Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14501) nextman válasza Richard! (#14497) üzenetére


nextman
aktív tag

Neki, tudtommal nincs kivasarlasi zaradeka, viszont jo hosszu meg a szerzodese.
Szoval joval eselytelenebb a tavozasa.

(#14502) baluka26 válasza Tibiajax (#14498) üzenetére


baluka26
veterán

Götze.
Látlak az írásaid alapján :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#14503) Richard! válasza nextman (#14501) üzenetére


Richard!
addikt

2017-ig van szerződése, a transfermarkt.de szerint 24 millát ér jelenleg.25-30 között elengednék sztem.De az is lehet h visszamegy a Bayern-be :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#14504) Tibiajax válasza baluka26 (#14502) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mekkora egy surmó vagy te.. mindjárt veszek neked két gíroszt! :((
xddd

(#14505) baluka26 válasza Tibiajax (#14504) üzenetére


baluka26
veterán

Egyszer meghívlak egy olyan gírosszra, de csak azért, hogy lássam belepusztulsz-e :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#14506) nextman válasza Richard! (#14503) üzenetére


nextman
aktív tag

Nem engednek el 40-ert sem. Gotzet muszaj volt elengedni a kivasarlasi zaradek miatt.

Bar jo kerdes, ha elkezd konyorogni, hogy de nagyon menni akar, ez az alma, etc., akkor elengednek -e.

Szerintem most, hogy Gotze elment, nem.

(#14507) KisTücsök válasza salival (#14494) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ha a rangadókat nem fújják el a bírók, akkor nem lesz gond. :)

Tényleg. Év játékosa, kinek adnátok? Michael Carrick, Gareth Bale, Robin van Persie, Luis Suarez (pfej), valamint Eden Hazard és Juan Mata.

[ Szerkesztve ]

(#14508) homeless09


homeless09
őstag

Remélem jövőre jelölik RvP-t aranylabdára.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#14509) MPowerPH válasza Integra (#14488) üzenetére


MPowerPH
félisten

"ugyanakkor a bayern undorító, hogy ezt szándékosan így időzítették, az arrogancia, a pökkhendiség, a kivagyiság.. szánalmas." Az, és ezért utálják a nyomorék bajorokat.

Don't Tread On Me

(#14510) Richard! válasza nextman (#14506) üzenetére


Richard!
addikt

Hát pedig 40 milla lesz átigazolásokra.azt csak nem fogjuk 1 játékosra elb@szni :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#14511) MPowerPH válasza Integra (#14481) üzenetére


MPowerPH
félisten

Gusztustalan. Ez akkora sokk így 1 nappal a meccs előtt, hogy rossz belegondolni. Hazai környezetben ez így nem is fog működni... Beindult a gyűlölködés Götze irányába. El sem tudom képzelni mit kapna, ha pályára lépne. Klopp ezt már nem tudja befolyásolni, ez árulás, amit nem lehet megemészteni.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#14512) nextman válasza Richard! (#14510) üzenetére


nextman
aktív tag

Lewat lehet meg vinni, mert egy ev a szerzodese, a tobbiek szerintem most bebetonozodnak a Dortmundba...

(#14513) baluka26 válasza KisTücsök (#14507) üzenetére


baluka26
veterán

Elfogultan Mata, anélkül is Mata, 40 közeli assziszt és 20 közeli gól egy idény alatt nagyon komoly teljesítmény. Csak Carrick és Suarez ne kapja.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#14514) Integra válasza MPowerPH (#14511) üzenetére


Integra
titán

remélem semmit, a szurkolók lenyelik a keserű pirulát és most csak a real elleni győzelemre koncentrálnak.
nagyon kíváncsi vagyok. hogy a dortmund mit fog lépni, kit fog hozni a helyére. meg lewa helyére.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14515) Tibiajax válasza homeless09 (#14508) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nézd csak, találtam neked egy remek kis napszemüveget
:)

