Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15801) Sztbeni válasza Integra (#15795) üzenetére


Sztbeni
őstag

azt hitték, hogy már megvab, ezért kaptak két gólt

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#15802) KisTücsök válasza cyberkind (#15794) üzenetére


KisTücsök
addikt

Két meccsből állt ez a párharc. Összességében jobb volt a Dortmund.

Amúgy mennyire látszik, hogy rutintalanok még. Nekik szurkolok a döntőben, de ez a Bayern azért sokkal rutinosabb.

(#15803) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Kár a korai kihagyott helyzetekért, de összességében a Dortmund érdemelte meg jobban, gratulálok nekik.

Ezzel együtt én büszke vagyok a Real-ra, hogy nem adták fel, támadtak a végén is ahogy csak tudtak és jó meccset csináltak :)

A gyűlöletet, a gúnyt és a cinizmust meghagyom azoknak a Barca drukkereknek akik a holnap este valszeg már nem lesznek ennyire elemükben :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#15804) Integra válasza Sztbeni (#15801) üzenetére


Integra
titán

hülyeséget beszélsz, mindegy.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15805) baluka26


baluka26
veterán

Ebben a meccsben mi a gecim volt felejthetetlen?!............

Értem én, hogy a Sport1-nek nyomni kell a LaLigát, meg a spanyolokat, de bazmeg...

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#15806) Integra válasza baluka26 (#15805) üzenetére


Integra
titán

holnap kikap még a barcelona is és a spanyol foci egy időre elhalkulhat.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15807) szab.tam válasza nemcso (#15799) üzenetére


szab.tam
nagyúr

valszeg a sportgézán olvasta a frissítéseket.

****

sanyi:
az is benne volt, hogy a dortmund rú egy gólt az utolsó percbe'...
hadházi sem tudta volna jobban elszetendáppolni a tsávót...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#15808) Ps Vita válasza cyberkind (#15794) üzenetére


Ps Vita
őstag

És itt is van az első elvakult madridista :U

(#15809) Integra válasza szab.tam (#15807) üzenetére


Integra
titán

amit a jóóóóóógabi írt? :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15810) szab.tam válasza Integra (#15809) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ja. csak közben lemaradt, mert ki kellett szaladni. jöttek a 3-as kúthoz...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#15811) Sickboy25 válasza Ps Vita (#15808) üzenetére


Sickboy25
addikt

Várj megcsak most kezdődik...

Grat a Dortmundnak kicsit elszórakoztak, de összeségében egy simán nyerhető meccs volt es az elejét meg a végét leszámítva kézben tartották a meccset

Grat a realnak is, hogy eddig eljutottak es szépen helytálltak egy Bundesliga csapat ellen...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#15812) Mellors


Mellors
csendes tag

Éljen a Dortmund!

Real ? Az mi ? Reál élelmiszer lánc ? ;]

(#15813) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#15803) üzenetére


IreN!CuS
őstag

"A gyűlöletet, a gúnyt és a cinizmust meghagyom azoknak a Barca drukkereknek akik a holnap este valszeg már nem lesznek ennyire elemükben :R"

Haha . :DDD Mondod ezt te(ti) akik megörülve nézték múlthét kedden a Bayern Barca-t ,önértékelés rulez :D

Na mindegy jó meccs volt mindkettő , főleg az utolsó 10 perc volt a kimagasló , soha rosszabb meccset :)

Kíváncsi leszek hány "Keresik CR-t..." kép lesz ugye ? :P

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#15814) N-vidi-A válasza IreN!CuS (#15813) üzenetére


N-vidi-A
őstag

CR-nek volt rengeteg helyzete, passz is emelett, azért ne hasonlítsd össze L.essivel, akinek szinte helyzete sem volt :)

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#15815) Integra válasza Motion_Blur (#15803) üzenetére


