Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14451) Ps Vita


Ps Vita
őstag

(#14452) baluka26 válasza homeless09 (#14450) üzenetére


baluka26
veterán

Lesz Welcome to Cuntsville transzparens?

Egyébként lassan le lehet vezetni egy szabályt: aki viselte a csapatkapitányi karszalagot, és eligazolt az Arsenal-ból, legfeljebb 365 napon belül komoly trófeát szerez. :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#14453) DopeBob


DopeBob
addikt

Szerintetek mekkora előny a Bayern-nek, hogy Guardiola már náluk van? Elárul egy két titkot? :D

Ahogy néztem minden fogadóirodánál a Bayern az esélyes... hát nem tudom. Nagyon várom már ezt a két meccset :)

MZ/X

(#14454) baluka26 válasza DopeBob (#14453) üzenetére


baluka26
veterán

Szerintem elég nagy előny.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#14455) Integra válasza DopeBob (#14453) üzenetére


Integra
titán

szerinted götze miért került a bayern-hez? ez már pep kérése volt. egyértelmű.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14456) DopeBob válasza Integra (#14455) üzenetére


DopeBob
addikt

Az oké, csak hogy mondjuk esetleg már részt vesz a taktika kialakításában is komolyabban, legalább ezen a két meccsen.

MZ/X

(#14457) Integra válasza DopeBob (#14456) üzenetére


Integra
titán

a következő szezonra biztosan. de az is biztos, hogy idén jupp nem engedni és nem kér pep-ből. amit teljesen megértek és kicsit sajnálom is őt. ritka szar lehet, hogy nem tisztelik a munkáját, leginkább a sajtó nem, hogy állandóan pep-ről faggatják, hogy kért/kapott e tanácsot tőle a barca elleni meccsre, amiről teljesen jogosan kikelt magából és ehhez képest nagyon visszafogottan kérte meg a tájékoztatón az újságírókat, hogy tiszteljék már meg a munkáját azzal, hogy ezt befejezik..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14458) baluka26 válasza Integra (#14457) üzenetére


baluka26
veterán

Elég fos érzés lehet, hogy konkrétan a Bundás történelmének legjobb csapatát rakod össze, mégis kibasznak.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#14459) Integra válasza baluka26 (#14458) üzenetére


Integra
titán

az, és még az sem igazán segít, hogy már jóval korábban tudta, hogy utolsó éve, szerintem szezon előtt is tisztában volt vele. pedig ez valamit enyhít azért rajta. vagyis kéne. de nem tud. pláne, ha még a bl-t is megnyernék, de azt nem fogják, mert a barca-n nem jutnak túl :)
remélem abidal újra kezdő lesz.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14460) baluka26 válasza Integra (#14459) üzenetére


baluka26
veterán

Nem gondolod, hogy az is benne lehet a sikerben, hogy gyakorlatilag nincs nyomás a jelenlegi szakvezetésen?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#14461) Integra válasza baluka26 (#14460) üzenetére


Integra
titán

a bayern-ben nincsen nyomás? ott csak az van, amíg höness van ott, addig mindig van nyomás :DDD
bár most nagy a beszarás nála is az adócsalása miatt. ami önmagában még nem egy nagy történet.. csak azért gáz, mert ő kiállt a gazdagok nagyobb megadóztatása mellett, merkel-lel előszeretettel turbékolt a kamerák előtt, mindig hangoztatta, hogy ő milyen korrekten és becsülettel fizeti az adóját, a német sajtó úgy hívta hogy mr. saubermann (tiszta úr), tehát példaképnek adta el magát. naja... csak egy újabb bukott szarházi ő is. és németországban nagyot lehet bukni gyorsan, nem magyarország.. hiába mosdatja magát meg indult be a píár gépezet, hogy mentse ami menthető, nem felejtenek. főleg a nagy arca miatt.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14462) baluka26 válasza Integra (#14461) üzenetére


baluka26
veterán

Gondolj bele, jövőre jön a sztáredző, akitől nagy eredményeket várnak. Jupp ott ül a padon, és felé gondolom nem volt ilyen nagy messiásvárás táplálva, és azt, hogy tudja több, mint fél éve hogy jövőre már nem lesz ő itt ember, kicsit más helyzetbe helyezi az egész munkát. De ez csak tipp.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#14463) Integra válasza baluka26 (#14462) üzenetére


Integra
titán

persze, nem kizárt. ugyanakkor jupp profi, bizonyítani akar minden áron. már csak saját maga miatt is.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14464) venember83 válasza baluka26 (#14462) üzenetére


venember83
nagyúr

Állítólag vissza akart vonulni Heynckes, ezért is kerestek ilyen nyíltan edzőt a jövő szezonra. Nem tudom, mennyi a valóságalapja, de a bayernes kolléga mondta...

