Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14851) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Ha 242 hsz a meccs alatt??? Annyi mint a Barca passza :-)
Nah most mit találnak ki a barszások?? 93 perc alatt egy lövésecske :-) grat Bayern nagyon jó meccs volt!

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#14852) Richard! válasza homeless09 (#14850) üzenetére


Richard!
addikt

Miért te ezt elhitted vna meccse előtt?akk meg psszt ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#14853) RockHaRD válasza Sickboy25 (#14851) üzenetére


RockHaRD
addikt

Nem igazán lehet mit mondani erre... Barca totálisan szar volt...

Ettől függetlenül a 4 gólból tényleg 3 szabálytalan volt, de ha ezek nincsenek, akkor van másik gól, ráadásul az első félidőben meg 1-2 tizit elvett a Bayerntől Kassai... (+ egy piros Albának)

az én véleményem: megérdemelte a Bayern, sokkal jobb volt, de Kassait nem akarom többet látni a zöld gyepen... max a hűvös völgybe, amikor kirándul...

(#14854) homeless09 válasza Richard! (#14852) üzenetére


homeless09
őstag

3-0 tippet mondtam haveromékkal meccs előtt. :K

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#14855) 7600 GS


7600 GS
addikt

Szó mi szó, megkajálták őket reggelire.

Ilyet tényleg nem látni minden évben. Totális kontroll, másodpercig se volt kérdés hogy ki lesz a győztes. Robben és Müller nálam a meccs embere, hihetetlen nagyot küzdöttek. Arjen gólja meg klasszis volt. Ha ő gólt rúg ellenük, akkor a Barca nem ússza meg 4 alatt, ez már szinte axióma. :D A BL győzelmet nem adnám még oda előre nekik, hisz a döntő az mindig egy nagyon bonyolult egyenlet, túl sok tényezőtől függ. Gratula a Bayern-nek, abszolút megérdemelték. Heynckes is állat, 4 gólos vezetésnél még mindig ott ordibál a kispad mellett. Hihetetlen.

Egyébként Valdes-t nem érzitek sárosnak az első 2 gólban?

[ Szerkesztve ]

(#14856) Ps Vita


Ps Vita
őstag

A kommentjeitekről csak ez jut eszembe:
Euer Hass ist unser Stolz :DDD
Beszarok,hogy a többség még most se tudja elismerni a Bayern-t...
Ja és úgy látom,hogy a jóslás megint népszerű:D...

[ Szerkesztve ]

(#14857) Tomi0703


Tomi0703
őstag

grat Bayern.

kar, hogy Puhl nincs ott a studioban... kivancsi lennek mit szolna a kollegajahoz. bar, ahogy eszreveszem nem igazan hozzak szoba, gondolom nem akarjak alazni, fogjak majd elegen...

Real-Bayern alomdontot akarok, bar azt nem tudom, hogy a Real ezt a csapatot, hogy verne meg (ha bejut).

87-ik percbe kapcsolodtam be a kozvetitesbe, hallottam kiraly gabi osszefoglalojat... uristen.

(#14858) cyberkind válasza Ps Vita (#14856) üzenetére


cyberkind
félisten

Én eddig csak röhögtem rajtuk de most már úgymond "félek" tőlük ! :B

Paranormal Cocktivity

(#14859) 7600 GS válasza Ps Vita (#14856) üzenetére


7600 GS
addikt

Én elismerem, legyen ennyi elég. :D

(#14860) KisTücsök válasza 7600 GS (#14855) üzenetére


KisTücsök
addikt

Bayern és Müller a meccs embere? :D

(#14861) 7600 GS válasza KisTücsök (#14860) üzenetére


7600 GS
addikt

Robben és Müller. :D Így megfelel? :D

(#14862) pohár válasza KisTücsök (#14860) üzenetére


pohár
félisten

áá, javította már :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14863) mefistofeles

Nem baszogatom a Barcát megteszik most egy hétig minden fórumon eleget, de azért meg kell jegyezzem. Ma is voltak szép tiki-takás jelenetek, kb. 40-50 méterre a Bayern kapujától.........

7600 GS: Mit tehetett volna Valdes? Két közvetlen közelről kapott gól amik előtt egy pillanattal még a kapuja másik felét kellett védenie.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14864) Dexar007


Dexar007
veterán

Piros tojás fehér nyúl,Bayern-Barca négy-null..Ja,erről lekéstem. Nem baj. ;]

Give me your cum,bull!

(#14865) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Hehe. :D

Na, csak fele ilyen jó meccset holnapra.

