Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14101) Tibiajax válasza Integra (#14100) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

akkor majd járunk arra...

Bandus köszi

(#14102) vans? válasza Tibiajax (#14098) üzenetére


vans?
őstag

Cirka 100 meterre lakunk egymastol akkor. :DDD

[ Szerkesztve ]

hábm bábm

(#14103) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#14104) Integra válasza Tibiajax (#14101) üzenetére


Integra
titán

akkor legközelebb ott futunk össze, majd mondom is a petiéknek, hogy pár lcd panelt tegyenek ki foci estékre... :DDD egyébként a dátum május 1 :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14105) IreN!CuS válasza Integra (#14104) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Báhhh mióta keresünk már egy normális hamburgerest , mert ami volt a közelben bezárt.Megyünk is majd kipróbálni és remélem tényleg olyan jó mint mondjátok.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#14106) Tibiajax válasza Integra (#14104) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

roger that.

(#14107) Integra válasza IreN!CuS (#14105) üzenetére


Integra
titán

oda fogtok járni :K
4 év alatt jutottak idáig a semmiből, egy pici kis utánfutó kocsiból, a koszos közért elől. elképesztő munkájuk van benne, reggeltől estig gürcölni, kőkemény két kezi meló, na ők sikertörténet :) de ez csak azért működik, mert hisznek abban amit csinálnak és minden vendég visszajár, mert amit a kezükbe kapnak az tiszta, és finom. :) az óriás hotdog saját készítésű csípős kolbásszal is isteni.. de a klasszikus mégis az óriás marha burger, piriított gombával, bacon-nal és szamuráj szósszal tönköly buciban. legalábbis nálam. :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14108) bandus válasza Integra (#14107) üzenetére


bandus
veterán

de jól hangzik :K május elsején megyünk, ez lesz a reggeli, ebéd és vacsi is :D

amúgy rohadt jó helyen nyitják meg, az office gardenből mindenki oda fog járni, biztos óriási forgalmuk lesz. ez megéri a befektetést.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#14109) IreN!CuS válasza Integra (#14107) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Életem legjobb hamburgerét még Kanadában ettem (Buffalo burger :) ) "kis" helyi étteremben ha annak a felét tudják ők ténylegesen oda fogunk járni :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#14110) baluka26


baluka26
veterán

Geci éhes lettem.
Inkább nézzétek meg Luiz gólját.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#14111) Integra válasza bandus (#14108) üzenetére


Integra
titán

ez volt a cél, hogy oda tudjanak menni. sajnos a közért elől kirúgták őket, mert a cba megvette a profi-t és a cba egy maffia ahogy van. gyakorlatilag türelmi időt kértek, mert még egy kis pénzre volt szükségük és szartak rájuk. mert csak.. ilyenek.. menniük kellett. és végülis valszeg egy támogatójuk akadt, így sikerült megszerezni azt a helyet is. amúgy is mentek volna, csak nem ilyen gyorsan. mi annyira nem örülünk, hogy mennek, mert nekünk messzebb lesz, de sebaj, kényelmesebb lesz parkolni, le lehet ülni, nem fog ott futni előtte a roncs bkv géppark és még sorolhatnám. és igen, kikell termelni a bérleti díjat, a rezsit és a bérköltségeket és még mellette persze a profitot is. és ezt nem veszem rossz néven tőlük, én nekem meg picit többe fog kerülni a bugerezés náluk, de sebaj. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14112) bandus válasza Integra (#14111) üzenetére


bandus
veterán

off, de azért leírom még amit gondolok.

szóval azok alapján amit elmondtál szerintem aki ebbe befektetett, annak ez gyorsan, és biztosan fog megtérülni. nekik pedig ez óriási előrelépés egy kis büfékocsiból egy ilyen szintű létesítményben.

