Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15851) 7600 GS


7600 GS
addikt

Jujj gyerekek kéne már tényleg egy gumiszoba a többségnek, vagy verjétek egymást össze, néhány embernek olyan hihetetlenül nagy arca van hogy az félelmetes. Persze face to face fele akkora arc sem lenne, ezt le merném fogadni. :) Nem is olvastam inkább végig a 198 hozzászólást.

Először is gratulálok a Dortmund csapatának a döntőbe jutáshoz. A továbbjutás sajnos az első meccsen dőlt el. Ha ott csak egy góllal sikerül kevesebbet kapni, akkor talán elég lett volna a mai, de ezt már nem fogjuk megtudni. A Bernabeu-faktor úgy látszik, hogy ennyit számít. Képesek voltak majdnem teljes kilencven percet full koncetráltan és jól játszva lehozni. Ha meg lett volna egy Raúl a csapatban, akkor ő abból a sok zrinyóból egyet tuti bever. Örültem, hogy volt miért izgulnom a végén, és hogy sikerült megvernünk a BL eddigi veretlen csapatát kapott gól nélkül.

Majd jövőre újra nekifutunk.

(#15852) venember83 válasza 7600 GS (#15851) üzenetére


venember83
nagyúr

Mou vajon marad így a szezon végéig?

(#15853) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Atya ég mennyi olyan arc, aki csak olyankor esik a topickba, ha reál vagy barsza meccs van és nekiáll okoskodni... Szánalom... Arról nem is beszélve, hogy Messi megint mi a tökömért volt terítéken?? Emberek ti kik sötétben éltek -->> HAHÓ van ám más csapat is a két La Liga csapaton kívül... (bár szerintem fölösleges is bármit írnom, a divatmakiknak...) :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#15854) 7600 GS válasza venember83 (#15852) üzenetére


7600 GS
addikt

A szezon végéig szerintem száz százalék, azonban utána biztosra veszem, hogy távozik.

Mourinho kimondta: “Lehet, hogy nem töltöm ki a szerződésem. Olyan helyen akarok lenni, ahol szeretnek. Tudom, hogy Angliában szeretnek, pontosabban egy bizonyos klubban. A szerződéseket fel lehet bontani. Spanyolországban más a helyzet, itt vannak olyanok, akik egyenesen utálnak. Sokan itt vannak most is ebben a teremben.”

(#15855) venember83 válasza 7600 GS (#15854) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez olyan John Coffey-szerű szöveg volt, még a végén mindjárt megsajnálom szegény portugál edzőt... :U

(#15856) baluka26 válasza venember83 (#15855) üzenetére


baluka26
veterán

Jajj, a Halálsoron vége...az szomorú.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#15857) 7600 GS válasza baluka26 (#15856) üzenetére


7600 GS
addikt

Azt a filmet egyszerűen még nem mertem megnézni. :U Pedig meg kéne néznem, igaz?

(#15858) baluka26 válasza 7600 GS (#15857) üzenetére


baluka26
veterán

Miért nem merted?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#15859) 7600 GS válasza baluka26 (#15858) üzenetére


7600 GS
addikt

Azt olvastam a filmes topicban (talán pont Te írtad, de nem mernék megesküdni rá), hogy a vége eléggé sírós. Én pedig nem nagyon szeretek sírni. Tudom, az élet marhára nem csak felhőtlen kacagás meg társai, de akkor is. Na de majd ha lesz időm egyedül megnézni akkor beiktatom.

(#15860) baluka26 válasza 7600 GS (#15859) üzenetére


baluka26
veterán

És akkor mi van ha sírós? Szerintem nincs azzal gond, ha egy emberre ilyen hatással tud lenni egy film. Sőt, az kifejezetten jó :)

100 forintos kérdés: melyik bíróü sporttárs vezeti a hétvégi, Manchester United - Chelsea összecsapást?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#15861) 7600 GS válasza baluka26 (#15860) üzenetére


7600 GS
addikt

Igazad van. Nem is inkább az a baj, hogy sírós, hanem az, hogy nem akarom hogy sírni lássanak engem. Mindig attól tartok, hogy gyengének vagy ilyesminek tartanak.