(#14516) MPowerPH válasza Integra (#14514) üzenetére


MPowerPH
félisten

De tudod mi az, ami miatt Götze is elvesztette a gerincét? Kb. 2 hete lenyilatkozta, hogy milyen remek perspektíva van a Dortmundban, szeretne hosszabbítani, és egyébiránt Dédé a példaképe?! Na ettől lesz ő is nevetség tárgya... Watzke is összeomlott Kloppal együtt. Ezzel szétesett az, amit eddig építettek. És nem vagyok benne biztos, hogy Klopp bevállalja, hogy Götze pályára lép hazai környezetben, 1 nappal a sokkoló hír után.
Egyébként nézz be a hivatalos rajongói oldalra. Én nem vagyok nagy németes, de egyöntetűen az szűrhető le, hogy nem kellene holnap pályára lépnie.
Nálam is betelt a pohár az európai focival kapcsolatban. Építesz egy szimpatikus csapatot, akit mindenki szeret, mert tetszetősen, nagy dinamikával és beleadással sikereket érnek el a 'kis pénz nagy foci címen'. Erre jön pár bőrtangás bunkó aki a pályán nem tud legyőzni, hát legyőz a pénzével...

mod: Úgy tudom Lewa helyére Dzeko van kiszemelve. Ő menni akar, és eddig talán a BVB az egyetlen komoly érdeklődő. Götze-t nem tudom, kivel lehetne pótolni. Egyébként Isco és Bruyne neve merült fel első körben.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#14517) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ez nem volt tisztességes - Matthäus kritizálta Götzét

"A szurkolók joggal érezhetik magukat becsapottnak. Azon kijelentések után, amelyeket Götze tett, teljeséggel megbízhatatlanná vált. Ez árt az egész futballnak" - nyilatkozta Matthäus célozva arra, hogy a fiatal játékos tavaly hosszabbította meg szerződését 2016-ig, és kijelentette, a Dortmunddal szeretne minél nagyobb sikereket elérni.

Az pedig, hogy pont a Real Madrid elleni Bajnokok Ligája-elődöntő előtt egy nappal jelentették be az átigazolást, az Matthäus szerint "tisztességtelen és hihetetlen"."
"

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#14518) NyxNyxNyx válasza KisTücsök (#14507) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ha Bale, Mata, vagy Persie kapja (ebben a sorrendben), akkor nem panaszkodok, megérdemlik mind. Ha meglesz a top4 Bale-nek adnám, emberfeletti, amit a szezonban produkál.

Carrick-ről fogalmam sincs, nem láttam sokszor játszani.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#14519) baluka26 válasza NyxNyxNyx (#14518) üzenetére


baluka26
veterán

Ha Persie megkapja ezzel a három hónap semmittevéssel, nagy baj van FA-nél. Kiélezett Bale-Mata harc lesz szerintem.

Fasz vagyok, ezt nem FA adja, hanem a többi játékos.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#14520) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Amúgy ebben a Götze-ben nem tudom mit látnak. Fasza kis játékos, adnék érte 20-30 milliót. Na mind1.

baluka26: Akkor jó volt, amikor kellett. Szerintem nem lenne nagy gáz. szerk2: Ezt nem tudtam, hogy a játékosok. Akkor Bale kapja szerintem, elvégre brit.

Más: Ezt a Bale videót 16 nap alatt 210ezren látták. Dolgozik a Real szurkolói felderítés azért rendesen. :P

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#14521) KisTücsök válasza baluka26 (#14519) üzenetére


KisTücsök
addikt

A PFA év játékosainak a jelöltjeit írtam le. Itt a focisták szavaznak.

Na javítottad, akk mindegy. :D

[ Szerkesztve ]

(#14522) baluka26 válasza KisTücsök (#14521) üzenetére


baluka26
veterán

Lásd szerkesztés.

Gyerekek, Trump nagyon tud snookerezni. A snooker meg egy nagyon klassz sport :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#14523) Integra válasza MPowerPH (#14516) üzenetére


Integra
titán

hogyne tudnám mit mondott götze, ezért is írtam, hogy teljesen hiteltelenné vált. nem az a baj, hogy a bayern-hez megy, hanem az, amit előtte mondott folyamatosan és ahogy aztán ezt mégis megtette. és akkor ehhez adódik pluszban a helyzet, ahogy ezt most szándékosan időzítették..
tudod mit csinálnék watzke és klopp helyében?
bemennék az öltözőbe és megkérdezném a játékosokat, hogyan akarnak pályára lépni.. götze-vel vagy nélküle. döntsék el közösen. nem csodálom, hogy a szurkolók elzavarnák már most.
a bayern-ről meg azért van meg a véleményem, mert szinte manipulálták götze-t az időzítéssel. mert ezt a bajnkoság után is megtehették volna, mi akadályozta volna őket ebben? azt a 37 millát akkor is kifizethették volna... götze 20 éves, egy taknyos kölök, ne szépítsünk és most egy olyan örlőbe került, ahonnan nincsen vissza út, minden szálat elkell vágnia és hidat felégetni maga mögött, ha a bvb-ről van szó, most már kénytelen. szinte szándékosnak érzem, ahogy hidegvérrel ezt így tervezték el eleve a bayern főnökök.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14524) Integra válasza MPowerPH (#14517) üzenetére