biztosan lesznek vevők akik elmaradnak, mert valakinek már nem éri meg 20-30 percet autózni egy burgerért, de ezért biztosan kárpótolni fogja őket az a fizetőképes kereslet amit az office garden, és buda ezen része biztosít. szóval az eleje biztosan nem lesz egyszerű, de szvsz gyorsan elterjed a híre, mi is egész biztosan nagyon sokat fogunk oda járni :) majd integetek, ha látok egy itr-t :D

balu: az a pár perc azért megvan 20 is, de a 33-as vagy 103-as buszok ott teszik le az embert. szerintem tuti siker lesz.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#14113) baluka26 válasza bandus (#14112) üzenetére


baluka26
veterán

Műegyetem, ELTE, infopark, sciencepark is ott van pár perc sétára.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#14114) Tibiajax válasza baluka26 (#14113) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..de azért ne felejtkezzünk el, a móricz gíroszai még mindig ott lesznek..

xd

(#14115) baluka26 válasza Tibiajax (#14114) üzenetére


baluka26
veterán

550ért bameg. Konkurencia :DDD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#14116) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Vilanova felforgathatja a Barcelonát

A Real megelőzte a ManUnitedet, Beckham pedig Messit

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#14117) baluka26


baluka26
veterán

Megnéztétek Luiz gólját?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#14118) 7600 GS válasza baluka26 (#14117) üzenetére


7600 GS
addikt

Én élőben láttam.

(#14119) KisTücsök válasza gyuromoj (#14116) üzenetére


KisTücsök
addikt

Csak tudnám, hogy a leggazdagabb klub kifejezésnek mi köze van a legértékesebb klub kifejezéshez...

(#14120) Tibiajax válasza 7600 GS (#14118) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Londonban voltál az este?..

(#14121) 7600 GS válasza Tibiajax (#14120) üzenetére


7600 GS
addikt

A képernyőn keresztül igen. :D

(#14122) Napfénysüti válasza baluka26 (#14117) üzenetére

Szép volt de ahogy írtam vasárnap már élőben láttam egy ugyanilyet ő csak lemásolta. ;] :DDD

Més que un club!

(#14123) szab.tam válasza baluka26 (#14117) üzenetére


szab.tam
nagyúr

meg. de szerinem az inkább csak 30 volt, mint 40...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#14124) baluka26 válasza szab.tam (#14123) üzenetére


baluka26
veterán

36. Az inkább 40 :DDD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#14125) Napfénysüti

Pellegrini a Chelsea-be?

Més que un club!

(#14126) KisTücsök válasza Napfénysüti (#14125) üzenetére


KisTücsök
addikt

Naaaa.

Nem akarok kísérletezést látni, jöjjön a legjobb, azt kész.

(#14127) 7600 GS válasza KisTücsök (#14126) üzenetére


7600 GS
addikt

Pellegrini jó edző.

(#14128) KisTücsök válasza 7600 GS (#14127) üzenetére


KisTücsök
addikt

Benítez is. A szar edzők nem itt kezdődnek. Jöjjön a már egyszer bevált edző. Am Mou családját kőkeményen kirabolták Londonban. Összedobunk nekik egy laptopra valót? [link]

[ Szerkesztve ]

(#14129) homeless09 válasza KisTücsök (#14128) üzenetére


homeless09
őstag

Fél órai fizujából vesz Mou nekik 10 másikat.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#14130) vans? válasza homeless09 (#14129) üzenetére


vans?
őstag

Altalaban nem is ez a baj, lehet mondani, hogy mennyi penze van, stb... Ilyenkor a szar, hogy a privát dolgaid más kezébe kerülnek.

hábm bábm

(#14131) homeless09 válasza vans? (#14130) üzenetére


homeless09
őstag

Ez mondjuk jogos.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#14132) baluka26 válasza vans? (#14130) üzenetére


baluka26
veterán

Jaja, esetleg olyan képek, amik felbecsülhetetlen értékűek, mert pl. örök emlék képek nyaralásról, vagy egy már elhunytról. Szóval igencsak necces ez.

