Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14901) giigz válasza sh4d0w (#14900) üzenetére


giigz
veterán

Nyilatkozta is, hogy az nem volt rá hatással.

"Az érintett úgy nyilatkozott: bár nem játszott mostanában, ez nem zavarta őt, hiszen fizikailag rendben volt, jól érezte magát."

(#14902) IreN!CuS válasza venember83 (#14897) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Meccsen többször feltűnt miközben robogtak a németek ,hogy Messi állt vagy a kezeit a térdére rakta mintha sérült lenne,fájt volna neki.Aztán kitudja nem ezen múlt....

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#14903) Integra válasza IreN!CuS (#14902) üzenetére


Integra
titán

ha makkegészséges lett volna, akkor sem nyernek szerintem. de egyértelműen látszott, hogy távol van az egészségestől. így csak kiküldték a darálóba, reméljük, hogy nem sérült rá.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14904) venember83 válasza Integra (#14903) üzenetére


venember83
nagyúr

A csapat szempontjából nem mindegy? BL-nek lőttek, a bajnokság meg megvan. Akár mehetne szabira is.

(#14905) Integra válasza venember83 (#14904) üzenetére


Integra
titán

de, pont ezt mondom én is. inkább gyógyuljon meg, ne csináljanak belőle ágyútölteléket. ettől függetlenül szinte biztos, hogy jövő héten is pályára lép.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14906) bandus


bandus
veterán

[link]
ezt a nyilatkozatot aztán nem értem, sőt azt se igazán, hogy ki a fene ez a bartra :F tegnap nem volt a pályán, és nem tűnt fel neki, hogy gyakorlatilag veszélyes helyzetük sem volt? nameg, azért a milan és a bayern most nem igazán egy szint..

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#14907) Ijk


Ijk
nagyúr

Albánál elég könnyen elgurul a gyógyszer, hiányzik ilyenkor Puyol hogy egy kicsit megráncigálja. Mondjuk Robben meg éppen csak nem esett össze ettől, komolyan mondom szégyen amit a focisták művelnek.

Kassainak nincs szerencséje, az összes kezezés véleményes, ilyenek miatt nehéz döntés tizit fújni egy BL elődöntőn, de mindkét esetben támadható. Az asszisztense megint jól kibasztak vele, egyedül azért hibáztatom mert nem fújt amikor Albát eltakarították a gól előtt. Egyébként szeretem ahogy vezeti a meccseket, nem tördeli a játékot, van tekintélye. De most biztos elkaszálják a nagy meccsektől egy időre, kár érte.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14908) IreN!CuS válasza bandus (#14906) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nem mondhatják azt,hogy kész ennyi volt.Persze minden normális ember tudja ,hogy vége az ide BL szereplésnek de egyikőjük sem nyilatkozhat ilyet. ami érthető.

Bartra amúgy tegnap végig játszotta meccset mint belső védő,Sárgát kapott , Barca legnagyobb helyzete az övé volt. Ezek szerint figyelted a meccset :D Amúgy huszonéves -talán még annyi sincs- Barcelonában nevelkedett védő aki alig kap lehetőséget "sima" meccseken.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#14909) Napfénysüti válasza Ijk (#14907) üzenetére

Igen ezt mondtam én is hogy Albánál vannak gondok fejben. Pedig nem rossz játékos de valaki már megnevelhetné.

Kassai teljesítményével én finoman fogalmazva nem voltam kibékülve tegnap annyira nem bánom ha egy darabig nem látom függetlenül attól hogy honfitárs. Mondjuk az a baj hogy ezen a szinten is van még egy rakat olyan bíró hogy ihajj... :U

Més que un club!

(#14910) bandus válasza IreN!CuS (#14908) üzenetére


bandus
veterán

arra próbáltam célozni, hogy a tegnapi meccs előtt nem nagyon hallottam még a nevét :) amúgy nem nézek barca meccseket.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#14911) Integra válasza Napfénysüti (#14909) üzenetére


Integra
titán

mindegyik név hibázott már ordas nagyot. a legnagyobb nevek között. bár most kassai azért kicsit feljebb emelte a lécet :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14912) IreN!CuS válasza bandus (#14910) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nagyon kevés lehetőséget kap -ami miatt persze hogy nem hallottál róla- ami vissza is ütött tegnap mert nem volt túl magabiztos.Pedig amikor ilyen védőhiányban szenvedünk már ősszel el kellett volna kezdni beépíteni a csapatba ha már mindig csak támadóban gondolkodik a vezetés.Arra tökéletesen megfelelt volna a Liga/kupa meccsek a gyengébb ellenfelek ellen.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#14913) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Na ez a poszt zseniális,de tényleg

(#14914) Napfénysüti válasza Integra (#14911) üzenetére

Igen de Kassaiéknak nem most volt az első komoly hibázásuk sajnos. Én is örülnék ha lenne egy stabilan nemzetközi szintű játékvezetőnk ha már csapatunk nincs se válogatott se klub szinten de tegnap Viktorunk a Barca játékának szintjén vagyis a béka segge alatt vezette a meccset.