Integra
titán

mattheus egy érdekes pali, inkább egy bulvár vicc, mint szakmai tekintély, szinte érzem, hogy a sky udvari bohócnak szerződtette le, nem is nagyon szeretem a konferencia közvetítésekkor, ahogy okoskodik. de itt szerintem az ő meglátása is helyt áll.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14525) Integra válasza KisTücsök (#14507) üzenetére


Integra
titán

bale szerintem.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14526) Enzolord válasza MPowerPH (#14517) üzenetére


Enzolord
addikt

Abban bízom, hogy német döntő lesz, és a BVB a 93 és 95 percben rúgott 2 góllal fordít és megveri a ..... bőrgatyásokat....
De szép is lenne látni a sok beképzelt **** **** ******* Bayernest zokogni a pályán, hogy nem jött össze megint!!! :)
És Götze rúgná a győztes gólt..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#14527) NyxNyxNyx válasza MPowerPH (#14516) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Isco szerintem teljes mértékben pótolná. Dzeko szintúgy Lewa-t.

Én szerintem a rendszer volt a különösen kiváló, nem a játékosok egyénileg. Csak meg kell nézni az eligazoltak teljesítményét.

baluka26: Fel tudtam volna robbanni, mikor írták a Sahin-os esetre, hogy a Real micsoda játékostemető, így elrontani egy ekkora tehetséget...Hát még a Poolba se fért be...

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#14528) baluka26 válasza NyxNyxNyx (#14527) üzenetére


baluka26
veterán

Jaja, Sindzsi például óriási betli. Pedig, jajj, MU-s barátaim mondták, hogy nekik nem is kellett Hazard, mert hogy a kis japó mennyivel jobb. Álmaikban se. :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#14529) Enzolord válasza baluka26 (#14528) üzenetére


Enzolord
addikt

Azért annyira nem nagy betli, és nem is tapos labdaszedő gyerekeket mint az a **** Hazard...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#14530) MPowerPH válasza NyxNyxNyx (#14527) üzenetére


MPowerPH
félisten

Pont akartam is írni, hogy Sahin és Kagawa az élő példa, hogy attól, hogy valaki a BVB-ben brillírozik, még nem azt jelenti, hogy klasszis futballista. Mindketten egy senkik voltak, mikor a csapathoz kerültek, és miután elhagyták, szépen lassan azzá váltak. Sahin ugye már vissza is tért. :) Reus-on kívül(aki már máshol is bizonyított) jelenleg nincs olyan egyéniség a csapatban, aki máshol is megállná a helyét, szerintem.

Integra: Ahogy mondod.. :( Sajnos ez megtörtént, változtatni nem lehet rajta. Jó megoldás lenne, amit mondasz, és ha ez történne, akkor biztosan pályára is lépne. Na de gondolj bele, 20 éves srác. Valszeg így is zaklatott volt már, ezek után Ő milyen érzéssel lépne pályára. Főleg ha negatív fogadtatást kapna. Mert abban biztos leszek, hogy lesz legalább 1db transzparens, ami Götze-nek lesz címezve. Ez, és a negatív légkör pont elég lesz arra, hogy még rosszabb teljesítményt nyújtson, mint a Malaga ellen.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#14531) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

És ma bekövetkezik, ami elég ritkának számít: Barcelonának fogok szurkolni. A mostani esettől függetlenül

BMW001: Hummels-t kifelejtetted szerintem véletlen.

Én#14257 Hű sok lett a "szerintem", de itt már csak óvatosan merek fogalmazni. :))

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#14532) baluka26 válasza Enzolord (#14529) üzenetére


baluka26
veterán

Jajj, ha nem csak fröcsögnél, mint egy agyhalott, és utánanéztél volna, akkor tudnád, hogy a labdát rúgta ki alóla Eden.
De ha ez a legjobb indok, hogy miért jobb a kis japó, akkor tényleg sokkal jobb Hazard. :DDD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#14533) Integra válasza MPowerPH (#14530) üzenetére


