Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117539) DeathAdder válasza vond (#117527) üzenetére


DeathAdder
veterán

nincs itt nagy meglepetés szvsz. mu nem tart még ott ahol a psg (én is olyasmi tévhitben voltam hogy tegnap akár simán nyerhetnek is), ha több szerencséjük van nem kapnak kettőt, de igazából esélyük nem volt otthon a gólszerzésre, 0,3 xG nagyon sovány hazai pályán.

Nyilván Lingard Marci csere a lehető legrosszabbkor jött, teljesen megszűnt a mu letámadásra, Pogbát meg ügyesen kivették, tegnap nagyon lemeccselte Tuchel Ole-t, aki semmit nem tudott erre reagálni, de majd tanul belőle illetve még mindig Mou féle "mocsokból" kell főznie. Időt kell adni neki, hogy dolgozhasson, és bizalmat, lóvét, új szerződést....

Young szerintem sem volt semmi, pályán belül testtel arrébb tette a lepkeagyút, aki becsapódott a pálya szélén.
Amúgy a sok fetrengés engem is nagyon ki tud akasztani, ez biztos nem Tuchel hozománya, inkább Neymarról ragadhatott át. Amúgy kis minta de Neymar nélkül eredményesebb a párizs mint vele, mily meglepő :D

Krézi meg szerintem a tegnapival koronázta meg a pályafutását, még Moncz sem tudta szó nélkül hagyni :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.