(#14465) Ps Vita válasza Integra (#14455) üzenetére


Ps Vita
őstag

És Robben meg megy,szerintem a Milanba

(#14466) Ijk válasza baluka26 (#14458) üzenetére


Ijk
nagyúr

Majd jövőre röhög a markába. Pepet jó edzőnek tartom, de 5% esélyt adok hogy ennél jobb Bayern lesz a keze alatt. Egyrészt szédítően magas a léc, másfelől 6-8 hónap alatt nem könnyű egy klasszis csapatot hegeszteni.
Szerintem nincs hálátlanabb feladat mint egy jelenleg leginkább BL bajnok esélyes csapat irányítását átvenni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14467) Integra válasza Ps Vita (#14465) üzenetére


Integra
titán

jaja, meglepődnékha pep együtt akarna vele dolgozni :)
ma olvastam, hogy ibrahimovics meg akár a juve-ban is kiköthet következő szezonra.

ijk:
agree, de megakarják lépni azt a plusz lépcsőfokot, hogy a bayern absz egyenértékű legyen a barca-val, real-lal, manu-val etc.. és a pénz mint láthatjuk götze esetén, nem számít.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14468) baluka26 válasza Integra (#14467) üzenetére


baluka26
veterán

Akkor Juve végignyeri a világot.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#14469) Ijk válasza Integra (#14467) üzenetére


Ijk
nagyúr

Attól függ melyik barcával. ;]
Szerintem lehetetlen. Barcában ott van a Messi-Iniesta-Xavi tengely. Olyan erős gépezet ez, amit szerintem több év alatt állhat össze. De önmagában Messi egy aduász. Viszont majd kíváncsi leszek Neymarra.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14470) Ps Vita válasza baluka26 (#14468) üzenetére


Ps Vita
őstag

Idén is ezt mondták,aztán meg szépen kiestek,azért még a Barca-Bayern-RM-BVB szinttől nem csak egy Ibrányira vannak szvsz

(#14471) Tibiajax válasza baluka26 (#14468) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem..a PSG bl-győztes lesz jövőre
:D

(#14472) 7600 GS válasza venember83 (#14438) üzenetére


7600 GS
addikt

Real-Madrid kór

Galaktikus-kór

(#14473) Integra válasza Ijk (#14469) üzenetére


Integra
titán

de a védelemmel gond van, ezt tudjuk. és amíg a védelem nincsen rendben..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14474) baluka26 válasza Tibiajax (#14471) üzenetére


baluka26
veterán

Nevetgélsz, de ez simán benne van. :D
Idén is csak a Porto tudta őket elverni.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#14475) 7600 GS válasza Integra (#14473) üzenetére


7600 GS
addikt

A Barca sikereinek alapját eddig sem a betonstabil védekezés adta, hiszen tudjuk, hogy olyan már egy ideje nincsen katalánéknál. A középpálya jelentette a sikert. Csak ugye egyre többen rájöttek, hogy mit is kell ellenük játszani.

[ Szerkesztve ]

(#14476) cyberkind


cyberkind
félisten

Na ne már hogy Götze a München-be megy !
Basszus jobbnál jobb csapatok versengtek érte és pont a Bayern ! :U

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#14477) Ps Vita válasza cyberkind (#14476) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ja tényleg,tök hülye,hogy ilyen kis szaros csapatba ment,lol

(#14478) 7600 GS válasza cyberkind (#14476) üzenetére


7600 GS
addikt

[link]

Ebből van a Bayern-nek nagyon sok, szóval everything is possible.

(#14479) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Valaki tud valami pontos infót arról,hogy Lexa fog-e játszani?

(#14480) venember83 válasza cyberkind (#14476) üzenetére


venember83
nagyúr

Így legalább nem kapja majd Münchenből a kritikát, hogy milyen gerinctelen, mint ahogy anno Artúr király kapta. :)

(#14481) Integra válasza cyberkind (#14476) üzenetére


Integra
titán

ez egy dolog. de egy másik az, hogy elég gusztustalanul időzítette a bayern, nyílván szándékosan a holnapi dortmund-real meccs előtt...
a német sajtó habzik jelenleg és a dortmundi szurkolók egész egyszerűen elárulva érzik magukat, ha eddig nem gyűlölték a bayern-t eléggé, most majd igazán fogják, torkig vannak a bárkit megvehetünk mert van pénzünk hozzá állással. "du bist echt zum götzen" és hasonló postok mindenhol.
a dortmund menedzsment teljesen csalódott. pár napja mondta neki götze tanácsadója, hogy a kivásárlási pontot érvényesítik a szerződésben és július 1. után a bayern-nél focizik.
klopp már most kiállt a sajtó elé és minden szurkolót arra kért, hogy feltétel nélkül támogassák a bl meccseken és a hátralevő bajnoki fordulókban. szerintem klopp is taccson, de igyekszik a csapatot egyben tartani, ahogy csak tudja.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14482) homeless09


homeless09
őstag

Aaaz igen.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#14483) Integra


Integra
titán

götze évi 12 millio körül fog keresni és a legjobban fizetett bayern játékos lesz, swcheini, ribery, lahm, "csak" 10 millát kapnak.
götze fb oldalán törölték, illetve nem láthatók már a kommentek, olyan lavina indult meg, óránként -1500 szimpatizáns.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14484) Tibiajax válasza Integra (#14481) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de miért pont a bájernhez ment?........

jó tudom, pénz
nem is volt egyébként más kérője?