Integra
titán

ez klopp egyedi stílusát és hitét dícséri, így ütőképes a dortmund. de csak a dortmundban.
sahni szinte menekült a real-ból. kagawa marad, de lehet, hogy már ő is elgondolkodott azon, hogy megérte e. jó lenne ha reus-t sem tudnák lerabolni. dzeko neve meg folyamatosan ott lebeg a cetlin.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14534) baluka26 válasza Enzolord (#14529) üzenetére


baluka26
veterán

Hogy jól alukálj ;)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#14535) Richard! válasza Integra (#14533) üzenetére


Richard!
addikt

én visszahoznám sahint és kagawát,lewa helyett meg dzeko és szalai :))

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#14536) MPowerPH válasza NyxNyxNyx (#14531) üzenetére


MPowerPH
félisten

Hummels-el kapcsolatban vegyesek az érzéseim... Ő sem bizonyított még a BVB-n kívül. És itt is vannak ordító hibái, no meg ugye jó megmozdulásai. Subotic szerintem jobb nála, de ez magánvélemény.

Integra: Már csak azért is, mert a BVB itt van a legjobb 4 között, míg az MU kiesett egyből a csoportkörök után. Kagawa pedig jóformán játéklehetőséget sem kapott.
Azon se csodálkoznék, ha Götze karrierje is megbicsaklana ettől. Még pofára esés is lehet a vége.

Pénz most már biztosan lesz új játékosokra. Sahin-t is ellehet kezdeni visszaépíteni a középpályára, ő pl. jól tudta helyettesíteni Götze-t, ha kellett.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#14537) Enzolord válasza baluka26 (#14532) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem fröcsögök, játéktudásban jobb mint a kis japó (csak hogy jobban alukálj) de emberileg egy nulla...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#14538) baluka26 válasza Enzolord (#14537) üzenetére


baluka26
veterán

Nézd meg a gifet itt lejjebb. Hazard alig szedett össze pár lapot életében, az, hogy ilyen faszságokat írsz egyszerűen nevetséges.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#14539) Enzolord válasza baluka26 (#14538) üzenetére


Enzolord
addikt

Megnéztem, igen, labdával együtt rúgta a srácot, majd ahogy átlépte, a srácról csúszott le a lába...
De biztos neked van igazad, és sportszerű, korrekt megmozdulás volt...
Én néztem félre, bocsi...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#14540) NyxNyxNyx válasza Enzolord (#14539) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ezért emberileg nulla? Inkább a labdaszedő srác... Én meg is tapostam volna

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#14541) Enzolord válasza NyxNyxNyx (#14540) üzenetére


Enzolord
addikt

Az sem volt szép, de egy gyerek...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#14542) baluka26 válasza Enzolord (#14541) üzenetére


baluka26
veterán

Nagy büdös lófaszt, egy 17 évesre ne mondjuk, hogy gyerek.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#14543) Enzolord válasza baluka26 (#14542) üzenetére


Enzolord
addikt

Fiatalkorú..:)
Sebaj, továbbra sem szeretem, de elismerem, hogy jó játékos...
így rendben vagyunk? ;)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#14544) bandus


bandus
veterán

hát ha valaha valamilyen okból barcelona mezt húzok magamra, akkor biztosan azért, mert az ő neve van rajta :) [link]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#14545) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Ezen a képen olyan, mintha AVB jobb kezében egy szablya lenne. :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#14546) Integra válasza baluka26 (#14542) üzenetére


Integra
titán

nézd, még 25 évesen is gyerek a legtöbb és felette is mennyi van.. még ha ezen most megsértődsz, akkor is. ezt majd az élet megmutatja úgyis. :U

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14547) baluka26 válasza Integra (#14546) üzenetére


baluka26
veterán

Gyerekkor és a gyerekség nem egyenlő az érettséggel. Nem sértődök meg, nem tartom magamat még érettnek én sem :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#14548) NyxNyxNyx válasza Integra (#14546) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Azt, hogy ne hívjuk gyereknek gondolom úgy értette, hogy simán felelősségre vonható. Utálom mikor ilyesmi mögé bújnak az emberek.

(#14549) :))

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#14549) Integra válasza NyxNyxNyx (#14548) üzenetére


Integra
titán

ez engem nem érdekel, hülyegyerek az hülyegyerek, szerintem akár ugrálhatott is volna rajta :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14550) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Pl. ezt sem tudom hova tenni. Patrick Herrmann elvileg a BVB-ben folytatja, 17m euroért. A csávó értéke maximum 7, nem több. És egy olyan helyre jött, ahova már van egy alapember Kuba személyében. Legalább okosan kezdenék el költeni a pénzt. :((

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.