Integra
titán

"A gyűlöletet, a gúnyt és a cinizmust meghagyom azoknak a Barca drukkereknek akik a holnap este valszeg már nem lesznek ennyire elemükben "

ezt te mondod? kevesebb gerinctelen, jellemtelen embert ismerek itt a fórumon...
te beszélsz? aki csak akkor jelenik meg ebben a topicban (boxerrel egyetemben, mert ő is kb a te szinteden áll), amikor a barca éppen gólt kap vagy vesztésre áll.. mekkora lúzer vagy te, édes istenem.. te vagy az egyik legnagyobb gyűlölködő, provokáló, kárörvendő messze földön.. és te papolsz itt,,, szánalmas..
hogy nem sül le az a maradék bőr a képedről szégyenedben..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15816) KisTücsök válasza N-vidi-A (#15814) üzenetére


KisTücsök
addikt

Abból a rengeteg helyzetből mennyi találta el a kaput?

Hűű, forrnak az indulatok. :D Inkább megyek aludni, holnap majd egyszerre ledarálom, frissen, üdén.

[ Szerkesztve ]

(#15817) Ps Vita válasza N-vidi-A (#15814) üzenetére


Ps Vita
őstag

És itt a második ;]

(#15818) fricz19 válasza Ps Vita (#15817) üzenetére


fricz19
őstag

:D

[ Szerkesztve ]

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#15819) cyberkind válasza Ps Vita (#15817) üzenetére


cyberkind
félisten

Most nem azért, de szerinted ki játszott jobban a mai meccsen aki 2 gólt lőtt, vagy aki "pihizett" ma ? :DD
Nekem ez így "jó" volt kiestünk de szép és normális játékkal ! :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#15820) Ps Vita válasza cyberkind (#15819) üzenetére


Ps Vita
őstag

Attól,hogy valaki több gólt lő még nem játszik jobban :U
De a kérdésedre válaszolva,a BVB egyértelműen jobb volt,még a rutintalanságuk is belefért :K
Szép és jó játék? Te nézted a meccset?volt 3 helyzetetek az elején,meg az utolsó tíz percben két gól,közte meg szart se csinált a Madrid

Ez a "büszke vagyok a csapatra,mert végig gólt akartak rúgni" duma meg mekkora hülyeség,nyilván nyerni akarnak,nincs ebben semmi nagy cucc

[ Szerkesztve ]

(#15821) N-vidi-A válasza KisTücsök (#15816) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Helyzetet írtam nem gólt, tudod a helyzet a gól előtt van, és tudod azért írtam ezt, mert most a Real - Dortmund meccsről kellene szóljon a dolog, nem a bARCelónáról, de mint láthatód, semmivel sem vagytok bölcsebbek, csak ezt akarjátok elhitetni magatokkal, nyomjátok ugyan azt, amit annyira lenéztek!

Erre mondják, hogy szánalmas? Gondolkozz!

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#15822) Ps Vita válasza N-vidi-A (#15821) üzenetére


Ps Vita
őstag

gigzz 2.0 :U
Nem hiszem el,hogy egy ilyen meccs után is előjön a Messi-CR vita,gondolom ha német házidöntő lesz akkor is róluk fogtok beszélni....
Amúgy ki kapja szerintetek az aranylabdát,de most komolyan?

(#15823) Integra válasza cyberkind (#15819) üzenetére


Integra
titán

úgy magyarázod magadnak, ahogy akarod, szíved joga. csak az objektivitástól nagyon távol vagy. mourinho is elmondta a frankót az interjúban az előbb. gondolom ő is egy dortmund tégla, mert teljesen mást mondott mint te. :)
önámítás és önigazolás, kifogáskeresés amit csinálsz, semmi több.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15824) KisTücsök válasza N-vidi-A (#15821) üzenetére


KisTücsök
addikt

"vagytok bölcsebbek"

Vagyunk? Kik? Kikről beszélsz?