Kopasz bácsi, aki civilben rendőr? :D

(#15862) baluka26 válasza 7600 GS (#15861) üzenetére


baluka26
veterán

Én sajnálom az olyanokat, akik nem merik kimutatni az érzelmeiket, sok lelki probléma oka lehet. Nem kell másoknak megfelelni.

Persze, hogy Webb bácsi :D Az FA nem szeretné, hogy a cselzike BL-ben induljon...

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#15863) dragonfx


dragonfx
veterán

ez nem igaz elbaxta a reál, 8 perc alatt 2 gól 8 percig semmi.hát igen ha ronaldo avgy özil nem hagyja ki az elején akkor ők örültek volna...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#15864) giigz válasza dragonfx (#15863) üzenetére


giigz
veterán

Vagy Higuain...

(#15865) dragonfx válasza giigz (#15864) üzenetére


dragonfx
veterán

hát igen ott volt 3 tuti helyzet....azokat berugják akkor megtört volna a dortmund, örömfoci lehetett volna.nem is értem mér nem tudtak golt rugni ezt ők baxták el.azért nem volt sziklaszilárd a németek védelme.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#15866) baluka26 válasza dragonfx (#15865) üzenetére


baluka26
veterán

Ha a Dortmund belövi a három konkrétan kihagyhatatlan helyzetét, akkor meg a Real sírna, mint a desznyó.

Csak azt akarom érzékeltetni, hogy a "ha"-val kezdődő mondatok a legnagyobb faszságok sportban.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#15867) pohár


pohár
félisten

hát azért egy hazai továbbjutásnak jobban örültem volna... no mindegy, ez van, még a meccset se láttam, csak a 2. félidő első fél percét a Le Bistro teraszán :D

de lehet jobb is így, meglehet, hogy agyfaszt kaptam volna ötször-hatszor

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15868) KisTücsök válasza N-vidi-A (#15829) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ergo hozzád csak akkor szólhat valaki, csak reagálhat a kommentjeidre, ha engedélyt adsz rá, ill/vagy te kezdeményezed a beszélgetést. Vicces fiú vagy te.

8600GS: Nézd egy sötét szobában, egyedül. De mindenképpen pótold. Én isz ilyen vadok amúgy. :D

(#15867) pohár: Csak nem hazai továbbjutásra tettél? :D

[ Szerkesztve ]

(#15869) pohár válasza KisTücsök (#15868) üzenetére


pohár
félisten

neeemnemnem (sima győzelem, hendis győzelem ment fogadásban), de ha már Real-szimpatizáns vagyok... :D :D

inkább le is dőlök, rég volt tegnap délelőtt 10

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15870) dragonfx válasza baluka26 (#15866) üzenetére


dragonfx
veterán

jo persze ez így van későn eszméltek igazán

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#15871) Bibby válasza dragonfx (#15865) üzenetére


Bibby
addikt

Őőőő, úgy konkrétan de, a németek védelme eléggé sziklaszilárd volt. :U
Ennél mostanában csak egy jobbat lehetett látni, kitalálod melyik német csapatra gondolok? :)

Ελευθερια η θανατος

(#15872) Integra válasza venember83 (#15855) üzenetére


Integra
titán

igazi kétszínű gumigerincű ez a pali, van ez a fajta, aki valóban ilyen szövegelésre képes. nagyon veszélyesek, nagyot tudnak rombolni..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15873) -HajTömeg- válasza Integra (#15872) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Szimplán egy féreg...

Alias: Júzer error

(#15874) Ijk


Ijk
nagyúr

Hihetetlen milyen helyzetek maradtak ki tegnap. A real alaposan megnyomta az iramot, de egy magsemmisülés után kevés a visszavágón jól produkálni (sajnos ez ránk is érvényes lehet). Ugyanakkor a Dortmundnak is megvoltak a lehetőségei, szerintem egyértelműen jobbak voltak a két meccset tekintve, megérdemelten jutottak döntőbe.

Viszont azt hittem hosszabbítás lesz a real idegenben lőtt gólja miatt. :F

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#15875) baluka26 válasza Ijk (#15874) üzenetére


baluka26
veterán

4-3 volt összesítés.