(#14485) Ijk válasza Integra (#14481) üzenetére


Ijk
nagyúr

Remélem nem tesz be ez a dolog a csapatnak még a hátralévő meccseken.
Holnapután ilyen szalagcímeket várok hogy "A Dortmund tartja életben a német reményeket." ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14486) baluka26 válasza Tibiajax (#14484) üzenetére


baluka26
veterán

Nem, nem volt más kérője. Egy húsz éves szupertehetségnek alig szoktak kérői lenni..
Tibcsikém, szép nem vagy, hülye ne legyél :DDD :DDD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#14487) Richard!


Richard!
addikt

remélem,hogy azt a 37 millát értelmes játékosokra költi a Dortmund...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#14488) Integra válasza Tibiajax (#14484) üzenetére


Integra
titán

szerintem egyszerű:
pep azt mondta,hogy götze-t akarom. höness azt mondta, mennyi götze? 37 milla. ok, fizessétek ki. megkeresték götze-t, azt mondták neki, kivásárolunk, mert pep akar. jössz vagy nem? ment. ennyi. igazából őt nem hibáztathatja senki ezért.
de ahogy és amiket korábban mondott, az alapján teljesen hiteltelenné vált, és igen, kilóra megvette az ősellenség. nem csoda, hogy júdásozzák és minenki csalódott. joggal.
kívánok neki sok szerencsét, találja meg a számításait.
ugyanakkor a bayern undorító, hogy ezt szándékosan így időzítették, az arrogancia, a pökkhendiség, a kivagyiság.. szánalmas.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14489) Integra válasza Richard! (#14487) üzenetére


Integra
titán

naja..
csak ott van gündogan, lewandowski, reus... szét akarják az oligarha és sejk birtokolta csapatok rabolni.. és hiába a sok pénz, ha nem marad csapat :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14490) KisTücsök válasza Ps Vita (#14436) üzenetére


KisTücsök
addikt

Igazoljátok le Hummelst is. :D Anno megvoltam győződve, hogy Götze jön a Chelseabe, helyette jött Haz. Na nem mintha bánkódnék.

Grat a MU-nak.

(#14491) baluka26 válasza KisTücsök (#14490) üzenetére


baluka26
veterán

Eden jobb, mint Götze szerintem.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#14492) homeless09 válasza KisTücsök (#14490) üzenetére


homeless09
őstag

Hummels jöhet a MU-ba. :D Az apjának is ők a legszimpibbek a kérők közül. :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#14493) KisTücsök válasza baluka26 (#14491) üzenetére


KisTücsök
addikt

Hát ezért mondtam. Csak úgy egyértelműen nem akartam kimondani.

Na Ő meg a Mu-ba... :D Jövőre most már mi kell megnyerjük a Pl-t, muszáááááj.

[ Szerkesztve ]

(#14494) salival válasza KisTücsök (#14493) üzenetére


salival
aktív tag

inkább először legyen meg a top4

YNWA

(#14495) homeless09 válasza KisTücsök (#14493) üzenetére


homeless09
őstag

Hátra és középre mindenképp igazolni kell a nyáron . :K
Ja a bajnoki címről ne is álmodjatok. ;]

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#14496) Integra


Integra
titán

na kérem, itt az újabb friss sztori:
a bayern draxler-t is kipécézte magának.
ha ez így van, akkor a bayern alapvetően német csapatot akar, amennyire csak ezt megtudja oldani. majd a következő transferek megmutatják, hogy jól gonodolom e vagy hülyeség az egész.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14497) Richard! válasza KisTücsök (#14490) üzenetére


Richard!
addikt

Hummels Barcelona-ba igazol.Ez tény!

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#14498) Tibiajax válasza baluka26 (#14486) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ki a szupertehetség, te kiről beszélsz?..
ps. honnan tudod, h nem vagyok szép? :Y

[ Szerkesztve ]

(#14499) homeless09


homeless09
őstag

Hahaha :DDD :DDD

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#14500) Integra válasza Richard! (#14497) üzenetére


Integra
titán

igen, oda a legesélyesebb, de ez már sok hónapos történet. kíváncsi vagyok, hogy az egész barca védelem lecserélésre kerül e.. nem hiszem, hogy abidal-t sokáig fogják tartani a műtéte miatt..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.