"Helyzetet írtam nem gólt"

Jah, zsír. A 10 méterrel kapura menő lövésekkel aztán sokra megy. Szarul játszott, ezen nincs mit szépíteni. Ahogy Messi is a Bayern ellen. Oszt?

Bár Messit meg nem hoztam szóba. Nem is értem...

[ Szerkesztve ]

(#15825) fricz19 válasza Ps Vita (#15820) üzenetére


fricz19
őstag

Mert a Dortmund olyan sok mindent csinált ?

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#15826) Integra válasza N-vidi-A (#15814) üzenetére


Integra
titán

messiről van szó, aki sérülten végig kocogta a meccset? :U
mert emiatt erősen sántít az objektivitás.
mellesleg piszczek gyönörűen kivette a meccsből cr7-et.
ahogy a real megúszott 2 kiállítást is.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15827) cyberkind válasza Integra (#15823) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezért vagyok madridi fan, nem bármelyik más csapat drukkere, amúgy Mou nyilatkozata hol ment mert nem hallottam ? :))
Teljesen mind1 mi van, az 1 meccset átaludtuk a 2.-at csak próbáltuk így tehát logikus ki mehetett tovább ! :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#15828) Integra válasza fricz19 (#15825) üzenetére


Integra
titán

hm, nézzük csak.
ez a fiatal csapat a második szezonját tölti a cl-ben.
első évben kirepültek mint a pinty. most döntőben vannak. körmérkőzésben szétszedték a real-t, majd egy héttel ezelőt szintén. ma kikaptak 2:0-ra. továbbá kivédekezték az írtó kemény első 20 percet 10 emberrel (götze kb pályán se volt a sérülés miatt), majd az utolsó 10 percig végig uralták a meccset, és helyzetet helyzetre hagytak ki. az utolsó 10 percben meg kaptak megint egy jókora real nyomást és 2 gólt. kivédekezték, kibírták a stresszt és helyt álltak. tovább jutottak.
nos, csak ennyit csináltak. ha szerinted ez semmi... :U

lol, watzke éppen mondja, hogy életében először 2:0 után kiment a wc-re, mert nem bírta idegekkel, és csak a meccs után jött vissza, számolta az óráján a hosszabbítást is :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15829) N-vidi-A válasza Ps Vita (#15822) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Látom READ ONLY módban vagy, segítek neked, hogy lásd, rendes vagyok!
Most figyelj, és lassan tagolva olvasd kérlek:

Erre a hsz-ra írtam egy választ:

""A gyűlöletet, a gúnyt és a cinizmust meghagyom azoknak a Barca drukkereknek akik a holnap este valszeg már nem lesznek ennyire elemükben "
Haha . Mondod ezt te(ti) akik megörülve nézték múlthét kedden a Bayern Barca-t ,önértékelés rulez
Na mindegy jó meccs volt mindkettő , főleg az utolsó 10 perc volt a kimagasló , soha rosszabb meccset

Kíváncsi leszek hány "Keresik CR-t..." kép lesz ugye ? "

Kiemeltem a lényeget, hogy lásd, mire irányult a belőlem előtört indulat, mindössze erre válaszoltam, úgy gondolom hasonlóan cinikusan, de korrekt módon, erre Te - Ti jöttök a "És itt a második" meg a "Abból a rengeteg helyzetből mennyi találta el a kaput?"

Ami a legmegszégyenítőbb, hozz sem szóltam kedves KisTücsök "kollégához", de most jön nekem a "Messit meg nem hoztam szóba. Nem is értem..." dumával, pedig hozzá egy karaktert sem írtam!

Szóval egy szó mint száz, a Dortmund jobb volt az első meccsen, a mostanin a Real, a mai meccs erről szólt, ráadásként semleges nézőnek is egy igen élvezhető mérkőzést varázsolt a két csapat!