Hosszabbítás akkor, és csak akkor van, ha ugyan az az eredmény mindkét meccsen.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#15876) RockHaRD válasza Ijk (#15874) üzenetére


RockHaRD
addikt

hosszabbításhoz 2-t kellett volna még lőnie a realnak, és 1-et a Dortmundnak is... (4-1)

(#15877) Integra válasza -HajTömeg- (#15873) üzenetére


Integra
titán

persze, hogy az, de óvatosan itt az ilyen szavakkal, mert a mauerblümchen szívű real drukkerek nehezen viselik a jogos kritikát, meg amúgy is közel 2 éven át nyelték önként és dalolva a murinyó bránert és ajnározták, a felismerés nem megy könnyen, hiába volt a kezdetektől nyílvánvaló, hogy milyen a pali.. :DDD és még most sem veszik észre, vagy nem akarják, mert nem képesek belátni, inkább hazudnak maguknak továbbra is.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15878) dragonfx válasza Bibby (#15871) üzenetére


dragonfx
veterán

bayern de ők remélem szopnak ma. ;] ;]
bárki nyerhet csak ne a bayern és az mu. :P
nem a dortmund védelme volt jo hanem a spanyolok hagytak ki sok helyzetet.ha jo a védelem akkro el se jutnaka kapuig,helyzetekig és mezőnyharc van végig és a neves emberek nevét alig hallod mert lefogják őket....kiveszik a forgalombol.de tegnap nem ez volt.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#15879) Integra válasza dragonfx (#15878) üzenetére


Integra
titán

nem fognak. hasonló lesz a felállás, mint tegnap, de a bayern jóval rutinosabb, tapasztaltabb mint a dortmund.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15880) N-vidi-A válasza Integra (#15877) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Óvatosságra inted, de fröcsögsz, és másokat szólsz le, hogy Ő itt a legnagyobb viszályt szító, fikázó, megmondó emberke, közbe meg ha picit magadba néznél, és elolvasnád amit írsz, Te vagy az, nem is értem, miért kell ilyeneket leírnod, ha nem akarsz belőle vitát? Kérlek erre adj választ!

:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#15881) -HajTömeg- válasza Integra (#15877) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Murinjó megítélése számomra is kettős.
Egyrészt tényleg jó edzőnek tartom, aki nagyjából ki tudta találni mit kéne tenni a Barca ellen.
Másrészt nem volt ez olyan nagy csoda,hisz mióta nincs Guardiola, azóta szerintem nincs jó irányítása a Barcelonának.
Hol edző sem volt, hol pedig pocsék felállásban játszottak a katalánok.
(Vilanovát sajnálom a betegsége miatt,de sajnos ez az ő hibája.
Legutóbb 2 védővel játszottak,akikhez hátrafutott egy harmadik.
Ez mi? Katasztrófa... Tudni kéne változtatni. Na, zárójel bezárva, csak azért hoztam fel a Barca példát,mert elsősorban az ő egyeduralmuk megtörésére szerződtették a portugál mestert)
Ami még szerintem szakmailag Murinjó ellen szól az a megosztó személyisége.
Mindig más a hibás.
Hol a bíró,hol a kapus, hol Ronaldo, hol az egész csapat. (Tuti,hogy most is a bírót fogja okolni.)
Ez kihat a csapatszellemre. A játékosokra plusz terhet ró.
Ugyan ezzel a tudással és egy kicsit felelősségteljesebb hozzáállással többet ki lehetne hozni a Madridból.
Szerintem egyszerre vaskezű edző és a háttérben minden felelősség alól kibúvó bohóc.
Ő az,aki kiküldi Pepét,hogy törje el az ellenfél lábát, majd megsértődik és az UEFA-t szidja,mikor ezért kiállítják.
Ez a példa szerintem jól mutatja azt az alattomos hozzáállást,ami az egész pasit jellemzi.
Ő soha sem hibás, az kizárt, neki csak saját maga számít, senki más.