(#14866) RockHaRD válasza 7600 GS (#14861) üzenetére


RockHaRD
addikt

Robben tényleg nagyon jól játszott, de a gólja az teljesen szabálytalan volt...

más: ROHADTUL SZÁNALMAS, HOGY MEGVAN MONDTA A KÖCSÖG SPORT1 "SZAKÉRTŐKNEK", HOGY EGY ROSSZ SZÓT SEM MONDHATNAK A BÍRÓRÓL, MERT MÁDZSÁR

(#14867) Tomi0703 válasza Ps Vita (#14856) üzenetére


Tomi0703
őstag

persze, hogy nem. egyszerubb a jatekvezetore fogni vagy azt mondani, hogy a Real 6-ot kapott volna... tisztelet a kivetelnek...

egyebkent mar az elozo kommentemben leirtam, de akkor azt hittem, hogy a vegere hagyjak de nem. egy rossz szot.nem szoltak a birora meg otto is viccelodott az eseteken. :DDD bar szerintem tok mindegy. annyira jogos volt ez a Bayern gyozelem, hogy az hihetetlen.

paraszt vagyok, de jo volt ilyen idegallapotban latni a Barcat. :DDD

(#14868) 7600 GS


7600 GS
addikt

Jé, és még a Facebook-huszár ismerőseim is visszább vettek valamennyivel. :)

(#14869) Ijk


Ijk
nagyúr

Ez fájdalmas megsemmisülés. Amikor bekaptuk az első gólt már tudtam hogy ma itt nem nyerünk, de reménykedtem egy 2-1-ben. Győzött a német erőfoci, mintha 3 emberrel többen lettek volna, sokkal többet mozogtak. A kiesés pillanata amikor Bartra kihagyta a helyzetet, akkor még talán megnyomjuk ha ott gólt szerzünk, de ez most már mindegy.
Egy német tizi elmaradt, viszont kaptunk két szabálytalan gólt.
2-0-nál ki próbáltunk jönni, de nem sikerült felpörgetni a játékot, a Bayern nagyon jól uralta a középpályát, Robben pedig ragyogó formában volt. Ilyen csapat ellen nem lehet 90 percen keresztül 9 emberrel visszafutni védekezni, és ugyanennyivel felmenni támadni. Egyszerűen erőben nem tudunk versenyezni, a saját focinkat pedig nem tudtuk játszani.

Sajnos nem volt váratlan pofon, de rosszul esik. :(
Gratulálok a Bayernnek, ilyen játékkal megnyerik a BL-t.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14870) Bibby válasza RockHaRD (#14866) üzenetére


Bibby
addikt

Mit csinált volna a védő? Lemaradt már mint a borravaló, mindegy volt az elzárás.

Ελευθερια η θανατος

(#14871) Dexar007


Dexar007
veterán

Én azon röhögnék,ha a visszavágón is 4-0 lenne,mint a Milan ellen,aztán hosszabbítás után tizenegyesekkel továbbjutna a bárka.. ;]
A gond az,hogy a Bayern nem a Milan. :)

Give me your cum,bull!

(#14872) RockHaRD válasza Bibby (#14870) üzenetére


RockHaRD
addikt

Az a baj, hogy a "mit csinált volna", az már tényleg nem számít, viszont Müller undorítóan szabálytalanul lépett oda, és ez számít...

De még mindig tartom azt, hogy sokkal jobb volt a Bayern, és biztos talált volna más gólokat, de 4-ből 3 szabálytalan volt nálam :U (emellett elismerem az elsunnyogott tiziket is, és Alba piros lapját is)

(#14873) Integra


Integra
titán

sky sports kerekasztal beszélgetés, olvassák be a legjobb kommenteket:
"hamburger sv: in barcelona wird wohl am wochenende auch gegrillt..." :D :)) hát ez csodálatos, végre újra tudok röhögni :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14874) pohár válasza Integra (#14873) üzenetére


pohár
félisten

akkor le is fordíthatnád magyarra... akár :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14875) Integra válasza Ps Vita (#14856) üzenetére


Integra
titán

ha olvasnál, tökéletesen láthatod, hogy senki sem vitatja, hogy mennyivel jobb volt a bayern és teljesen megérdemelten nyert. viszont a meccsel kapcsolatban minden más botrány és gyalázat. ez van. :U

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14876) Integra válasza pohár (#14874) üzenetére


Integra
titán

a lényeg röviden, hogy mikor a bayern a hamburgot elkalapálta 9:2-re, akkor tanakodott a sok okos hamburgban, hogy mit tegyenek, mert akkora volt a felháborodás. és azt találták ki,hogy csinálnak egy kibeszélő grillezést a szurkolókkal a játékosok. először 500 főt gondoltak, aztán 1500, most meg már mindenki mehet, mert belátták, hogy itt nincsen más lehetőség.
és erre írta a hsv a kommentet, hogy úgy tűnik a hétvégén barcelonában is grillezni fognak.
:DDD

mod:
jaja, simán lehet 50 ökör is, mert amit a bayern ellen a falábúak elkövettek.... ezt még sokáig megfogják kapni. joggal.. na, azért az én gondjaim sokkal komolyabbak, mint egy vérdrukker bayern, barca vagy real szurkeré :))