:R

[ Szerkesztve ]

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#15830) fricz19 válasza Integra (#15828) üzenetére


fricz19
őstag

Azt kérdeztem hogy ezen a meccsen mit csinált? :U

Volt helyzetük, szépen játszottak, de azért ne mondjuk már hogy jobbak voltak(EZEN A MECCSEN).
Pedig inkább nekik drukkoltam

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#15831) Integra válasza fricz19 (#15830) üzenetére


Integra
titán

pont ezt írtam le, hogy ezen a meccsen mit csináltak. továbbra is tartom. főleg a bernabeu-ban, a magasságos királyi gárda fellegvárában... ne kicsinyítsük már le, amit elértek.. megküzdöttek érte, ezen a meccsen azért keményen küzdeniük kellett, főleg az elbaltázott 100%-os helyzetek miatt (lewa és gündogan) amelyek a végén megbosszúlhatták volna magukat.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15832) IreN!CuS válasza N-vidi-A (#15829) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Búgócsiga elbújhat melletted úgy felhúztad magad :P

Gondolkozz el vajon miért írtam le azt a mondatot és minden rendbe jön.Ha nem akkor segítek szívesen.... :U

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#15833) fricz19 válasza Integra (#15831) üzenetére


fricz19
őstag

ok
nekem első mondat nem annak tűnt :)
"ez a fiatal csapat a második szezonját tölti a cl-ben.
első évben kirepültek mint a pinty. most döntőben vannak. körmérkőzésben szétszedték a real-t, majd egy héttel ezelőt szintén."

Sehol sem írtam h semmit nem csináltak, csak hogy a Real jobb volt ma.

ahogy Te írtad:
-továbbá kivédekezték az írtó kemény első 20 percet 10 emberrel
ergo 20percig keményen nyomta a real
-az utolsó 10 percben kaptak megint egy jókora real nyomást és 2 gólt.
szintén
-Meccs közepén real visszavett, de akkor sem tudtak mit csinálni a helyzettel, vagyis volt helyzetük: "elbaltázott 100%-os helyzet" -ezt is te írtad :)
Nem becsülöm le őket, Sőt!

[ Szerkesztve ]

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#15834) N-vidi-A válasza IreN!CuS (#15832) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Trollkodtál, nem kell ezt szépíteni! :U Ha nem lennél troll, nem lett volna ez a hsz-ed, az lényegtelen, hogy valaki előtted ezt meg ezt csinálta, tudod, van az a mondás, okos enged, szamár szenved! (Kérlek mielőtt erre válaszolsz, olvasd el az előző mondatot 2-3x is ha kell, hogy biztosan értsd!)

Köszönöm ezt a színvonalas esti eszmefuttatást, én most "engedek", további jó fröcsögést annak, akik nem a mai meccsről beszélnek!

Szép volt Real Madrid, de a Dortmund összességében jobb volt!

:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#15835) IreN!CuS válasza N-vidi-A (#15834) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Egy kérdésem van aztán mehetünk isten hírével.Máskor miért nem jössz és nyomod a szentbeszédet vagy trollozol le mást aki "olyan mint én" és csinálja a feszkot csak nem szelektív látás?:D (Költői ne aggódj , illetve járj utána mit jelent az irónia szó) :U

Lószart nem engedsz te csak megjátszod..... :U És ezt a magaslóról való beszédet sem értem de sebaj ;)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#15836) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Jó meccs volt ez a mai, szerintem jogosan jutott tovább a Dortmund.
Otthon sokkal jobb volt, itt meg ugyan kapott kettőt, de óriási mázlija volt a Realnak,hogy 2db 200%-os helyzet is kimaradt.
Nekem szimpi,hogy egy ilyen közepes csapat leverte az összevásárolt királyi gárdát.
Mondjuk a MAdrid előtt is le a kalappal,iszonyatosan hajtottak.
Azt nem tudom eldönteni,hogy Pepe tanulja Ramostól a karate rúgásokat és a könyökléseket, vagy fordítva?
Nem kéne ezeket hagyni,mert elrontják a játékot.