Alias: Júzer error

(#15882) Integra válasza N-vidi-A (#15880) üzenetére


Integra
titán

mi a fröcsögés abban, hogy mirinyó egy gané féreg? húzd ki a fejed a seggéből és hamar látod a lényeget. ha meg nem, akkor ember ismeretből eléggé gyengén állsz, ez a te bajod, magadra vess.... nem az én hibám, hogy nem akartok teljesen logikus, és törvényszerű dolgokat látni.
ne velem foglalkozz, hanem magaddal, hogy miért nem vagy/vagytok képesek a reálisan és tisztán látni a helyzetet....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15883) dragonfx válasza Integra (#15879) üzenetére


dragonfx
veterán

jaja sajnos nem sok esélyt látok
de a remény hal meg utoljára..de ha eluszott marad a xarok rája. :C

a barca angyon leszállóágba van.széthajtottáka bajnokság elejét.mondjuk megérte mert megynyerték gyakorlatban.a madridtól jobban elvárható lett volna a továbbjutás.
Messi és társainak tényleg varázsolni kéen hogy egy 6ost beszorjanak a bayern.nek.mert tuti kapott gól nélkül ne usszák meg...
de hogy a madrid a dortmundi második félidőbe baxta el annyira hihetetlen,ők felszállóágba voltak eddig......sőt nem is volt félidő....25 perc alatt kaptak asszem 3at... :( :(

murinho jo edző nem vitás de a stílusa néha....

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#15884) N-vidi-A válasza Integra (#15882) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Ha van véleményed írd le nyugodtan, de mi lenne, ha nem használnál ilyen szavakat, hogy gané, féreg és a többi. Ennyire vagy képes, anyukád otthon erre tanított kisfiam?

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#15885) Ijk válasza baluka26 (#15875) üzenetére


Ijk
nagyúr

Akkor jó, én az idegenben lőtt gól duplán számít tévedésben éltem. :)

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#15886) Integra válasza -HajTömeg- (#15881) üzenetére


Integra
titán

nem értek egyet teljesen, legalábbis az edzői részével, mert pont az emberi kvalitásai miatt, a silány és jellemtelen mivolta miatt nem lesz soha igazán jó edző. egy jó edző foglalkozik a játékosai gondolkodásával, érzésvilágával és belülről építi fel őket. murinho csak szétrombolta a csapatot ahogy van. és eközben mindig a kibúvókat kereste. és olyan jól csinálta, hogy még magát perez-t is megetette, aki még azt is elnézte neki, hogy iker-rel hogy bánt el. se cl, se bajnokság, még akár ha rossz napot fognak ki, a kupát is elbukhatják.. szép eredmény a the special one-tól, nem? 2 év a semmire, egy bajnoki a mérleg. szerintem ez egyenlő a nullával ezen a szinten. nem érdemes ezt csűrni-csavarni, szépíteni.
csak remélni tudom, hogy eltakarodik és az új edző újra tudja építeni a real-t, mert nagyon kell egy jó real megint. egyetlen szurkoló sem érdemli meg az ilyen edzőt meg pusztítást amit ezek a fajta emberek véghez tudnak vinni.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15887) Bibby válasza dragonfx (#15878) üzenetére


Bibby
addikt

Szerintem ennél jobban nem lehetett megoldani, mégiscsak az egyik legjobb csapat volt az ellenfél, aki maximum sebességgel és elszántsággal rontott nekik.
CR elég nagy név? Mert őt azért csak eltüntették. :)

Ελευθερια η θανατος

(#15888) Integra válasza N-vidi-A (#15884) üzenetére


Integra
titán

már ne is haragudj, ez az ember ennyi és ezeket a szavakat használom rá, mert ezek a rá helyes szavak. ha valami fekete, arra nem mondom azt hogy fehér. lehet, hogy nálad a fekete szürke vagy szürkés fekete, a te érzés és gondolatvilágod a mismásolásra és a ferdítésre képes, én nem vagyok ilyen. ez a te saját problémád, hogy nem akarsz tisztán látni, magadnak hazudsz, te nyílván valóan szeretsz hazugságban élni, csak saját magad okolhatod ezért.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15889) Bibby válasza Integra (#15886) üzenetére


Bibby
addikt

Oké, és egy új edző mit kezd Pepe, Ramos, Marcelo trióval? Nem éppen ministránsfiúk.

Ελευθερια η θανατος

(#15890) 7600 GS


7600 GS
addikt

Nem tudnátok a személyes belharcaitoknak esetleg valami más teret keresni? Őszintén szólva elég kevés embert érdekel az öncélú vitátok meg viszálykodásotok. Inkább privátba rendezzétek le ha kérhetem. Persze ettől még kevésbé hiszem, hogy abbamarad az állandó Real köpködés (vagy akármelyik csapatról is legyen szó) meg satöbbi, de azért mégis.

