mi az, hogy nem kell senkinek erős arsenal?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20234) atish15 válasza baluka26 (#20232) üzenetére


atish15
aktív tag

Pedig már Arzén megérdemelni egy kis szeletet a tortából csóri már mióta ott ül az asztal szélén :D

(#20235) 7600 GS válasza baluka26 (#20232) üzenetére


7600 GS
addikt

Én konkrétan nagyon örülnék neki, ráadásul egy ex-madridistával erősítenének.

Állítólag már Londonban van

(#20236) baluka26 válasza Integra (#20233) üzenetére


baluka26
veterán

Így is szenvedés Angliában BL-helyeket megcsípni, nem hogy erős Arsenallal.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20237) fatal` válasza baluka26 (#20230) üzenetére


fatal`
titán

Dehogynem :)

(#20238) Napfénysüti válasza baluka26 (#20232) üzenetére

Pont hogy kell. :K

Més que un club!

(#20239) Integra válasza baluka26 (#20236) üzenetére


Integra
titán

pont erre van szükség. a chelase csilliárdokból építhet csapatot magának meg kötelező a cl hely, de másnak meg nem? fura egy világnézet :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20240) baluka26 válasza Integra (#20239) üzenetére


baluka26
veterán

IGEN. :D

Az a baj, hogy egyetlen olyan bajnokság lesz Európában, ahol legalább két csapatot mindenki sajnálni fog, meg hogy "ott lenne a helyük".

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20241) Integra válasza baluka26 (#20240) üzenetére


Integra
titán

jó, akkor ebből az egyik a chelsea lesz :P ;]

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20242) NyxNyxNyx válasza baluka26 (#20240) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

hát ez így szívás... :( trmarkt 64%-ot ír
Remélem eladják Cazorlát, hogy legyen rá pénz ;]

Nem lenne semmi baj, ha a kibaszott City nem gazdagodott volna meg... :( Egészséges harc lett volna, most meg 7 csapat van, akik simán BL szereplők lehetnének. Ebből 1-nek semmi esélye. Háromnak meg bizonytalan a helyzete.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#20243) ronson válasza baluka26 (#20240) üzenetére


ronson
őstag

Én meg annak örülnék ha Chelsea vissza kerülne a helyére, amit annó önerőből el tudott érni. ;]

Ami fix, hogy a MU és Liverpool mindig megérdemelne egy BL helyet. Azért nekik van múltjuk.

[ Szerkesztve ]

(#20244) NyxNyxNyx válasza ronson (#20243) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

"Ami fix, hogy a MU és Liverpool mindig megérdemelne egy BL helyet. Azért nekik van múltjuk."

A múltaddal kvalifikálsz BL-re? Jó fos lenne...

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#20245) baluka26 válasza ronson (#20243) üzenetére


baluka26
veterán

Ciki, de tavaly annal hatrebb vegeztek. Mindenki azt hiszi, hogy a Chelsea egy utolso utani csapat volt akkoriban. Azt nem tudom miert...

Szerintem a Sheffieldnek kellene mindent megnyerni es beloluk kellene aranylabdast valasztani. Megis ok talaltak ki ezt a mokat :))

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20246) Ps Vita


Ps Vita
őstag

(#20247) ronson válasza baluka26 (#20245) üzenetére


ronson
őstag

Én a régi Chelsea szurkolókkal tudok azonosulni, de a divatokkal nem. Kinek nem inge ne vegye magára.

(#20248) KisTücsök válasza ronson (#20247) üzenetére


KisTücsök
addikt

Na és ki a divat?

(#20249) bence188


bence188
tag

Spanyol - tahiti meccset nem adja egy magyar csatorna se? :Y

(#20250) fatal` válasza bence188 (#20249) üzenetére


fatal`
titán

Nem. De állítólag a telesport.hu-n lesz közvetítés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.