Alias: Júzer error

(#15837) cyberkind


cyberkind
félisten

"Nem érdekel, hogy Mourinho marad-e. Csak a Real Madrid érdekel" - mondta Cristiano.

Na ha ez igaz én lepippantom magam ! :DD

Paranormal Cocktivity

(#15838) Murder3 válasza fricz19 (#15825) üzenetére


Murder3
addikt

megköszönheted h azt a 4 ajtó-ablak gólhelyzetet kiahgyták így majdnem bejött a real csoda...
de tényleg nem csináltak semmit, a védelem se, csak a realnak valahogy ma nem ment...

(#15839) N-vidi-A válasza IreN!CuS (#15835) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Tényleg nyugodj le kérlek, én már lezártam, lépj Te is tovább, illetve ha csak Te tudod, hogy mit jelent az általam említett "magaslóról való beszéd", akkor alkalmazd is kérlek! :O :DDD

Holnapra mindenkinek jó szurkolást, győzzön a jobb csapat!

:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#15840) fricz19 válasza Murder3 (#15838) üzenetére


fricz19
őstag

Tényleg nehéz felfogni h mit írok?
Azt írtam JOBB volt real, nem azt hogy semmit nem csináltak a Dortmund...
4? ha te mondod :D
Realnak is volt főleg az elején :)

Nem köszönök semmit, buktam egy sört :D

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#15841) Integra válasza fricz19 (#15840) üzenetére


Integra
titán

én meg megittam :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15842) cyberkind válasza Integra (#15841) üzenetére


cyberkind
félisten

Jó is volt a házipálesz meg a sör kombó ! :DD

Paranormal Cocktivity

(#15843) szab.tam válasza cyberkind (#15842) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ja. miután elmentek az ingyenélő, torkoskodó heverok, utána veszi elő a hűtő aljából, (a zöldségtáróló dobozban eldugott), ágyast és a teszkós, áprilsi akciós balit...
:DDD

és megnézi ismétlésben, egyedül, új, minőségi perspektívából a meccset...
a hűtőmágnes alá pedig cetlin rögzíti a holnap de-i, takarítás infókat az asszonynak.

***

erről jut eszembe:
mikor volt itt utoljára nőnemű lény. mármint a topic-ban?
de tényleg?

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#15844) Dexar007


Dexar007
veterán

Jó volt a meccs.Sajnos-szerencsére- a Real saját magának intézte el a kiesést,az első 20 percen ha a helyzeteket belövik,teljesen más lett volna a meccs hangulata,főleg ha 2-0-val esetleg 2-1el mennek a szünetre.. De hát végül is,így is izgalmas lett szerencsére a vége, pedig a második félidő első 20-25 percében majdnem elaludtam.

Give me your cum,bull!

(#15845) szab.tam válasza Dexar007 (#15844) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"ha a helyzeteket belövik,teljesen más lett volna a meccs hangulata"
pontosan így van. meg lett oldva a kérdés.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#15846) Dexar007 válasza szab.tam (#15845) üzenetére


Dexar007
veterán

Nem olvastam vissza,csak úgy beírtam a mondandóm. ;]

Give me your cum,bull!

(#15847) szab.tam válasza Dexar007 (#15846) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:D

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#15848) Integra válasza szab.tam (#15845) üzenetére


Integra
titán

a modern kor hőse :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15849) szab.tam válasza Integra (#15848) üzenetére


szab.tam
nagyúr

valaki legalább ismeri. :))
a topic példaképe.
legalábbis a meccsek lefújása után...
:DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#15850) Murder3 válasza fricz19 (#15840) üzenetére


Murder3
addikt

hát lewandoswki kapufája,gündogan mikor belerúgta lopezbe,lewandoski mikor belerúgta essiebe,lewandoski mikor lényegébe senkitől nem zavartatva rúgta az űrbe 10 méterről...
ez már 4:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.