[ Szerkesztve ]

(#15891) N-vidi-A válasza Integra (#15888) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Mint írtam, nem azzal van bajom, hogy véleményt nyilvánítasz, felőlem utálhatod, és írhatsz róla csupa rosszat, de ezt akkor is tedd normális ember módjára, ne úgy, mintha most rángattad elő a tudod honnan. :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#15892) Integra válasza Bibby (#15889) üzenetére


Integra
titán

két lehetőség van, vagy megtanítja őket a normális focira, vagy mennek a levesbe.
ramos tegnap 3 könyöklést úszott meg, pályán se kellett volna lennie, simán pirosat szedett össze. fabio lewa letalpalásáért szintén azonnali pirosat érdemelt. webb úgy fújta a sípot mint kassai :)
igen, szépen lassan megkell válni a hentesektől,ha ezt kívánja a fejlődés. ha egy csapatnak fontos a róluk alkotott kép, hogy a sajtó ne tudja egyes játékosaikat hentesnek nevezeni, akkor ezért tenni kell. szerintem van elég fiatal, sikerre éhes őstehetség, és az utánpótlás programok ontják ezeket a srácokat. a dortmund a legjobb példa rá.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15893) Bibby válasza 7600 GS (#15890) üzenetére


Bibby
addikt

Nyugi, ha így haladunk, Mourinho talán a Dortmundhoz igazol, és jövőre már a Bayern - Dortmund köpködés megy majd. Egészen felfrissülne a topik. :D

Ελευθερια η θανατος

(#15894) Integra válasza 7600 GS (#15890) üzenetére


Integra
titán

nem tudnád befejezni ezt a kereszteslovagoskodást? annyira átlátszó.... te is, mint egy szélkakas... undorító ez az álszent viselkedés tőled is... játszod itt a mártírt.. azt hiszed, hogy te jobb vagy, mert éppen csöndben maradtál, aztán meg benyőgsz egy ilyet? elemezd inkább a real kudarcát, jobban állna neked is. ;)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15895) Integra válasza Bibby (#15893) üzenetére


Integra
titán

hála a jó égnek, ez nem fog megtörténni :)) menjen csak vissza a pénzmosodába.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15896) Tibiajax válasza Integra (#15894) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

bal lábbal keltél?..

[ Szerkesztve ]

(#15897) Bibby válasza Integra (#15892) üzenetére


Bibby
addikt

Az a baj hogy a Reallal szemben nem lesz meg a türelem, ami egy Dortmundnál megvan... Mou is azért érkezett hogy végre bizonyítson (részben sikerült mert a Barca hegemónia megtört, bár ez rajtuk is múlott), eltelt 2 év, "semmi" nem történt, most újra építkezéssel elmegy pár év? Szerintem maradnak a bevásárlós taktikánál.

Ελευθερια η θανατος

(#15898) baluka26 válasza Tibiajax (#15896) üzenetére


baluka26
veterán

Úgy tűnik :D

Mindjárt mi is el leszünk dádázva :DDDD

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#15899) Ijk válasza Bibby (#15893) üzenetére


Ijk
nagyúr

Még csak az kéne, nekem szimpatikus ez a Dortmund, jó figura Spongyabob is, kár lenne elküldeni. Főleg ilyen siker után.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#15900) 7600 GS válasza Integra (#15894) üzenetére


7600 GS
addikt

Nekem nincs bajom azzal, hogyha te fikázod az én csapatomat, meg kígyót békát kiáltasz rájuk, csak akkor pont te ne beszélj álszentségről. Mert azért valljuk be, elég erőteljesen szoktál írogatni hogyha a RMA éppen vesztésre áll, vagy nem megy a játék, stb. Csak azt nem értem akkor miért szidod Boxit meg a többieket ha a Barca-ról írnak valami olyat, ami éppen neked nem tetszik. De persze játszom a mártírt. :) Inkább vagyok olyan hülye és foglalkozom a focival.

Mellesleg meg ebből a kommentből is annyira leszűrődik, hogy marhára nem ismersz. :N

De esetleg ha beismered hogy tévedtél, azt jó néven veszem. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.