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14877) pohár válasza Integra (#14876) üzenetére


pohár
félisten

ez jó :DDD :DDD
ott apám ökörsütés lesz :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14878) Ps Vita válasza Integra (#14876) üzenetére


Ps Vita
őstag

Na ott lehet egy hangulat:D

(#14879) Integra válasza Ps Vita (#14878) üzenetére


Integra
titán

csak megússzák lincselés nélkül... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14880) szab.tam válasza Integra (#14879) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:DDD

(biztos pálinkás kenyér volt a szték mellé...)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#14881) Napfénysüti válasza Ijk (#14869) üzenetére

Abszolút egyetértek. Nagyon megérdemelt volt a Bayern győzelem sajnos mi megint rettentő szarul játszottunk.
Nekem is az az érzésem hogy 11-est kaphattak volna jogosan a németek de volt 2 szabálytalan góljuk is.
Alba meg gyökér én nem tudom mi a fasz lett vele ki kellett volna állítani. A védelmünk megint kritikán aluli volt azt hiszem megvan ottkellene igencsak erősíteni... :U

Kassaiék meg sikeresen felvették tegnap a Barca szintjét, ennyire szarul fújni... Komolyan nincs igazán jó, értelmes bíró a nemzetközi mezőnyben? :F

7600GS: Valdes a második gólnál tényleg szarul jött ki de az alapból les lett volna egy nosmális játékvezetőnél. Az elsőről meg nem tehetett.

Més que un club!

(#14882) Sztbeni


Sztbeni
őstag

egy jó van a tegnapi meccsben: kiderült, hogy a Juve mégse volt rossz. A bayernen kívül mindenkit elvert volna

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#14883) Napfénysüti válasza Sztbeni (#14882) üzenetére

Azért ez így szerintem kicsit erős kijelentés. :)

Més que un club!

(#14884) bandus válasza Sztbeni (#14882) üzenetére


bandus
veterán

megsúgom, hogy ha a bayern 4-0-ra verte a barcát és 2-0-ra a juvét, az nem azt jelenti, hogy a juve 2-0-ra verné a barcelonát, sőt, semmit sem jelent a juve szempontjából, de nem bízok a dologban, hogy ezt te fel tudod fogni :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#14885) Napfénysüti válasza bandus (#14884) üzenetére

Tetszett a megfogalmazás. :C

Més que un club!

(#14886) Motion_Blur válasza Sztbeni (#14882) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem kicsit vagy egyszerű :C :W

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#14887) MPowerPH válasza Sztbeni (#14882) üzenetére


MPowerPH
félisten

:DDD :W

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#14888) homeless09


homeless09
őstag

Egy szó van erre: elképesztő. :N

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#14889) venember83 válasza homeless09 (#14888) üzenetére


venember83
nagyúr

A Juve 2-0 oda-vissza miért maradt ki? :)

(#14890) homeless09 válasza venember83 (#14889) üzenetére


homeless09
őstag

Fogalmam sincs, nem én csináltam. :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#14891) Sztbeni válasza bandus (#14884) üzenetére


Sztbeni
őstag

tudom, de a juvét mindenki szídta a vereség után, hogy nem is olyan jók. Most kiderült, hogy nem a juve szar, hanem a bayern kegyetlen jó

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#14892) IreN!CuS válasza venember83 (#14889) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ott túl kevés gólt rúgtak :) Ahogy elnézem 4+ gólos meccsek listáját látjuk.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#14893) Napfénysüti

Beni ajánlom figyelmedbe! ;]

Tehát a Siófok is verné a Juvét. :)) :DDD :DDD

Més que un club!

(#14894) Sickboy25 válasza Napfénysüti (#14893) üzenetére


Sickboy25
addikt

Jaj ez lerágott csont, de pont a Fradival csinálták :)

Homeless: elég össze - vissza vannek ezek az eredmények időben, mert volt egy kupa elődöntő ami szintén 6-os és igen a Juve elleni erdmények kár, hogy hiányoznak...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#14895) Napfénysüti válasza Sickboy25 (#14894) üzenetére

Én csak ma láttam, egyik kollégám küldte át de jót nevettem rajta. :)

Més que un club!

(#14897) venember83 válasza Motion_Blur (#14896) üzenetére


venember83
nagyúr

Gondolom, hogy ennyire sikerült összefoltozni a stábnak a játékost.

(#14898) giigz válasza venember83 (#14897) üzenetére


giigz
veterán

Miért, mi a baja?

(#14899) Ijk válasza Motion_Blur (#14896) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hát ez tényleg érdekes, Messi soha nem a hosszútávfutásáról volt híres.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14900) sh4d0w válasza giigz (#14898) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Sérült volt, 2 hetet kihagyott.

https://www.coreinfinity.tech

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.