Més que un club!

(#14915) mephi666 válasza Integra (#14911) üzenetére


mephi666
nagyúr

döntőt ki fogja vezetni? webb és társai? :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14916) DopeBob válasza Napfénysüti (#14914) üzenetére


DopeBob
addikt

Vagy pedig egyszerűen be kéne látni végre, hogy akár hány szerencsétlent raknak oda a kis zászlókkal, egyszerűen nem tudnak minden helyzetben jól dönteni. Szögletnél, amikor kb 15 játékos van az "esemény" meg a partjelző között, állítom még azt se látja, ki mikor rúgja el a ládbát... hogy a fenébe tudná eldonteni szerencsétlen, hogy PONT ABBAN A PILLANATBAN (ami remekül látszik egy fenti kamerából kikockázva) egy másik játékos máshol előrébb volt e kb 10 cm-rel...

MZ/X

(#14917) Integra válasza Napfénysüti (#14914) üzenetére


Integra
titán

tanul belőle, tévedhetetlen bíró nem létezik, illetve van, a videó bíró, de ezért nincsen. az az ő hatalmas szerencséje a tegnap estével, hogy a barca annyira szarul játszott, hogy nem rajta úszott el a győzelmük, és ehhez kétség sem fér. kvázi a barca megmentette kassai seggét :D
de tényleg, viccen kívül. :U

mephi:
igen, erről van szó, ő se jobb :DDD stark sem..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14918) mephi666 válasza Integra (#14917) üzenetére


mephi666
nagyúr

webb kap meg rengeteg döntőt meg fontos meccset, de tőle is láttam már nem egy bakit... viszont benne is azt szeretem, ami kassaiban is szimpatikus: hogy engedi a meccset és nem csak a sípot fújja... legjobban azt utálom, ha minden kisebb borulásra már fúj a bíró és percenként leállítja a meccset: szabadrúgás, helyezkedés, kis játék és megint fütty... :( egyszerűen fel se tud pörögni senki én meg elalszok rajta

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14919) bandus válasza mephi666 (#14918) üzenetére


bandus
veterán

ezért nem nézek én vízilabdát :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#14920) Napfénysüti válasza Integra (#14917) üzenetére

Ez igaz tegnap tényleg nem ment el rajta mert irtó szarul játszottunk megérdemeltük hogy elverjenek. Csak azért bosszantóak ezek a dolgok. Miért nem vezetnek akkor be valamit ha ennyit képesek hibázni az emberek? :U

Més que un club!

(#14921) Integra válasza Napfénysüti (#14920) üzenetére


Integra
titán

mert a korrupció kisebb lenne.
sportfogadás, ennyi elég is magyarázatnak.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14922) sh4d0w válasza giigz (#14901) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Hát nem az látszott a pályán.

https://www.coreinfinity.tech

(#14923) nextman


nextman
aktív tag

Es hova lett Markus Merk? :)
A fogorvosok ot ajanljak.

(#14924) Ijk válasza Integra (#14917) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szarban lett volna ha mondjuk rúgunk kettőt, de ez mostmár nem számít.
Az viszont igen hogy 2-0-val még lenne kilátás egy jó visszavágóra, igaz akkor is kiesnénk, de valami remény lenne legalább.

richie900812: Én is szeretnék álmodozni, de ezzel a védelemmel olyan nincs hogy ne kapjunk egy gólt sem. Ráadásul lőni kellene 4-et a Bayernnek. Ötször nagyobb esélyt látok arra hogy kijutunk a VB-re. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14925) Richard! válasza Ijk (#14924) üzenetére


Richard!
addikt

Remény most is van.a BM sem játszhatnak mindig csúcsformában...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#14926) Integra válasza Richard! (#14925) üzenetére


Integra
titán

4:0 az állás és idegenben is legalább rámolni fognak egy gólt. ez a realitás. :U

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14927) littlelion21 válasza Richard! (#14925) üzenetére


littlelion21
addikt

erről a van remény/esély szövegről ez jut az eszembe :)

persze az élet már rám cáfolt nem is olyan rég a Milan ellen, ott szerencsére nem lett igazam, de ide szvsz a BM játékosokon kívül álló esemény kellene a továbbjutáshoz...

(#14928) Richard! válasza Integra (#14926) üzenetére


Richard!
addikt

majd kiderül,de nem kell még temetni a Katalánokat.Én kitartok a csapat mellett és reménykedek ezerrel.Nem egyszer láttunk már csodát.Majd ha kiesnek, elismerem, h jobb volt a BM.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#14929) Motion_Blur válasza Richard! (#14928) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Most is nyugodtan elismerheted hogy jobb (volt) a Bayern...