Mondjuk, akinek ennyi pénze van, annak legyen pénze és esze arra, hogy legyen csillió biztonsági másolat, de ez más tészta. Utólag minenki kurva okos.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#14133) NyxNyxNyx válasza baluka26 (#14091) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Schürrle-t mindig megveszem Fifában, kár érte. :N

De nem is értem a Chelsea-t ha ezt megteszik. Lukaku is lehet azon a szinten. Sőt, ő be is vált a Pl-ben, nem kéne kockáztatni sem. Ezen kívül van még kettő csatárjuk: Ba eredményes, profi, Torres meg pont kezd visszarázódni.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#14134) pohár válasza Integra (#14100) üzenetére


pohár
félisten

hú, de jó lenne, ha lennének éjszaka is, 30-án nyit a RIO a Kopaszin, hajnalban jól tudna esni a jó burger :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14135) Tibiajax válasza pohár (#14134) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mekkorát kaszálnának, ha hétvégékre kinyitnának non-stopra... ne is mondd

(#14136) pohár válasza Tibiajax (#14135) üzenetére


pohár
félisten

az biztos... főleg most, hogy a RIO kinyit megint ( :C ), lenne rá kereslet bőven

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14137) homeless09 válasza pohár (#14136) üzenetére


homeless09
őstag

Értem én, hogy lelkes vagy miatta, de az előbb írtad le. :DDD :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#14138) pohár válasza homeless09 (#14137) üzenetére


pohár
félisten

ja, kicsit szét vagyok esve... 7-kor kelek, este 8-ra érek haza, a kettő közt meg egy pult mögött állok, meg kb ülök 30-40 percet :D
inkább fekszek is, korán itt a 7

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14139) homeless09 válasza pohár (#14138) üzenetére


homeless09
őstag

Na az húzós lehet. Én kedd óta verem a brét itthon :D

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#14140) Tibiajax válasza pohár (#14138) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nna, merre vagy pultos?

(#14141) homeless09


homeless09
őstag

Pirlo fia az előbb halt meg rákban... :(

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#14142) KisTücsök válasza homeless09 (#14141) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ejj... :(

(#14143) pohár válasza Tibiajax (#14140) üzenetére


pohár
félisten

egy debreceni mobilüzletben adok-veszek :D
csak ez a kurva sok állás, na attól majd szétszakad a sarkam, most, hogy vízszintbe vágtam magam, a csípőm is sajog a sarkam/talpam mellé... ez a jóvilág :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14144) homeless09 válasza pohár (#14143) üzenetére


homeless09
őstag

Szék/talpbetét/gyógycipő nem játszik? :D

Tibiajax: Tudom milyen rákban elveszíteni valakit, a legrosszabb érzés lehet a világon mikor az apa temeti a fiát.... :(

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#14145) Tibiajax válasza homeless09 (#14141) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szerencsétlen...

így se sokat láttuk mosolyogni mostanában, legalábbis, én nem láttam
akkor, sztem emiatt lehetett..

(#14146) baluka26 válasza homeless09 (#14141) üzenetére


baluka26
veterán

Hoax.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#14147) KisTücsök


KisTücsök
addikt

A Chelsea "új" meze. Szép meg minden, de én már kicsit unom ezt a stílust. Az idegenbeli jobban érdekel, az szokott is változni.

(#14148) Tibiajax válasza KisTücsök (#14147) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de izgi..
:D

(#14149) KisTücsök válasza Tibiajax (#14148) üzenetére


KisTücsök
addikt

Korán reggel ez van. ;] Még ha nem is olyan izgalmas téma, mint hogy kinyit egy új hamburgeres vagy mi.

(#14150) Tibiajax válasza KisTücsök (#14149) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem arra értettem, hanem a mezre én is..
:)
rendkívül izgalmasnak ígérkezik a Juve jővő évi hazaija is..[link]
xd

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.