Ne vicceljünk már, 4-0-ről nem fognak fordítani egy sokkal jobb formában lévő csapat ellen.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#14930) mephi666 válasza Motion_Blur (#14929) üzenetére


mephi666
nagyúr

főleg, hogy általában a németek szét tudják szedni erőből a technikásabb játékot játszó csapatokat :K nem hinném, hogy a barcának akkora előnyt jelentene a hazai pálya, hogy ott össze tudják hozni a továbbjutást (neuer meg tegnap be se tudott mutatkozni, pedig tud pár dolgot)

kíváncsi vagyok a ma esti dortmund meccsre... vicces lenne egy bayern-dortmund döntő :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14931) baluka26 válasza mephi666 (#14930) üzenetére


baluka26
veterán

Tavaly a Chelsea ennél rosszabb kerettel, tíz emberrel jó volt ikszre Barcában.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#14932) mephi666 válasza baluka26 (#14931) üzenetére


mephi666
nagyúr

csak a chelsea nem technikás spanyol focit játszik, hanem inkább németes erőfocit :) meg a bayern azt a meccset el is hülyülte hazai pályán rendesen (szerintem magukénak érezték már a győzelmet, aztán jött drogba...)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14933) KisTücsök válasza Richard! (#14928) üzenetére


KisTücsök
addikt

4-0-ról? Miről beszél kend? Volt egyáltalán kaput eltaláló lövése a Barcanak tegnap? Ennek vége. Ez a Bayern ekkora előnyt nem fog kiadni a kezéből. De amúgy már a Barca játékosok sem hiszem, hogy reménykednek a továbbjutásban.

A BM meg jobb volt tegnap. Ezen mit nem lehet elismerni?

(#14934) Ijk


Ijk
nagyúr

Egyébként tegnapi meccsről pont az a nyavalyás VB argentin-német jutott eszembe. Utálom a németeket. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14935) sh4d0w válasza KisTücsök (#14933) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

"...Volt egyáltalán kaput eltaláló lövése a Barcanak tegnap?..."

Hát 90 perc alatt vót vagy 2 63%-os possession mellett...

A Bayern a 12. percben megkontrázza őket a Nou Campban, oszt csókolom.

https://www.coreinfinity.tech

(#14936) homeless09


homeless09
őstag

De Gea :R

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#14937) fatal` válasza Integra (#14926) üzenetére


fatal`
titán

Nem egyet. Védelem nélkül? Puyol, Mascherano sérült, Alba eltiltott. Milyen védelem lesz? :D Szerintem a realitás most az, hogy a visszavágón is simán berámolnak 1-2 gólt, még a győzelemben sem vagyok biztos (Barca részről).

(#14938) 7600 GS válasza fatal` (#14937) üzenetére


7600 GS
addikt

Hétvégén tartalékolni fogtok?

(#14939) IreN!CuS válasza 7600 GS (#14938) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Szerintem nem nincs miért tartalékolni.Igaz van 13 pont előny de legalább ez az egy legyen bebiztosítva.Azért örülnék ha pár fiatal lehetőséget kapna kezdőként.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#14940) csabamolnar


csabamolnar
csendes tag

Sziasztok

Ki mit var a mai Dortmund - Real mecstol :) ?

Galaxy S Advance ,XXLQB 4.1.2 Chucky Bean Final +CoCore-E-5.6.2 Hala Madrid!

(#14941) fatal` válasza 7600 GS (#14938) üzenetére


fatal`
titán

Passz. Szerintem tökmindegy, a bajnokság már megvan, a BL-nek meg lőttek. Remélem pár fiatal azért lehetőséget kap.

[ Szerkesztve ]

(#14942) mephi666 válasza csabamolnar (#14940) üzenetére


mephi666
nagyúr

2-1 ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14943) Ijk válasza csabamolnar (#14940) üzenetére


Ijk
nagyúr

4-0.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14944) csabamolnar


csabamolnar
csendes tag

1-1-ben szivesen kiegyeznek igy mecs elott:)

Galaxy S Advance ,XXLQB 4.1.2 Chucky Bean Final +CoCore-E-5.6.2 Hala Madrid!

(#14945) csabamolnar válasza Ijk (#14943) üzenetére


csabamolnar
csendes tag

Azert szerintem 4-0 nem lesz...akarmilyen jo formaban van iden a Dortmund.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S Advance ,XXLQB 4.1.2 Chucky Bean Final +CoCore-E-5.6.2 Hala Madrid!

(#14946) homeless09


homeless09
őstag

Suarezt 10 meccsre eltiltotta az FA :Y

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#14947) csabamolnar válasza homeless09 (#14946) üzenetére


csabamolnar
csendes tag

20 meccsre kellet volna :) ,enyhe itelet.

Galaxy S Advance ,XXLQB 4.1.2 Chucky Bean Final +CoCore-E-5.6.2 Hala Madrid!

(#14948) MPowerPH válasza csabamolnar (#14940) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nyerni kell, kapott gól nélkül. Az érdekesség az lesz, hogy Götze pályára lép e, és ha igen, akkor milyen fogadtatásban részesül. :(

Don't Tread On Me

(#14949) Ps Vita


Ps Vita
őstag

lol :DDD

(#14950) baluka26 válasza homeless09 (#14946) üzenetére


baluka26
veterán

Salivalnak igaza lesz, ha sokallja.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.